Back 

Vaasan Sähkö Games, NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Vaasa Volttihalli, Vaasa, 2023-05-26

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E luokka F nuoremmat F vanhemmat G nuoremmat G vanhemmat H luokka MJL1 MJL2 B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue MJ1 joukkue
B nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
27
Hirsikangas Elli
Lempäälän Voimisteluseura
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
26
Kuikka Vuokko
Lempäälän Voimisteluseura
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
25
Wallenius Olivia
Lempäälän Voimisteluseura
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
30
Räsänen Milja
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
5
28
Mäkelä Vera
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
6
29
Ekholm Siri
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
7
5
Antila Elle
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
8
6
Keckman Eini
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
9
2
Rinta Seea
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
10
1
Peltoniemi Anni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
4
Moilanen Annabella
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8-8,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

2
25
Wallenius Olivia, Lempäälän Voimisteluseura

9-9,5

3
27
Hirsikangas Elli, Lempäälän Voimisteluseura

9-9,5

3
28
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

3
30
Räsänen Milja, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

6
5
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

7
26
Kuikka Vuokko, Lempäälän Voimisteluseura

9-9,5

8
6
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

9
2
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

10
1
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
4
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
27
Hirsikangas Elli, Lempäälän Voimisteluseura

9-9,5

2
26
Kuikka Vuokko, Lempäälän Voimisteluseura

8-8,5

3
25
Wallenius Olivia, Lempäälän Voimisteluseura

7,5-8

4
28
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

4
30
Räsänen Milja, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

6
5
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

7
29
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

6-7

8
6
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

9
2
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

10
4
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
1
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

1
27
Hirsikangas Elli, Lempäälän Voimisteluseura

8,5-9

1
25
Wallenius Olivia, Lempäälän Voimisteluseura

8,5-9

4
30
Räsänen Milja, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
26
Kuikka Vuokko, Lempäälän Voimisteluseura

8,5-9

6
4
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

6
28
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

8
6
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

9
2
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

10
1
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
5
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
28
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

2
26
Kuikka Vuokko, Lempäälän Voimisteluseura

8,5-9

3
30
Räsänen Milja, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

4
25
Wallenius Olivia, Lempäälän Voimisteluseura

8,5-9

5
5
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

6
29
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

6
27
Hirsikangas Elli, Lempäälän Voimisteluseura

8-8,5

8
1
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

9
6
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

10
2
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
4
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
5
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

29
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

27
Hirsikangas Elli, Lempäälän Voimisteluseura

6
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

26
Kuikka Vuokko, Lempäälän Voimisteluseura

4
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

28
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

1
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

2
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

30
Räsänen Milja, Vaasan Telinetaiturit

25
Wallenius Olivia, Lempäälän Voimisteluseura


Last Update: 15.6.2024 0.09.20
SX
SM
MD
XL
XXL