Back 

Vaasan Sähkö Games, NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Vaasa Volttihalli, Vaasa, 2023-05-26

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E luokka F nuoremmat F vanhemmat G nuoremmat G vanhemmat H luokka MJL1 MJL2 B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue MJ1 joukkue
C joukkue
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
IF Drott
- Liljekvist Freja
- Lassen Ida
- Karlström Astrid
- Vikström Elvira
- Nyman Tilde
- Bäck Tindra
- Knutar Adriana
- Flink Tine
- Nygård Evelina
- Knutar Samira
28,650
8,5-9
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
9,5-10
8,5-9
8,5-9
9,5-10
24,700
7-7,5
6-7
7-7,5
alle 6
6-7
6-7
8,5-9
6-7
7-7,5
8,5-9
25,500
6-7
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
8-8,5
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8,5-9
25,700
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
104,550
III
IV
IV
III
III
III
VII
III
IV
V
0,000
2
Oulun Pyrintö
- Korkeamaa Emma
- Majanmaa Frida
- Kerimaa Sonja
- Huttunen Viivi
- Liukko Isaela
- Hakalahti Alva
27,100
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
9-9,5
26,450
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
7-7,5
8,5-9
25,400
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
8-8,5
25,100
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
104,050
V
IV
IV
V
IV
V
0,000
3
Vaasan Telinetaiturit
- Svenfelt Wilma
- Knip Felicia
- Lundqvist Hilla
- Leppä Sofia
- Ronkainen Linnea
- Laitila Ella
27,400
8,5-9
8-8,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
8,5-9
24,950
6-7
8,5-9
7,5-8
7-7,5
8,5-9
7-7,5
25,850
7,5-8
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
24,900
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
103,100
III
IV
IV
IV
V
IV
0,000
4
Alavuden Urheilijat
- Ylä-Vannesluoma Heta
- Paalanen Viola
- Vartiamäki Emilia
- Myllyaho Emilia
- Uusipaasto Minea
27,950
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
21,800
6-7
alle 6
7-7,5
7,5-8
6-7
23,250
7-7,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
6-7
24,750
7-7,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
8-8,5
97,750
III
III
IV
IV
III
0,000
5
Kyrön Voima Voimistelujaosto
- Lehtonen Hilda
- Pohjavaara Senni
- Erkkilä Olivia
- Kivelä Saana
- Mäki-Töyli Ninni
- Hakomäki Amalia
- Niemi Viivi
- Jokipii Outi
- Rantamäki Sanni
27,250
8,5-9
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9

9-9,5
8,5-9
21,150
6-7
6-7
7-7,5
7-7,5
6-7
alle 6
alle 6
alle 6
6-7
23,750
7,5-8
7,5-8
8-8,5
7-7,5
6-7
6-7
7,5-8
6-7
7-7,5
23,900
7,5-8
7,5-8
7,5-8
7,5-8
7,5-8
7-7,5
7-7,5
6-7
8-8,5
96,050
III
III
IV
III
II
I
I
I
III
0,000
6
Wasa Unique
- Öst Ilse
- Nordberg Edla
- Ventin Mirjam
- Knookala Vanessa
- Marins Tindra
26,450
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
18,400
7-7,5
6-7
alle 6
alle 6
alle 6
24,300
8-8,5
7,5-8
8-8,5
7-7,5
6-7
24,250
8,5-9
8-8,5
7,5-8
6-7
7-7,5
93,400
IV
III
II
I
I
0,000
7
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
- Granlund Ebba
- Norrgrann Tove
- Granbäck Ellie
27,450
8,5-9
9-9,5
9-9,5
18,000
6-7
alle 6
6-7
23,500
8-8,5
7-7,5
8-8,5
22,800
7-7,5
7,5-8
7,5-8
91,750
III
II
III
0,000
8
Lempäälän Voimisteluseura
- Nuora Siiri
- Hietanen Elsa
15,800
8-8,5
7,5-8
15,000
7,5-8
7-7,5
15,650
7,5-8
7,5-8
14,450
7,5-8
6-7
60,900
III
II
0,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 27.5.2024 23.10.23
SX
SM
MD
XL
XXL