Back 

KM Turn Kvinner og Turn Menn Høddvoll, 2023-09-16

Rekrutt menn Klasse 1 13-14 TM LUM Klasse 1 13-14 TM COP SO TM Rekrutt 11 TK Rekrutt 12 TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Open TK Lag Rekrutt TM Lag Klasse 1 2 og 3 TM Lag Rekrutt TK Lag Klasse 1 2 og 3 TK
Rekrutt 11 TK
Unofficial results
Pl
#
Name
Hopp
Skranke
Bom
Fritt
Total
Gap
1
30
Sophia Stavset
Ørsta
10.000
D: 1.0
E: 9.000
9.700
D: 0.70
E: 9.000
8.900
D: 2.20
E: 6.700
9.000
D: 2.00
E: 7.000
37.600
Hopp
10.000
D: 1.0
E: 9.000
Skranke
9.700
D: 0.7
E: 9.000
Bom
8.900
D: 2.2
E: 6.700
Fritt
9.000
D: 2.0
E: 7.000
2
38
Ada Marie Vikebakk
Hødd
9.900
D: 1.0
E: 8.900
9.200
D: 0.50
E: 8.700
8.000
D: 0.50
E: 7.500
7.900
D: 1.00
E: 6.900
35.000
2.600
Hopp
9.900
D: 1.0
E: 8.900
Skranke
9.200
D: 0.5
E: 8.700
Bom
8.000
D: 0.5
E: 7.500
Fritt
7.900
D: 1.0
E: 6.900
3
29
Julia Klimek
Ørsta
9.000
D: 1.6
E: 7.400
8.800
D: 0.50
E: 8.300
7.400
D: 0.50
E: 6.900
8.900
D: 2.00
E: 6.900
34.100
3.500
Hopp
9.000
D: 1.6
E: 7.400
Skranke
8.800
D: 0.5
E: 8.300
Bom
7.400
D: 0.5
E: 6.900
Fritt
8.900
D: 2.0
E: 6.900
4
27
Bertine Krumsvik Aamaas
Ørsta
9.500
D: 1.0
E: 8.500
7.900

E: 7.900
7.400
D: 0.70
E: 6.700
8.400
D: 2.00
E: 6.400
33.200
4.400
Hopp
9.500
D: 1.0
E: 8.500
Skranke
7.900

E: 7.900
Bom
7.400
D: 0.7
E: 6.700
Fritt
8.400
D: 2.0
E: 6.400
4
41
ILINCA Alexandra Ionescu
Hødd
10.000
D: 1.0
E: 9.000
7.900
D: 0.50
E: 7.400
7.700
D: 0.50
E: 7.200
7.600
D: 1.00
E: 6.600
33.200
4.400
Hopp
10.000
D: 1.0
E: 9.000
Skranke
7.900
D: 0.5
E: 7.400
Bom
7.700
D: 0.5
E: 7.200
Fritt
7.600
D: 1.0
E: 6.600
6
43
Julie Eikrem Wingsternes
Hødd
9.700
D: 1.0
E: 8.700
5.800
-D: 2.00
E: 7.800
8.200
D: 0.50
E: 7.700
7.800
D: 2.50
E: 5.300
31.500
6.100
Hopp
9.700
D: 1.0
E: 8.700
Skranke
5.800
-D: 2.0
E: 7.800
Bom
8.200
D: 0.5
E: 7.700
Fritt
7.800
D: 2.5
E: 5.300
7
61
Solveig Skåre
Hødd
9.400
D: 1.0
E: 8.400
8.100
D: 0.50
E: 7.600
5.900
D: 0.00
E: 5.900
7.300
D: 1.50
E: 5.800
30.700
6.900
Hopp
9.400
D: 1.0
E: 8.400
Skranke
8.100
D: 0.5
E: 7.600
Bom
5.900

E: 5.900
Fritt
7.300
D: 1.5
E: 5.800
8
32
Vilje Gjesdal-Kornberg
Ørsta
9.100
D: 0.5
E: 8.600
8.300

E: 8.300
7.300
D: 0.70
E: 7.100
ND: 0.50
5.400
D: 0.00
E: 5.400
30.100
7.500
Hopp
9.100
D: 0.5
E: 8.600
Skranke
8.300

E: 8.300
Bom
7.300
D: 0.7
E: 7.100
ND: 0.50
Fritt
5.400

E: 5.400
9
45
Sofie Sæter
Hødd
9.400
D: 1.0
E: 8.400
6.200
-D: 2.00
E: 8.200
7.700
D: 0.50
E: 7.200
6.700
D: 1.00
E: 5.700
30.000
7.600
Hopp
9.400
D: 1.0
E: 8.400
Skranke
6.200
-D: 2.0
E: 8.200
Bom
7.700
D: 0.5
E: 7.200
Fritt
6.700
D: 1.0
E: 5.700
10
26
Aurora Sørvik
Ørsta
9.100
D: 0.5
E: 8.600
8.800

E: 8.800
6.800
D: 0.20
E: 6.600
3.900
D: 0.00
E: 3.900
28.600
9.000
Hopp
9.100
D: 0.5
E: 8.600
Skranke
8.800

E: 8.800
Bom
6.800
D: 0.2
E: 6.600
Fritt
3.900

E: 3.900
11
44
Samuline Myhre
Hødd
9.200
D: 1.0
E: 8.200
5.900
-D: 2.00
E: 7.900
7.800
D: 0.00
E: 7.800
5.300
D: 0.50
E: 4.800
28.200
9.400
Hopp
9.200
D: 1.0
E: 8.200
Skranke
5.900
-D: 2.0
E: 7.900
Bom
7.800

E: 7.800
Fritt
5.300
D: 0.5
E: 4.800
12
39
Emilia Holstad
Hødd
9.700
D: 1.0
E: 8.700
5.300
-D: 2.00
E: 7.300
7.000
D: 0.50
E: 6.500
6.000
D: 0.50
E: 5.500
28.000
9.600
Hopp
9.700
D: 1.0
E: 8.700
Skranke
5.300
-D: 2.0
E: 7.300
Bom
7.000
D: 0.5
E: 6.500
Fritt
6.000
D: 0.5
E: 5.500
13
40
Frøya Torset Bakken
Hødd
9.100
D: 0.5
E: 8.600
5.600
-D: 2.00
E: 7.600
7.900
D: 0.00
E: 7.900
5.200
D: 0.50
E: 4.700
27.800
9.800
Hopp
9.100
D: 0.5
E: 8.600
Skranke
5.600
-D: 2.0
E: 7.600
Bom
7.900

E: 7.900
Fritt
5.200
D: 0.5
E: 4.700
14
31
Synne Rebbestad Kalvatn
Ørsta
9.000
D: 0.5
E: 8.500
1.900
-D: 3.50
E: 5.400
8.300
D: 0.50
E: 7.800
8.400
D: 2.00
E: 6.400
27.600
10.000
Hopp
9.000
D: 0.5
E: 8.500
Skranke
1.900
-D: 3.5
E: 5.400
Bom
8.300
D: 0.5
E: 7.800
Fritt
8.400
D: 2.0
E: 6.400
14
42
Ingeborg Skeide-Dyrhaug
Hødd
8.200

E: 8.200
5.400
-D: 2.00
E: 7.400
7.000
D: 0.00
E: 7.000
7.000
D: -0.50
E: 7.500
27.600
10.000
Hopp
8.200

E: 8.200
Skranke
5.400
-D: 2.0
E: 7.400
Bom
7.000

E: 7.000
Fritt
7.000
-D: 0.5
E: 7.500
16
28
Ella Hellebust Kleppe
Ørsta
9.000
D: 0.5
E: 8.500
3.300
-D: 3.50
E: 6.800
6.600
D: 0.50
E: 6.100
8.000
D: 2.00
E: 6.000
26.900
10.700
Hopp
9.000
D: 0.5
E: 8.500
Skranke
3.300
-D: 3.5
E: 6.800
Bom
6.600
D: 0.5
E: 6.100
Fritt
8.000
D: 2.0
E: 6.000
17
47
Sophia Koch
Hødd
8.400

E: 8.400
5.900
-D: 2.00
E: 7.900
5.000
D: -2.00
E: 7.000
5.000
D: 0.00
E: 5.000
24.300
13.300
Hopp
8.400

E: 8.400
Skranke
5.900
-D: 2.0
E: 7.900
Bom
5.000
-D: 2.0
E: 7.000
Fritt
5.000

E: 5.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
ILINCA Alexandra Ionescu, Hødd


1.0


9.000




10.000

1
30
Sophia Stavset, Ørsta


1.0


9.000




10.000

3
38
Ada Marie Vikebakk, Hødd


1.0


8.900




9.900

0.100
4
39
Emilia Holstad, Hødd


1.0


8.700




9.700

0.300
4
43
Julie Eikrem Wingsternes, Hødd


1.0


8.700




9.700

0.300
6
27
Bertine Krumsvik Aamaas, Ørsta


1.0


8.500




9.500

0.500
7
45
Sofie Sæter, Hødd


1.0


8.400




9.400

0.600
7
61
Solveig Skåre, Hødd


1.0


8.400




9.400

0.600
9
44
Samuline Myhre, Hødd


1.0


8.200




9.200

0.800
10
40
Frøya Torset Bakken, Hødd


0.5


8.600




9.100

0.900
10
32
Vilje Gjesdal-Kornberg, Ørsta


0.5


8.600




9.100

0.900
10
26
Aurora Sørvik, Ørsta


0.5


8.600




9.100

0.900
13
31
Synne Rebbestad Kalvatn, Ørsta


0.5


8.500




9.000

1.000
13
28
Ella Hellebust Kleppe, Ørsta


0.5


8.500




9.000

1.000
13
29
Julia Klimek, Ørsta


1.6


7.400




9.000

1.000
16
47
Sophia Koch, Hødd





8.400




8.400

1.600
17
42
Ingeborg Skeide-Dyrhaug, Hødd





8.200




8.200

1.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Sophia Stavset, Ørsta

0.7

9.000


9.700

2
38
Ada Marie Vikebakk, Hødd

0.5

8.700


9.200

0.500
3
26
Aurora Sørvik, Ørsta


8.800


8.800

0.900
3
29
Julia Klimek, Ørsta

0.5

8.300


8.800

0.900
5
32
Vilje Gjesdal-Kornberg, Ørsta


8.300


8.300

1.400
6
61
Solveig Skåre, Hødd

0.5

7.600


8.100

1.600
7
27
Bertine Krumsvik Aamaas, Ørsta


7.900


7.900

1.800
7
41
ILINCA Alexandra Ionescu, Hødd

0.5

7.400


7.900

1.800
9
45
Sofie Sæter, Hødd

-2.0

8.200


6.200

3.500
10
47
Sophia Koch, Hødd

-2.0

7.900


5.900

3.800
10
44
Samuline Myhre, Hødd

-2.0

7.900


5.900

3.800
12
43
Julie Eikrem Wingsternes, Hødd

-2.0

7.800


5.800

3.900
13
40
Frøya Torset Bakken, Hødd

-2.0

7.600


5.600

4.100
14
42
Ingeborg Skeide-Dyrhaug, Hødd

-2.0

7.400


5.400

4.300
15
39
Emilia Holstad, Hødd

-2.0

7.300


5.300

4.400
16
28
Ella Hellebust Kleppe, Ørsta

-3.5

6.800


3.300

6.400
17
31
Synne Rebbestad Kalvatn, Ørsta

-3.5

5.400


1.900

7.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Sophia Stavset, Ørsta

2.2

6.700


8.900

2
31
Synne Rebbestad Kalvatn, Ørsta

0.5

7.800


8.300

0.600
3
43
Julie Eikrem Wingsternes, Hødd

0.5

7.700


8.200

0.700
4
38
Ada Marie Vikebakk, Hødd

0.5

7.500


8.000

0.900
5
40
Frøya Torset Bakken, Hødd


7.900


7.900

1.000
6
44
Samuline Myhre, Hødd


7.800


7.800

1.100
7
45
Sofie Sæter, Hødd

0.5

7.200


7.700

1.200
7
41
ILINCA Alexandra Ionescu, Hødd

0.5

7.200


7.700

1.200
9
29
Julia Klimek, Ørsta

0.5

6.900


7.400

1.500
9
27
Bertine Krumsvik Aamaas, Ørsta

0.7

6.700


7.400

1.500
11
32
Vilje Gjesdal-Kornberg, Ørsta

0.7

7.100

0.5

7.300

1.600
12
42
Ingeborg Skeide-Dyrhaug, Hødd


7.000


7.000

1.900
12
39
Emilia Holstad, Hødd

0.5

6.500


7.000

1.900
14
26
Aurora Sørvik, Ørsta

0.2

6.600


6.800

2.100
15
28
Ella Hellebust Kleppe, Ørsta

0.5

6.100


6.600

2.300
16
61
Solveig Skåre, Hødd


5.900


5.900

3.000
17
47
Sophia Koch, Hødd

-2.0

7.000


5.000

3.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Sophia Stavset, Ørsta

2.0

7.000


9.000

2
29
Julia Klimek, Ørsta

2.0

6.900


8.900

0.100
3
31
Synne Rebbestad Kalvatn, Ørsta

2.0

6.400


8.400

0.600
3
27
Bertine Krumsvik Aamaas, Ørsta

2.0

6.400


8.400

0.600
5
28
Ella Hellebust Kleppe, Ørsta

2.0

6.000


8.000

1.000
6
38
Ada Marie Vikebakk, Hødd

1.0

6.900


7.900

1.100
7
43
Julie Eikrem Wingsternes, Hødd

2.5

5.300


7.800

1.200
8
41
ILINCA Alexandra Ionescu, Hødd

1.0

6.600


7.600

1.400
9
61
Solveig Skåre, Hødd

1.5

5.800


7.300

1.700
10
42
Ingeborg Skeide-Dyrhaug, Hødd

-0.5

7.500


7.000

2.000
11
45
Sofie Sæter, Hødd

1.0

5.700


6.700

2.300
12
39
Emilia Holstad, Hødd

0.5

5.500


6.000

3.000
13
32
Vilje Gjesdal-Kornberg, Ørsta


5.400


5.400

3.600
14
44
Samuline Myhre, Hødd

0.5

4.800


5.300

3.700
15
40
Frøya Torset Bakken, Hødd

0.5

4.700


5.200

3.800
16
47
Sophia Koch, Hødd


5.000


5.000

4.000
17
26
Aurora Sørvik, Ørsta


3.900


3.900

5.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
30
Sophia Stavset, Ørsta




38
Ada Marie Vikebakk, Hødd




29
Julia Klimek, Ørsta




27
Bertine Krumsvik Aamaas, Ørsta




41
ILINCA Alexandra Ionescu, Hødd




43
Julie Eikrem Wingsternes, Hødd




32
Vilje Gjesdal-Kornberg, Ørsta




45
Sofie Sæter, Hødd




26
Aurora Sørvik, Ørsta




44
Samuline Myhre, Hødd




39
Emilia Holstad, Hødd




40
Frøya Torset Bakken, Hødd




31
Synne Rebbestad Kalvatn, Ørsta




42
Ingeborg Skeide-Dyrhaug, Hødd




28
Ella Hellebust Kleppe, Ørsta




47
Sophia Koch, Hødd





Last Update: 5/21/2024 9:25:00 AM
SX
SM
MD
XL
XXL