Back 

Vaasan Sähkö Games, NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Vaasa Volttihalli, Vaasa, 2023-05-26

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E luokka F nuoremmat F vanhemmat G nuoremmat G vanhemmat H luokka MJL1 MJL2 B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue MJ1 joukkue
D joukkue
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
Oulun Pyrintö
- Laurila Amalia
- Niskala Enni-Lotta
- Pakarinen Lilli
- Haverinen Vilma
- Rousu Heini
- Laurila Adele
- Hällfors Minèa
- Kolmonen Eedit
- Pöykiö Essi
- Immonen Iida
- Leskinen Hilla
27,900
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
8-8,5
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9,5-10
24,750
7-7,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
6-7
7-7,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
alle 6
8-8,5
25,050
8-8,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
7-7,5
7,5-8
24,500
6-7
alle 6
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
7,5-8
7,5-8
6-7
7,5-8
102,200
III
I
IV
III
II
III
IV
IV
III
II
IV
0,000
2
Vaasan Telinetaiturit
- Kozhukhova Jelyzaveta
- Sihvonen Julia
- Rantala Miisa
- Nikkola Filippa
28,050
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9-9,5
23,600
7,5-8
8,5-9
7-7,5
7-7,5
25,350
8-8,5
9-9,5
6-7
8-8,5
23,550
8-8,5
8-8,5
7-7,5
6-7
100,550
IV
VI
III
III
0,000
3
Lempäälän Voimisteluseura
- Pajunen Sara
- Kalliomäki Aliina
- Lehtinen Nella
- Holsti Aava
25,700
8-8,5
7,5-8
8-8,5
9-9,5
22,450
6-7
alle 6
8-8,5
8-8,5
24,900
7,5-8
8-8,5
8-8,5
8,5-9
20,900
7-7,5
6-7
6-7
7-7,5
93,950
II
I
III
IV
0,000
4
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
- Blomberg Jennifer
- Malmberg Melina
- Pohjonen Mia
- Lindberg Julia
- Marca Andreea
- Bergström Tilde
28,000
8-8,5
9-9,5
6-7
9-9,5
9,5-10
9-9,5
19,900
alle 6
7-7,5
alle 6
alle 6
6-7
alle 6
23,000
8-8,5
7-7,5
6-7
7,5-8
6-7
6-7
22,150
6-7
7,5-8
alle 6

7,5-8
alle 6
93,050
II
III
I
I
III
I
0,000
5
IF Drott
- Juola Sofia
- Lindell Julia
- Sunabacka Maja
- Ojala Freja
27,950
8,5-9
9-9,5
9,5-10
9-9,5
19,150
6-7
alle 6
alle 6
7-7,5
23,800
alle 6
8,5-9
7-7,5
7,5-8
20,950
7-7,5
alle 6
6-7
7-7,5
91,850
II
I
II
III
0,000
6
Kyrön Voima Voimistelujaosto
- Erkkilä Sara
- Lammi Anni
- Vallinmäki Selma
- Niemi Peppi-Lotta
- Yli-Kiikka Siiri
- Torssonen Viena
26,750
7-7,5
9-9,5
8,5-9

9-9,5
8,5-9
15,100
alle 6
alle 6
alle 6

alle 6
alle 6
22,650
8-8,5
7-7,5
7-7,5

alle 6
7-7,5
20,400
6-7
6-7
6-7

alle 6
6-7
84,900
I
II
I
0,000
I
I
0,000
7
Alavuden Urheilijat
- Valtaala Oona
- Onnela Iines
17,550
9,5-10
7,5-8
11,750
8-8,5
alle 6
12,950
6-7
6-7
14,550
7-7,5
7-7,5
56,800
III
I
0,000
8
Wasa Unique
- Bergholm Hannah
- Pitkänen Linn
18,800
9-9,5
9-9,5
12,750
6-7
6-7
11,150
alle 6
alle 6
13,900
6-7
7-7,5
56,600
II
II
0,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 21.5.2024 9.58.05
SX
SM
MD
XL
XXL