Back 

Vaasan Sähkö Games, NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Vaasa Volttihalli, Vaasa, 2023-05-26

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E luokka F nuoremmat F vanhemmat G nuoremmat G vanhemmat H luokka MJL1 MJL2 B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue MJ1 joukkue
D vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
94
Sihvonen Julia
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
2
93
Kozhukhova Jelyzaveta
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
3
5
Kolmonen Eedit
Oulun Pyrintö
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
4
4
Hällfors Minèa
Oulun Pyrintö
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
5
9
Leskinen Hilla
Oulun Pyrintö
9,5-10
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
6
3
Laurila Adele
Oulun Pyrintö
8-8,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
6
Pöykiö Essi
Oulun Pyrintö
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
8
89
Valtaala Oona
Alavuden Urheilijat
9,5-10
8-8,5
6-7
7-7,5
III
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
7-7,5
9
39
Ojala Freja
IF Drott
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
10
96
Nikkola Filippa
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
2
Haverinen Vilma
Oulun Pyrintö
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
69
Malmberg Melina
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
72
Marca Andreea
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9,5-10
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
95
Rantala Miisa
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
6-7
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
91
Bergholm Hannah
Wasa Unique
9-9,5
6-7
alle 6
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
7
Immonen Iida
Oulun Pyrintö
9-9,5
alle 6
7-7,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
40
Lammi Anni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
7-7,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
92
Pitkänen Linn
Wasa Unique
9-9,5
6-7
alle 6
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
38
Sunabacka Maja
IF Drott
9,5-10
alle 6
7-7,5
6-7
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
73
Bergström Tilde
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
71
Lindberg Julia
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
37
Lindell Julia
IF Drott
9-9,5
alle 6
8,5-9
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
alle 6
11
1
Niskala Enni-Lotta
Oulun Pyrintö
8-8,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
90
Onnela Iines
Alavuden Urheilijat
7,5-8
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
70
Pohjonen Mia
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
6-7
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
6-7
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
44
Torssonen Viena
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
41
Vallinmäki Selma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
43
Yli-Kiikka Siiri
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
42
Niemi Peppi-Lotta
Kyrön Voima Voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
89
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

9,5-10

2
72
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9,5-10

3
38
Sunabacka Maja, IF Drott

9,5-10

4
93
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

4
9
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö

9,5-10

6
91
Bergholm Hannah, Wasa Unique

9-9,5

6
92
Pitkänen Linn, Wasa Unique

9-9,5

8
37
Lindell Julia, IF Drott

9-9,5

9
94
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

10
5
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö

9-9,5

10
71
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

10
95
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
73
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
4
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö

9-9,5

11
7
Immonen Iida, Oulun Pyrintö

9-9,5

11
40
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
69
Malmberg Melina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
96
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
39
Ojala Freja, IF Drott

9-9,5

11
43
Yli-Kiikka Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
2
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö

8,5-9

11
6
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö

8,5-9

11
44
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
41
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
3
Laurila Adele, Oulun Pyrintö

8-8,5

11
1
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö

8-8,5

11
90
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat

7,5-8

11
70
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
42
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
94
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

2
5
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö

8-8,5

3
89
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

8-8,5

4
4
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö

8-8,5

5
9
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö

8-8,5

6
93
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

7
2
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö

7-7,5

8
6
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö

7-7,5

9
95
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

10
69
Malmberg Melina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
3
Laurila Adele, Oulun Pyrintö

7-7,5

11
96
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
39
Ojala Freja, IF Drott

7-7,5

11
91
Bergholm Hannah, Wasa Unique

6-7

11
72
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
92
Pitkänen Linn, Wasa Unique

6-7

11
73
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
7
Immonen Iida, Oulun Pyrintö

alle 6

11
40
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
71
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
37
Lindell Julia, IF Drott

alle 6

11
42
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

11
1
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö

alle 6

11
90
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat

alle 6

11
70
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
38
Sunabacka Maja, IF Drott

alle 6

11
44
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
41
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
43
Yli-Kiikka Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
94
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

2
37
Lindell Julia, IF Drott

8,5-9

3
3
Laurila Adele, Oulun Pyrintö

8,5-9

4
5
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö

8-8,5

5
93
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

5
96
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

7
6
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö

8-8,5

8
4
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö

7,5-8

9
9
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö

7,5-8

10
71
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

10
39
Ojala Freja, IF Drott

7,5-8

11
2
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö

7-7,5

11
7
Immonen Iida, Oulun Pyrintö

7-7,5

11
40
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
69
Malmberg Melina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
38
Sunabacka Maja, IF Drott

7-7,5

11
44
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
41
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
73
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
72
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
90
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat

6-7

11
70
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
95
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
89
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

6-7

11
91
Bergholm Hannah, Wasa Unique

alle 6

11
42
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

11
1
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö

alle 6

11
92
Pitkänen Linn, Wasa Unique

alle 6

11
43
Yli-Kiikka Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö

8-8,5

1
93
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

3
94
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

4
9
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö

7,5-8

5
5
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö

7,5-8

5
3
Laurila Adele, Oulun Pyrintö

7,5-8

5
6
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö

7,5-8

8
72
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

9
69
Malmberg Melina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

10
39
Ojala Freja, IF Drott

7-7,5

11
2
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö

7-7,5

11
90
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat

7-7,5

11
92
Pitkänen Linn, Wasa Unique

7-7,5

11
95
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
89
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

7-7,5

11
91
Bergholm Hannah, Wasa Unique

6-7

11
7
Immonen Iida, Oulun Pyrintö

6-7

11
40
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
96
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
38
Sunabacka Maja, IF Drott

6-7

11
44
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
41
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
73
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
71
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

11
37
Lindell Julia, IF Drott

alle 6

11
42
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

11
1
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö

alle 6

11
70
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
43
Yli-Kiikka Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
91
Bergholm Hannah, Wasa Unique

73
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

2
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö

4
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö

7
Immonen Iida, Oulun Pyrintö

5
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö

93
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

40
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

3
Laurila Adele, Oulun Pyrintö

9
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö

71
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

37
Lindell Julia, IF Drott

69
Malmberg Melina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

72
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

42
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

96
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

1
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö

39
Ojala Freja, IF Drott

90
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat

92
Pitkänen Linn, Wasa Unique

70
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö

95
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

94
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

38
Sunabacka Maja, IF Drott

44
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

41
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

89
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

43
Yli-Kiikka Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto


Last Update: 21.6.2024 4.18.30
SX
SM
MD
XL
XXL