Back 

Vaasan Sähkö Games, NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Vaasa Volttihalli, Vaasa, 2023-05-26

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E luokka F nuoremmat F vanhemmat G nuoremmat G vanhemmat H luokka MJL1 MJL2 B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue MJ1 joukkue
B vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
58
Lilja Juuli
Seinäjoen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
170
Haldin Josefin
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
3
55
Koivuniemi Linnea
Seinäjoen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
177
Sten Siri
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9-9,5
5
174
Saarenmaa Mette
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
173
Lehesvuo Helmi
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9-9,5
7
122
Svartsjö Alma
IF Drott
9,5-10
7,5-8
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
8
5
Filander Ellen
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
47
Mäkinen Ilona
Seinäjoen Voimistelijat
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
10
171
Isokangas Amanda
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
117
Forsbacka Nelia
IF Drott
9,5-10
7-7,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
54
Hakoniemi Aino
Seinäjoen Voimistelijat
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
172
Korvajärvi Rianna
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
8-8,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
46
Lilja Kiira
Seinäjoen Voimistelijat
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
8
Moilanen Aleksandra
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
175
Olli Alexandra
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
9-9,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
109
Rantala Nelli
Alavuden Urheilijat
9,5-10
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
50
Ala-Louko Jemina
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
120
Aspfors Hilda
IF Drott
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
121
Holmäng Allegra
IF Drott
9,5-10
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
49
Laukkonen Milla
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
9
Luoma Karina
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
10
Mäki Nelli
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
176
Ojala Nea
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
7-7,5
8,5-9
6-7
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
6-7
11
4
Oksanen Nea
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
9-9,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
59
Vainionpää Emilia
Seinäjoen Voimistelijat
9,5-10
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
123
Vikström Lovisa
IF Drott
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
115
Käld Sibel
IF Drott
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
6
Maijala Mirella
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
57
Malmivaara Minea
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
60
Mäenpää Jenna-Justiina
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
169
Roininen Tilda
Lempäälän Voimisteluseura
9-9,5
alle 6
9-9,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
52
Rokala Reetta
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
1
Ruostetoja Mea
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
114
Sundqvist Alina
IF Drott
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
116
Sundqvist Oliwia
IF Drott
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
111
Suoranta Veera
Wasa Unique
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
3
Vaissalo Emma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
53
Ylikangas Meimi
Seinäjoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
45
Hopiavuori Senni
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
51
Latvala Elli
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
8,5-9
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8,5-9
11
119
Lunabba Clara
IF Drott
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
113
Norrbo Ellen
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
56
Palmi Melina
Seinäjoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
7
Pukkinen Elsa
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
11
Sanjama Emma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
2
Sanjama Sofia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
112
Wallin Alyssa
Wasa Unique
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
48
Hattula Elsa
Seinäjoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
55
Koivuniemi Linnea, Seinäjoen Voimistelijat

9,5-10

1
47
Mäkinen Ilona, Seinäjoen Voimistelijat

9,5-10

1
122
Svartsjö Alma, IF Drott

9,5-10

4
117
Forsbacka Nelia, IF Drott

9,5-10

4
109
Rantala Nelli, Alavuden Urheilijat

9,5-10

6
58
Lilja Juuli, Seinäjoen Voimistelijat

9,5-10

6
46
Lilja Kiira, Seinäjoen Voimistelijat

9,5-10

6
176
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

6
174
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

6
59
Vainionpää Emilia, Seinäjoen Voimistelijat

9,5-10

11
54
Hakoniemi Aino, Seinäjoen Voimistelijat

9,5-10

11
121
Holmäng Allegra, IF Drott

9,5-10

11
172
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

11
50
Ala-Louko Jemina, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
5
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
170
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
45
Hopiavuori Senni, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
171
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
115
Käld Sibel, IF Drott

9-9,5

11
51
Latvala Elli, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
49
Laukkonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
173
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
9
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
57
Malmivaara Minea, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
60
Mäenpää Jenna-Justiina, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
10
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
113
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
4
Oksanen Nea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
175
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
56
Palmi Melina, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
7
Pukkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
169
Roininen Tilda, Lempäälän Voimisteluseura

9-9,5

11
52
Rokala Reetta, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

11
11
Sanjama Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
2
Sanjama Sofia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
177
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
114
Sundqvist Alina, IF Drott

9-9,5

11
116
Sundqvist Oliwia, IF Drott

9-9,5

11
111
Suoranta Veera, Wasa Unique

9-9,5

11
123
Vikström Lovisa, IF Drott

9-9,5

11
112
Wallin Alyssa, Wasa Unique

9-9,5

11
48
Hattula Elsa, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
119
Lunabba Clara, IF Drott

8,5-9

11
6
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
8
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
1
Ruostetoja Mea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
3
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
120
Aspfors Hilda, IF Drott

8-8,5

11
53
Ylikangas Meimi, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
174
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

2
58
Lilja Juuli, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

3
170
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

4
55
Koivuniemi Linnea, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

4
172
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

6
109
Rantala Nelli, Alavuden Urheilijat

8-8,5

7
8
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

8
5
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

8
177
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

8
122
Svartsjö Alma, IF Drott

7,5-8

11
171
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
173
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
47
Mäkinen Ilona, Seinäjoen Voimistelijat

7,5-8

11
120
Aspfors Hilda, IF Drott

7-7,5

11
117
Forsbacka Nelia, IF Drott

7-7,5

11
54
Hakoniemi Aino, Seinäjoen Voimistelijat

7-7,5

11
46
Lilja Kiira, Seinäjoen Voimistelijat

7-7,5

11
60
Mäenpää Jenna-Justiina, Seinäjoen Voimistelijat

7-7,5

11
176
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
175
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
111
Suoranta Veera, Wasa Unique

7-7,5

11
123
Vikström Lovisa, IF Drott

7-7,5

11
50
Ala-Louko Jemina, Seinäjoen Voimistelijat

6-7

11
121
Holmäng Allegra, IF Drott

6-7

11
49
Laukkonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat

6-7

11
9
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
10
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
4
Oksanen Nea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
52
Rokala Reetta, Seinäjoen Voimistelijat

6-7

11
114
Sundqvist Alina, IF Drott

6-7

11
59
Vainionpää Emilia, Seinäjoen Voimistelijat

6-7

11
48
Hattula Elsa, Seinäjoen Voimistelijat

alle 6

11
45
Hopiavuori Senni, Seinäjoen Voimistelijat

alle 6

11
115
Käld Sibel, IF Drott

alle 6

11
51
Latvala Elli, Seinäjoen Voimistelijat

alle 6

11
119
Lunabba Clara, IF Drott

alle 6

11
6
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
57
Malmivaara Minea, Seinäjoen Voimistelijat

alle 6

11
113
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
56
Palmi Melina, Seinäjoen Voimistelijat

alle 6

11
7
Pukkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
169
Roininen Tilda, Lempäälän Voimisteluseura

alle 6

11
1
Ruostetoja Mea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
11
Sanjama Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
2
Sanjama Sofia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
116
Sundqvist Oliwia, IF Drott

alle 6

11
3
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
112
Wallin Alyssa, Wasa Unique

alle 6

11
53
Ylikangas Meimi, Seinäjoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
173
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

2
177
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

3
170
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

3
58
Lilja Juuli, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

5
169
Roininen Tilda, Lempäälän Voimisteluseura

9-9,5

6
117
Forsbacka Nelia, IF Drott

9-9,5

7
4
Oksanen Nea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

7
175
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

9
171
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

10
54
Hakoniemi Aino, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

10
176
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

10
174
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
5
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
121
Holmäng Allegra, IF Drott

8,5-9

11
55
Koivuniemi Linnea, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
115
Käld Sibel, IF Drott

8,5-9

11
49
Laukkonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
46
Lilja Kiira, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
8
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
10
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
47
Mäkinen Ilona, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
59
Vainionpää Emilia, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
3
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
53
Ylikangas Meimi, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
50
Ala-Louko Jemina, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

11
120
Aspfors Hilda, IF Drott

8-8,5

11
57
Malmivaara Minea, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

11
113
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
56
Palmi Melina, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

11
7
Pukkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
109
Rantala Nelli, Alavuden Urheilijat

8-8,5

11
11
Sanjama Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
114
Sundqvist Alina, IF Drott

8-8,5

11
122
Svartsjö Alma, IF Drott

8-8,5

11
123
Vikström Lovisa, IF Drott

8-8,5

11
172
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
119
Lunabba Clara, IF Drott

7,5-8

11
9
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
6
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
52
Rokala Reetta, Seinäjoen Voimistelijat

7,5-8

11
1
Ruostetoja Mea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
2
Sanjama Sofia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
60
Mäenpää Jenna-Justiina, Seinäjoen Voimistelijat

7-7,5

11
116
Sundqvist Oliwia, IF Drott

7-7,5

11
111
Suoranta Veera, Wasa Unique

7-7,5

11
112
Wallin Alyssa, Wasa Unique

7-7,5

11
48
Hattula Elsa, Seinäjoen Voimistelijat

6-7

11
45
Hopiavuori Senni, Seinäjoen Voimistelijat

6-7

11
51
Latvala Elli, Seinäjoen Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
177
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

2
170
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

2
55
Koivuniemi Linnea, Seinäjoen Voimistelijat

9-9,5

2
122
Svartsjö Alma, IF Drott

9-9,5

5
175
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

6
173
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

7
58
Lilja Juuli, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

8
171
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

8
115
Käld Sibel, IF Drott

8,5-9

10
5
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

10
121
Holmäng Allegra, IF Drott

8,5-9

11
50
Ala-Louko Jemina, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
120
Aspfors Hilda, IF Drott

8,5-9

11
117
Forsbacka Nelia, IF Drott

8,5-9

11
54
Hakoniemi Aino, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
172
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
51
Latvala Elli, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
49
Laukkonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
46
Lilja Kiira, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
8
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
10
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
47
Mäkinen Ilona, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
109
Rantala Nelli, Alavuden Urheilijat

8,5-9

11
169
Roininen Tilda, Lempäälän Voimisteluseura

8,5-9

11
174
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
3
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
53
Ylikangas Meimi, Seinäjoen Voimistelijat

8,5-9

11
119
Lunabba Clara, IF Drott

8-8,5

11
9
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
6
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
57
Malmivaara Minea, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

11
60
Mäenpää Jenna-Justiina, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

11
7
Pukkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Ruostetoja Mea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
2
Sanjama Sofia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
114
Sundqvist Alina, IF Drott

8-8,5

11
116
Sundqvist Oliwia, IF Drott

8-8,5

11
111
Suoranta Veera, Wasa Unique

8-8,5

11
59
Vainionpää Emilia, Seinäjoen Voimistelijat

8-8,5

11
123
Vikström Lovisa, IF Drott

8-8,5

11
112
Wallin Alyssa, Wasa Unique

8-8,5

11
45
Hopiavuori Senni, Seinäjoen Voimistelijat

7,5-8

11
113
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
4
Oksanen Nea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
56
Palmi Melina, Seinäjoen Voimistelijat

7,5-8

11
52
Rokala Reetta, Seinäjoen Voimistelijat

7,5-8

11
11
Sanjama Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
48
Hattula Elsa, Seinäjoen Voimistelijat

7-7,5

11
176
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
50
Ala-Louko Jemina, Seinäjoen Voimistelijat

120
Aspfors Hilda, IF Drott

5
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

117
Forsbacka Nelia, IF Drott

54
Hakoniemi Aino, Seinäjoen Voimistelijat

170
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

48
Hattula Elsa, Seinäjoen Voimistelijat

121
Holmäng Allegra, IF Drott

45
Hopiavuori Senni, Seinäjoen Voimistelijat

171
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

55
Koivuniemi Linnea, Seinäjoen Voimistelijat

172
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

115
Käld Sibel, IF Drott

51
Latvala Elli, Seinäjoen Voimistelijat

49
Laukkonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat

173
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

58
Lilja Juuli, Seinäjoen Voimistelijat

46
Lilja Kiira, Seinäjoen Voimistelijat

119
Lunabba Clara, IF Drott

9
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

57
Malmivaara Minea, Seinäjoen Voimistelijat

8
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

60
Mäenpää Jenna-Justiina, Seinäjoen Voimistelijat

10
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

47
Mäkinen Ilona, Seinäjoen Voimistelijat

113
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

176
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

4
Oksanen Nea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

175
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

56
Palmi Melina, Seinäjoen Voimistelijat

7
Pukkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

109
Rantala Nelli, Alavuden Urheilijat

169
Roininen Tilda, Lempäälän Voimisteluseura

52
Rokala Reetta, Seinäjoen Voimistelijat

1
Ruostetoja Mea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

174
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

11
Sanjama Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

2
Sanjama Sofia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

177
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

114
Sundqvist Alina, IF Drott

116
Sundqvist Oliwia, IF Drott

111
Suoranta Veera, Wasa Unique

122
Svartsjö Alma, IF Drott

59
Vainionpää Emilia, Seinäjoen Voimistelijat

3
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

123
Vikström Lovisa, IF Drott

112
Wallin Alyssa, Wasa Unique

53
Ylikangas Meimi, Seinäjoen Voimistelijat


Last Update: 20.7.2024 2.01.13
SX
SM
MD
XL
XXL