Back 

MTV JunnuGym III, Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2023-05-27

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokka Eliitti 2. luokka Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Kilpa 5. luokka Nuoremmat 5. luokka Vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
1. luokka Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
9
Ståhlberg Asla
HIFK Gymnastics
10,150
D: 1,5
E: 8,650
10,000
D: 0,50
E: 9,500
10,800
D: 1,50
E: 9,300
9,400
0,700
D: 1,000
E: 0,300
41,050
FX
10,150
D: 1,5
E: 8,650
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
10,800
D: 1,5
E: 9,300
HB
9,400
D: 0,5
E: 8,900
E1
0,700
D: 1,0
E: 0,300
2
110
Pätäri Nino
Espoon Telinetaiturit
10,050
D: 1,5
E: 8,550
10,000
D: 0,50
E: 9,500
10,200
D: 1,00
E: 9,200
10,050
40,300
0,750
FX
10,050
D: 1,5
E: 8,550
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
10,200
D: 1,0
E: 9,200
HB
10,050
D: 1,0
E: 9,050
E1

3
111
Lindholm Krister
Espoon Telinetaiturit
10,350
D: 1,5
E: 8,850
9,750
D: 0,50
E: 9,250
10,400
D: 1,50
E: 8,900
9,550
40,050
1,000
FX
10,350
D: 1,5
E: 8,850
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
10,400
D: 1,5
E: 8,900
HB
9,550
D: 0,5
E: 9,050
E1

4
5
Laitila Jarkko
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,050
D: 1,5
E: 8,550
10,100
D: 0,50
E: 9,600
9,100
D: 0,00
E: 9,100
10,400
0,300
D: 0,500
E: 0,200
39,950
1,100
FX
10,050
D: 1,5
E: 8,550
VT
10,100
D: 0,5
E: 9,600
PB
9,100

E: 9,100
HB
10,400
D: 1,5
E: 8,900
E1
0,300
D: 0,5
E: 0,200
5
99
Kankaanpää Eemu
Vaasan Telinetaiturit
10,550
D: 1,7
E: 8,850
9,850
D: 0,50
E: 9,350
9,600
D: 1,00
E: 8,600
9,400
39,400
1,650
FX
10,550
D: 1,7
E: 8,850
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
9,600
D: 1,0
E: 8,600
HB
9,400
D: 0,5
E: 8,900
E1

6
4
Mustikkamaa Ilari
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,400
D: 1,5
E: 7,900
10,200
D: 0,50
E: 9,700
9,650
D: 0,50
E: 9,150
10,050
39,300
1,750
FX
9,400
D: 1,5
E: 7,900
VT
10,200
D: 0,5
E: 9,700
PB
9,650
D: 0,5
E: 9,150
HB
10,050
D: 1,0
E: 9,050
E1

7
17
Kokko Aaro
HIFK Gymnastics
10,150
D: 1,5
E: 8,650
10,000
D: 0,50
E: 9,500
9,650
D: 0,50
E: 9,150
9,200
39,000
2,050
FX
10,150
D: 1,5
E: 8,650
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
9,650
D: 0,5
E: 9,150
HB
9,200

E: 9,200
E1

8
109
Sipila Alvar
Espoon Telinetaiturit
9,900
D: 1,5
E: 8,400
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,900
D: 1,00
E: 8,900
9,200
38,950
2,100
FX
9,900
D: 1,5
E: 8,400
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,900
D: 1,0
E: 8,900
HB
9,200
D: 1,0
E: 8,200
E1

9
106
Mensio Aapo
Kuopion Voimistelu-Veikot
9,250
D: 1,5
E: 7,750
10,000
D: 0,50
E: 9,500
9,600
D: 1,00
E: 8,600
9,600
0,200
D: 0,500
E: 0,300
38,650
2,400
FX
9,250
D: 1,5
E: 7,750
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
9,600
D: 1,0
E: 8,600
HB
9,600
D: 1,0
E: 8,600
E1
0,200
D: 0,5
E: 0,300
10
13
Peltonen Eemeli
HIFK Gymnastics
10,050
D: 1,5
E: 8,550
9,950
D: 0,50
E: 9,450
8,850
D: 0,00
E: 8,850
8,900
0,500
D: 1,000
E: 0,500
38,250
2,800
FX
10,050
D: 1,5
E: 8,550
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
8,850

E: 8,850
HB
8,900

E: 8,900
E1
0,500
D: 1,0
E: 0,500
11
115
Koivumäki Elias
Tampereen Voimistelijat
10,200
D: 1,5
E: 8,700
10,250
D: 0,70
E: 9,550
8,950
D: 0,50
E: 8,450
8,500
37,900
3,150
FX
10,200
D: 1,5
E: 8,700
VT
10,250
D: 0,7
E: 9,550
PB
8,950
D: 0,5
E: 8,450
HB
8,500

E: 8,500
E1

11
102
Samu Schreibmaier
Vaasan Telinetaiturit
9,800
D: 1,5
E: 8,300
9,900
D: 0,50
E: 9,400
9,200
D: 0,50
E: 8,700
9,000
37,900
3,150
FX
9,800
D: 1,5
E: 8,300
VT
9,900
D: 0,5
E: 9,400
PB
9,200
D: 0,5
E: 8,700
HB
9,000
D: 0,5
E: 8,500
E1

13
101
Sjöstrand Lukas
Vaasan Telinetaiturit
9,350
D: 1,5
E: 7,850
10,000
D: 0,50
E: 9,500
8,900
D: 0,50
E: 8,400
9,550
37,800
3,250
FX
9,350
D: 1,5
E: 7,850
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
8,900
D: 0,5
E: 8,400
HB
9,550
D: 0,5
E: 9,050
E1

14
8
Katelia Kian
HIFK Gymnastics
10,350
D: 1,5
E: 8,850
10,400
D: 0,70
E: 9,700
8,050
D: 0,00
E: 8,050
8,900
37,700
3,350
FX
10,350
D: 1,5
E: 8,850
VT
10,400
D: 0,7
E: 9,700
PB
8,050

E: 8,050
HB
8,900

E: 8,900
E1

14
10
Hoshi Kyotaro
HIFK Gymnastics
9,300
D: 1,5
E: 7,800
10,250
D: 0,70
E: 9,550
9,150
D: 0,00
E: 9,150
9,000
37,700
3,350
FX
9,300
D: 1,5
E: 7,800
VT
10,250
D: 0,7
E: 9,550
PB
9,150

E: 9,150
HB
9,000

E: 9,000
E1

14
12
Veikolainen Valter
HIFK Gymnastics
9,300
D: 1,7
E: 7,600
9,900
D: 0,50
E: 9,400
9,300
D: 0,00
E: 9,300
8,900
0,300
D: 0,500
E: 0,200
37,700
3,350
FX
9,300
D: 1,7
E: 7,600
VT
9,900
D: 0,5
E: 9,400
PB
9,300

E: 9,300
HB
8,900

E: 8,900
E1
0,300
D: 0,5
E: 0,200
17
11
Polukhin Dmitrii
HIFK Gymnastics
9,700
D: 1,5
E: 8,200
10,100
D: 0,50
E: 9,600
9,000
D: 0,00
E: 9,000
8,800
37,600
3,450
FX
9,700
D: 1,5
E: 8,200
VT
10,100
D: 0,5
E: 9,600
PB
9,000

E: 9,000
HB
8,800

E: 8,800
E1

18
16
Varca Liam
HIFK Gymnastics
9,550
D: 1,2
E: 8,350
9,900
D: 0,20
E: 9,700
9,150
D: 0,00
E: 9,150
8,650
37,250
3,800
FX
9,550
D: 1,2
E: 8,350
VT
9,900
D: 0,2
E: 9,700
PB
9,150

E: 9,150
HB
8,650

E: 8,650
E1

19
105
Laaksonen Otto
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,850
D: 1,5
E: 7,350
9,900
D: 0,50
E: 9,400
8,600
D: 0,00
E: 8,600
9,750
37,100
3,950
FX
8,850
D: 1,5
E: 7,350
VT
9,900
D: 0,5
E: 9,400
PB
8,600

E: 8,600
HB
9,750
D: 1,0
E: 8,750
E1

20
114
Ehlers Leonard
Espoon Telinetaiturit
9,850
D: 1,2
E: 8,650
8,950
D: 0,00
E: 8,950
9,150
D: 0,50
E: 8,650
8,950
36,900
4,150
FX
9,850
D: 1,2
E: 8,650
VT
8,950

E: 8,950
PB
9,150
D: 0,5
E: 8,650
HB
8,950
D: 0,5
E: 8,450
E1

21
2
Lervik Max
Tampereen Sisu
9,650
D: 1,5
E: 8,150
9,750
D: 0,50
E: 9,250
8,650
D: 0,00
E: 8,650
8,800
36,850
4,200
FX
9,650
D: 1,5
E: 8,150
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
8,650

E: 8,650
HB
8,800

E: 8,800
E1

22
103
Jenkinson Eddie
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,000
D: 1,2
E: 7,800
9,900
D: 0,50
E: 9,400
8,850
D: 0,00
E: 8,850
8,650
36,400
4,650
FX
9,000
D: 1,2
E: 7,800
VT
9,900
D: 0,5
E: 9,400
PB
8,850

E: 8,850
HB
8,650

E: 8,650
E1

22
14
Virronen Leevi
HIFK Gymnastics
8,100
D: 1,5
E: 6,600
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,200
D: 0,00
E: 9,200
9,150
36,400
4,650
FX
8,100
D: 1,5
E: 6,600
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,200

E: 9,200
HB
9,150

E: 9,150
E1

24
7
Hellstén Tobias
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,350
D: 1,5
E: 7,850
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,150
D: 0,50
E: 8,650
7,900
36,350
4,700
FX
9,350
D: 1,5
E: 7,850
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,150
D: 0,5
E: 8,650
HB
7,900

E: 7,900
E1

25
1
Peltonen Otto
Tampereen Sisu
9,050
D: 1,2
E: 7,850
9,850
D: 0,50
E: 9,350
8,300
D: 0,00
E: 8,300
8,750
35,950
5,100
FX
9,050
D: 1,2
E: 7,850
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
8,300

E: 8,300
HB
8,750

E: 8,750
E1

26
104
Lassenius Walter
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,500
D: 1,2
E: 7,300
9,650
D: 0,20
E: 9,450
9,100
D: 0,50
E: 8,600
8,300
35,550
5,500
FX
8,500
D: 1,2
E: 7,300
VT
9,650
D: 0,2
E: 9,450
PB
9,100
D: 0,5
E: 8,600
HB
8,300

E: 8,300
E1

27
3
Rytkönen Dakota
Tampereen Sisu
8,800
D: 1,5
E: 7,300
9,000
D: 0,50
E: 8,500
8,900
D: 0,00
E: 8,900
8,700
35,400
5,650
FX
8,800
D: 1,5
E: 7,300
VT
9,000
D: 0,5
E: 8,500
PB
8,900

E: 8,900
HB
8,700

E: 8,700
E1

28
112
Ahonen Mikael
Espoon Telinetaiturit
8,800
D: 1,5
E: 7,300
9,650
D: 0,20
E: 9,450
8,550
D: 0,00
E: 8,550
8,300
35,300
5,750
FX
8,800
D: 1,5
E: 7,300
VT
9,650
D: 0,2
E: 9,450
PB
8,550

E: 8,550
HB
8,300

E: 8,300
E1

29
107
Sjöholm Rafael
Espoon Telinetaiturit
9,200
D: 1,2
E: 8,000
9,650
D: 0,00
E: 9,650
8,450
D: 0,00
E: 8,450
7,500
34,800
6,250
FX
9,200
D: 1,2
E: 8,000
VT
9,650

E: 9,650
PB
8,450

E: 8,450
HB
7,500

E: 7,500
E1

30
15
Uitto Johannes
HIFK Gymnastics
7,500
D: 1,5
E: 6,000
9,150
D: 0,50
E: 8,650
8,650
D: 0,00
E: 8,650
9,200
34,500
6,550
FX
7,500
D: 1,5
E: 6,000
VT
9,150
D: 0,5
E: 8,650
PB
8,650

E: 8,650
HB
9,200

E: 9,200
E1

31
108
Hashim Adam
Espoon Telinetaiturit
9,100
D: 1,2
E: 7,900
9,150
D: 0,00
E: 9,150
8,450
D: 0,00
E: 8,450
7,600
34,300
6,750
FX
9,100
D: 1,2
E: 7,900
VT
9,150

E: 9,150
PB
8,450

E: 8,450
HB
7,600

E: 7,600
E1

32
100
Kankaanpää Unto
Vaasan Telinetaiturit
41,050
FX

VT

PB

HB

E1

32
113
Rantala Iivo
Espoon Telinetaiturit
41,050
FX

VT

PB

HB

E1

32
6
Salminen Kosmo
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
41,050
FX

VT

PB

HB

E1

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
99
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit

1,7

8,850


10,550

2
111
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,850


10,350

0,200
2
8
Katelia Kian, HIFK Gymnastics

1,5

8,850


10,350

0,200
4
115
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,700


10,200

0,350
5
17
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics

1,5

8,650


10,150

0,400
5
9
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

1,5

8,650


10,150

0,400
7
110
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,550


10,050

0,500
7
5
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,550


10,050

0,500
7
13
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics

1,5

8,550


10,050

0,500
10
109
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,400


9,900

0,650
11
114
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,650


9,850

0,700
12
102
Samu Schreibmaier, Vaasan Telinetaiturit

1,5

8,300


9,800

0,750
13
11
Polukhin Dmitrii, HIFK Gymnastics

1,5

8,200


9,700

0,850
14
2
Lervik Max, Tampereen Sisu

1,5

8,150


9,650

0,900
15
16
Varca Liam, HIFK Gymnastics

1,2

8,350


9,550

1,000
16
4
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

7,900


9,400

1,150
17
7
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

1,5

7,850


9,350

1,200
17
101
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit

1,5

7,850


9,350

1,200
19
10
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics

1,5

7,800


9,300

1,250
19
12
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics

1,7

7,600


9,300

1,250
21
106
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

1,5

7,750


9,250

1,300
22
107
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,000


9,200

1,350
23
108
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit

1,2

7,900


9,100

1,450
24
1
Peltonen Otto, Tampereen Sisu

1,2

7,850


9,050

1,500
25
103
Jenkinson Eddie, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,2

7,800


9,000

1,550
26
105
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

7,350


8,850

1,700
27
112
Ahonen Mikael, Espoon Telinetaiturit

1,5

7,300


8,800

1,750
27
3
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu

1,5

7,300


8,800

1,750
29
104
Lassenius Walter, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,2

7,300


8,500

2,050
30
14
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics

1,5

6,600


8,100

2,450
31
15
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics

1,5

6,000


7,500

3,050
32
100
Kankaanpää Unto, Vaasan Telinetaiturit




10,550
32
6
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




10,550
32
113
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




10,550
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
5
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79




104
Lassenius Walter, Voimisteluseura Helsinki VSH




8
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




105
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH




9
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




106
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot




10
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




107
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit




11
Polukhin Dmitrii, HIFK Gymnastics




108
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit




109
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit




12
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics




110
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit




13
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics




111
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit




14
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics




112
Ahonen Mikael, Espoon Telinetaiturit




15
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics




16
Varca Liam, HIFK Gymnastics




113
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




17
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




114
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit




99
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit




1
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




2
Lervik Max, Tampereen Sisu




100
Kankaanpää Unto, Vaasan Telinetaiturit




101
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit




3
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




4
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




103
Jenkinson Eddie, Voimisteluseura Helsinki VSH




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
8
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




103
Jenkinson Eddie, Voimisteluseura Helsinki VSH




9
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




104
Lassenius Walter, Voimisteluseura Helsinki VSH




10
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




105
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH




106
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot




11
Polukhin Dmitrii, HIFK Gymnastics




12
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics




107
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit




13
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics




108
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit




109
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit




14
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics




110
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit




15
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics




111
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit




16
Varca Liam, HIFK Gymnastics




17
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




112
Ahonen Mikael, Espoon Telinetaiturit




1
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




113
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




114
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit




2
Lervik Max, Tampereen Sisu




99
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit




3
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




4
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




100
Kankaanpää Unto, Vaasan Telinetaiturit




5
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79




101
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


0,7


9,700




10,400

2
115
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


0,7


9,550




10,250

0,150
2
10
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


0,7


9,550




10,250

0,150
4
4
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,700




10,200

0,200
5
5
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,600




10,100

0,300
5
11
Polukhin Dmitrii, HIFK Gymnastics


0,5


9,600




10,100

0,300
7
106
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot


0,5


9,500




10,000

0,400
7
101
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,500




10,000

0,400
7
17
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics


0,5


9,500




10,000

0,400
7
9
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics


0,5


9,500




10,000

0,400
7
110
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,500




10,000

0,400
12
13
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics


0,5


9,450




9,950

0,450
12
14
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics


0,5


9,450




9,950

0,450
12
109
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,450




9,950

0,450
12
7
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK


0,5


9,450




9,950

0,450
16
16
Varca Liam, HIFK Gymnastics


0,2


9,700




9,900

0,500
16
105
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,400




9,900

0,500
16
12
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics


0,5


9,400




9,900

0,500
16
103
Jenkinson Eddie, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,400




9,900

0,500
16
102
Samu Schreibmaier, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,400




9,900

0,500
21
1
Peltonen Otto, Tampereen Sisu


0,5


9,350




9,850

0,550
21
99
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,350




9,850

0,550
23
2
Lervik Max, Tampereen Sisu


0,5


9,250




9,750

0,650
23
111
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,250




9,750

0,650
25
107
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit





9,650




9,650

0,750
25
104
Lassenius Walter, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,2


9,450




9,650

0,750
25
112
Ahonen Mikael, Espoon Telinetaiturit


0,2


9,450




9,650

0,750
28
108
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit





9,150




9,150

1,250
28
15
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics


0,5


8,650




9,150

1,250
30
3
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


0,5


8,500




9,000

1,400
31
114
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit





8,950




8,950

1,450
32
100
Kankaanpää Unto, Vaasan Telinetaiturit










10,400
32
6
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK










10,400
32
113
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit










10,400
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

1,5

9,300


10,800

2
111
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,900


10,400

0,400
3
110
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,200


10,200

0,600
4
109
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,900


9,900

0,900
5
4
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,150


9,650

1,150
5
17
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics

0,5

9,150


9,650

1,150
7
99
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit

1,0

8,600


9,600

1,200
7
106
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

1,0

8,600


9,600

1,200
9
12
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics


9,300


9,300

1,500
10
14
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics


9,200


9,200

1,600
10
102
Samu Schreibmaier, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,700


9,200

1,600
12
10
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


9,150


9,150

1,650
12
16
Varca Liam, HIFK Gymnastics


9,150


9,150

1,650
12
114
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,650


9,150

1,650
12
7
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

0,5

8,650


9,150

1,650
16
5
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,100


9,100

1,700
16
104
Lassenius Walter, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

8,600


9,100

1,700
18
11
Polukhin Dmitrii, HIFK Gymnastics


9,000


9,000

1,800
19
115
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat

0,5

8,450


8,950

1,850
20
3
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


8,900


8,900

1,900
20
101
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,400


8,900

1,900
22
13
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics


8,850


8,850

1,950
22
103
Jenkinson Eddie, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,850


8,850

1,950
24
15
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics


8,650


8,650

2,150
24
2
Lervik Max, Tampereen Sisu


8,650


8,650

2,150
26
105
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,600


8,600

2,200
27
112
Ahonen Mikael, Espoon Telinetaiturit


8,550


8,550

2,250
28
107
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit


8,450


8,450

2,350
28
108
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit


8,450


8,450

2,350
30
1
Peltonen Otto, Tampereen Sisu


8,300


8,300

2,500
31
8
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


8,050


8,050

2,750
32
6
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




10,800
32
113
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




10,800
32
100
Kankaanpää Unto, Vaasan Telinetaiturit




10,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,900


10,400

2
110
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,050


10,050

0,350
2
4
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,050


10,050

0,350
4
105
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

8,750


9,750

0,650
5
106
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

1,0

8,600


9,600

0,800
6
101
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit

0,5

9,050


9,550

0,850
6
111
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,050


9,550

0,850
8
9
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

0,5

8,900


9,400

1,000
8
99
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,900


9,400

1,000
10
15
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics


9,200


9,200

1,200
10
17
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics


9,200


9,200

1,200
10
109
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,200


9,200

1,200
13
14
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics


9,150


9,150

1,250
14
10
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


9,000


9,000

1,400
14
102
Samu Schreibmaier, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,500


9,000

1,400
16
114
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,450


8,950

1,450
17
12
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics


8,900


8,900

1,500
17
13
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics


8,900


8,900

1,500
17
8
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


8,900


8,900

1,500
20
11
Polukhin Dmitrii, HIFK Gymnastics


8,800


8,800

1,600
20
2
Lervik Max, Tampereen Sisu


8,800


8,800

1,600
22
1
Peltonen Otto, Tampereen Sisu


8,750


8,750

1,650
23
3
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


8,700


8,700

1,700
24
16
Varca Liam, HIFK Gymnastics


8,650


8,650

1,750
24
103
Jenkinson Eddie, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,650


8,650

1,750
26
115
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


8,500


8,500

1,900
27
112
Ahonen Mikael, Espoon Telinetaiturit


8,300


8,300

2,100
27
104
Lassenius Walter, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,300


8,300

2,100
29
7
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK


7,900


7,900

2,500
30
108
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit


7,600


7,600

2,800
31
107
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit


7,500


7,500

2,900
32
6
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




10,400
32
113
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




10,400
32
100
Kankaanpää Unto, Vaasan Telinetaiturit




10,400
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

1,0

0,300


0,700

2
13
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics

1,0

0,500


0,500

0,200
3
12
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics

0,5

0,200


0,300

0,400
3
5
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

0,200


0,300

0,400
5
106
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

0,5

0,300


0,200

0,500
6
110
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
111
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
99
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit




0,700
6
4
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
17
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




0,700
6
109
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
115
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat




0,700
6
102
Samu Schreibmaier, Vaasan Telinetaiturit




0,700
6
101
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit




0,700
6
8
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




0,700
6
10
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




0,700
6
11
Polukhin Dmitrii, HIFK Gymnastics




0,700
6
16
Varca Liam, HIFK Gymnastics




0,700
6
105
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,700
6
114
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
2
Lervik Max, Tampereen Sisu




0,700
6
103
Jenkinson Eddie, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,700
6
14
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics




0,700
6
7
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




0,700
6
1
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




0,700
6
104
Lassenius Walter, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,700
6
3
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




0,700
6
112
Ahonen Mikael, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
107
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
15
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics




0,700
6
108
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
100
Kankaanpää Unto, Vaasan Telinetaiturit




0,700
6
113
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




0,700
6
6
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




0,700

Last Update: 21.5.2024 8.56.37
SX
SM
MD
XL
XXL