Back 

MTV JunnuGym II Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2023-05-20

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. Eliitti 2. luokka kilpa 3. luokka eliitti 3. luokka kilpa 4. luokka kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
1. luokka Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
53
Artemenkov Ilja
HIFK Gymnastics
10,450
D: 1,5
E: 8,950
10,300
D: 1,00
E: 9,300
9,300
D: 0,50
E: 8,800
9,500
D: 0,50
E: 9,000
10,400
D: 1,50
E: 8,900
10,400
0,800
D: 1,500
E: 0,700
61,150
FX
10,450
D: 1,5
E: 8,950
PH
10,300
D: 1,0
E: 9,300
SR
9,300
D: 0,5
E: 8,800
VT
9,500
D: 0,5
E: 9,000
PB
10,400
D: 1,5
E: 8,900
HB
10,400
D: 1,5
E: 8,900
E1
0,800
D: 1,5
E: 0,700
2
6
Väisänen Väinö
Espoon Telinetaiturit
10,400
D: 1,5
E: 8,900
10,200
D: 1,00
E: 9,200
9,550
D: 0,50
E: 9,050
9,250
D: 0,50
E: 8,750
8,900
D: 1,00
E: 7,900
8,750
0,300
D: 1,000
E: 0,700
57,350
3,800
FX
10,400
D: 1,5
E: 8,900
PH
10,200
D: 1,0
E: 9,200
SR
9,550
D: 0,5
E: 9,050
VT
9,250
D: 0,5
E: 8,750
PB
8,900
D: 1,0
E: 7,900
HB
8,750

E: 8,750
E1
0,300
D: 1,0
E: 0,700
3
51
Jesmantsik Jan
HIFK Gymnastics
9,200
D: 0,5
E: 8,700
10,250
D: 1,00
E: 9,250
9,150
D: 0,50
E: 8,650
8,850
D: 0,00
E: 8,850
9,350
D: 1,00
E: 8,350
8,800
55,600
5,550
FX
9,200
D: 0,5
E: 8,700
PH
10,250
D: 1,0
E: 9,250
SR
9,150
D: 0,5
E: 8,650
VT
8,850

E: 8,850
PB
9,350
D: 1,0
E: 8,350
HB
8,800
D: 0,5
E: 8,300
E1

4
55
Orrain Elmo
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,750
D: 1,0
E: 7,750
10,200
D: 1,00
E: 9,200
9,100
D: 0,50
E: 8,600
9,450
D: 0,50
E: 8,950
9,050
D: 0,50
E: 8,550
9,000
55,550
5,600
FX
8,750
D: 1,0
E: 7,750
PH
10,200
D: 1,0
E: 9,200
SR
9,100
D: 0,5
E: 8,600
VT
9,450
D: 0,5
E: 8,950
PB
9,050
D: 0,5
E: 8,550
HB
9,000
D: 0,5
E: 8,500
E1

5
8
Brofeldt Felix
Espoon Telinetaiturit
8,650
D: 0,7
E: 7,950
10,200
D: 1,00
E: 9,200
9,400
D: 0,50
E: 8,900
8,850
D: 0,00
E: 8,850
8,600
D: 0,00
E: 8,600
9,650
55,350
5,800
FX
8,650
D: 0,7
E: 7,950
PH
10,200
D: 1,0
E: 9,200
SR
9,400
D: 0,5
E: 8,900
VT
8,850

E: 8,850
PB
8,600

E: 8,600
HB
9,650
D: 1,0
E: 8,650
E1

6
52
Pehkonen Robert
HIFK Gymnastics
8,850
D: 1,0
E: 7,850
10,300
D: 1,00
E: 9,300
9,100
D: 0,50
E: 8,600
8,000
D: 0,00
E: 8,000
9,400
D: 1,00
E: 8,400
8,500
0,700
D: 1,500
E: 0,800
54,850
6,300
FX
8,850
D: 1,0
E: 7,850
PH
10,300
D: 1,0
E: 9,300
SR
9,100
D: 0,5
E: 8,600
VT
8,000

E: 8,000
PB
9,400
D: 1,0
E: 8,400
HB
8,500

E: 8,500
E1
0,700
D: 1,5
E: 0,800
7
4
Kukkala Roni
Tampereen Sisu
8,000

E: 8,000
9,700
D: 1,00
E: 8,700
8,900
D: 0,50
E: 8,400
9,500
D: 0,20
E: 9,300
9,800
D: 1,00
E: 8,800
8,850
54,750
6,400
FX
8,000

E: 8,000
PH
9,700
D: 1,0
E: 8,700
SR
8,900
D: 0,5
E: 8,400
VT
9,500
D: 0,2
E: 9,300
PB
9,800
D: 1,0
E: 8,800
HB
8,850
D: 0,5
E: 8,350
E1

8
1
Hyvönen Alvar
Tampereen Sisu
8,500
D: 0,5
E: 8,000
9,950
D: 1,00
E: 8,950
9,200
D: 0,50
E: 8,700
9,400
D: 0,50
E: 8,900
9,150
D: 1,00
E: 8,150
7,900
54,100
7,050
FX
8,500
D: 0,5
E: 8,000
PH
9,950
D: 1,0
E: 8,950
SR
9,200
D: 0,5
E: 8,700
VT
9,400
D: 0,5
E: 8,900
PB
9,150
D: 1,0
E: 8,150
HB
7,900

E: 7,900
E1

9
49
Umarova Bilal
HIFK Gymnastics
9,550
D: 1,5
E: 8,050
9,550
D: 0,50
E: 9,050
8,600
D: 0,50
E: 8,100
8,650
D: 0,00
E: 8,650
9,200
D: 1,00
E: 8,200
8,500
54,050
7,100
FX
9,550
D: 1,5
E: 8,050
PH
9,550
D: 0,5
E: 9,050
SR
8,600
D: 0,5
E: 8,100
VT
8,650

E: 8,650
PB
9,200
D: 1,0
E: 8,200
HB
8,500

E: 8,500
E1

10
7
Helve Jan
Espoon Telinetaiturit
8,500
D: 1,0
E: 7,500
10,200
D: 1,00
E: 9,200
8,500
D: 0,00
E: 8,500
9,350
D: 0,50
E: 8,850
8,650
D: 0,00
E: 8,650
8,150
53,350
7,800
FX
8,500
D: 1,0
E: 7,500
PH
10,200
D: 1,0
E: 9,200
SR
8,500

E: 8,500
VT
9,350
D: 0,5
E: 8,850
PB
8,650

E: 8,650
HB
8,150

E: 8,150
E1

11
50
Ivanov Matvei
HIFK Gymnastics
9,450
D: 1,2
E: 8,250
8,900
D: 1,00
E: 7,900
9,250
D: 0,50
E: 8,750
8,950
D: 0,00
E: 8,950
8,050
D: 0,00
E: 8,050
8,700
53,300
7,850
FX
9,450
D: 1,2
E: 8,250
PH
8,900
D: 1,0
E: 7,900
SR
9,250
D: 0,5
E: 8,750
VT
8,950

E: 8,950
PB
8,050

E: 8,050
HB
8,700
D: 0,5
E: 8,200
E1

11
54
Orrain Eero
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,750
D: 1,0
E: 7,750
9,000

E: 9,000
8,800
D: 0,50
E: 8,300
9,450
D: 0,50
E: 8,950
8,650
D: 0,00
E: 8,650
8,650
53,300
7,850
FX
8,750
D: 1,0
E: 7,750
PH
9,000

E: 9,000
SR
8,800
D: 0,5
E: 8,300
VT
9,450
D: 0,5
E: 8,950
PB
8,650

E: 8,650
HB
8,650

E: 8,650
E1

13
2
Porspakka Petrus
Tampereen Sisu
8,900
D: 0,2
E: 8,700
9,200
D: 1,00
E: 8,200
9,000
D: 0,50
E: 8,500
9,350
D: 0,50
E: 8,850
8,550
D: 0,00
E: 8,550
8,200
53,200
7,950
FX
8,900
D: 0,2
E: 8,700
PH
9,200
D: 1,0
E: 8,200
SR
9,000
D: 0,5
E: 8,500
VT
9,350
D: 0,5
E: 8,850
PB
8,550

E: 8,550
HB
8,200

E: 8,200
E1

14
3
Valkama Valtteri
Tampereen Sisu
8,050

E: 8,050
9,550
D: 1,00
E: 8,550
9,100
D: 0,50
E: 8,600
9,450
D: 0,50
E: 8,950
8,600
D: 0,00
E: 8,600
8,050
52,800
8,350
FX
8,050

E: 8,050
PH
9,550
D: 1,0
E: 8,550
SR
9,100
D: 0,5
E: 8,600
VT
9,450
D: 0,5
E: 8,950
PB
8,600

E: 8,600
HB
8,050

E: 8,050
E1

15
5
Järvi Kaapo
Tampereen Sisu
7,800

E: 7,800
9,350
D: 1,00
E: 8,350
9,200
D: 0,50
E: 8,700
9,050
D: 0,50
E: 8,550
8,750
D: 0,00
E: 8,750
8,200
52,350
8,800
FX
7,800

E: 7,800
PH
9,350
D: 1,0
E: 8,350
SR
9,200
D: 0,5
E: 8,700
VT
9,050
D: 0,5
E: 8,550
PB
8,750

E: 8,750
HB
8,200

E: 8,200
E1

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
53
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,5

8,950


10,450

2
6
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,900


10,400

0,050
3
49
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

1,5

8,050


9,550

0,900
4
50
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

1,2

8,250


9,450

1,000
5
51
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

0,5

8,700


9,200

1,250
6
2
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

0,2

8,700


8,900

1,550
7
52
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

1,0

7,850


8,850

1,600
8
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

7,750


8,750

1,700
8
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

7,750


8,750

1,700
10
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,7

7,950


8,650

1,800
11
1
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

0,5

8,000


8,500

1,950
11
7
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,500


8,500

1,950
13
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


8,050


8,050

2,400
14
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu


8,000


8,000

2,450
15
5
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


7,800


7,800

2,650
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
52
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

1,0

9,300


10,300

1
53
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,0

9,300


10,300

3
51
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

1,0

9,250


10,250

0,050
4
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,200


10,200

0,100
4
7
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,200


10,200

0,100
4
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,200


10,200

0,100
4
6
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,200


10,200

0,100
8
1
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

1,0

8,950


9,950

0,350
9
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,0

8,700


9,700

0,600
10
49
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

0,5

9,050


9,550

0,750
10
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

1,0

8,550


9,550

0,750
12
5
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

1,0

8,350


9,350

0,950
13
2
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

1,0

8,200


9,200

1,100
14
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,000


9,000

1,300
15
50
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

1,0

7,900


8,900

1,400
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,050


9,550

2
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,900


9,400

0,150
3
53
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

0,5

8,800


9,300

0,250
4
50
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,5

8,750


9,250

0,300
5
5
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

0,5

8,700


9,200

0,350
5
1
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

0,5

8,700


9,200

0,350
7
51
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

0,5

8,650


9,150

0,400
8
52
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

0,5

8,600


9,100

0,450
8
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,600


9,100

0,450
8
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

0,5

8,600


9,100

0,450
11
2
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

0,5

8,500


9,000

0,550
12
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

8,400


8,900

0,650
13
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,300


8,800

0,750
14
49
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

0,5

8,100


8,600

0,950
15
7
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


8,500


8,500

1,050
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu


0,2


9,300




9,500

1
53
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics


0,5


9,000




9,500

3
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


0,5


8,950




9,450

0,050
3
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


8,950




9,450

0,050
3
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


8,950




9,450

0,050
6
1
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


0,5


8,900




9,400

0,100
7
7
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,850




9,350

0,150
7
2
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


0,5


8,850




9,350

0,150
9
6
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,750




9,250

0,250
10
5
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


0,5


8,550




9,050

0,450
11
50
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics





8,950




8,950

0,550
12
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit





8,850




8,850

0,650
12
51
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics





8,850




8,850

0,650
14
49
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics





8,650




8,650

0,850
15
52
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics





8,000




8,000

1,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
53
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,5

8,900


10,400

2
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,0

8,800


9,800

0,600
3
52
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

1,0

8,400


9,400

1,000
4
51
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

1,0

8,350


9,350

1,050
5
49
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

1,0

8,200


9,200

1,200
6
1
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

1,0

8,150


9,150

1,250
7
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,550


9,050

1,350
8
6
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,900


8,900

1,500
9
5
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


8,750


8,750

1,650
10
7
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


8,650


8,650

1,750
10
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,650


8,650

1,750
12
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


8,600


8,600

1,800
12
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


8,600


8,600

1,800
14
2
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


8,550


8,550

1,850
15
50
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics


8,050


8,050

2,350
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
53
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,5

8,900


10,400

2
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,650


9,650

0,750
3
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,500


9,000

1,400
4
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

8,350


8,850

1,550
5
51
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

0,5

8,300


8,800

1,600
6
6
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


8,750


8,750

1,650
7
50
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,5

8,200


8,700

1,700
8
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,650


8,650

1,750
9
49
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics


8,500


8,500

1,900
9
52
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics


8,500


8,500

1,900
11
2
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


8,200


8,200

2,200
11
5
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


8,200


8,200

2,200
13
7
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


8,150


8,150

2,250
14
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


8,050


8,050

2,350
15
1
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


7,900


7,900

2,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
53
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,5

0,700


0,800

2
52
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

1,5

0,800


0,700

0,100
3
6
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

0,700


0,300

0,500
4
51
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics




4
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79




4
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




4
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu




4
1
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




4
49
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics




4
7
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit




4
50
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics




4
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79




4
2
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu




4
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu




4
5
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu





Last Update: 20.6.2024 2.06.24
SX
SM
MD
XL
XXL