Back 

Regionspokalen Region Sør Nøtterøy, 2023-05-27

Aspirant Junior Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt 11 Rekrutt 12 Lag, Stige LAG, Rekrutt
Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
137
Selma Sofie Vegardsdatter Berglund
Nøtterøy Turn
11.900
D: 3.4
E: 8.500
12.500
D: 3.70
E: 8.800
11.800
D: 4.70
E: 7.100
11.500
D: 5.00
E: 6.500
47.700
VT
11.900
D: 3.4
E: 8.500
UB
12.500
D: 3.7
E: 8.800
BB
11.800
D: 4.7
E: 7.100
FX
11.500
D: 5.0
E: 6.500
2
124
Maria Sol Vargas
Vågsbygd Turn
9.900
D: 1.6
E: 8.300
9.800
D: 2.20
E: 7.600
11.000
D: 3.70
E: 7.300
10.500
D: 3.30
E: 7.200
41.200
6.500
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
9.800
D: 2.2
E: 7.600
BB
11.000
D: 3.7
E: 7.300
FX
10.500
D: 3.3
E: 7.200
3
196
Filippa Boye
Grimstad Turn og IF
11.000
D: 2.4
E: 8.600
9.300
D: 2.00
E: 7.300
9.200
D: 4.10
E: 5.600
ND: 0.50
10.700
D: 4.10
E: 6.600
40.200
7.500
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
9.200
D: 4.1
E: 5.600
ND: 0.50
FX
10.700
D: 4.1
E: 6.600
4
157
Jamila Ruenes
Kristiansands Turnforening
10.000
D: 1.6
E: 8.400
10.200
D: 2.20
E: 8.000
9.900
D: 3.70
E: 6.200
9.800
D: 3.90
E: 5.900
39.900
7.800
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
10.200
D: 2.2
E: 8.000
BB
9.900
D: 3.7
E: 6.200
FX
9.800
D: 3.9
E: 5.900
5
184
Saule Simonaviciute
STIF
10.600
D: 1.6
E: 9.000
10.200
D: 2.00
E: 8.200
9.100
D: 3.10
E: 6.000
9.200
D: 4.30
E: 4.900
39.100
8.600
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
9.100
D: 3.1
E: 6.000
FX
9.200
D: 4.3
E: 4.900
6
187
Martine Rud Heimdal
STIF
10.200
D: 1.6
E: 8.600
8.400
D: 0.50
E: 7.900
8.900
D: 3.60
E: 5.300
10.700
D: 4.70
E: 6.000
38.200
9.500
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
BB
8.900
D: 3.6
E: 5.300
FX
10.700
D: 4.7
E: 6.000
7
189
Vittoria Di Giacomo
STIF
10.900
D: 1.6
E: 9.300
7.200
D: 2.00
E: 5.200
8.200
D: 3.20
E: 5.000
10.900
D: 4.80
E: 6.100
37.200
10.500
VT
10.900
D: 1.6
E: 9.300
UB
7.200
D: 2.0
E: 5.200
BB
8.200
D: 3.2
E: 5.000
FX
10.900
D: 4.8
E: 6.100
7
188
Ellinor Andersen
STIF
9.900
D: 1.6
E: 8.300
8.000
D: 2.00
E: 6.000
8.500
D: 3.30
E: 5.200
10.800
D: 4.60
E: 6.200
37.200
10.500
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
8.000
D: 2.0
E: 6.000
BB
8.500
D: 3.3
E: 5.200
FX
10.800
D: 4.6
E: 6.200
9
158
Thea Schjøtt
Kristiansands Turnforening
9.800
D: 1.6
E: 8.200
8.800
D: 2.00
E: 6.800
8.300
D: 4.00
E: 4.300
10.000
D: 3.50
E: 6.500
36.900
10.800
VT
9.800
D: 1.6
E: 8.200
UB
8.800
D: 2.0
E: 6.800
BB
8.300
D: 4.0
E: 4.300
FX
10.000
D: 3.5
E: 6.500
10
156
Sigrid McFadzean
Kristiansands Turnforening
10.200
D: 1.6
E: 8.600
8.300
D: 2.00
E: 6.300
8.500
D: 3.50
E: 5.000
9.500
D: 4.10
E: 5.400
36.500
11.200
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
8.300
D: 2.0
E: 6.300
BB
8.500
D: 3.5
E: 5.000
FX
9.500
D: 4.1
E: 5.400
11
152
Linnea Elise Aas-Haug
Horten Turn
9.800
D: 1.6
E: 8.200
8.900
D: 0.50
E: 8.400
6.100
D: 1.50
E: 4.600
9.800
D: 3.00
E: 6.800
34.600
13.100
VT
9.800
D: 1.6
E: 8.200
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
6.100
D: 1.5
E: 4.600
FX
9.800
D: 3.0
E: 6.800
12
138
Maike Jensen
Nøtterøy Turn
10.000
D: 1.6
E: 8.400
7.800
D: 0.70
E: 7.100
5.450
D: 0.00
E: 5.450
10.400
D: 3.80
E: 6.600
33.650
14.050
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
7.800
D: 0.7
E: 7.100
BB
5.450

E: 5.450
FX
10.400
D: 3.8
E: 6.600
13
139
Stine Elise Bragvin Lehne
Nøtterøy Turn
9.900
D: 1.0
E: 8.900
9.200
D: 0.70
E: 8.500
5.700
D: 1.20
E: 4.500
8.800
D: 1.00
E: 7.800
33.600
14.100
VT
9.900
D: 1.0
E: 8.900
UB
9.200
D: 0.7
E: 8.500
BB
5.700
D: 1.2
E: 4.500
FX
8.800
D: 1.0
E: 7.800
14
182
Nora Ariya Gjertsen
Tønsbergs Turnforening
10.500
D: 1.6
E: 8.900
8.500
D: 3.80
E: 6.700
ND: 2.00
10.700
D: 3.90
E: 6.800
29.700
18.000
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
UB
8.500
D: 3.8
E: 6.700
ND: 2.00
BB
10.700
D: 3.9
E: 6.800
FX

15
154
Ida Helene Moss
Horten Turn
10.300
D: 1.6
E: 8.700
8.600

E: 8.600
7.500
D: 2.60
E: 5.400
ND: 0.50
26.400
21.300
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
8.600

E: 8.600
BB

FX
7.500
D: 2.6
E: 5.400
ND: 0.50
16
153
Christina Robak Bekken
Horten Turn
8.000
D: 2.00
E: 6.000
8.000
39.700
VT

UB
8.000
D: 2.0
E: 6.000
BB

FX

17
190
Hennie Cramer
STIF
47.700
VT

UB

BB

FX

17
186
Ella Odden
STIF
47.700
VT

UB

BB

FX

17
185
Sunniva Snygg Riis
STIF
47.700
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
137
Selma Sofie Vegardsdatter Berglund, Nøtterøy Turn


3.4


8.500




11.900

2
196
Filippa Boye, Grimstad Turn og IF


2.4


8.600




11.000

0.900
3
189
Vittoria Di Giacomo, STIF


1.6


9.300




10.900

1.000
4
184
Saule Simonaviciute, STIF


1.6


9.000




10.600

1.300
5
182
Nora Ariya Gjertsen, Tønsbergs Turnforening


1.6


8.900




10.500

1.400
6
154
Ida Helene Moss, Horten Turn


1.6


8.700




10.300

1.600
7
156
Sigrid McFadzean, Kristiansands Turnforening


1.6


8.600




10.200

1.700
7
187
Martine Rud Heimdal, STIF


1.6


8.600




10.200

1.700
9
157
Jamila Ruenes, Kristiansands Turnforening


1.6


8.400




10.000

1.900
9
138
Maike Jensen, Nøtterøy Turn


1.6


8.400




10.000

1.900
11
139
Stine Elise Bragvin Lehne, Nøtterøy Turn


1.0


8.900




9.900

2.000
11
124
Maria Sol Vargas, Vågsbygd Turn


1.6


8.300




9.900

2.000
11
188
Ellinor Andersen, STIF


1.6


8.300




9.900

2.000
14
158
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening


1.6


8.200




9.800

2.100
14
152
Linnea Elise Aas-Haug, Horten Turn


1.6


8.200




9.800

2.100
16
153
Christina Robak Bekken, Horten Turn










11.900
16
185
Sunniva Snygg Riis, STIF










11.900
16
186
Ella Odden, STIF










11.900
16
190
Hennie Cramer, STIF










11.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
137
Selma Sofie Vegardsdatter Berglund, Nøtterøy Turn

3.7

8.800


12.500

2
184
Saule Simonaviciute, STIF

2.0

8.200


10.200

2.300
2
157
Jamila Ruenes, Kristiansands Turnforening

2.2

8.000


10.200

2.300
4
124
Maria Sol Vargas, Vågsbygd Turn

2.2

7.600


9.800

2.700
5
196
Filippa Boye, Grimstad Turn og IF

2.0

7.300


9.300

3.200
6
139
Stine Elise Bragvin Lehne, Nøtterøy Turn

0.7

8.500


9.200

3.300
7
152
Linnea Elise Aas-Haug, Horten Turn

0.5

8.400


8.900

3.600
8
158
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening

2.0

6.800


8.800

3.700
9
154
Ida Helene Moss, Horten Turn


8.600


8.600

3.900
10
182
Nora Ariya Gjertsen, Tønsbergs Turnforening

3.8

6.700

2.0

8.500

4.000
11
187
Martine Rud Heimdal, STIF

0.5

7.900


8.400

4.100
12
156
Sigrid McFadzean, Kristiansands Turnforening

2.0

6.300


8.300

4.200
13
153
Christina Robak Bekken, Horten Turn

2.0

6.000


8.000

4.500
13
188
Ellinor Andersen, STIF

2.0

6.000


8.000

4.500
15
138
Maike Jensen, Nøtterøy Turn

0.7

7.100


7.800

4.700
16
189
Vittoria Di Giacomo, STIF

2.0

5.200


7.200

5.300
17
185
Sunniva Snygg Riis, STIF




12.500
17
186
Ella Odden, STIF




12.500
17
190
Hennie Cramer, STIF




12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
137
Selma Sofie Vegardsdatter Berglund, Nøtterøy Turn

4.7

7.100


11.800

2
124
Maria Sol Vargas, Vågsbygd Turn

3.7

7.300


11.000

0.800
3
182
Nora Ariya Gjertsen, Tønsbergs Turnforening

3.9

6.800


10.700

1.100
4
157
Jamila Ruenes, Kristiansands Turnforening

3.7

6.200


9.900

1.900
5
196
Filippa Boye, Grimstad Turn og IF

4.1

5.600

0.5

9.200

2.600
6
184
Saule Simonaviciute, STIF

3.1

6.000


9.100

2.700
7
187
Martine Rud Heimdal, STIF

3.6

5.300


8.900

2.900
8
188
Ellinor Andersen, STIF

3.3

5.200


8.500

3.300
8
156
Sigrid McFadzean, Kristiansands Turnforening

3.5

5.000


8.500

3.300
10
158
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening

4.0

4.300


8.300

3.500
11
189
Vittoria Di Giacomo, STIF

3.2

5.000


8.200

3.600
12
152
Linnea Elise Aas-Haug, Horten Turn

1.5

4.600


6.100

5.700
13
139
Stine Elise Bragvin Lehne, Nøtterøy Turn

1.2

4.500


5.700

6.100
14
138
Maike Jensen, Nøtterøy Turn


5.450


5.450

6.350
15
153
Christina Robak Bekken, Horten Turn




11.800
15
154
Ida Helene Moss, Horten Turn




11.800
15
185
Sunniva Snygg Riis, STIF




11.800
15
186
Ella Odden, STIF




11.800
15
190
Hennie Cramer, STIF




11.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
137
Selma Sofie Vegardsdatter Berglund, Nøtterøy Turn

5.0

6.500


11.500

2
189
Vittoria Di Giacomo, STIF

4.8

6.100


10.900

0.600
3
188
Ellinor Andersen, STIF

4.6

6.200


10.800

0.700
4
196
Filippa Boye, Grimstad Turn og IF

4.1

6.600


10.700

0.800
4
187
Martine Rud Heimdal, STIF

4.7

6.000


10.700

0.800
6
124
Maria Sol Vargas, Vågsbygd Turn

3.3

7.200


10.500

1.000
7
138
Maike Jensen, Nøtterøy Turn

3.8

6.600


10.400

1.100
8
158
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening

3.5

6.500


10.000

1.500
9
152
Linnea Elise Aas-Haug, Horten Turn

3.0

6.800


9.800

1.700
9
157
Jamila Ruenes, Kristiansands Turnforening

3.9

5.900


9.800

1.700
11
156
Sigrid McFadzean, Kristiansands Turnforening

4.1

5.400


9.500

2.000
12
184
Saule Simonaviciute, STIF

4.3

4.900


9.200

2.300
13
139
Stine Elise Bragvin Lehne, Nøtterøy Turn

1.0

7.800


8.800

2.700
14
154
Ida Helene Moss, Horten Turn

2.6

5.400

0.5

7.500

4.000
15
153
Christina Robak Bekken, Horten Turn




11.500
15
182
Nora Ariya Gjertsen, Tønsbergs Turnforening




11.500
15
185
Sunniva Snygg Riis, STIF




11.500
15
186
Ella Odden, STIF




11.500
15
190
Hennie Cramer, STIF




11.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
137
Selma Sofie Vegardsdatter Berglund, Nøtterøy Turn




124
Maria Sol Vargas, Vågsbygd Turn




196
Filippa Boye, Grimstad Turn og IF




157
Jamila Ruenes, Kristiansands Turnforening




184
Saule Simonaviciute, STIF




187
Martine Rud Heimdal, STIF




188
Ellinor Andersen, STIF




158
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening




156
Sigrid McFadzean, Kristiansands Turnforening




152
Linnea Elise Aas-Haug, Horten Turn




138
Maike Jensen, Nøtterøy Turn




139
Stine Elise Bragvin Lehne, Nøtterøy Turn




182
Nora Ariya Gjertsen, Tønsbergs Turnforening




154
Ida Helene Moss, Horten Turn




153
Christina Robak Bekken, Horten Turn




190
Hennie Cramer, STIF




186
Ella Odden, STIF




185
Sunniva Snygg Riis, STIF





Last Update: 4/18/2024 3:31:28 AM
SX
SM
MD
XL
XXL