Back 

Slemmestad Open - Vennskapskonkurranse Slemmestad-Holmen Turnhall, 2023-11-11

TK Klasse I TK Klasse II TK Klasse III TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 12 TM Gutter 13-14 år TM Junior 15-16 år TM Rekrutt 11-12 år
TK Klasse I
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
406
Sara Folkvord
Langhus Turn
12.250
D: 3.2
E: 9.050
11.200
D: 2.70
E: 8.500
11.100
D: 4.00
E: 7.100
11.950
D: 5.00
E: 6.950
46.500
VT
12.250
D: 3.2
E: 9.050
UB
11.200
D: 2.7
E: 8.500
BB
11.100
D: 4.0
E: 7.100
FX
11.950
D: 5.0
E: 6.950
2
429
Camilla Piriz Dahl
Nedre Glomma Turn
12.100
D: 3.2
E: 8.900
12.400
D: 4.40
E: 8.000
9.950
D: 4.10
E: 5.850
12.000
D: 4.90
E: 7.100
46.450
0.050
VT
12.100
D: 3.2
E: 8.900
UB
12.400
D: 4.4
E: 8.000
BB
9.950
D: 4.1
E: 5.850
FX
12.000
D: 4.9
E: 7.100
3
401
Julie Westnes
HSIL Turn
10.700
D: 2.6
E: 8.100
11.350
D: 2.20
E: 9.150
12.350
D: 4.40
E: 7.950
11.250
D: 4.70
E: 6.550
45.650
0.850
VT
10.700
D: 2.6
E: 8.100
UB
11.350
D: 2.2
E: 9.150
BB
12.350
D: 4.4
E: 7.950
FX
11.250
D: 4.7
E: 6.550
4
430
Emma Kvale Saugestad
Nedre Glomma Turn
11.150
D: 2.4
E: 8.750
11.350
D: 2.20
E: 9.150
11.650
D: 4.30
E: 7.350
11.350
D: 5.10
E: 6.250
45.500
1.000
VT
11.150
D: 2.4
E: 8.750
UB
11.350
D: 2.2
E: 9.150
BB
11.650
D: 4.3
E: 7.350
FX
11.350
D: 5.1
E: 6.250
5
424
Sofie Sivesind Ølstørn
Asker Turnforening
11.450
D: 2.4
E: 9.050
11.250
D: 2.50
E: 8.750
11.150
D: 4.20
E: 6.950
11.000
D: 4.70
E: 6.300
44.850
1.650
VT
11.450
D: 2.4
E: 9.050
UB
11.250
D: 2.5
E: 8.750
BB
11.150
D: 4.2
E: 6.950
FX
11.000
D: 4.7
E: 6.300
6
428
Synne Bryhn
Drøbak Frogn Tropp og Turn
11.250
D: 2.4
E: 8.850
11.100
D: 2.20
E: 8.900
10.700
D: 3.50
E: 7.200
11.100
D: 4.30
E: 6.800
44.150
2.350
VT
11.250
D: 2.4
E: 8.850
UB
11.100
D: 2.2
E: 8.900
BB
10.700
D: 3.5
E: 7.200
FX
11.100
D: 4.3
E: 6.800
7
402
Ylva Gálvez
HSIL Turn
11.200
D: 2.4
E: 8.800
11.000
D: 2.70
E: 8.300
9.500
D: 4.50
E: 5.000
11.850
D: 4.80
E: 7.050
43.550
2.950
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
11.000
D: 2.7
E: 8.300
BB
9.500
D: 4.5
E: 5.000
FX
11.850
D: 4.8
E: 7.050
8
403
Julie Skomedal
HSIL Turn
10.950
D: 1.6
E: 9.350
11.000
D: 2.00
E: 9.000
10.500
D: 4.40
E: 6.100
11.000
D: 4.00
E: 7.000
43.450
3.050
VT
10.950
D: 1.6
E: 9.350
UB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
BB
10.500
D: 4.4
E: 6.100
FX
11.000
D: 4.0
E: 7.000
9
421
Emilie Dimmen-Hnsen
Drammens turnforening
11.500
D: 2.4
E: 9.100
11.000
D: 2.50
E: 8.500
10.050
D: 4.30
E: 5.750
10.600
D: 4.00
E: 6.600
43.150
3.350
VT
11.500
D: 2.4
E: 9.100
UB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
BB
10.050
D: 4.3
E: 5.750
FX
10.600
D: 4.0
E: 6.600
10
404
Alida Trandem
Langhus Turn
10.500
D: 1.6
E: 8.900
11.050
D: 2.70
E: 8.350
11.250
D: 4.10
E: 7.150
10.300
D: 5.10
E: 5.200
43.100
3.400
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
UB
11.050
D: 2.7
E: 8.350
BB
11.250
D: 4.1
E: 7.150
FX
10.300
D: 5.1
E: 5.200
11
410
Lieve Ande van der Most
Slemmestad og Omegn Turnforening
11.150
D: 2.4
E: 8.750
10.450
D: 2.00
E: 8.450
9.900
D: 4.20
E: 5.700
11.300
D: 5.10
E: 6.200
42.800
3.700
VT
11.150
D: 2.4
E: 8.750
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
9.900
D: 4.2
E: 5.700
FX
11.300
D: 5.1
E: 6.200
12
432
Millea Kopperud-Røseplass
Sandvika Turnforening
11.100
D: 2.4
E: 8.700
10.400
D: 2.00
E: 8.400
9.850
D: 3.60
E: 6.250
10.950
D: 4.60
E: 6.350
42.300
4.200
VT
11.100
D: 2.4
E: 8.700
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
9.850
D: 3.6
E: 6.250
FX
10.950
D: 4.6
E: 6.350
13
407
Marie Jargel Rækken
Langhus Turn
10.550
D: 1.6
E: 8.950
9.550
D: 0.70
E: 8.850
8.800
D: 3.90
E: 4.900
10.500
D: 4.10
E: 6.400
39.400
7.100
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
UB
9.550
D: 0.7
E: 8.850
BB
8.800
D: 3.9
E: 4.900
FX
10.500
D: 4.1
E: 6.400
14
416
Cornelia Riksen-Halvorsen
Askim Turn
10.600
D: 2.4
E: 8.200
9.600
D: 2.00
E: 7.600
9.350
D: 4.30
E: 5.050
9.800
D: 4.50
E: 5.300
39.350
7.150
VT
10.600
D: 2.4
E: 8.200
UB
9.600
D: 2.0
E: 7.600
BB
9.350
D: 4.3
E: 5.050
FX
9.800
D: 4.5
E: 5.300
15
425
Nikoline Steinsland
Asker Turnforening
10.600
D: 2.4
E: 8.200
10.350
D: 2.20
E: 8.150
9.050
D: 4.40
E: 4.650
9.200
D: 4.00
E: 5.200
39.200
7.300
VT
10.600
D: 2.4
E: 8.200
UB
10.350
D: 2.2
E: 8.150
BB
9.050
D: 4.4
E: 4.650
FX
9.200
D: 4.0
E: 5.200
16
431
Lilly Bratterud Iversen
Hokksund Turnforening
8.450
D: 1.6
E: 6.850
10.600
D: 2.70
E: 7.900
10.700
D: 3.30
E: 7.400
8.800
D: 4.00
E: 4.900
ND: 0.10
38.550
7.950
VT
8.450
D: 1.6
E: 6.850
UB
10.600
D: 2.7
E: 7.900
BB
10.700
D: 3.3
E: 7.400
FX
8.800
D: 4.0
E: 4.900
ND: 0.10
17
413
Sienna Vassbotn
Askim Turn
10.350
D: 1.6
E: 8.750
9.250
D: 2.00
E: 7.250
8.750
D: 4.40
E: 4.350
9.500
D: 4.00
E: 5.500
37.850
8.650
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
9.250
D: 2.0
E: 7.250
BB
8.750
D: 4.4
E: 4.350
FX
9.500
D: 4.0
E: 5.500
18
415
Sara Aissaoui
Askim Turn
10.900
D: 2.4
E: 8.500
7.950

E: 7.950
8.700
D: 4.10
E: 4.600
9.450
D: 4.00
E: 5.450
37.000
9.500
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.500
UB
7.950

E: 7.950
BB
8.700
D: 4.1
E: 4.600
FX
9.450
D: 4.0
E: 5.450
19
433
Vilde Normann-Larsen
Nordstrand Turnforening
11.100
D: 2.4
E: 8.700
7.950
D: 1.20
E: 6.750
8.100
D: 3.50
E: 4.600
9.800
D: 4.00
E: 5.800
36.950
9.550
VT
11.100
D: 2.4
E: 8.700
UB
7.950
D: 1.2
E: 6.750
BB
8.100
D: 3.5
E: 4.600
FX
9.800
D: 4.0
E: 5.800
20
417
Mariela Løvli-Grzeszczak
Askim Turn
10.200
D: 1.6
E: 8.600
8.800
D: 2.00
E: 6.800
7.400
D: 3.90
E: 3.500
10.450
D: 4.50
E: 5.950
36.850
9.650
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
8.800
D: 2.0
E: 6.800
BB
7.400
D: 3.9
E: 3.500
FX
10.450
D: 4.5
E: 5.950
21
411
Mari Christoffersen
Askim Turn
10.400
D: 1.6
E: 8.800
8.900
D: 0.50
E: 8.400
8.200
D: 4.10
E: 4.100
8.650
D: 3.70
E: 5.450
ND: 0.50
36.150
10.350
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
8.200
D: 4.1
E: 4.100
FX
8.650
D: 3.7
E: 5.450
ND: 0.50
22
434
Wilma Wold
Nordstrand Turnforening
11.000
D: 2.4
E: 8.600
8.400
D: 0.50
E: 7.900
6.550
D: 3.70
E: 2.850
10.050
D: 4.00
E: 6.150
ND: 0.10
36.000
10.500
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
BB
6.550
D: 3.7
E: 2.850
FX
10.050
D: 4.0
E: 6.150
ND: 0.10
23
414
Janita Lindheim
Askim Turn
10.150
D: 1.6
E: 8.550
8.350
D: 0.70
E: 7.650
9.450
D: 1.70
E: 7.750
5.200
D: 0.00
E: 6.100
ND: 0.90
33.150
13.350
VT
10.150
D: 1.6
E: 8.550
UB
8.350
D: 0.7
E: 7.650
BB
9.450
D: 1.7
E: 7.750
FX
5.200

E: 6.100
ND: 0.90
24
409
Alexandra Frækeland Sunde
Oppegård IL Turn
9.150
D: 1.6
E: 7.550
7.950
D: 0.50
E: 7.450
6.250
D: 0.50
E: 5.750
8.250
D: 2.50
E: 5.750
31.600
14.900
VT
9.150
D: 1.6
E: 7.550
UB
7.950
D: 0.5
E: 7.450
BB
6.250
D: 0.5
E: 5.750
FX
8.250
D: 2.5
E: 5.750
25
420
Sophia Knutstad Garshoel
Drammens turnforening
9.150
D: 1.6
E: 7.550
8.200
D: 0.50
E: 7.700
5.700
D: 3.40
E: 2.300
7.100
D: 3.30
E: 4.300
ND: 0.50
30.150
16.350
VT
9.150
D: 1.6
E: 7.550
UB
8.200
D: 0.5
E: 7.700
BB
5.700
D: 3.4
E: 2.300
FX
7.100
D: 3.3
E: 4.300
ND: 0.50
26
422
Lone Ryd
Drammens turnforening
10.100
D: 1.6
E: 8.500
9.350
D: 0.70
E: 8.650
10.250
D: 3.70
E: 6.550
29.700
16.800
VT
10.100
D: 1.6
E: 8.500
UB
9.350
D: 0.7
E: 8.650
BB
10.250
D: 3.7
E: 6.550
FX

27
426
Amanda Hellsten
Drøbak Frogn Tropp og Turn
9.700
D: 0.5
E: 9.200
8.450

E: 8.950
ND: 0.50
0.600
D: 2.10
E: 2.500
ND: 4.00
9.400
D: 3.10
E: 6.800
ND: 0.50
28.150
18.350
VT
9.700
D: 0.5
E: 9.200
UB
8.450

E: 8.950
ND: 0.50
BB
0.600
D: 2.1
E: 2.500
ND: 4.00
FX
9.400
D: 3.1
E: 6.800
ND: 0.50
28
418
Leanah Hockley
Askim Turn
11.200
D: 2.4
E: 8.800
9.850
D: 2.00
E: 7.850
6.800
D: 3.70
E: 3.600
ND: 0.50
27.850
18.650
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
6.800
D: 3.7
E: 3.600
ND: 0.50
FX

29
412
Lotte Elise Døving Lintho
Askim Turn
8.500
D: 0.50
E: 8.000
4.400
D: 3.40
E: 1.000
7.350
D: 3.20
E: 4.650
ND: 0.50
20.250
26.250
VT

UB
8.500
D: 0.5
E: 8.000
BB
4.400
D: 3.4
E: 1.000
FX
7.350
D: 3.2
E: 4.650
ND: 0.50
30
419
Alma Vesthaug Wiig
Drammens turnforening
9.950
D: 1.6
E: 8.350
9.650
D: 0.70
E: 8.950
19.600
26.900
VT
9.950
D: 1.6
E: 8.350
UB
9.650
D: 0.7
E: 8.950
BB

FX

31
405
Noelle Vold Aas
Langhus Turn
VT

UB

BB

FX

31
408
Embla Ramberg Lyngseth
Langhus Turn
VT

UB

BB

FX

31
427
Hermine Dirro Odden
Drøbak Frogn Tropp og Turn
VT

UB

BB

FX

31
423
Ellinor Suhr Lunde
Asker Turnforening
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
406
Sara Folkvord, Langhus Turn


3.2


9.050




12.250

2
429
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turn


3.2


8.900




12.100

0.150
3
421
Emilie Dimmen-Hnsen, Drammens turnforening


2.4


9.100




11.500

0.750
4
424
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening


2.4


9.050




11.450

0.800
5
428
Synne Bryhn, Drøbak Frogn Tropp og Turn


2.4


8.850




11.250

1.000
6
402
Ylva Gálvez, HSIL Turn


2.4


8.800




11.200

1.050
6
418
Leanah Hockley, Askim Turn


2.4


8.800




11.200

1.050
8
410
Lieve Ande van der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


8.750




11.150

1.100
8
430
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turn


2.4


8.750




11.150

1.100
10
432
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika Turnforening


2.4


8.700




11.100

1.150
10
433
Vilde Normann-Larsen, Nordstrand Turnforening


2.4


8.700




11.100

1.150
12
434
Wilma Wold, Nordstrand Turnforening


2.4


8.600




11.000

1.250
13
403
Julie Skomedal, HSIL Turn


1.6


9.350




10.950

1.300
14
415
Sara Aissaoui, Askim Turn


2.4


8.500




10.900

1.350
15
401
Julie Westnes, HSIL Turn


2.6


8.100




10.700

1.550
16
416
Cornelia Riksen-Halvorsen, Askim Turn


2.4


8.200




10.600

1.650
16
425
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening


2.4


8.200




10.600

1.650
18
407
Marie Jargel Rækken, Langhus Turn


1.6


8.950




10.550

1.700
19
404
Alida Trandem, Langhus Turn


1.6


8.900




10.500

1.750
20
411
Mari Christoffersen, Askim Turn


1.6


8.800




10.400

1.850
21
413
Sienna Vassbotn, Askim Turn


1.6


8.750




10.350

1.900
22
417
Mariela Løvli-Grzeszczak, Askim Turn


1.6


8.600




10.200

2.050
23
414
Janita Lindheim, Askim Turn


1.6


8.550




10.150

2.100
24
422
Lone Ryd, Drammens turnforening


1.6


8.500




10.100

2.150
25
419
Alma Vesthaug Wiig, Drammens turnforening


1.6


8.350




9.950

2.300
26
426
Amanda Hellsten, Drøbak Frogn Tropp og Turn


0.5


9.200




9.700

2.550
27
409
Alexandra Frækeland Sunde, Oppegård IL Turn


1.6


7.550




9.150

3.100
27
420
Sophia Knutstad Garshoel, Drammens turnforening


1.6


7.550




9.150

3.100
29
431
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening


1.6


6.850




8.450

3.800
30
412
Lotte Elise Døving Lintho, Askim Turn










30
427
Hermine Dirro Odden, Drøbak Frogn Tropp og Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
429
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turn

4.4

8.000


12.400

2
430
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turn

2.2

9.150


11.350

1.050
2
401
Julie Westnes, HSIL Turn

2.2

9.150


11.350

1.050
4
424
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening

2.5

8.750


11.250

1.150
5
406
Sara Folkvord, Langhus Turn

2.7

8.500


11.200

1.200
6
428
Synne Bryhn, Drøbak Frogn Tropp og Turn

2.2

8.900


11.100

1.300
7
404
Alida Trandem, Langhus Turn

2.7

8.350


11.050

1.350
8
403
Julie Skomedal, HSIL Turn

2.0

9.000


11.000

1.400
8
421
Emilie Dimmen-Hnsen, Drammens turnforening

2.5

8.500


11.000

1.400
8
402
Ylva Gálvez, HSIL Turn

2.7

8.300


11.000

1.400
11
431
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening

2.7

7.900


10.600

1.800
12
410
Lieve Ande van der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.0

8.450


10.450

1.950
13
432
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika Turnforening

2.0

8.400


10.400

2.000
14
425
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening

2.2

8.150


10.350

2.050
15
418
Leanah Hockley, Askim Turn

2.0

7.850


9.850

2.550
16
419
Alma Vesthaug Wiig, Drammens turnforening

0.7

8.950


9.650

2.750
17
416
Cornelia Riksen-Halvorsen, Askim Turn

2.0

7.600


9.600

2.800
18
407
Marie Jargel Rækken, Langhus Turn

0.7

8.850


9.550

2.850
19
422
Lone Ryd, Drammens turnforening

0.7

8.650


9.350

3.050
20
413
Sienna Vassbotn, Askim Turn

2.0

7.250


9.250

3.150
21
411
Mari Christoffersen, Askim Turn

0.5

8.400


8.900

3.500
22
417
Mariela Løvli-Grzeszczak, Askim Turn

2.0

6.800


8.800

3.600
23
412
Lotte Elise Døving Lintho, Askim Turn

0.5

8.000


8.500

3.900
24
426
Amanda Hellsten, Drøbak Frogn Tropp og Turn


8.950

0.5

8.450

3.950
25
434
Wilma Wold, Nordstrand Turnforening

0.5

7.900


8.400

4.000
26
414
Janita Lindheim, Askim Turn

0.7

7.650


8.350

4.050
27
420
Sophia Knutstad Garshoel, Drammens turnforening

0.5

7.700


8.200

4.200
28
415
Sara Aissaoui, Askim Turn


7.950


7.950

4.450
28
409
Alexandra Frækeland Sunde, Oppegård IL Turn

0.5

7.450


7.950

4.450
28
433
Vilde Normann-Larsen, Nordstrand Turnforening

1.2

6.750


7.950

4.450
31
427
Hermine Dirro Odden, Drøbak Frogn Tropp og Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
401
Julie Westnes, HSIL Turn

4.4

7.950


12.350

2
430
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turn

4.3

7.350


11.650

0.700
3
404
Alida Trandem, Langhus Turn

4.1

7.150


11.250

1.100
4
424
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening

4.2

6.950


11.150

1.200
5
406
Sara Folkvord, Langhus Turn

4.0

7.100


11.100

1.250
6
431
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening

3.3

7.400


10.700

1.650
6
428
Synne Bryhn, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.5

7.200


10.700

1.650
8
403
Julie Skomedal, HSIL Turn

4.4

6.100


10.500

1.850
9
422
Lone Ryd, Drammens turnforening

3.7

6.550


10.250

2.100
10
421
Emilie Dimmen-Hnsen, Drammens turnforening

4.3

5.750


10.050

2.300
11
429
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turn

4.1

5.850


9.950

2.400
12
410
Lieve Ande van der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.2

5.700


9.900

2.450
13
432
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika Turnforening

3.6

6.250


9.850

2.500
14
402
Ylva Gálvez, HSIL Turn

4.5

5.000


9.500

2.850
15
414
Janita Lindheim, Askim Turn

1.7

7.750


9.450

2.900
16
416
Cornelia Riksen-Halvorsen, Askim Turn

4.3

5.050


9.350

3.000
17
425
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening

4.4

4.650


9.050

3.300
18
407
Marie Jargel Rækken, Langhus Turn

3.9

4.900


8.800

3.550
19
413
Sienna Vassbotn, Askim Turn

4.4

4.350


8.750

3.600
20
415
Sara Aissaoui, Askim Turn

4.1

4.600


8.700

3.650
21
411
Mari Christoffersen, Askim Turn

4.1

4.100


8.200

4.150
22
433
Vilde Normann-Larsen, Nordstrand Turnforening

3.5

4.600


8.100

4.250
23
417
Mariela Løvli-Grzeszczak, Askim Turn

3.9

3.500


7.400

4.950
24
418
Leanah Hockley, Askim Turn

3.7

3.600

0.5

6.800

5.550
25
434
Wilma Wold, Nordstrand Turnforening

3.7

2.850


6.550

5.800
26
409
Alexandra Frækeland Sunde, Oppegård IL Turn

0.5

5.750


6.250

6.100
27
420
Sophia Knutstad Garshoel, Drammens turnforening

3.4

2.300


5.700

6.650
28
412
Lotte Elise Døving Lintho, Askim Turn

3.4

1.000


4.400

7.950
29
426
Amanda Hellsten, Drøbak Frogn Tropp og Turn

2.1

2.500

4.0

0.600

11.750
30
419
Alma Vesthaug Wiig, Drammens turnforening




30
427
Hermine Dirro Odden, Drøbak Frogn Tropp og Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
429
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turn

4.9

7.100


12.000

2
406
Sara Folkvord, Langhus Turn

5.0

6.950


11.950

0.050
3
402
Ylva Gálvez, HSIL Turn

4.8

7.050


11.850

0.150
4
430
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turn

5.1

6.250


11.350

0.650
5
410
Lieve Ande van der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

5.1

6.200


11.300

0.700
6
401
Julie Westnes, HSIL Turn

4.7

6.550


11.250

0.750
7
428
Synne Bryhn, Drøbak Frogn Tropp og Turn

4.3

6.800


11.100

0.900
8
403
Julie Skomedal, HSIL Turn

4.0

7.000


11.000

1.000
8
424
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening

4.7

6.300


11.000

1.000
10
432
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika Turnforening

4.6

6.350


10.950

1.050
11
421
Emilie Dimmen-Hnsen, Drammens turnforening

4.0

6.600


10.600

1.400
12
407
Marie Jargel Rækken, Langhus Turn

4.1

6.400


10.500

1.500
13
417
Mariela Løvli-Grzeszczak, Askim Turn

4.5

5.950


10.450

1.550
14
404
Alida Trandem, Langhus Turn

5.1

5.200


10.300

1.700
15
434
Wilma Wold, Nordstrand Turnforening

4.0

6.150

0.1

10.050

1.950
16
433
Vilde Normann-Larsen, Nordstrand Turnforening

4.0

5.800


9.800

2.200
16
416
Cornelia Riksen-Halvorsen, Askim Turn

4.5

5.300


9.800

2.200
18
413
Sienna Vassbotn, Askim Turn

4.0

5.500


9.500

2.500
19
415
Sara Aissaoui, Askim Turn

4.0

5.450


9.450

2.550
20
426
Amanda Hellsten, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.1

6.800

0.5

9.400

2.600
21
425
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening

4.0

5.200


9.200

2.800
22
431
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening

4.0

4.900

0.1

8.800

3.200
23
411
Mari Christoffersen, Askim Turn

3.7

5.450

0.5

8.650

3.350
24
409
Alexandra Frækeland Sunde, Oppegård IL Turn

2.5

5.750


8.250

3.750
25
412
Lotte Elise Døving Lintho, Askim Turn

3.2

4.650

0.5

7.350

4.650
26
420
Sophia Knutstad Garshoel, Drammens turnforening

3.3

4.300

0.5

7.100

4.900
27
414
Janita Lindheim, Askim Turn


6.100

0.9

5.200

6.800
28
418
Leanah Hockley, Askim Turn




28
419
Alma Vesthaug Wiig, Drammens turnforening




28
422
Lone Ryd, Drammens turnforening




28
427
Hermine Dirro Odden, Drøbak Frogn Tropp og Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
406
Sara Folkvord, Langhus Turn




429
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turn




401
Julie Westnes, HSIL Turn




430
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turn




424
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening




428
Synne Bryhn, Drøbak Frogn Tropp og Turn




402
Ylva Gálvez, HSIL Turn




403
Julie Skomedal, HSIL Turn




421
Emilie Dimmen-Hnsen, Drammens turnforening




404
Alida Trandem, Langhus Turn




410
Lieve Ande van der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening




432
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika Turnforening




407
Marie Jargel Rækken, Langhus Turn




416
Cornelia Riksen-Halvorsen, Askim Turn




425
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening




431
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening




413
Sienna Vassbotn, Askim Turn




415
Sara Aissaoui, Askim Turn




433
Vilde Normann-Larsen, Nordstrand Turnforening




417
Mariela Løvli-Grzeszczak, Askim Turn




411
Mari Christoffersen, Askim Turn




434
Wilma Wold, Nordstrand Turnforening




414
Janita Lindheim, Askim Turn




409
Alexandra Frækeland Sunde, Oppegård IL Turn




420
Sophia Knutstad Garshoel, Drammens turnforening




422
Lone Ryd, Drammens turnforening




426
Amanda Hellsten, Drøbak Frogn Tropp og Turn




418
Leanah Hockley, Askim Turn




412
Lotte Elise Døving Lintho, Askim Turn




419
Alma Vesthaug Wiig, Drammens turnforening




427
Hermine Dirro Odden, Drøbak Frogn Tropp og Turn





Last Update: 6/14/2024 11:49:37 PM
SX
SM
MD
XL
XXL