Back 

MTV JunnuGym III, Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2023-05-27

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokka Eliitti 2. luokka Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Kilpa 5. luokka Nuoremmat 5. luokka Vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
1. luokka Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
49
Artemenkov Ilja
HIFK Gymnastics
10,100
D: 1,5
E: 8,600
9,500
D: 1,00
E: 8,500
9,566
D: 0,50
E: 9,066
9,533
D: 0,50
E: 9,033
10,500
D: 1,50
E: 9,000
9,600
1,300
D: 1,500
E: 0,200
60,099
FX
10,100
D: 1,5
E: 8,600
PH
9,500
D: 1,0
E: 8,500
SR
9,566
D: 0,5
E: 9,066
VT
9,533
D: 0,5
E: 9,033
PB
10,500
D: 1,5
E: 9,000
HB
9,600
D: 1,0
E: 8,600
E1
1,300
D: 1,5
E: 0,200
2
50
Jesmantsik Jan
HIFK Gymnastics
9,700
D: 1,5
E: 8,200
9,066
D: 1,00
E: 8,066
9,766
D: 0,50
E: 9,266
9,666
D: 0,50
E: 9,166
10,200
D: 1,50
E: 8,700
8,833
57,231
2,868
FX
9,700
D: 1,5
E: 8,200
PH
9,066
D: 1,0
E: 8,066
SR
9,766
D: 0,5
E: 9,266
VT
9,666
D: 0,5
E: 9,166
PB
10,200
D: 1,5
E: 8,700
HB
8,833
D: 0,5
E: 8,333
E1

3
7
Väisänen Väinö
Espoon Telinetaiturit
9,600
D: 1,5
E: 8,100
9,466
D: 1,00
E: 8,466
8,900
D: 0,50
E: 8,400
9,633
D: 0,50
E: 9,133
9,500
D: 1,50
E: 8,000
8,133
0,600
D: 1,000
E: 0,400
55,832
4,267
FX
9,600
D: 1,5
E: 8,100
PH
9,466
D: 1,0
E: 8,466
SR
8,900
D: 0,5
E: 8,400
VT
9,633
D: 0,5
E: 9,133
PB
9,500
D: 1,5
E: 8,000
HB
8,133

E: 8,133
E1
0,600
D: 1,0
E: 0,400
4
55
Orrain Elmo
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,400
D: 1,0
E: 7,400
8,100

E: 8,100
9,600
D: 0,50
E: 9,100
10,133
D: 0,70
E: 9,433
9,600
D: 1,00
E: 8,600
8,466
D: 0,500
E: 0,500
54,299
5,800
FX
8,400
D: 1,0
E: 7,400
PH
8,100

E: 8,100
SR
9,600
D: 0,5
E: 9,100
VT
10,133
D: 0,7
E: 9,433
PB
9,600
D: 1,0
E: 8,600
HB
8,466
D: 0,5
E: 7,966
E1
D: 0,5
E: 0,500
5
52
Ivanov Matvei
HIFK Gymnastics
9,366
D: 1,2
E: 8,166
8,633
D: 1,00
E: 7,633
9,400
D: 0,50
E: 8,900
9,666
D: 0,70
E: 8,966
8,300
D: 0,00
E: 8,300
8,300
D: 0,500
E: 0,500
53,665
6,434
FX
9,366
D: 1,2
E: 8,166
PH
8,633
D: 1,0
E: 7,633
SR
9,400
D: 0,5
E: 8,900
VT
9,666
D: 0,7
E: 8,966
PB
8,300

E: 8,300
HB
8,300
D: 0,5
E: 7,800
E1
D: 0,5
E: 0,500
6
54
Orrain Eero
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,100
D: 1,0
E: 8,100
8,233

E: 8,233
8,900
D: 0,50
E: 8,400
9,633
D: 0,50
E: 9,133
8,766
D: 0,00
E: 8,766
8,800
0,200
D: 0,500
E: 0,300
53,632
6,467
FX
9,100
D: 1,0
E: 8,100
PH
8,233

E: 8,233
SR
8,900
D: 0,5
E: 8,400
VT
9,633
D: 0,5
E: 9,133
PB
8,766

E: 8,766
HB
8,800

E: 8,800
E1
0,200
D: 0,5
E: 0,300
7
6
Brofeldt Felix
Espoon Telinetaiturit
8,400
D: 0,7
E: 7,700
9,133
D: 1,00
E: 8,133
9,100
D: 0,50
E: 8,600
9,266
D: 0,50
E: 8,766
8,700
D: 0,00
E: 8,700
8,500
D: 0,500
E: 0,600
53,099
7,000
FX
8,400
D: 0,7
E: 7,700
PH
9,133
D: 1,0
E: 8,133
SR
9,100
D: 0,5
E: 8,600
VT
9,266
D: 0,5
E: 8,766
PB
8,700

E: 8,700
HB
8,500
D: 1,0
E: 7,500
E1
D: 0,5
E: 0,600
8
4
Kukkala Roni
Tampereen Sisu
7,866
D: 0,5
E: 7,366
9,066
D: 1,00
E: 8,066
8,200
D: 0,50
E: 7,700
9,100
D: 0,50
E: 8,600
8,800
D: 0,50
E: 8,300
8,700
0,400
D: 1,000
E: 0,600
52,132
7,967
FX
7,866
D: 0,5
E: 7,366
PH
9,066
D: 1,0
E: 8,066
SR
8,200
D: 0,5
E: 7,700
VT
9,100
D: 0,5
E: 8,600
PB
8,800
D: 0,5
E: 8,300
HB
8,700
D: 0,5
E: 8,200
E1
0,400
D: 1,0
E: 0,600
9
51
Pehkonen Robert
HIFK Gymnastics
8,000
D: 1,0
E: 7,000
8,833
D: 1,00
E: 7,833
9,100
D: 0,50
E: 8,600
7,766
D: 0,00
E: 7,766
10,166
D: 1,50
E: 8,666
8,000
51,865
8,234
FX
8,000
D: 1,0
E: 7,000
PH
8,833
D: 1,0
E: 7,833
SR
9,100
D: 0,5
E: 8,600
VT
7,766

E: 7,766
PB
10,166
D: 1,5
E: 8,666
HB
8,000

E: 8,000
E1

10
53
Umarova Bilal
HIFK Gymnastics
8,566
D: 1,5
E: 7,066
8,700
D: 0,50
E: 8,200
8,600
D: 0,50
E: 8,100
9,300
D: 0,50
E: 8,800
8,866
D: 0,50
E: 8,366
7,666
51,698
8,401
FX
8,566
D: 1,5
E: 7,066
PH
8,700
D: 0,5
E: 8,200
SR
8,600
D: 0,5
E: 8,100
VT
9,300
D: 0,5
E: 8,800
PB
8,866
D: 0,5
E: 8,366
HB
7,666

E: 7,666
E1

11
5
Porspakka Petrus
Tampereen Sisu
8,900
D: 0,7
E: 8,200
8,000
D: 1,00
E: 7,000
9,000
D: 0,50
E: 8,500
9,666
D: 0,50
E: 9,166
8,000
D: 0,00
E: 8,000
8,100
51,666
8,433
FX
8,900
D: 0,7
E: 8,200
PH
8,000
D: 1,0
E: 7,000
SR
9,000
D: 0,5
E: 8,500
VT
9,666
D: 0,5
E: 9,166
PB
8,000

E: 8,000
HB
8,100

E: 8,100
E1

12
8
Helve Jan
Espoon Telinetaiturit
7,966
D: 1,0
E: 6,966
8,866
D: 1,00
E: 7,866
8,400
D: 0,50
E: 7,900
9,300
D: 0,50
E: 8,800
8,600
D: 0,00
E: 8,600
8,100
D: 0,500
E: 0,600
51,232
8,867
FX
7,966
D: 1,0
E: 6,966
PH
8,866
D: 1,0
E: 7,866
SR
8,400
D: 0,5
E: 7,900
VT
9,300
D: 0,5
E: 8,800
PB
8,600

E: 8,600
HB
8,100

E: 8,100
E1
D: 0,5
E: 0,600
13
1
Järvi Kaapo
Tampereen Sisu
7,600
D: 0,5
E: 7,100
8,433
D: 1,00
E: 7,433
8,566
D: 0,50
E: 8,066
8,233
D: 0,50
E: 7,733
9,200
D: 0,50
E: 8,700
7,900
49,932
10,167
FX
7,600
D: 0,5
E: 7,100
PH
8,433
D: 1,0
E: 7,433
SR
8,566
D: 0,5
E: 8,066
VT
8,233
D: 0,5
E: 7,733
PB
9,200
D: 0,5
E: 8,700
HB
7,900

E: 7,900
E1

14
3
Valkama Valtteri
Tampereen Sisu
8,600
D: 0,7
E: 7,900
8,300
D: 1,00
E: 7,300
8,566
D: 0,50
E: 8,066
8,066
D: 0,50
E: 7,566
8,000
D: 0,00
E: 8,000
6,666
0,300
D: 1,000
E: 0,700
48,498
11,601
FX
8,600
D: 0,7
E: 7,900
PH
8,300
D: 1,0
E: 7,300
SR
8,566
D: 0,5
E: 8,066
VT
8,066
D: 0,5
E: 7,566
PB
8,000

E: 8,000
HB
6,666

E: 6,666
E1
0,300
D: 1,0
E: 0,700
15
2
Hyvönen Alvar
Tampereen Sisu
60,099
FX

PH

SR

VT

PB

HB

E1

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,5

8,600


10,100

2
50
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

1,5

8,200


9,700

0,400
3
7
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,100


9,600

0,500
4
52
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

1,2

8,166


9,366

0,734
5
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,100


9,100

1,000
6
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

0,7

8,200


8,900

1,200
7
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

0,7

7,900


8,600

1,500
8
53
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

1,5

7,066


8,566

1,534
9
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,7

7,700


8,400

1,700
9
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

7,400


8,400

1,700
11
51
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

1,0

7,000


8,000

2,100
12
8
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

1,0

6,966


7,966

2,134
13
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

7,366


7,866

2,234
14
1
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

0,5

7,100


7,600

2,500
15
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




10,100
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,0

8,500


9,500

2
7
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,466


9,466

0,034
3
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,133


9,133

0,367
4
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,0

8,066


9,066

0,434
4
50
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

1,0

8,066


9,066

0,434
6
8
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,866


8,866

0,634
7
51
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

1,0

7,833


8,833

0,667
8
53
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

0,5

8,200


8,700

0,800
9
52
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

1,0

7,633


8,633

0,867
10
1
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

1,0

7,433


8,433

1,067
11
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

1,0

7,300


8,300

1,200
12
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,233


8,233

1,267
13
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,100


8,100

1,400
14
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

1,0

7,000


8,000

1,500
15
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




9,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

0,5

9,266


9,766

2
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,100


9,600

0,166
3
49
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

0,5

9,066


9,566

0,200
4
52
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,5

8,900


9,400

0,366
5
51
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

0,5

8,600


9,100

0,666
5
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,600


9,100

0,666
7
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

0,5

8,500


9,000

0,766
8
7
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,400


8,900

0,866
8
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,400


8,900

0,866
10
53
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

0,5

8,100


8,600

1,166
11
1
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

0,5

8,066


8,566

1,200
11
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

0,5

8,066


8,566

1,200
13
8
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,900


8,400

1,366
14
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

7,700


8,200

1,566
15
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




9,766
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,433




10,133

2
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


0,5


9,166




9,666

0,467
2
50
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics


0,5


9,166




9,666

0,467
2
52
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics


0,7


8,966




9,666

0,467
5
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,133




9,633

0,500
5
7
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,133




9,633

0,500
7
49
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics


0,5


9,033




9,533

0,600
8
53
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics


0,5


8,800




9,300

0,833
8
8
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,800




9,300

0,833
10
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,766




9,266

0,867
11
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu


0,5


8,600




9,100

1,033
12
1
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


0,5


7,733




8,233

1,900
13
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


0,5


7,566




8,066

2,067
14
51
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics





7,766




7,766

2,367
15
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu










10,133
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,5

9,000


10,500

2
50
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

1,5

8,700


10,200

0,300
3
51
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics

1,5

8,666


10,166

0,334
4
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,600


9,600

0,900
5
7
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,000


9,500

1,000
6
1
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

0,5

8,700


9,200

1,300
7
53
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics

0,5

8,366


8,866

1,634
8
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

8,300


8,800

1,700
9
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,766


8,766

1,734
10
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


8,700


8,700

1,800
11
8
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


8,600


8,600

1,900
12
52
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics


8,300


8,300

2,200
13
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


8,000


8,000

2,500
13
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


8,000


8,000

2,500
15
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




10,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,0

8,600


9,600

2
50
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

0,5

8,333


8,833

0,767
3
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,800


8,800

0,800
4
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

8,200


8,700

0,900
5
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,500


8,500

1,100
6
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

7,966


8,466

1,134
7
52
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,5

7,800


8,300

1,300
8
7
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


8,133


8,133

1,467
9
8
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


8,100


8,100

1,500
9
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


8,100


8,100

1,500
11
51
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics


8,000


8,000

1,600
12
1
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


7,900


7,900

1,700
13
53
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics


7,666


7,666

1,934
14
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


6,666


6,666

2,934
15
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




9,600
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Artemenkov Ilja, HIFK Gymnastics

1,5

0,200


1,300

2
7
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

0,400


0,600

0,700
3
4
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,0

0,600


0,400

0,900
4
3
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

1,0

0,700


0,300

1,000
5
54
Orrain Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

0,300


0,200

1,100
6
50
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics




1,300
6
55
Orrain Elmo, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

0,500



1,300
6
52
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,5

0,500



1,300
6
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,600



1,300
6
51
Pehkonen Robert, HIFK Gymnastics




1,300
6
53
Umarova Bilal, HIFK Gymnastics




1,300
6
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu




1,300
6
8
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,600



1,300
6
1
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




1,300
6
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




1,300

Last Update: 21.5.2024 8.16.43
SX
SM
MD
XL
XXL