Back 

Regionspokalen Region Sør Nøtterøy, 2023-05-27

Aspirant Junior Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt 11 Rekrutt 12 Lag, Stige LAG, Rekrutt
Lag, Stige
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Nøtterøy Turn
- Selma Sofie Vegardsdatter Berglund
- Maike Jensen
- Stine Elise Bragvin Lehne
- Othilie Ugland Bekkevar
- Maylene Høibach
- Madelen Krystad
- Maia Huynh
- Siril Erle Larsen
35.300
11.900
10.000
9.900
11.700
11.000

11.700

35.700
12.500
7.800
9.200
11.900
11.000

10.800
11.300
34.900
11.800
5.450
5.700
12.200
10.900

10.700

35.000
11.500
10.400
8.800
11.300
11.100

12.200

140.900
47.700
33.650
33.600
47.100
44.000
0.000
45.400
11.300
0.000
2
Kristiansands Turnforening
- Sigrid McFadzean
- Jamila Ruenes
- Thea Schjøtt
- Solveig Sandvand Omfjord
- Erle Røsstad
- Malin Sørstrand
- Ragnhild Knudsen
- Johanna Kristiansen
- Ebba Øvrevik
- Dina Ingebretsen
- Mille Skjekkeland
- Halldis Thorsen
32.400
10.200
10.000
9.800
10.500
10.700



9.500
11.200


32.100
8.300
10.200
8.800
10.100
11.000

9.900
8.200
10.200
9.800
10.400
10.700
34.600
8.500
9.900
8.300
9.100
11.000

10.000

10.300
11.900

11.700
32.900
9.500
9.800
10.000
9.900
10.600


9.700
10.700
11.600

9.900
132.000
36.500
39.900
36.900
39.600
43.300
0.000
19.900
17.900
40.700
44.500
10.400
32.300
0.000
3
STIF
- Saule Simonaviciute
- Sunniva Snygg Riis
- Ella Odden
- Martine Rud Heimdal
- Ellinor Andersen
- Vittoria Di Giacomo
- Hennie Cramer
- Mina Knutsen Ingebrigtsen
- Sofie Gjelten Tømmerås
32.500
10.600


10.200
9.900
10.900

11.000

29.600
10.200


8.400
8.000
7.200

11.000

26.500
9.100


8.900
8.500
8.200

5.300

34.000
9.200


10.700
10.800
10.900

12.300

122.600
39.100
0.000
0.000
38.200
37.200
37.200
0.000
39.600
0.000
0.000
4
Grimstad Turn og IF
- Filippa Boye
- Karoline Holst Omland
- Maja Birkeflet
33.100
11.000
9.900
12.200
20.200
9.300

10.900
29.600
9.200
9.500
10.900
31.200
10.700
9.200
11.300
114.100
40.200
28.600
45.300
0.000
5
Horten Turn
- Linnea Elise Aas-Haug
- Christina Robak Bekken
- Ida Helene Moss
- Iselin Solstad
30.400
9.800

10.300
10.300
25.800
8.900
8.000
8.600
8.300
6.100
6.100



28.000
9.800

7.500
10.700
90.300
34.600
8.000
26.400
29.300
0.000
6
Vågsbygd Turn
- Maria Sol Vargas
9.900
9.900
9.800
9.800
11.000
11.000
10.500
10.500
41.200
41.200
0.000
7
Arendal Turnforening
- Pernille Kloster-Jensen
10.500
10.500
10.000
10.000
9.600
9.600
10.600
10.600
40.700
40.700
0.000
8
Tønsbergs Turnforening
- Nora Ariya Gjertsen
10.500
10.500
8.500
8.500
10.700
10.700
0.000

29.700
29.700
0.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/18/2024 2:38:50 AM
SX
SM
MD
XL
XXL