Back 

MTV JunnuGym III, Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2023-05-27

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokka Eliitti 2. luokka Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Kilpa 5. luokka Nuoremmat 5. luokka Vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
2. luokka Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Quality Routine
Yhteensä
Erotus
1
5
Kivikoski Viljami
Tampereen Sisu
9,200
D: 1,0
E: 8,200
10,850
D: 1,50
E: 9,350
10,550
D: 1,50
E: 9,050
9,700
D: 0,50
E: 9,200
10,400
D: 1,50
E: 8,900
10,200
1,100
D: 1,500
E: 0,400
62,000
FX
9,200
D: 1,0
E: 8,200
PH
10,850
D: 1,5
E: 9,350
SR
10,550
D: 1,5
E: 9,050
VT
9,700
D: 0,5
E: 9,200
PB
10,400
D: 1,5
E: 8,900
HB
10,200
D: 1,0
E: 9,200
Quality Routine
1,100
D: 1,5
E: 0,400
2
7
Artemenkov Kirill
HIFK Gymnastics
10,050
D: 1,5
E: 8,550
10,000
D: 1,50
E: 8,500
10,450
D: 1,50
E: 8,950
10,250
D: 0,70
E: 9,550
10,300
D: 1,50
E: 8,800
9,450
1,050
D: 1,500
E: 0,450
61,550
0,450
FX
10,050
D: 1,5
E: 8,550
PH
10,000
D: 1,5
E: 8,500
SR
10,450
D: 1,5
E: 8,950
VT
10,250
D: 0,7
E: 9,550
PB
10,300
D: 1,5
E: 8,800
HB
9,450
D: 0,5
E: 8,950
Quality Routine
1,050
D: 1,5
E: 0,450
3
4
Lukkari Leevi
Tampereen Sisu
9,350
D: 1,0
E: 8,350
10,300
D: 1,50
E: 8,800
9,800
D: 1,00
E: 8,800
10,050
D: 0,70
E: 9,350
10,050
D: 1,00
E: 9,050
9,750
1,200
D: 1,500
E: 0,300
60,500
1,500
FX
9,350
D: 1,0
E: 8,350
PH
10,300
D: 1,5
E: 8,800
SR
9,800
D: 1,0
E: 8,800
VT
10,050
D: 0,7
E: 9,350
PB
10,050
D: 1,0
E: 9,050
HB
9,750
D: 0,5
E: 9,250
Quality Routine
1,200
D: 1,5
E: 0,300
4
43
Salmi Matias
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,050
D: 0,5
E: 8,550
10,400
D: 1,50
E: 8,900
9,900
D: 1,00
E: 8,900
10,050
D: 0,50
E: 9,550
9,300
D: 1,00
E: 8,300
9,600
0,900
D: 1,500
E: 0,600
59,200
2,800
FX
9,050
D: 0,5
E: 8,550
PH
10,400
D: 1,5
E: 8,900
SR
9,900
D: 1,0
E: 8,900
VT
10,050
D: 0,5
E: 9,550
PB
9,300
D: 1,0
E: 8,300
HB
9,600
D: 0,5
E: 9,100
Quality Routine
0,900
D: 1,5
E: 0,600
5
44
Kuukkanen Eeli
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,350
D: 0,5
E: 7,850
10,300
D: 1,50
E: 8,800
9,950
D: 1,00
E: 8,950
9,400
D: 0,00
E: 9,400
9,650
D: 0,50
E: 9,150
9,900
0,550
D: 1,500
E: 0,950
58,100
3,900
FX
8,350
D: 0,5
E: 7,850
PH
10,300
D: 1,5
E: 8,800
SR
9,950
D: 1,0
E: 8,950
VT
9,400

E: 9,400
PB
9,650
D: 0,5
E: 9,150
HB
9,900
D: 0,5
E: 9,400
Quality Routine
0,550
D: 1,5
E: 0,950
6
45
Greb Filip
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,700
D: 1,0
E: 7,700
9,650
D: 1,50
E: 8,150
10,100
D: 1,50
E: 8,600
9,300
D: 0,50
E: 8,800
9,800
D: 1,50
E: 8,300
9,550
0,900
D: 1,500
E: 0,600
58,000
4,000
FX
8,700
D: 1,0
E: 7,700
PH
9,650
D: 1,5
E: 8,150
SR
10,100
D: 1,5
E: 8,600
VT
9,300
D: 0,5
E: 8,800
PB
9,800
D: 1,5
E: 8,300
HB
9,550
D: 1,0
E: 8,550
Quality Routine
0,900
D: 1,5
E: 0,600
7
2
Rönkkö Robert
Tampereen Sisu
8,850
D: 0,5
E: 8,350
10,150
D: 1,50
E: 8,650
10,200
D: 1,00
E: 9,200
9,100
D: 0,50
E: 8,600
8,600
D: 0,50
E: 8,100
9,350
0,900
D: 1,500
E: 0,600
57,150
4,850
FX
8,850
D: 0,5
E: 8,350
PH
10,150
D: 1,5
E: 8,650
SR
10,200
D: 1,0
E: 9,200
VT
9,100
D: 0,5
E: 8,600
PB
8,600
D: 0,5
E: 8,100
HB
9,350
D: 0,5
E: 8,850
Quality Routine
0,900
D: 1,5
E: 0,600
8
47
Sipinen Aaron
Espoon Telinetaiturit
9,300
D: 1,5
E: 7,800
9,650
D: 1,50
E: 8,150
8,900
D: 1,00
E: 7,900
8,450
D: 0,20
E: 8,250
9,650
D: 1,00
E: 8,650
8,450
1,050
D: 1,500
E: 0,450
55,450
6,550
FX
9,300
D: 1,5
E: 7,800
PH
9,650
D: 1,5
E: 8,150
SR
8,900
D: 1,0
E: 7,900
VT
8,450
D: 0,2
E: 8,250
PB
9,650
D: 1,0
E: 8,650
HB
8,450

E: 8,450
Quality Routine
1,050
D: 1,5
E: 0,450
9
46
Söderholm Benjamin
Espoon Telinetaiturit
8,800
D: 1,0
E: 7,800
10,400
D: 1,50
E: 8,900
8,550
D: 0,50
E: 8,050
9,300
D: 0,00
E: 9,300
9,400
D: 1,50
E: 7,900
8,600
0,300
D: 1,000
E: 0,700
55,350
6,650
FX
8,800
D: 1,0
E: 7,800
PH
10,400
D: 1,5
E: 8,900
SR
8,550
D: 0,5
E: 8,050
VT
9,300

E: 9,300
PB
9,400
D: 1,5
E: 7,900
HB
8,600
D: 0,5
E: 8,100
Quality Routine
0,300
D: 1,0
E: 0,700
10
1
Peltonen Leo
Tampereen Sisu
7,950

E: 7,950
9,800
D: 1,50
E: 8,300
9,250
D: 0,50
E: 8,750
9,300
D: 0,00
E: 9,300
9,500
D: 1,50
E: 8,000
8,600
54,400
7,600
FX
7,950

E: 7,950
PH
9,800
D: 1,5
E: 8,300
SR
9,250
D: 0,5
E: 8,750
VT
9,300

E: 9,300
PB
9,500
D: 1,5
E: 8,000
HB
8,600

E: 8,600
Quality Routine

11
3
Kenttälä Leevi
Tampereen Sisu
8,950
D: 1,0
E: 7,950
9,750
D: 1,50
E: 8,250
8,950
D: 1,00
E: 7,950
9,650
D: 0,20
E: 9,450
6,400
D: 0,50
E: 6,900
ND: 1,0
8,400
52,100
9,900
FX
8,950
D: 1,0
E: 7,950
PH
9,750
D: 1,5
E: 8,250
SR
8,950
D: 1,0
E: 7,950
VT
9,650
D: 0,2
E: 9,450
PB
6,400
D: 0,5
E: 6,900
ND: 1,00
HB
8,400
D: 0,5
E: 7,900
Quality Routine

12
6
Sepäntalo Aatos
HIFK Gymnastics
7,250
D: 0,5
E: 6,750
7,650

E: 7,650
7,500
D: 0,50
E: 7,000
8,950
D: 0,00
E: 8,950
6,650
D: 0,00
E: 7,650
ND: 1,0
7,550
45,550
16,450
FX
7,250
D: 0,5
E: 6,750
PH
7,650

E: 7,650
SR
7,500
D: 0,5
E: 7,000
VT
8,950

E: 8,950
PB
6,650

E: 7,650
ND: 1,00
HB
7,550

E: 7,550
Quality Routine

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

8,550


10,050

2
4
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

8,350


9,350

0,700
3
47
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,5

7,800


9,300

0,750
4
5
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

8,200


9,200

0,850
5
43
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,550


9,050

1,000
6
3
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,0

7,950


8,950

1,100
7
2
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

8,350


8,850

1,200
8
46
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,800


8,800

1,250
9
45
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

7,700


8,700

1,350
10
44
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

7,850


8,350

1,700
11
1
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


7,950


7,950

2,100
12
6
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

0,5

6,750


7,250

2,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

9,350


10,850

2
46
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,900


10,400

0,450
2
43
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,900


10,400

0,450
4
4
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,5

8,800


10,300

0,550
4
44
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,800


10,300

0,550
6
2
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,5

8,650


10,150

0,700
7
7
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

8,500


10,000

0,850
8
1
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

1,5

8,300


9,800

1,050
9
3
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,5

8,250


9,750

1,100
10
47
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,150


9,650

1,200
10
45
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,150


9,650

1,200
12
6
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics


7,650


7,650

3,200
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

9,050


10,550

2
7
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

8,950


10,450

0,100
3
2
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,0

9,200


10,200

0,350
4
45
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,600


10,100

0,450
5
44
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,950


9,950

0,600
6
43
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,900


9,900

0,650
7
4
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

8,800


9,800

0,750
8
1
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,5

8,750


9,250

1,300
9
3
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,0

7,950


8,950

1,600
10
47
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,900


8,900

1,650
11
46
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,050


8,550

2,000
12
6
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

0,5

7,000


7,500

3,050
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics


0,7


9,550




10,250

2
43
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,550




10,050

0,200
2
4
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


0,7


9,350




10,050

0,200
4
5
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu


0,5


9,200




9,700

0,550
5
3
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu


0,2


9,450




9,650

0,600
6
44
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79





9,400




9,400

0,850
7
46
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit





9,300




9,300

0,950
7
1
Peltonen Leo, Tampereen Sisu





9,300




9,300

0,950
7
45
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


8,800




9,300

0,950
10
2
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu


0,5


8,600




9,100

1,150
11
6
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics





8,950




8,950

1,300
12
47
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit


0,2


8,250




8,450

1,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

8,900


10,400

2
7
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

8,800


10,300

0,100
3
4
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

9,050


10,050

0,350
4
45
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,300


9,800

0,600
5
44
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,150


9,650

0,750
5
47
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,650


9,650

0,750
7
1
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

1,5

8,000


9,500

0,900
8
46
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

7,900


9,400

1,000
9
43
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,300


9,300

1,100
10
2
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

8,100


8,600

1,800
11
6
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics


7,650

1,0

6,650

3,750
12
3
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

0,5

6,900

1,0

6,400

4,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

9,200


10,200

2
44
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,400


9,900

0,300
3
4
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

0,5

9,250


9,750

0,450
4
43
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,100


9,600

0,600
5
45
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,550


9,550

0,650
6
7
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

0,5

8,950


9,450

0,750
7
2
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

8,850


9,350

0,850
8
1
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


8,600


8,600

1,600
8
46
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,100


8,600

1,600
10
47
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit


8,450


8,450

1,750
11
3
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

0,5

7,900


8,400

1,800
12
6
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics


7,550


7,550

2,650
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,5

0,300


1,200

2
5
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

0,400


1,100

0,100
3
7
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

0,450


1,050

0,150
3
47
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,450


1,050

0,150
5
2
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,5

0,600


0,900

0,300
5
43
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,600


0,900

0,300
5
45
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,600


0,900

0,300
8
44
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,950


0,550

0,650
9
46
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

0,700


0,300

0,900
10
1
Peltonen Leo, Tampereen Sisu




10
3
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu




10
6
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics





Last Update: 20.6.2024 0.38.31
SX
SM
MD
XL
XXL