Back 

NTV kilpalinjan B-E luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2023-05-13

NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV D luokka vanhemmat NTV E luokka vanhemmat B-Luokka Joukkuekisa C-Luokka Joukkuekisa D-Luokka Joukkuekisa
NTV B luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Nojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
49
Rantamaula Aino
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
9-9,5
Puomi
9-9,5
Permanto
9-9,5
2
52
Tilus Meri
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
9-9,5
Puomi
9-9,5
Permanto
9-9,5
3
50
Chukwu Daniella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
7,5-8
9-9,5
9-9,5
VI
Hyppy
9,5-10
Nojapuut
7,5-8
Puomi
9-9,5
Permanto
9-9,5
4
3
Tuikka Elsi
Kajaani Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
8-8,5
Puomi
8,5-9
Permanto
8,5-9
5
53
Illikainen Livia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
8-8,5
Puomi
8,5-9
Permanto
8-8,5
6
55
Kakko Ella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
V
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
7,5-8
Puomi
8-8,5
Permanto
8,5-9
7
56
Huotari Unna
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
7,5-8
Puomi
8,5-9
Permanto
8,5-9
8
57
Inari Karhula
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
8-8,5
Puomi
8-8,5
Permanto
8,5-9
9
5
Karppinen Ella
Kajaani Gymnastics
8-8,5
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
Hyppy
8-8,5
Nojapuut
7-7,5
Puomi
7,5-8
Permanto
8,5-9
9
1
Korhonen Kiia
Kajaani Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8,5-9
7-7,5
IV
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
7-7,5
Puomi
8,5-9
Permanto
7-7,5
11
23
Akhmetkhanova Malika
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
6-7
Puomi
8,5-9
Permanto
8-8,5
11
2
Ovaska Lumi
Kajaani Gymnastics
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
7-7,5
Puomi
7,5-8
Permanto
8-8,5
11
4
Leinonen Elma
Kajaani Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
Hyppy
8,5-9
Nojapuut
7-7,5
Puomi
7-7,5
Permanto
7,5-8
11
36
Pirttijärvi Tyyne
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
alle 6
Puomi
7,5-8
Permanto
7,5-8
11
51
Siikaluoma Iida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
6-7
Puomi
7-7,5
Permanto
8-8,5
11
22
Eskola Linnea
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
7-7,5
6-7
7-7,5
II
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
7-7,5
Puomi
6-7
Permanto
7-7,5
11
33
Pahkala Minka
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
alle 6
Puomi
7,5-8
Permanto
7,5-8
11
21
Riekki Pinja
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
6-7
6-7
7-7,5
II
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
6-7
Puomi
6-7
Permanto
7-7,5
11
54
Pietola Vilma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
I
Hyppy
9-9,5
Nojapuut
alle 6
Puomi
alle 6
Permanto
7,5-8
11
34
Sauvula Kerttu
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
Hyppy
8,5-9
Nojapuut
alle 6
Puomi
alle 6
Permanto
6-7
11
35
Äärelä Vilma
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
Hyppy
8,5-9
Nojapuut
alle 6
Puomi
alle 6
Permanto
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

2
49
Rantamaula Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
51
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
53
Illikainen Livia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
55
Kakko Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

6
33
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

7
56
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

8
36
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

9
23
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

9
2
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

9
54
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
22
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

11
57
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
1
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

9-9,5

11
21
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

11
52
Tilus Meri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
3
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

11
4
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
34
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
35
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
5
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Rantamaula Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
52
Tilus Meri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

3
3
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

4
53
Illikainen Livia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

5
57
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

6
50
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

7
55
Kakko Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
56
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

9
4
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

7-7,5

10
2
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
22
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
5
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
1
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
23
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
21
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
51
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
33
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
54
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
36
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
34
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
35
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
52
Tilus Meri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
49
Rantamaula Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

3
50
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
3
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8,5-9

5
53
Illikainen Livia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
1
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

8,5-9

7
56
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

8
23
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

9
55
Kakko Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

10
57
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
5
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
2
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
33
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
36
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
4
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
51
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
22
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
21
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
54
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
34
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
35
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
52
Tilus Meri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
50
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

3
49
Rantamaula Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
5
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8,5-9

5
55
Kakko Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
56
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
57
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
3
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8,5-9

9
53
Illikainen Livia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

10
2
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
23
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
51
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
4
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
33
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
54
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
36
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
22
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
1
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
21
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
34
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
35
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
23
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

50
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

22
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

56
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

53
Illikainen Livia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

57
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

55
Kakko Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

1
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

4
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

2
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

33
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

54
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

36
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

49
Rantamaula Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

21
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

34
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

51
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

52
Tilus Meri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

35
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat


Last Update: 21.6.2024 3.15.12
SX
SM
MD
XL
XXL