Back 

Unni & Haralds Pokaler Oslo, 2023-09-08

WAG Youth MAG Youth 11-12 år MAG Youth 13-14 år WAG Junior WAG Junior Finals WAG Senior WAG Senior Finals MAG Junior MAG Junior Finals MAG Senior MAG Senior Finals WAG Team Competition MAG Team competition
WAG Youth
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
3
Carolina Thiblin
Holmen Tropp og Turn
11.600
D: 3.2
E: 8.400
9.450
D: 1.50
E: 7.950
10.150
D: 4.30
E: 5.850
10.350
D: 3.20
E: 7.150
41.550
VT
11.600
D: 3.2
E: 8.400
UB
9.450
D: 1.5
E: 7.950
BB
10.150
D: 4.3
E: 5.850
FX
10.350
D: 3.2
E: 7.150
2
4
Anna Jørgensen
Høybråten og Stovner
12.200
D: 3.2
E: 9.000
7.200
D: 1.00
E: 6.200
10.850
D: 3.40
E: 7.450
10.700
D: 3.70
E: 7.000
40.950
0.600
VT
12.200
D: 3.2
E: 9.000
UB
7.200
D: 1.0
E: 6.200
BB
10.850
D: 3.4
E: 7.450
FX
10.700
D: 3.7
E: 7.000
3
2
Ameli-Mari Solli
Holmen Tropp og Turn
10.750
D: 2.0
E: 8.750
8.650
D: 1.30
E: 7.350
10.050
D: 3.50
E: 6.550
9.900
D: 3.30
E: 6.600
39.350
2.200
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
UB
8.650
D: 1.3
E: 7.350
BB
10.050
D: 3.5
E: 6.550
FX
9.900
D: 3.3
E: 6.600
4
5
Celine Skår Knudsen
Nedre Glomma Turnforening
11.700
D: 3.2
E: 8.500
7.500
D: 1.20
E: 6.300
9.700
D: 3.10
E: 6.600
10.200
D: 3.20
E: 7.000
39.100
2.450
VT
11.700
D: 3.2
E: 8.500
UB
7.500
D: 1.2
E: 6.300
BB
9.700
D: 3.1
E: 6.600
FX
10.200
D: 3.2
E: 7.000
4
1
Alicia Guindos-Gjerstad
Oslo Turnforening
10.350
D: 1.6
E: 8.750
8.000
D: 0.90
E: 7.100
10.450
D: 2.90
E: 7.550
10.300
D: 2.70
E: 7.600
39.100
2.450
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
8.000
D: 0.9
E: 7.100
BB
10.450
D: 2.9
E: 7.550
FX
10.300
D: 2.7
E: 7.600
6
10
Mille Synnøve Sanum Rosseland
Vågsbygd Turn
11.850
D: 3.4
E: 8.450
6.750
D: 1.10
E: 5.650
10.400
D: 3.90
E: 6.500
9.800
D: 3.10
E: 6.700
38.800
2.750
VT
11.850
D: 3.4
E: 8.450
UB
6.750
D: 1.1
E: 5.650
BB
10.400
D: 3.9
E: 6.500
FX
9.800
D: 3.1
E: 6.700
7
9
Ada Ileana Elve Selseng
Vågsbygd Turn
11.500
D: 3.4
E: 8.100
5.850
D: 1.00
E: 4.850
10.750
D: 3.50
E: 7.250
9.050
D: 2.80
E: 6.250
37.150
4.400
VT
11.500
D: 3.4
E: 8.100
UB
5.850
D: 1.0
E: 4.850
BB
10.750
D: 3.5
E: 7.250
FX
9.050
D: 2.8
E: 6.250
8
6
Karna H Fjelstad
Sotra Sportsklubb
10.800
D: 2.4
E: 8.400
6.000
D: 0.90
E: 5.100
6.300
D: 3.10
E: 3.200
9.750
D: 3.10
E: 6.650
32.850
8.700
VT
10.800
D: 2.4
E: 8.400
UB
6.000
D: 0.9
E: 5.100
BB
6.300
D: 3.1
E: 3.200
FX
9.750
D: 3.1
E: 6.650
9
7
Madicken Lippestad
Nordstrand Turnforening
9.550
D: 1.6
E: 8.050
ND: 0.10
5.750
D: 0.90
E: 4.850
6.800
D: 2.50
E: 4.300
9.600
D: 2.30
E: 7.300
31.700
9.850
VT
9.550
D: 1.6
E: 8.050
ND: 0.10
UB
5.750
D: 0.9
E: 4.850
BB
6.800
D: 2.5
E: 4.300
FX
9.600
D: 2.3
E: 7.300
10
8
Maia Rivera Eggen
Nordstrand Turnforening
10.350
D: 2.4
E: 7.950
2.450
D: 0.70
E: 5.750
ND: 4.00
9.150
D: 3.20
E: 5.950
9.700
D: 2.20
E: 7.500
31.650
9.900
VT
10.350
D: 2.4
E: 7.950
UB
2.450
D: 0.7
E: 5.750
ND: 4.00
BB
9.150
D: 3.2
E: 5.950
FX
9.700
D: 2.2
E: 7.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Anna Jørgensen, Høybråten og Stovner


3.2


9.000




6.100
12.200

2
10
Mille Synnøve Sanum Rosseland, Vågsbygd Turn


3.4


8.450




5.925
11.850

0.175
3
5
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening


3.2


8.500




5.850
11.700

0.250
4
3
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn


3.2


8.400




5.800
11.600

0.300
5
9
Ada Ileana Elve Selseng, Vågsbygd Turn


3.4


8.100




5.750
11.500

0.350
6
6
Karna H Fjelstad, Sotra Sportsklubb


2.4


8.400




5.400
10.800

0.700
7
2
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn


2.0


8.750




5.375
10.750

0.725
8
1
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening


1.6


8.750




5.175
10.350

0.925
8
8
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening


2.4


7.950




5.175
10.350

0.925
10
7
Madicken Lippestad, Nordstrand Turnforening


1.6


8.050


0.1

4.775
9.550

1.325
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn

1.5

7.950


9.450

2
2
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn

1.3

7.350


8.650

0.800
3
1
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening

0.9

7.100


8.000

1.450
4
5
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening

1.2

6.300


7.500

1.950
5
4
Anna Jørgensen, Høybråten og Stovner

1.0

6.200


7.200

2.250
6
10
Mille Synnøve Sanum Rosseland, Vågsbygd Turn

1.1

5.650


6.750

2.700
7
6
Karna H Fjelstad, Sotra Sportsklubb

0.9

5.100


6.000

3.450
8
9
Ada Ileana Elve Selseng, Vågsbygd Turn

1.0

4.850


5.850

3.600
9
7
Madicken Lippestad, Nordstrand Turnforening

0.9

4.850


5.750

3.700
10
8
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening

0.7

5.750

4.0

2.450

7.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Anna Jørgensen, Høybråten og Stovner

3.4

7.450


10.850

2
9
Ada Ileana Elve Selseng, Vågsbygd Turn

3.5

7.250


10.750

0.100
3
1
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening

2.9

7.550


10.450

0.400
4
10
Mille Synnøve Sanum Rosseland, Vågsbygd Turn

3.9

6.500


10.400

0.450
5
3
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn

4.3

5.850


10.150

0.700
6
2
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn

3.5

6.550


10.050

0.800
7
5
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening

3.1

6.600


9.700

1.150
8
8
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening

3.2

5.950


9.150

1.700
9
7
Madicken Lippestad, Nordstrand Turnforening

2.5

4.300


6.800

4.050
10
6
Karna H Fjelstad, Sotra Sportsklubb

3.1

3.200


6.300

4.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Anna Jørgensen, Høybråten og Stovner

3.7

7.000


10.700

2
3
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn

3.2

7.150


10.350

0.350
3
1
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening

2.7

7.600


10.300

0.400
4
5
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening

3.2

7.000


10.200

0.500
5
2
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn

3.3

6.600


9.900

0.800
6
10
Mille Synnøve Sanum Rosseland, Vågsbygd Turn

3.1

6.700


9.800

0.900
7
6
Karna H Fjelstad, Sotra Sportsklubb

3.1

6.650


9.750

0.950
8
8
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening

2.2

7.500


9.700

1.000
9
7
Madicken Lippestad, Nordstrand Turnforening

2.3

7.300


9.600

1.100
10
9
Ada Ileana Elve Selseng, Vågsbygd Turn

2.8

6.250


9.050

1.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/18/2024 3:31:04 AM
SX
SM
MD
XL
XXL