Back 

Unni & Haralds Pokaler Oslo, 2023-09-08

WAG Youth MAG Youth 11-12 år MAG Youth 13-14 år WAG Junior WAG Junior Finals WAG Senior WAG Senior Finals MAG Junior MAG Junior Finals MAG Senior MAG Senior Finals WAG Team Competition MAG Team competition
WAG Senior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
49
Sophie O'Flaherty
English Gymnastics
13.200
13.200/-
D: 4.2/-
E: 9.100/-
ND: 0.10 / 0.00
12.500
D: 5.50
E: 7.000
12.250
D: 5.20
E: 7.150
ND: 0.10
12.200
D: 4.80
E: 7.400
50.150
VT
13.200
13.200/-
D: 4.2/-
E: 9.100/-
ND: 0.10/0.00
UB
12.500
D: 5.5
E: 7.000
BB
12.250
D: 5.2
E: 7.150
ND: 0.10
FX
12.200
D: 4.8
E: 7.400
2
53
Tilly Wright
English Gymnastics
12.750
12.750/-
D: 3.6/-
E: 9.150/-
10.950
D: 4.00
E: 6.950
13.450
D: 5.40
E: 8.050
12.450
D: 4.50
E: 7.950
49.600
0.550
VT
12.750
12.750/-
D: 3.6/-
E: 9.150/-
UB
10.950
D: 4.0
E: 6.950
BB
13.450
D: 5.4
E: 8.050
FX
12.450
D: 4.5
E: 7.950
3
51
Ellie Belbin
English Gymnastics
12.450
12.450/-
D: 4.2/-
E: 8.550/-
ND: 0.30 / 0.00
12.550
D: 4.20
E: 8.350
11.850
D: 4.60
E: 7.350
ND: 0.10
12.100
D: 4.70
E: 7.400
48.950
1.200
VT
12.450
12.450/-
D: 4.2/-
E: 8.550/-
ND: 0.30/0.00
UB
12.550
D: 4.2
E: 8.350
BB
11.850
D: 4.6
E: 7.350
ND: 0.10
FX
12.100
D: 4.7
E: 7.400
4
55
Mari Kanter
Holmen Tropp og Turn
12.000
12.000/-
D: 3.2/-
E: 8.800/-
11.950
D: 4.10
E: 7.850
12.400
D: 4.60
E: 7.800
12.500
D: 4.30
E: 8.200
48.850
1.300
VT
12.000
12.000/-
D: 3.2/-
E: 8.800/-
UB
11.950
D: 4.1
E: 7.850
BB
12.400
D: 4.6
E: 7.800
FX
12.500
D: 4.3
E: 8.200
5
46
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
12.850
12.850/12.350
D: 4.2/3.4
E: 8.650/8.950
11.800
D: 4.30
E: 7.500
12.850
D: 4.60
E: 8.250
11.300
D: 3.90
E: 7.400
48.800
1.350
VT
12.850
12.850/12.350
D: 4.2/3.4
E: 8.650/8.950
UB
11.800
D: 4.3
E: 7.500
BB
12.850
D: 4.6
E: 8.250
FX
11.300
D: 3.9
E: 7.400
6
32
Amalie Norvang Dalene
Nedre Glomma Turnforening
12.600
12.600/-
D: 3.8/-
E: 8.800/-
12.450
D: 4.10
E: 8.350
12.150
D: 4.60
E: 7.550
11.500
D: 4.00
E: 7.500
48.700
1.450
VT
12.600
12.600/-
D: 3.8/-
E: 8.800/-
UB
12.450
D: 4.1
E: 8.350
BB
12.150
D: 4.6
E: 7.550
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
7
44
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
12.400
12.400/-
D: 3.8/-
E: 8.600/-
11.100
D: 3.40
E: 7.700
12.900
D: 5.00
E: 7.900
12.000
D: 4.80
E: 7.300
ND: 0.10
48.400
1.750
VT
12.400
12.400/-
D: 3.8/-
E: 8.600/-
UB
11.100
D: 3.4
E: 7.700
BB
12.900
D: 5.0
E: 7.900
FX
12.000
D: 4.8
E: 7.300
ND: 0.10
8
52
Veronika Kritski
English Gymnastics
12.200
12.200/12.050
D: 3.6/3.4
E: 8.600/8.650
11.550
D: 3.40
E: 8.150
12.500
D: 4.30
E: 8.200
11.800
D: 4.50
E: 7.300
48.050
2.100
VT
12.200
12.200/12.050
D: 3.6/3.4
E: 8.600/8.650
UB
11.550
D: 3.4
E: 8.150
BB
12.500
D: 4.3
E: 8.200
FX
11.800
D: 4.5
E: 7.300
9
50
Leasha Pengkerego
English Gymnastics
13.100
13.100/-
D: 4.2/-
E: 8.900/-
12.250
D: 4.80
E: 7.450
11.150
D: 4.90
E: 6.250
11.050
D: 4.90
E: 6.250
ND: 0.10
47.550
2.600
VT
13.100
13.100/-
D: 4.2/-
E: 8.900/-
UB
12.250
D: 4.8
E: 7.450
BB
11.150
D: 4.9
E: 6.250
FX
11.050
D: 4.9
E: 6.250
ND: 0.10
10
61
Juliane Amalie Tøssebro
Laksevåg Turn og Idrettslag
12.250
12.250/-
D: 3.6/-
E: 8.650/-
10.900
D: 3.80
E: 7.100
12.500
D: 4.60
E: 7.900
11.650
D: 4.10
E: 7.650
ND: 0.10
47.300
2.850
VT
12.250
12.250/-
D: 3.6/-
E: 8.650/-
UB
10.900
D: 3.8
E: 7.100
BB
12.500
D: 4.6
E: 7.900
FX
11.650
D: 4.1
E: 7.650
ND: 0.10
11
33
Aurora Walen Arnesen
Nedre Glomma Turnforening
12.050
12.050/-
D: 3.4/-
E: 8.650/-
10.800
D: 3.30
E: 7.500
10.900
D: 3.70
E: 7.200
11.750
D: 4.10
E: 7.650
45.500
4.650
VT
12.050
12.050/-
D: 3.4/-
E: 8.650/-
UB
10.800
D: 3.3
E: 7.500
BB
10.900
D: 3.7
E: 7.200
FX
11.750
D: 4.1
E: 7.650
12
54
Serina Kvæstad
Holmen Tropp og Turn
10.850
10.850/-
D: 3.2/-
E: 7.650/-
11.450
D: 4.00
E: 7.450
10.800
D: 4.70
E: 6.100
11.300
D: 4.20
E: 7.200
ND: 0.10
44.400
5.750
VT
10.850
10.850/-
D: 3.2/-
E: 7.650/-
UB
11.450
D: 4.0
E: 7.450
BB
10.800
D: 4.7
E: 6.100
FX
11.300
D: 4.2
E: 7.200
ND: 0.10
13
17
Maren Victoria Heggen
Høybråten og Stovner
12.350
12.350/-
D: 3.4/-
E: 8.950/-
9.150
D: 1.30
E: 7.850
11.650
D: 3.50
E: 8.150
10.050
D: 3.40
E: 6.950
ND: 0.30
43.200
6.950
VT
12.350
12.350/-
D: 3.4/-
E: 8.950/-
UB
9.150
D: 1.3
E: 7.850
BB
11.650
D: 3.5
E: 8.150
FX
10.050
D: 3.4
E: 6.950
ND: 0.30
14
41
Karoline Søberg
Trondhjems Turnforening
12.250
12.250/-
D: 3.2/-
E: 9.050/-
9.400
D: 1.20
E: 8.200
10.750
D: 4.00
E: 6.750
10.450
D: 3.30
E: 7.150
42.850
7.300
VT
12.250
12.250/-
D: 3.2/-
E: 9.050/-
UB
9.400
D: 1.2
E: 8.200
BB
10.750
D: 4.0
E: 6.750
FX
10.450
D: 3.3
E: 7.150
15
18
Sara Kristina Myrvold
Nordre Aker Turnforening
12.150
12.150/12.150
D: 3.4/3.6
E: 8.750/8.550
8.750
D: 1.40
E: 7.350
10.600
D: 3.70
E: 6.900
11.100
D: 4.10
E: 7.000
42.600
7.550
VT
12.150
12.150/12.150
D: 3.4/3.6
E: 8.750/8.550
UB
8.750
D: 1.4
E: 7.350
BB
10.600
D: 3.7
E: 6.900
FX
11.100
D: 4.1
E: 7.000
16
16
Synnøve Kvernes
Høybråten og Stovner
12.100
12.100/-
D: 3.4/-
E: 8.700/-
7.600
D: 1.80
E: 5.800
11.050
D: 4.40
E: 6.650
10.150
D: 3.80
E: 6.350
40.900
9.250
VT
12.100
12.100/-
D: 3.4/-
E: 8.700/-
UB
7.600
D: 1.8
E: 5.800
BB
11.050
D: 4.4
E: 6.650
FX
10.150
D: 3.8
E: 6.350
17
15
Filippa Mollan
Siddis Trim og Turnforening
12.150
12.150/-
D: 3.4/-
E: 8.750/-
8.850
D: 2.00
E: 6.850
9.750
D: 3.50
E: 6.350
ND: 0.10
9.500
D: 4.10
E: 5.500
ND: 0.10
40.250
9.900
VT
12.150
12.150/-
D: 3.4/-
E: 8.750/-
UB
8.850
D: 2.0
E: 6.850
BB
9.750
D: 3.5
E: 6.350
ND: 0.10
FX
9.500
D: 4.1
E: 5.500
ND: 0.10
18
39
Live Rusten Berge
Trondhjems Turnforening
12.000
12.000/-
D: 3.2/-
E: 8.800/-
6.800
D: 0.90
E: 5.900
9.400
D: 3.40
E: 6.000
10.700
D: 3.20
E: 7.500
38.900
11.250
VT
12.000
12.000/-
D: 3.2/-
E: 8.800/-
UB
6.800
D: 0.9
E: 5.900
BB
9.400
D: 3.4
E: 6.000
FX
10.700
D: 3.2
E: 7.500
19
40
Annika Bjerkan
Trondhjems Turnforening
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.500/-
2.650
D: 0.90
E: 5.750
ND: 4.00
9.650
D: 4.00
E: 5.650
10.100
D: 3.00
E: 7.100
33.300
16.850
VT
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.500/-
UB
2.650
D: 0.9
E: 5.750
ND: 4.00
BB
9.650
D: 4.0
E: 5.650
FX
10.100
D: 3.0
E: 7.100
20
45
Scarlett Mapusa Rennesund
Oslo Turnforening
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
7.850
D: 2.70
E: 5.150
10.350
D: 4.20
E: 6.150
30.450
19.700
VT
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
UB
7.850
D: 2.7
E: 5.150
BB
10.350
D: 4.2
E: 6.150
FX

21
48
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
11.500
D: 4.00
E: 7.500
14.050
D: 5.10
E: 8.950
25.550
24.600
VT
UB
11.500
D: 4.0
E: 7.500
BB
14.050
D: 5.1
E: 8.950
FX

22
62
Julie Erichsen
Laksevåg Turn og Idrettslag
13.250
13.250/12.400
D: 4.2/3.4
E: 9.050/9.000
11.000
D: 4.80
E: 6.200
24.250
25.900
VT
13.250
13.250/12.400
D: 4.2/3.4
E: 9.050/9.000
UB

BB
11.000
D: 4.8
E: 6.200
FX

23
47
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.450
D: 4.30
E: 8.150
11.100
D: 4.00
E: 7.400
ND: 0.30
23.550
26.600
VT
UB

BB
12.450
D: 4.3
E: 8.150
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.400
ND: 0.30
24
24
Marthe Wiggen
Moss Turnforening
10.950
D: 3.00
E: 8.050
ND: 0.10
8.500
D: 2.20
E: 6.300
19.450
30.700
VT
UB

BB
10.950
D: 3.0
E: 8.050
ND: 0.10
FX
8.500
D: 2.2
E: 6.300
25
25
Aja-Fatou Marenah
Moss Turnforening
7.850
D: 3.80
E: 4.150
ND: 0.10
7.850
42.300
VT
UB

BB
7.850
D: 3.8
E: 4.150
ND: 0.10
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
62
Julie Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.2
3.4


9.050
9.000




12.825
13.250
12.400

2
46
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


4.2
3.4


8.650
8.950




12.600
12.850
12.350

0.225
3
18
Sara Kristina Myrvold, Nordre Aker Turnforening


3.4
3.6


8.750
8.550




12.150
12.150
12.150

0.675
4
52
Veronika Kritski, English Gymnastics


3.6
3.4


8.600
8.650




12.125
12.200
12.050

0.700
5
49
Sophie O'Flaherty, English Gymnastics


4.2


9.100


0.1

6.600
13.200

6.225
6
50
Leasha Pengkerego, English Gymnastics


4.2


8.900




6.550
13.100

6.275
7
53
Tilly Wright, English Gymnastics


3.6


9.150




6.375
12.750

6.450
8
32
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening


3.8


8.800




6.300
12.600

6.525
9
51
Ellie Belbin, English Gymnastics


4.2


8.550


0.3

6.225
12.450

6.600
10
44
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening


3.8


8.600




6.200
12.400

6.625
11
17
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner


3.4


8.950




6.175
12.350

6.650
12
41
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening


3.2


9.050




6.125
12.250

6.700
12
45
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening


3.4


8.850




6.125
12.250

6.700
12
61
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag


3.6


8.650




6.125
12.250

6.700
15
15
Filippa Mollan, Siddis Trim og Turnforening


3.4


8.750




6.075
12.150

6.750
16
16
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner


3.4


8.700




6.050
12.100

6.775
17
33
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening


3.4


8.650




6.025
12.050

6.800
18
39
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening


3.2


8.800




6.000
12.000

6.825
18
55
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn


3.2


8.800




6.000
12.000

6.825
20
40
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening


2.4


8.500




5.450
10.900

7.375
21
54
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn


3.2


7.650




5.425
10.850

7.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
51
Ellie Belbin, English Gymnastics

4.2

8.350


12.550

2
49
Sophie O'Flaherty, English Gymnastics

5.5

7.000


12.500

0.050
3
32
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening

4.1

8.350


12.450

0.100
4
50
Leasha Pengkerego, English Gymnastics

4.8

7.450


12.250

0.300
5
55
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.1

7.850


11.950

0.600
6
46
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.3

7.500


11.800

0.750
7
52
Veronika Kritski, English Gymnastics

3.4

8.150


11.550

1.000
8
48
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.0

7.500


11.500

1.050
9
54
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.450


11.450

1.100
10
44
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

3.4

7.700


11.100

1.450
11
53
Tilly Wright, English Gymnastics

4.0

6.950


10.950

1.600
12
61
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.8

7.100


10.900

1.650
13
33
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

3.3

7.500


10.800

1.750
14
41
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

1.2

8.200


9.400

3.150
15
17
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner

1.3

7.850


9.150

3.400
16
15
Filippa Mollan, Siddis Trim og Turnforening

2.0

6.850


8.850

3.700
17
18
Sara Kristina Myrvold, Nordre Aker Turnforening

1.4

7.350


8.750

3.800
18
45
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

2.7

5.150


7.850

4.700
19
16
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner

1.8

5.800


7.600

4.950
20
39
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening

0.9

5.900


6.800

5.750
21
40
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

0.9

5.750

4.0

2.650

9.900
22
62
Julie Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag




12.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
48
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

5.1

8.950


14.050

2
53
Tilly Wright, English Gymnastics

5.4

8.050


13.450

0.600
3
44
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

5.0

7.900


12.900

1.150
4
46
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.6

8.250


12.850

1.200
5
52
Veronika Kritski, English Gymnastics

4.3

8.200


12.500

1.550
5
61
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.6

7.900


12.500

1.550
7
47
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.3

8.150


12.450

1.600
8
55
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.6

7.800


12.400

1.650
9
49
Sophie O'Flaherty, English Gymnastics

5.2

7.150

0.1

12.250

1.800
10
32
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening

4.6

7.550


12.150

1.900
11
51
Ellie Belbin, English Gymnastics

4.6

7.350

0.1

11.850

2.200
12
17
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner

3.5

8.150


11.650

2.400
13
50
Leasha Pengkerego, English Gymnastics

4.9

6.250


11.150

2.900
14
16
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner

4.4

6.650


11.050

3.000
15
62
Julie Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.8

6.200


11.000

3.050
16
24
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

3.0

8.050

0.1

10.950

3.100
17
33
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

3.7

7.200


10.900

3.150
18
54
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

4.7

6.100


10.800

3.250
19
41
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

4.0

6.750


10.750

3.300
20
18
Sara Kristina Myrvold, Nordre Aker Turnforening

3.7

6.900


10.600

3.450
21
45
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

4.2

6.150


10.350

3.700
22
15
Filippa Mollan, Siddis Trim og Turnforening

3.5

6.350

0.1

9.750

4.300
23
40
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

4.0

5.650


9.650

4.400
24
39
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening

3.4

6.000


9.400

4.650
25
25
Aja-Fatou Marenah, Moss Turnforening

3.8

4.150

0.1

7.850

6.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
55
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.3

8.200


12.500

2
53
Tilly Wright, English Gymnastics

4.5

7.950


12.450

0.050
3
49
Sophie O'Flaherty, English Gymnastics

4.8

7.400


12.200

0.300
4
51
Ellie Belbin, English Gymnastics

4.7

7.400


12.100

0.400
5
44
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.8

7.300

0.1

12.000

0.500
6
52
Veronika Kritski, English Gymnastics

4.5

7.300


11.800

0.700
7
33
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

4.1

7.650


11.750

0.750
8
61
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.1

7.650

0.1

11.650

0.850
9
32
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening

4.0

7.500


11.500

1.000
10
46
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

3.9

7.400


11.300

1.200
10
54
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

4.2

7.200

0.1

11.300

1.200
12
47
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

7.400

0.3

11.100

1.400
12
18
Sara Kristina Myrvold, Nordre Aker Turnforening

4.1

7.000


11.100

1.400
14
50
Leasha Pengkerego, English Gymnastics

4.9

6.250

0.1

11.050

1.450
15
39
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening

3.2

7.500


10.700

1.800
16
41
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

3.3

7.150


10.450

2.050
17
16
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner

3.8

6.350


10.150

2.350
18
40
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.0

7.100


10.100

2.400
19
17
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner

3.4

6.950

0.3

10.050

2.450
20
15
Filippa Mollan, Siddis Trim og Turnforening

4.1

5.500

0.1

9.500

3.000
21
24
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

2.2

6.300


8.500

4.000
22
45
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening




12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
55
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn




46
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening




32
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening




44
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening




61
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag




33
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening




54
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn




17
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner




16
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner




45
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening





Last Update: 5/26/2024 7:11:11 PM
SX
SM
MD
XL
XXL