Back 

Vaasan Sähkö Games, NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Vaasa Volttihalli, Vaasa, 2023-05-26

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E luokka F nuoremmat F vanhemmat G nuoremmat G vanhemmat H luokka MJL1 MJL2 B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue MJ1 joukkue
C nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
29
Korkeamaa Emma
Oulun Pyrintö
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
32
Huttunen Viivi
Oulun Pyrintö
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
3
30
Majanmaa Frida
Oulun Pyrintö
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
4
31
Kerimaa Sonja
Oulun Pyrintö
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
5
11
Erkkilä Olivia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
6
49
Nuora Siiri
Lempäälän Voimisteluseura
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
7
1
Liljekvist Freja
IF Drott
8,5-9
7-7,5
6-7
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8,5-9
8
10
Pohjavaara Senni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
9
33
Svenfelt Wilma
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
10
12
Kivelä Saana
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
9
Lehtonen Hilda
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
50
Hietanen Elsa
Lempäälän Voimisteluseura
7,5-8
7-7,5
7,5-8
6-7
II
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
13
Mäki-Töyli Ninni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
11
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

2
30
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö

9-9,5

3
12
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

3
1
Liljekvist Freja, IF Drott

8,5-9

3
10
Pohjavaara Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

6
32
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö

8,5-9

7
29
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö

8,5-9

7
9
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

9
31
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö

8,5-9

9
33
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
13
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
49
Nuora Siiri, Lempäälän Voimisteluseura

8-8,5

11
50
Hietanen Elsa, Lempäälän Voimisteluseura

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
32
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö

8,5-9

2
29
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö

8,5-9

3
30
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö

8,5-9

4
31
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö

8-8,5

5
49
Nuora Siiri, Lempäälän Voimisteluseura

7,5-8

6
12
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

7
50
Hietanen Elsa, Lempäälän Voimisteluseura

7-7,5

8
11
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

9
1
Liljekvist Freja, IF Drott

7-7,5

10
13
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
9
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
10
Pohjavaara Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
33
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
32
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö

8,5-9

1
29
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö

8,5-9

3
11
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

3
30
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö

8-8,5

5
49
Nuora Siiri, Lempäälän Voimisteluseura

7,5-8

6
10
Pohjavaara Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

7
9
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

8
50
Hietanen Elsa, Lempäälän Voimisteluseura

7,5-8

9
31
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö

7,5-8

9
33
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
12
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
1
Liljekvist Freja, IF Drott

6-7

11
13
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Liljekvist Freja, IF Drott

8,5-9

2
31
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö

8-8,5

3
29
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö

8-8,5

4
33
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

5
30
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö

8-8,5

6
32
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö

7,5-8

6
13
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

8
11
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

8
49
Nuora Siiri, Lempäälän Voimisteluseura

7,5-8

10
9
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
12
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
10
Pohjavaara Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
50
Hietanen Elsa, Lempäälän Voimisteluseura

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
11
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

50
Hietanen Elsa, Lempäälän Voimisteluseura

32
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö

31
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö

12
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

29
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö

9
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

1
Liljekvist Freja, IF Drott

30
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö

13
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

49
Nuora Siiri, Lempäälän Voimisteluseura

10
Pohjavaara Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

33
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit


Last Update: 21.6.2024 4.26.18
SX
SM
MD
XL
XXL