Back 

NTV kilpalinjan B-E luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2023-05-13

Back

NTV C luokka vanhemmat

Hyppy | Nojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 102  Karvinen Inka, Kajaani Gymnastics V
2 14  Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
2 3  Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
4 11  Maaninka Minttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
5 8  Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
6 7  Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
7 59  Öst Ilse, Wasa Unique IV
8 100  Gardniya Marina, Kajaani Gymnastics IV
9 2  Holmi Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
10 105  Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat IV
11 101  Ala-Hiiro Anniina, Kajaani Gymnastics III
11 4  Junttila Maisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 1  Karjalainen Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 12  Kolar Suhani, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 99  Korhonen Aava, Kajaani Gymnastics III
11 5  Laaksonen Noomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 97  Ruusu Veera, Kajaani Gymnastics III
11 103  Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat III
11 6  Tertsunen Annika, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 9  Tuomi Emilia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 13  Vähämetsä Iitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 60  Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim II
11 65  Huumo Erin, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 108  Joki-Erkkilä Fiia, Kalajoen Voimistelijat I
11 63  Jylhä Iina, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 58  Knookala Vanessa, Wasa Unique I
11 62  Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 10  Näykki Iisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 104  Peltola Aino, Kalajoen Voimistelijat I
11 107  Peltola Enni, Kalajoen Voimistelijat I
11 106  Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat I
11 64  Somero Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 61  Viljamaa Viena, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 66  Löytynoja Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

Last Update: 3.3.2024 21.02.03