Back 

Nasjonal Rekruttkonkurranse Turn kvinner og turn menn Holmen Turnhall, 2023-10-21

Jenter 11 år Jenter 12 år Gutter 11-12 år Lag Jenter 11-12 år Lag Gutter 11-12 år
Jenter 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
17
Carolina Thiblin
Holmen TT
11.150
D: 3.2
E: 7.950
12.400
D: 4.50
E: 7.900
12.800
D: 5.90
E: 6.900
13.250
D: 5.60
E: 7.650
49.600
VT
11.150
D: 3.2
E: 7.950
UB
12.400
D: 4.5
E: 7.900
BB
12.800
D: 5.9
E: 6.900
FX
13.250
D: 5.6
E: 7.650
2
83
Nike Figenschou
Tromsø TF
10.750
D: 2.4
E: 8.350
10.900
D: 3.00
E: 7.900
11.800
D: 4.10
E: 7.700
11.850
D: 4.50
E: 7.350
45.300
4.300
VT
10.750
D: 2.4
E: 8.350
UB
10.900
D: 3.0
E: 7.900
BB
11.800
D: 4.1
E: 7.700
FX
11.850
D: 4.5
E: 7.350
3
16
Esther Faye Noer Peck
Holmen TT
10.850
D: 2.6
E: 8.250
11.350
D: 3.20
E: 8.150
10.200
D: 4.50
E: 5.700
11.800
D: 4.70
E: 7.100
44.200
5.400
VT
10.850
D: 2.6
E: 8.250
UB
11.350
D: 3.2
E: 8.150
BB
10.200
D: 4.5
E: 5.700
FX
11.800
D: 4.7
E: 7.100
4
85
Adina Stenbakk Gjerustad
Vågsbygd TF
9.350
D: 1.6
E: 7.850
ND: 0.10
10.000
D: 2.00
E: 8.000
10.600
D: 3.60
E: 7.000
11.300
D: 4.40
E: 6.900
41.250
8.350
VT
9.350
D: 1.6
E: 7.850
ND: 0.10
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
10.600
D: 3.6
E: 7.000
FX
11.300
D: 4.4
E: 6.900
5
24
Ada Emilie Eide
HSIL
9.250
D: 1.6
E: 7.650
11.000
D: 2.20
E: 8.800
10.100
D: 2.50
E: 7.600
10.850
D: 4.10
E: 6.750
41.200
8.400
VT
9.250
D: 1.6
E: 7.650
UB
11.000
D: 2.2
E: 8.800
BB
10.100
D: 2.5
E: 7.600
FX
10.850
D: 4.1
E: 6.750
6
74
Karna Fjeldstad
Sotra SK
9.600
D: 1.8
E: 7.800
8.900
D: 3.00
E: 5.900
10.850
D: 5.20
E: 5.650
11.750
D: 5.10
E: 6.650
41.100
8.500
VT
9.600
D: 1.8
E: 7.800
UB
8.900
D: 3.0
E: 5.900
BB
10.850
D: 5.2
E: 5.650
FX
11.750
D: 5.1
E: 6.650
7
84
Lova Linéa Tøndel Lysø
Trondheim
8.650
D: 1.6
E: 7.050
10.350
D: 2.00
E: 8.350
10.950
D: 4.50
E: 6.450
11.000
D: 4.20
E: 6.800
40.950
8.650
VT
8.650
D: 1.6
E: 7.050
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
10.950
D: 4.5
E: 6.450
FX
11.000
D: 4.2
E: 6.800
8
15
Tiril Sofie Skjellvik
Holmen TT
10.300
D: 2.4
E: 7.900
10.250
D: 2.00
E: 8.250
9.450
D: 4.40
E: 5.050
10.800
D: 4.50
E: 6.300
40.800
8.800
VT
10.300
D: 2.4
E: 7.900
UB
10.250
D: 2.0
E: 8.250
BB
9.450
D: 4.4
E: 5.050
FX
10.800
D: 4.5
E: 6.300
9
49
Erica Barsnes -Simonsen
Nordstrand TF
9.400
D: 1.6
E: 7.800
10.150
D: 2.20
E: 7.950
10.200
D: 4.20
E: 6.100
ND: 0.10
11.000
D: 4.10
E: 6.900
40.750
8.850
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
10.150
D: 2.2
E: 7.950
BB
10.200
D: 4.2
E: 6.100
ND: 0.10
FX
11.000
D: 4.1
E: 6.900
10
1
Kristine Suhr Lunde
Asker TF
10.450
D: 2.4
E: 8.050
10.150
D: 2.00
E: 8.150
9.650
D: 4.00
E: 5.650
10.450
D: 4.00
E: 6.450
40.700
8.900
VT
10.450
D: 2.4
E: 8.050
UB
10.150
D: 2.0
E: 8.150
BB
9.650
D: 4.0
E: 5.650
FX
10.450
D: 4.0
E: 6.450
11
25
Malin Schøyen
HSIL
10.000
D: 1.6
E: 8.400
10.050
D: 2.00
E: 8.050
10.350
D: 4.00
E: 6.350
10.200
D: 4.10
E: 6.100
40.600
9.000
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB
10.350
D: 4.0
E: 6.350
FX
10.200
D: 4.1
E: 6.100
12
44
Cornelia Bøe Roaldsøy
Nidaros
9.000
D: 2.4
E: 6.900
ND: 0.30
10.150
D: 2.00
E: 8.150
9.950
D: 4.50
E: 5.450
11.450
D: 4.70
E: 6.750
40.550
9.050
VT
9.000
D: 2.4
E: 6.900
ND: 0.30
UB
10.150
D: 2.0
E: 8.150
BB
9.950
D: 4.5
E: 5.450
FX
11.450
D: 4.7
E: 6.750
12
39
Malin Upsaker-Johansen
Moss TF
9.800
D: 1.0
E: 8.800
9.500
D: 2.20
E: 7.300
10.250
D: 3.30
E: 6.950
11.000
D: 3.90
E: 7.100
40.550
9.050
VT
9.800
D: 1.0
E: 8.800
UB
9.500
D: 2.2
E: 7.300
BB
10.250
D: 3.3
E: 6.950
FX
11.000
D: 3.9
E: 7.100
14
5
Stella Tryti
Drøbak FTT
9.600
D: 2.4
E: 7.200
9.100
D: 1.00
E: 8.100
10.150
D: 3.80
E: 6.350
11.200
D: 4.00
E: 7.200
40.050
9.550
VT
9.600
D: 2.4
E: 7.200
UB
9.100
D: 1.0
E: 8.100
BB
10.150
D: 3.8
E: 6.350
FX
11.200
D: 4.0
E: 7.200
15
52
Linnea Rose Alnæs
Nøtterøy
9.850
D: 1.6
E: 8.250
8.800
D: 2.00
E: 6.800
10.350
D: 3.90
E: 6.450
11.000
D: 4.00
E: 7.000
40.000
9.600
VT
9.850
D: 1.6
E: 8.250
UB
8.800
D: 2.0
E: 6.800
BB
10.350
D: 3.9
E: 6.450
FX
11.000
D: 4.0
E: 7.000
16
14
Sophie Horn Stenstadvold
Holmen TT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.300
D: 3.40
E: 5.900
10.950
D: 4.00
E: 6.950
39.950
9.650
VT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
9.300
D: 3.4
E: 5.900
FX
10.950
D: 4.0
E: 6.950
17
51
Hanna Lund
Nøtterøy
9.750
D: 1.0
E: 8.750
9.650
D: 1.20
E: 8.450
9.950
D: 3.90
E: 6.050
10.500
D: 3.80
E: 6.700
39.850
9.750
VT
9.750
D: 1.0
E: 8.750
UB
9.650
D: 1.2
E: 8.450
BB
9.950
D: 3.9
E: 6.050
FX
10.500
D: 3.8
E: 6.700
18
4
Thea Aakermann
Drøbak FTT
9.650
D: 1.6
E: 8.050
8.550
D: 1.00
E: 7.550
10.100
D: 4.10
E: 6.000
11.500
D: 3.90
E: 7.600
39.800
9.800
VT
9.650
D: 1.6
E: 8.050
UB
8.550
D: 1.0
E: 7.550
BB
10.100
D: 4.1
E: 6.000
FX
11.500
D: 3.9
E: 7.600
18
50
Philippa Macqueen Ovesen
Nordstrand TF
9.000
D: 2.4
E: 6.600
10.350
D: 2.00
E: 8.350
9.500
D: 4.20
E: 5.800
ND: 0.50
10.950
D: 4.40
E: 6.850
ND: 0.30
39.800
9.800
VT
9.000
D: 2.4
E: 6.600
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
9.500
D: 4.2
E: 5.800
ND: 0.50
FX
10.950
D: 4.4
E: 6.850
ND: 0.30
20
34
Sofie Sælen Mjelde
Laksevåg
10.550
D: 2.4
E: 8.150
9.800
D: 2.00
E: 7.800
10.550
D: 3.60
E: 6.950
8.650
D: 1.00
E: 7.650
39.550
10.050
VT
10.550
D: 2.4
E: 8.150
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
10.550
D: 3.6
E: 6.950
FX
8.650
D: 1.0
E: 7.650
21
38
Anna G.hansen
Moss TF
10.000
D: 1.0
E: 9.000
8.800
D: 2.20
E: 6.600
9.800
D: 3.80
E: 6.000
10.700
D: 4.00
E: 6.700
39.300
10.300
VT
10.000
D: 1.0
E: 9.000
UB
8.800
D: 2.2
E: 6.600
BB
9.800
D: 3.8
E: 6.000
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.700
22
6
Martine Schlanbusch
Grimstad TIF
9.450
D: 1.6
E: 7.850
9.750
D: 2.20
E: 7.550
9.750
D: 4.20
E: 5.550
10.300
D: 4.30
E: 6.000
39.250
10.350
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
UB
9.750
D: 2.2
E: 7.550
BB
9.750
D: 4.2
E: 5.550
FX
10.300
D: 4.3
E: 6.000
22
36
Marie Kjos Stensåsen
Løten Turn
9.450
D: 1.8
E: 7.650
9.900
D: 2.50
E: 7.400
9.900
D: 4.60
E: 5.300
10.000
D: 4.10
E: 5.900
39.250
10.350
VT
9.450
D: 1.8
E: 7.650
UB
9.900
D: 2.5
E: 7.400
BB
9.900
D: 4.6
E: 5.300
FX
10.000
D: 4.1
E: 5.900
24
48
Sienna Steffenrud
Nordstrand TF
9.600
D: 1.6
E: 8.000
8.300
D: 2.20
E: 6.100
10.300
D: 4.20
E: 6.100
11.000
D: 4.10
E: 6.900
39.200
10.400
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
8.300
D: 2.2
E: 6.100
BB
10.300
D: 4.2
E: 6.100
FX
11.000
D: 4.1
E: 6.900
24
40
Yada S.Ragnarsdottir
Moss TF
9.900
D: 1.0
E: 8.900
9.250
D: 1.00
E: 8.250
9.000
D: 1.50
E: 7.500
11.050
D: 4.20
E: 6.850
39.200
10.400
VT
9.900
D: 1.0
E: 8.900
UB
9.250
D: 1.0
E: 8.250
BB
9.000
D: 1.5
E: 7.500
FX
11.050
D: 4.2
E: 6.850
26
13
Lisa Midje
Hokksund TF
9.050
D: 1.6
E: 7.550
ND: 0.10
9.500
D: 1.00
E: 8.500
9.000
D: 1.50
E: 7.500
11.100
D: 4.70
E: 6.700
ND: 0.30
38.650
10.950
VT
9.050
D: 1.6
E: 7.550
ND: 0.10
UB
9.500
D: 1.0
E: 8.500
BB
9.000
D: 1.5
E: 7.500
FX
11.100
D: 4.7
E: 6.700
ND: 0.30
27
76
Mathilde Nilsen
Stavanger TF
9.200
D: 1.6
E: 7.600
8.850
D: 2.00
E: 6.850
9.300
D: 3.80
E: 5.500
10.750
D: 3.00
E: 7.750
38.100
11.500
VT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
UB
8.850
D: 2.0
E: 6.850
BB
9.300
D: 3.8
E: 5.500
FX
10.750
D: 3.0
E: 7.750
28
11
Teja Siaurokaite
Hammer
9.550
D: 1.6
E: 7.950
9.550
D: 2.20
E: 7.350
9.050
D: 2.20
E: 6.850
9.750
D: 3.50
E: 6.250
37.900
11.700
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
UB
9.550
D: 2.2
E: 7.350
BB
9.050
D: 2.2
E: 6.850
FX
9.750
D: 3.5
E: 6.250
29
19
Elsa Louise Fors-Bye
Holmen TT
10.150
D: 2.4
E: 7.750
8.200
D: 2.00
E: 6.200
10.050
D: 4.00
E: 6.050
9.450
D: 3.30
E: 6.650
ND: 0.50
37.850
11.750
VT
10.150
D: 2.4
E: 7.750
UB
8.200
D: 2.0
E: 6.200
BB
10.050
D: 4.0
E: 6.050
FX
9.450
D: 3.3
E: 6.650
ND: 0.50
30
27
Emma Rønsåsbjørg
IL Sverre
8.750
D: 1.6
E: 7.150
9.750
D: 2.70
E: 7.050
9.000
D: 3.50
E: 5.500
10.000
D: 3.50
E: 6.500
37.500
12.100
VT
8.750
D: 1.6
E: 7.150
UB
9.750
D: 2.7
E: 7.050
BB
9.000
D: 3.5
E: 5.500
FX
10.000
D: 3.5
E: 6.500
31
54
Mollie Oliane Eliassen Olin
Nøtterøy
9.700
D: 1.6
E: 8.100
9.850
D: 1.20
E: 8.650
7.750
D: 3.90
E: 3.850
10.000
D: 3.10
E: 7.400
ND: 0.50
37.300
12.300
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
9.850
D: 1.2
E: 8.650
BB
7.750
D: 3.9
E: 3.850
FX
10.000
D: 3.1
E: 7.400
ND: 0.50
32
55
Alvilde Veronica Mellesdal Berntzen
Nøtterøy
9.600
D: 1.0
E: 8.600
9.600
D: 0.70
E: 8.900
6.900
D: 3.80
E: 3.100
11.150
D: 3.80
E: 7.350
37.250
12.350
VT
9.600
D: 1.0
E: 8.600
UB
9.600
D: 0.7
E: 8.900
BB
6.900
D: 3.8
E: 3.100
FX
11.150
D: 3.8
E: 7.350
32
43
Vårin Ormbostad Berre
Nidaros
10.350
D: 2.4
E: 7.950
8.500
D: 2.00
E: 6.500
7.700
D: 2.90
E: 4.900
ND: 0.10
10.700
D: 4.00
E: 6.700
37.250
12.350
VT
10.350
D: 2.4
E: 7.950
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
7.700
D: 2.9
E: 4.900
ND: 0.10
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.700
34
33
Hanna Erstad
Laksevåg
9.350
D: 1.0
E: 8.350
8.850
D: 0.70
E: 8.150
8.600
D: 3.40
E: 5.200
10.400
D: 3.00
E: 7.400
37.200
12.400
VT
9.350
D: 1.0
E: 8.350
UB
8.850
D: 0.7
E: 8.150
BB
8.600
D: 3.4
E: 5.200
FX
10.400
D: 3.0
E: 7.400
35
53
Ada Heide Arildsen
Nøtterøy
9.900
D: 1.6
E: 8.300
9.150
D: 1.20
E: 7.950
7.400
D: 1.50
E: 5.900
10.650
D: 3.90
E: 6.750
37.100
12.500
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
9.150
D: 1.2
E: 7.950
BB
7.400
D: 1.5
E: 5.900
FX
10.650
D: 3.9
E: 6.750
36
23
Thale Lindseth
Hortens TF
9.400
D: 1.6
E: 7.800
9.250
D: 0.70
E: 8.550
8.200
D: 3.90
E: 4.300
9.950
D: 4.20
E: 5.750
36.800
12.800
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
9.250
D: 0.7
E: 8.550
BB
8.200
D: 3.9
E: 4.300
FX
9.950
D: 4.2
E: 5.750
37
62
Lisa Kålås Johnsrud
Sandefjord TIF
9.850
D: 1.6
E: 8.250
9.200
D: 0.50
E: 8.700
6.650
D: 3.40
E: 3.250
10.850
D: 4.50
E: 6.350
36.550
13.050
VT
9.850
D: 1.6
E: 8.250
UB
9.200
D: 0.5
E: 8.700
BB
6.650
D: 3.4
E: 3.250
FX
10.850
D: 4.5
E: 6.350
37
20
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen
Holmen TT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
9.200
D: 2.00
E: 7.200
8.300
D: 3.30
E: 5.000
9.650
D: 3.60
E: 6.050
36.550
13.050
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
8.300
D: 3.3
E: 5.000
FX
9.650
D: 3.6
E: 6.050
39
80
Ingrid Kimo
Tromsø TF
9.550
D: 1.6
E: 7.950
9.300
D: 0.70
E: 8.600
7.000
D: 1.00
E: 6.000
10.400
D: 3.80
E: 6.600
36.250
13.350
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
UB
9.300
D: 0.7
E: 8.600
BB
7.000
D: 1.0
E: 6.000
FX
10.400
D: 3.8
E: 6.600
40
56
Sunniva Steffensen
Nøtterøy
9.700
D: 1.0
E: 8.700
8.300
D: 0.50
E: 7.800
8.950
D: 2.30
E: 6.650
9.250
D: 1.00
E: 8.250
36.200
13.400
VT
9.700
D: 1.0
E: 8.700
UB
8.300
D: 0.5
E: 7.800
BB
8.950
D: 2.3
E: 6.650
FX
9.250
D: 1.0
E: 8.250
41
81
Heidi Ybarra Nilsen
Tromsø TF
5.700
D: 1.6
E: 4.200
ND: 0.10
9.850
D: 0.70
E: 9.150
9.050
D: 3.90
E: 5.150
11.550
D: 3.80
E: 7.750
36.150
13.450
VT
5.700
D: 1.6
E: 4.200
ND: 0.10
UB
9.850
D: 0.7
E: 9.150
BB
9.050
D: 3.9
E: 5.150
FX
11.550
D: 3.8
E: 7.750
41
61
Anna E. Haavardsholm
Sandefjord TIF
9.150
D: 1.0
E: 8.150
9.350
D: 0.70
E: 8.650
8.350
D: 0.20
E: 8.150
9.300
D: 2.00
E: 7.300
36.150
13.450
VT
9.150
D: 1.0
E: 8.150
UB
9.350
D: 0.7
E: 8.650
BB
8.350
D: 0.2
E: 8.150
FX
9.300
D: 2.0
E: 7.300
43
67
Madeleine Kjøbli Kristiansen
Sandvika TF
9.100
D: 1.6
E: 7.500
8.950
D: 2.00
E: 6.950
8.700
D: 3.30
E: 5.400
9.250
D: 3.40
E: 6.650
ND: 0.80
36.000
13.600
VT
9.100
D: 1.6
E: 7.500
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
8.700
D: 3.3
E: 5.400
FX
9.250
D: 3.4
E: 6.650
ND: 0.80
44
26
Tinde Hüls-Tuveng
HSIL
9.500
D: 1.6
E: 7.900
9.950
D: 2.00
E: 7.950
7.200
D: 1.50
E: 5.700
9.300
D: 2.50
E: 6.800
35.950
13.650
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
BB
7.200
D: 1.5
E: 5.700
FX
9.300
D: 2.5
E: 6.800
45
66
Aya Masabayashi
Sandvika TF
9.550
D: 1.6
E: 7.950
9.000
D: 0.50
E: 8.500
7.600
D: 3.80
E: 3.800
9.750
D: 3.40
E: 6.850
ND: 0.50
35.900
13.700
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
UB
9.000
D: 0.5
E: 8.500
BB
7.600
D: 3.8
E: 3.800
FX
9.750
D: 3.4
E: 6.850
ND: 0.50
46
9
Kaja Jellum
Hammer
8.900
D: 1.6
E: 7.300
7.950
D: 2.20
E: 5.750
9.850
D: 2.70
E: 7.150
8.950
D: 3.20
E: 6.250
ND: 0.50
35.650
13.950
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
7.950
D: 2.2
E: 5.750
BB
9.850
D: 2.7
E: 7.150
FX
8.950
D: 3.2
E: 6.250
ND: 0.50
47
46
Pernille Lund Tandberg
Nordre Aker TF
9.400
D: 1.6
E: 7.800
7.900
D: 2.00
E: 5.900
7.950
D: 3.50
E: 4.450
10.250
D: 4.00
E: 6.250
35.500
14.100
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
7.900
D: 2.0
E: 5.900
BB
7.950
D: 3.5
E: 4.450
FX
10.250
D: 4.0
E: 6.250
48
12
Hilma Charlotte Bergerud
Hammer
7.200
D: 1.6
E: 5.600
8.700
D: 2.20
E: 6.500
9.450
D: 2.50
E: 6.950
9.750
D: 4.00
E: 5.850
ND: 0.10
35.100
14.500
VT
7.200
D: 1.6
E: 5.600
UB
8.700
D: 2.2
E: 6.500
BB
9.450
D: 2.5
E: 6.950
FX
9.750
D: 4.0
E: 5.850
ND: 0.10
49
28
Pernille Røkenes
IL Sverre
9.200
D: 1.6
E: 7.600
8.600
D: 2.20
E: 6.400
7.200
D: 2.80
E: 4.400
9.700
D: 2.90
E: 6.800
34.700
14.900
VT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
UB
8.600
D: 2.2
E: 6.400
BB
7.200
D: 2.8
E: 4.400
FX
9.700
D: 2.9
E: 6.800
50
47
Clara Holst Molander
Nordre Aker TF
9.350
D: 1.6
E: 7.750
8.900
D: 2.00
E: 6.900
6.300
D: 3.30
E: 3.000
10.100
D: 4.00
E: 6.100
34.650
14.950
VT
9.350
D: 1.6
E: 7.750
UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
6.300
D: 3.3
E: 3.000
FX
10.100
D: 4.0
E: 6.100
51
18
Shiriya Danve
Holmen TT
8.450
D: 1.6
E: 6.850
8.500
D: 2.00
E: 6.500
7.750
D: 3.30
E: 4.450
9.900
D: 4.20
E: 5.700
34.600
15.000
VT
8.450
D: 1.6
E: 6.850
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
7.750
D: 3.3
E: 4.450
FX
9.900
D: 4.2
E: 5.700
52
57
Jenny Bjørgmo
Rena IL
8.050
D: 1.6
E: 6.450
8.300
D: 2.00
E: 6.300
8.250
D: 2.50
E: 5.750
9.950
D: 3.00
E: 6.950
34.550
15.050
VT
8.050
D: 1.6
E: 6.450
UB
8.300
D: 2.0
E: 6.300
BB
8.250
D: 2.5
E: 5.750
FX
9.950
D: 3.0
E: 6.950
53
82
Mathilde Figenschow-Dodoo
Tromsø TF
9.050
D: 1.6
E: 7.450
7.650
D: 0.70
E: 6.950
7.250
D: 1.70
E: 5.550
10.550
D: 3.80
E: 6.750
34.500
15.100
VT
9.050
D: 1.6
E: 7.450
UB
7.650
D: 0.7
E: 6.950
BB
7.250
D: 1.7
E: 5.550
FX
10.550
D: 3.8
E: 6.750
53
58
Emma Ulvmoen Byfuglien
Rena IL
8.550
D: 1.6
E: 6.950
8.150
D: 2.00
E: 6.150
7.250
D: 3.60
E: 3.650
10.550
D: 4.00
E: 6.550
34.500
15.100
VT
8.550
D: 1.6
E: 6.950
UB
8.150
D: 2.0
E: 6.150
BB
7.250
D: 3.6
E: 3.650
FX
10.550
D: 4.0
E: 6.550
55
35
Vilde Margit Løvaas
Laksevåg
9.600
D: 1.6
E: 8.000
9.350
D: 1.50
E: 7.850
5.000
D: 3.20
E: 1.800
10.250
D: 3.80
E: 6.450
34.200
15.400
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
9.350
D: 1.5
E: 7.850
BB
5.000
D: 3.2
E: 1.800
FX
10.250
D: 3.8
E: 6.450
55
78
Sanne Rønningen
Trøgstad TF
9.450
D: 1.6
E: 7.850
8.950
D: 2.00
E: 6.950
7.150
D: 4.00
E: 3.150
8.650
D: 4.00
E: 4.650
34.200
15.400
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
7.150
D: 4.0
E: 3.150
FX
8.650
D: 4.0
E: 4.650
57
63
Anine Glenne Olsen
Sandefjord TIF
8.200
D: 1.6
E: 6.600
9.150
D: 0.70
E: 8.450
8.300
D: 1.70
E: 6.600
8.400
D: 4.00
E: 4.400
34.050
15.550
VT
8.200
D: 1.6
E: 6.600
UB
9.150
D: 0.7
E: 8.450
BB
8.300
D: 1.7
E: 6.600
FX
8.400
D: 4.0
E: 4.400
58
75
Elena Solbakken Thormodsen
Sotra SK
8.500
D: 1.6
E: 6.900
8.650
D: 2.00
E: 6.650
7.050
D: 3.90
E: 3.150
9.450
D: 4.00
E: 5.450
33.650
15.950
VT
8.500
D: 1.6
E: 6.900
UB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
BB
7.050
D: 3.9
E: 3.150
FX
9.450
D: 4.0
E: 5.450
59
45
Juliana Næss
Nordre Aker TF
9.750
D: 1.8
E: 7.950
6.750
D: 2.00
E: 4.750
8.100
D: 2.70
E: 5.400
8.900
D: 4.10
E: 4.800
33.500
16.100
VT
9.750
D: 1.8
E: 7.950
UB
6.750
D: 2.0
E: 4.750
BB
8.100
D: 2.7
E: 5.400
FX
8.900
D: 4.1
E: 4.800
60
71
Sophia Waaler
Slemmestad
8.400
D: 1.6
E: 6.800
7.850
D: 0.70
E: 7.150
8.050
D: 1.00
E: 7.050
9.150
D: 3.90
E: 5.250
33.450
16.150
VT
8.400
D: 1.6
E: 6.800
UB
7.850
D: 0.7
E: 7.150
BB
8.050
D: 1.0
E: 7.050
FX
9.150
D: 3.9
E: 5.250
61
37
Amalie J.Bøgle
Moss TF
9.500
D: 1.0
E: 8.500
8.300
D: 0.50
E: 7.800
9.250
D: 1.50
E: 7.750
6.350
D: 3.00
E: 7.350
ND: 4.00
33.400
16.200
VT
9.500
D: 1.0
E: 8.500
UB
8.300
D: 0.5
E: 7.800
BB
9.250
D: 1.5
E: 7.750
FX
6.350
D: 3.0
E: 7.350
ND: 4.00
62
7
Frida Bruun Schjerve
Hamar IL
9.250
D: 1.6
E: 7.650
8.000
D: 2.00
E: 6.000
6.150
D: 2.00
E: 4.150
9.650
D: 3.50
E: 6.150
33.050
16.550
VT
9.250
D: 1.6
E: 7.650
UB
8.000
D: 2.0
E: 6.000
BB
6.150
D: 2.0
E: 4.150
FX
9.650
D: 3.5
E: 6.150
63
79
Isabell Østreng-Unnli
Trøgstad TF
8.050
D: 1.6
E: 6.450
8.000
D: 0.50
E: 7.500
8.650
D: 0.70
E: 7.950
8.150
D: 3.00
E: 5.150
32.850
16.750
VT
8.050
D: 1.6
E: 6.450
UB
8.000
D: 0.5
E: 7.500
BB
8.650
D: 0.7
E: 7.950
FX
8.150
D: 3.0
E: 5.150
64
31
Hanna Marie Høyland
Kristiansands TF
8.000
D: 1.6
E: 6.400
8.400
D: 0.50
E: 7.900
7.400
D: 2.00
E: 5.400
8.950
D: 3.00
E: 5.950
32.750
16.850
VT
8.000
D: 1.6
E: 6.400
UB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
BB
7.400
D: 2.0
E: 5.400
FX
8.950
D: 3.0
E: 5.950
65
3
Emilie Olava Lind
Asker TF
9.750
D: 1.2
E: 8.550
8.200
D: 0.50
E: 7.700
6.800
D: 1.00
E: 5.800
7.950
D: 2.80
E: 5.650
ND: 0.50
32.700
16.900
VT
9.750
D: 1.2
E: 8.550
UB
8.200
D: 0.5
E: 7.700
BB
6.800
D: 1.0
E: 5.800
FX
7.950
D: 2.8
E: 5.650
ND: 0.50
66
86
Emilia Maria Klimkowska Løhre
Holmen TT
9.750
D: 1.6
E: 8.150
9.250
D: 0.70
E: 8.550
4.000
D: 0.50
E: 3.500
8.900
D: 3.40
E: 6.000
ND: 0.50
31.900
17.700
VT
9.750
D: 1.6
E: 8.150
UB
9.250
D: 0.7
E: 8.550
BB
4.000
D: 0.5
E: 3.500
FX
8.900
D: 3.4
E: 6.000
ND: 0.50
66
22
Malin Nesstun Jonassen
Hortens TF
8.900
D: 0.5
E: 8.400
8.550
D: 0.20
E: 8.350
6.600
D: 0.00
E: 7.100
ND: 0.50
7.850
D: 1.00
E: 6.850
31.900
17.700
VT
8.900
D: 0.5
E: 8.400
UB
8.550
D: 0.2
E: 8.350
BB
6.600

E: 7.100
ND: 0.50
FX
7.850
D: 1.0
E: 6.850
68
64
Viktoria Aasen
Sandefjord TIF
9.150
D: 1.0
E: 8.150
8.800
D: 0.50
E: 8.300
7.250
D: 0.50
E: 6.750
6.350
D: -1.00
E: 7.350
31.550
18.050
VT
9.150
D: 1.0
E: 8.150
UB
8.800
D: 0.5
E: 8.300
BB
7.250
D: 0.5
E: 6.750
FX
6.350
-D: 1.0
E: 7.350
68
2
Olivia Kongsrud
Asker TF
8.850
D: 1.0
E: 7.850
8.250
D: 0.70
E: 7.550
6.950
D: 0.00
E: 7.250
ND: 0.30
7.500
D: 3.00
E: 5.000
ND: 0.50
31.550
18.050
VT
8.850
D: 1.0
E: 7.850
UB
8.250
D: 0.7
E: 7.550
BB
6.950

E: 7.250
ND: 0.30
FX
7.500
D: 3.0
E: 5.000
ND: 0.50
70
77
Ebba Reichhelm
Stavanger TF
9.200
D: 1.6
E: 7.600
8.350
D: 2.00
E: 6.350
7.100
D: 2.80
E: 4.300
6.650
D: 0.00
E: 6.650
31.300
18.300
VT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
UB
8.350
D: 2.0
E: 6.350
BB
7.100
D: 2.8
E: 4.300
FX
6.650

E: 6.650
71
10
Maja Seljetun
Hammer
9.150
D: 1.6
E: 7.550
5.650
D: 2.00
E: 3.650
5.000
D: 2.00
E: 3.000
10.000
D: 4.00
E: 6.000
29.800
19.800
VT
9.150
D: 1.6
E: 7.550
UB
5.650
D: 2.0
E: 3.650
BB
5.000
D: 2.0
E: 3.000
FX
10.000
D: 4.0
E: 6.000
72
70
Milde Sandsdalen-Jensen
Slemmestad
8.750
D: 1.0
E: 7.750
7.600
D: 0.50
E: 7.100
6.450
D: 0.00
E: 6.450
6.950
D: 1.00
E: 5.950
29.750
19.850
VT
8.750
D: 1.0
E: 7.750
UB
7.600
D: 0.5
E: 7.100
BB
6.450

E: 6.450
FX
6.950
D: 1.0
E: 5.950
73
8
Hedda Vik
Hamar IL
8.300
D: 1.6
E: 6.800
ND: 0.10
7.100
D: 0.70
E: 6.400
6.750
D: 1.00
E: 5.750
7.350
D: 2.00
E: 5.350
29.500
20.100
VT
8.300
D: 1.6
E: 6.800
ND: 0.10
UB
7.100
D: 0.7
E: 6.400
BB
6.750
D: 1.0
E: 5.750
FX
7.350
D: 2.0
E: 5.350
74
59
Linnea Rosseid
Rena IL
9.100
D: 1.6
E: 7.500
8.450
D: 0.70
E: 7.750
4.250
D: 1.50
E: 2.750
7.550
D: 1.50
E: 6.050
29.350
20.250
VT
9.100
D: 1.6
E: 7.500
UB
8.450
D: 0.7
E: 7.750
BB
4.250
D: 1.5
E: 2.750
FX
7.550
D: 1.5
E: 6.050
75
21
Mie Celine Torstveit
Hortens TF
9.250
D: 0.5
E: 8.750
4.050

E: 6.850
ND: 2.80
8.445
D: 0.00
E: 8.445
7.500
D: 1.00
E: 6.500
29.245
20.355
VT
9.250
D: 0.5
E: 8.750
UB
4.050

E: 6.850
ND: 2.80
BB
8.445

E: 8.445
FX
7.500
D: 1.0
E: 6.500
76
68
Celine Svarva Akselsen
Sandvika TF
9.400
D: 1.6
E: 7.800
7.950
D: 0.50
E: 7.450
1.300
D: 2.70
E: 2.600
ND: 4.00
9.800
D: 3.90
E: 5.900
28.450
21.150
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
7.950
D: 0.5
E: 7.450
BB
1.300
D: 2.7
E: 2.600
ND: 4.00
FX
9.800
D: 3.9
E: 5.900
77
73
Alida Louise Hellesylt Furu-Fladby
Slemmestad
8.950
D: 1.6
E: 7.350
3.000

E: 5.500
ND: 2.50
7.650
D: 0.50
E: 7.150
7.650
D: 1.00
E: 6.650
27.250
22.350
VT
8.950
D: 1.6
E: 7.350
UB
3.000

E: 5.500
ND: 2.50
BB
7.650
D: 0.5
E: 7.150
FX
7.650
D: 1.0
E: 6.650
78
69
Amalie Skinmo
Slemmestad
9.350
D: 1.0
E: 8.350
2.700

E: 5.200
ND: 2.50
8.450
D: 1.00
E: 7.450
6.250
D: 1.00
E: 5.250
26.750
22.850
VT
9.350
D: 1.0
E: 8.350
UB
2.700

E: 5.200
ND: 2.50
BB
8.450
D: 1.0
E: 7.450
FX
6.250
D: 1.0
E: 5.250
79
72
Lea Liljeborg
Slemmestad
8.700
D: 0.5
E: 8.200
4.150

E: 6.950
ND: 2.80
6.450
D: 0.00
E: 6.450
6.100
D: 0.50
E: 5.600
25.400
24.200
VT
8.700
D: 0.5
E: 8.200
UB
4.150

E: 6.950
ND: 2.80
BB
6.450

E: 6.450
FX
6.100
D: 0.5
E: 5.600
80
41
Hedda Nørbech-aronsen
Moss TF
8.750
D: 1.00
E: 7.750
9.250
D: 0.50
E: 8.750
18.000
31.600
VT

UB
8.750
D: 1.0
E: 7.750
BB
9.250
D: 0.5
E: 8.750
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Carolina Thiblin, Holmen TT


3.2


7.950




11.150

2
16
Esther Faye Noer Peck, Holmen TT


2.6


8.250




10.850

0.300
3
83
Nike Figenschou, Tromsø TF


2.4


8.350




10.750

0.400
4
34
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg


2.4


8.150




10.550

0.600
5
1
Kristine Suhr Lunde, Asker TF


2.4


8.050




10.450

0.700
6
43
Vårin Ormbostad Berre, Nidaros


2.4


7.950




10.350

0.800
7
15
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen TT


2.4


7.900




10.300

0.850
8
19
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen TT


2.4


7.750




10.150

1.000
9
38
Anna G.hansen, Moss TF


1.0


9.000




10.000

1.150
9
25
Malin Schøyen, HSIL


1.6


8.400




10.000

1.150
11
40
Yada S.Ragnarsdottir, Moss TF


1.0


8.900




9.900

1.250
11
53
Ada Heide Arildsen, Nøtterøy


1.6


8.300




9.900

1.250
13
62
Lisa Kålås Johnsrud, Sandefjord TIF


1.6


8.250




9.850

1.300
13
52
Linnea Rose Alnæs, Nøtterøy


1.6


8.250




9.850

1.300
15
39
Malin Upsaker-Johansen, Moss TF


1.0


8.800




9.800

1.350
16
51
Hanna Lund, Nøtterøy


1.0


8.750




9.750

1.400
16
3
Emilie Olava Lind, Asker TF


1.2


8.550




9.750

1.400
16
86
Emilia Maria Klimkowska Løhre, Holmen TT


1.6


8.150




9.750

1.400
16
45
Juliana Næss, Nordre Aker TF


1.8


7.950




9.750

1.400
20
56
Sunniva Steffensen, Nøtterøy


1.0


8.700




9.700

1.450
20
54
Mollie Oliane Eliassen Olin, Nøtterøy


1.6


8.100




9.700

1.450
22
4
Thea Aakermann, Drøbak FTT


1.6


8.050




9.650

1.500
23
55
Alvilde Veronica Mellesdal Berntzen, Nøtterøy


1.0


8.600




9.600

1.550
23
48
Sienna Steffenrud, Nordstrand TF


1.6


8.000




9.600

1.550
23
35
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg


1.6


8.000




9.600

1.550
23
74
Karna Fjeldstad, Sotra SK


1.8


7.800




9.600

1.550
23
5
Stella Tryti, Drøbak FTT


2.4


7.200




9.600

1.550
28
80
Ingrid Kimo, Tromsø TF


1.6


7.950




9.550

1.600
28
66
Aya Masabayashi, Sandvika TF


1.6


7.950




9.550

1.600
28
11
Teja Siaurokaite, Hammer


1.6


7.950




9.550

1.600
31
37
Amalie J.Bøgle, Moss TF


1.0


8.500




9.500

1.650
31
26
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL


1.6


7.900




9.500

1.650
33
78
Sanne Rønningen, Trøgstad TF


1.6


7.850




9.450

1.700
33
6
Martine Schlanbusch, Grimstad TIF


1.6


7.850




9.450

1.700
33
36
Marie Kjos Stensåsen, Løten Turn


1.8


7.650




9.450

1.700
36
46
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker TF


1.6


7.800




9.400

1.750
36
68
Celine Svarva Akselsen, Sandvika TF


1.6


7.800




9.400

1.750
36
49
Erica Barsnes -Simonsen, Nordstrand TF


1.6


7.800




9.400

1.750
36
23
Thale Lindseth, Hortens TF


1.6


7.800




9.400

1.750
36
20
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen TT


1.6


7.800




9.400

1.750
41
69
Amalie Skinmo, Slemmestad


1.0


8.350




9.350

1.800
41
33
Hanna Erstad, Laksevåg


1.0


8.350




9.350

1.800
41
85
Adina Stenbakk Gjerustad, Vågsbygd TF


1.6


7.850


0.1

9.350

1.800
41
47
Clara Holst Molander, Nordre Aker TF


1.6


7.750




9.350

1.800
45
21
Mie Celine Torstveit, Hortens TF


0.5


8.750




9.250

1.900
45
24
Ada Emilie Eide, HSIL


1.6


7.650




9.250

1.900
45
7
Frida Bruun Schjerve, Hamar IL


1.6


7.650




9.250

1.900
48
28
Pernille Røkenes, IL Sverre


1.6


7.600




9.200

1.950
48
77
Ebba Reichhelm, Stavanger TF


1.6


7.600




9.200

1.950
48
76
Mathilde Nilsen, Stavanger TF


1.6


7.600




9.200

1.950
48
14
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen TT


1.6


7.600




9.200

1.950
52
61
Anna E. Haavardsholm, Sandefjord TIF


1.0


8.150




9.150

2.000
52
64
Viktoria Aasen, Sandefjord TIF


1.0


8.150




9.150

2.000
52
10
Maja Seljetun, Hammer


1.6


7.550




9.150

2.000
55
59
Linnea Rosseid, Rena IL


1.6


7.500




9.100

2.050
55
67
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika TF


1.6


7.500




9.100

2.050
57
13
Lisa Midje, Hokksund TF


1.6


7.550


0.1

9.050

2.100
57
82
Mathilde Figenschow-Dodoo, Tromsø TF


1.6


7.450




9.050

2.100
59
44
Cornelia Bøe Roaldsøy, Nidaros


2.4


6.900


0.3

9.000

2.150
59
50
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand TF


2.4


6.600




9.000

2.150
61
73
Alida Louise Hellesylt Furu-Fladby, Slemmestad


1.6


7.350




8.950

2.200
62
22
Malin Nesstun Jonassen, Hortens TF


0.5


8.400




8.900

2.250
62
9
Kaja Jellum, Hammer


1.6


7.300




8.900

2.250
64
2
Olivia Kongsrud, Asker TF


1.0


7.850




8.850

2.300
65
70
Milde Sandsdalen-Jensen, Slemmestad


1.0


7.750




8.750

2.400
65
27
Emma Rønsåsbjørg, IL Sverre


1.6


7.150




8.750

2.400
67
72
Lea Liljeborg, Slemmestad


0.5


8.200




8.700

2.450
68
84
Lova Linéa Tøndel Lysø, Trondheim


1.6


7.050




8.650

2.500
69
58
Emma Ulvmoen Byfuglien, Rena IL


1.6


6.950




8.550

2.600
70
75
Elena Solbakken Thormodsen, Sotra SK


1.6


6.900




8.500

2.650
71
18
Shiriya Danve, Holmen TT


1.6


6.850




8.450

2.700
72
71
Sophia Waaler, Slemmestad


1.6


6.800




8.400

2.750
73
8
Hedda Vik, Hamar IL


1.6


6.800


0.1

8.300

2.850
74
63
Anine Glenne Olsen, Sandefjord TIF


1.6


6.600




8.200

2.950
75
79
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad TF


1.6


6.450




8.050

3.100
75
57
Jenny Bjørgmo, Rena IL


1.6


6.450




8.050

3.100
77
31
Hanna Marie Høyland, Kristiansands TF


1.6


6.400




8.000

3.150
78
12
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer


1.6


5.600




7.200

3.950
79
81
Heidi Ybarra Nilsen, Tromsø TF


1.6


4.200


0.1

5.700

5.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Carolina Thiblin, Holmen TT

4.5

7.900


12.400

2
16
Esther Faye Noer Peck, Holmen TT

3.2

8.150


11.350

1.050
3
24
Ada Emilie Eide, HSIL

2.2

8.800


11.000

1.400
4
83
Nike Figenschou, Tromsø TF

3.0

7.900


10.900

1.500
5
14
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen TT

2.0

8.500


10.500

1.900
6
84
Lova Linéa Tøndel Lysø, Trondheim

2.0

8.350


10.350

2.050
6
50
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand TF

2.0

8.350


10.350

2.050
8
15
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen TT

2.0

8.250


10.250

2.150
9
44
Cornelia Bøe Roaldsøy, Nidaros

2.0

8.150


10.150

2.250
9
1
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

2.0

8.150


10.150

2.250
9
49
Erica Barsnes -Simonsen, Nordstrand TF

2.2

7.950


10.150

2.250
12
25
Malin Schøyen, HSIL

2.0

8.050


10.050

2.350
13
85
Adina Stenbakk Gjerustad, Vågsbygd TF

2.0

8.000


10.000

2.400
14
26
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

2.0

7.950


9.950

2.450
15
36
Marie Kjos Stensåsen, Løten Turn

2.5

7.400


9.900

2.500
16
81
Heidi Ybarra Nilsen, Tromsø TF

0.7

9.150


9.850

2.550
16
54
Mollie Oliane Eliassen Olin, Nøtterøy

1.2

8.650


9.850

2.550
18
34
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg

2.0

7.800


9.800

2.600
19
6
Martine Schlanbusch, Grimstad TIF

2.2

7.550


9.750

2.650
19
27
Emma Rønsåsbjørg, IL Sverre

2.7

7.050


9.750

2.650
21
51
Hanna Lund, Nøtterøy

1.2

8.450


9.650

2.750
22
55
Alvilde Veronica Mellesdal Berntzen, Nøtterøy

0.7

8.900


9.600

2.800
23
11
Teja Siaurokaite, Hammer

2.2

7.350


9.550

2.850
24
13
Lisa Midje, Hokksund TF

1.0

8.500


9.500

2.900
24
39
Malin Upsaker-Johansen, Moss TF

2.2

7.300


9.500

2.900
26
61
Anna E. Haavardsholm, Sandefjord TIF

0.7

8.650


9.350

3.050
26
35
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg

1.5

7.850


9.350

3.050
28
80
Ingrid Kimo, Tromsø TF

0.7

8.600


9.300

3.100
29
86
Emilia Maria Klimkowska Løhre, Holmen TT

0.7

8.550


9.250

3.150
29
23
Thale Lindseth, Hortens TF

0.7

8.550


9.250

3.150
29
40
Yada S.Ragnarsdottir, Moss TF

1.0

8.250


9.250

3.150
32
62
Lisa Kålås Johnsrud, Sandefjord TIF

0.5

8.700


9.200

3.200
32
20
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen TT

2.0

7.200


9.200

3.200
34
63
Anine Glenne Olsen, Sandefjord TIF

0.7

8.450


9.150

3.250
34
53
Ada Heide Arildsen, Nøtterøy

1.2

7.950


9.150

3.250
36
5
Stella Tryti, Drøbak FTT

1.0

8.100


9.100

3.300
37
66
Aya Masabayashi, Sandvika TF

0.5

8.500


9.000

3.400
38
67
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika TF

2.0

6.950


8.950

3.450
38
78
Sanne Rønningen, Trøgstad TF

2.0

6.950


8.950

3.450
40
47
Clara Holst Molander, Nordre Aker TF

2.0

6.900


8.900

3.500
40
74
Karna Fjeldstad, Sotra SK

3.0

5.900


8.900

3.500
42
33
Hanna Erstad, Laksevåg

0.7

8.150


8.850

3.550
42
76
Mathilde Nilsen, Stavanger TF

2.0

6.850


8.850

3.550
44
64
Viktoria Aasen, Sandefjord TIF

0.5

8.300


8.800

3.600
44
52
Linnea Rose Alnæs, Nøtterøy

2.0

6.800


8.800

3.600
44
38
Anna G.hansen, Moss TF

2.2

6.600


8.800

3.600
47
41
Hedda Nørbech-aronsen, Moss TF

1.0

7.750


8.750

3.650
48
12
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer

2.2

6.500


8.700

3.700
49
75
Elena Solbakken Thormodsen, Sotra SK

2.0

6.650


8.650

3.750
50
28
Pernille Røkenes, IL Sverre

2.2

6.400


8.600

3.800
51
22
Malin Nesstun Jonassen, Hortens TF

0.2

8.350


8.550

3.850
51
4
Thea Aakermann, Drøbak FTT

1.0

7.550


8.550

3.850
53
43
Vårin Ormbostad Berre, Nidaros

2.0

6.500


8.500

3.900
53
18
Shiriya Danve, Holmen TT

2.0

6.500


8.500

3.900
55
59
Linnea Rosseid, Rena IL

0.7

7.750


8.450

3.950
56
31
Hanna Marie Høyland, Kristiansands TF

0.5

7.900


8.400

4.000
57
77
Ebba Reichhelm, Stavanger TF

2.0

6.350


8.350

4.050
58
37
Amalie J.Bøgle, Moss TF

0.5

7.800


8.300

4.100
58
56
Sunniva Steffensen, Nøtterøy

0.5

7.800


8.300

4.100
58
57
Jenny Bjørgmo, Rena IL

2.0

6.300


8.300

4.100
58
48
Sienna Steffenrud, Nordstrand TF

2.2

6.100


8.300

4.100
62
2
Olivia Kongsrud, Asker TF

0.7

7.550


8.250

4.150
63
3
Emilie Olava Lind, Asker TF

0.5

7.700


8.200

4.200
63
19
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen TT

2.0

6.200


8.200

4.200
65
58
Emma Ulvmoen Byfuglien, Rena IL

2.0

6.150


8.150

4.250
66
79
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad TF

0.5

7.500


8.000

4.400
66
7
Frida Bruun Schjerve, Hamar IL

2.0

6.000


8.000

4.400
68
68
Celine Svarva Akselsen, Sandvika TF

0.5

7.450


7.950

4.450
68
9
Kaja Jellum, Hammer

2.2

5.750


7.950

4.450
70
46
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker TF

2.0

5.900


7.900

4.500
71
71
Sophia Waaler, Slemmestad

0.7

7.150


7.850

4.550
72
82
Mathilde Figenschow-Dodoo, Tromsø TF

0.7

6.950


7.650

4.750
73
70
Milde Sandsdalen-Jensen, Slemmestad

0.5

7.100


7.600

4.800
74
8
Hedda Vik, Hamar IL

0.7

6.400


7.100

5.300
75
45
Juliana Næss, Nordre Aker TF

2.0

4.750


6.750

5.650
76
10
Maja Seljetun, Hammer

2.0

3.650


5.650

6.750
77
72
Lea Liljeborg, Slemmestad


6.950

2.8

4.150

8.250
78
21
Mie Celine Torstveit, Hortens TF


6.850

2.8

4.050

8.350
79
73
Alida Louise Hellesylt Furu-Fladby, Slemmestad


5.500

2.5

3.000

9.400
80
69
Amalie Skinmo, Slemmestad


5.200

2.5

2.700

9.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Carolina Thiblin, Holmen TT

5.9

6.900


12.800

2
83
Nike Figenschou, Tromsø TF

4.1

7.700


11.800

1.000
3
84
Lova Linéa Tøndel Lysø, Trondheim

4.5

6.450


10.950

1.850
4
74
Karna Fjeldstad, Sotra SK

5.2

5.650


10.850

1.950
5
85
Adina Stenbakk Gjerustad, Vågsbygd TF

3.6

7.000


10.600

2.200
6
34
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg

3.6

6.950


10.550

2.250
7
52
Linnea Rose Alnæs, Nøtterøy

3.9

6.450


10.350

2.450
7
25
Malin Schøyen, HSIL

4.0

6.350


10.350

2.450
9
48
Sienna Steffenrud, Nordstrand TF

4.2

6.100


10.300

2.500
10
39
Malin Upsaker-Johansen, Moss TF

3.3

6.950


10.250

2.550
11
49
Erica Barsnes -Simonsen, Nordstrand TF

4.2

6.100

0.1

10.200

2.600
11
16
Esther Faye Noer Peck, Holmen TT

4.5

5.700


10.200

2.600
13
5
Stella Tryti, Drøbak FTT

3.8

6.350


10.150

2.650
14
24
Ada Emilie Eide, HSIL

2.5

7.600


10.100

2.700
14
4
Thea Aakermann, Drøbak FTT

4.1

6.000


10.100

2.700
16
19
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen TT

4.0

6.050


10.050

2.750
17
51
Hanna Lund, Nøtterøy

3.9

6.050


9.950

2.850
17
44
Cornelia Bøe Roaldsøy, Nidaros

4.5

5.450


9.950

2.850
19
36
Marie Kjos Stensåsen, Løten Turn

4.6

5.300


9.900

2.900
20
9
Kaja Jellum, Hammer

2.7

7.150


9.850

2.950
21
38
Anna G.hansen, Moss TF

3.8

6.000


9.800

3.000
22
6
Martine Schlanbusch, Grimstad TIF

4.2

5.550


9.750

3.050
23
1
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

4.0

5.650


9.650

3.150
24
50
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand TF

4.2

5.800

0.5

9.500

3.300
25
12
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer

2.5

6.950


9.450

3.350
25
15
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen TT

4.4

5.050


9.450

3.350
27
14
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen TT

3.4

5.900


9.300

3.500
27
76
Mathilde Nilsen, Stavanger TF

3.8

5.500


9.300

3.500
29
41
Hedda Nørbech-aronsen, Moss TF

0.5

8.750


9.250

3.550
29
37
Amalie J.Bøgle, Moss TF

1.5

7.750


9.250

3.550
31
11
Teja Siaurokaite, Hammer

2.2

6.850


9.050

3.750
31
81
Heidi Ybarra Nilsen, Tromsø TF

3.9

5.150


9.050

3.750
33
13
Lisa Midje, Hokksund TF

1.5

7.500


9.000

3.800
33
40
Yada S.Ragnarsdottir, Moss TF

1.5

7.500


9.000

3.800
33
27
Emma Rønsåsbjørg, IL Sverre

3.5

5.500


9.000

3.800
36
56
Sunniva Steffensen, Nøtterøy

2.3

6.650


8.950

3.850
37
67
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika TF

3.3

5.400


8.700

4.100
38
79
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad TF

0.7

7.950


8.650

4.150
39
33
Hanna Erstad, Laksevåg

3.4

5.200


8.600

4.200
40
69
Amalie Skinmo, Slemmestad

1.0

7.450


8.450

4.350
41
21
Mie Celine Torstveit, Hortens TF


8.445


8.445

4.355
42
61
Anna E. Haavardsholm, Sandefjord TIF

0.2

8.150


8.350

4.450
43
63
Anine Glenne Olsen, Sandefjord TIF

1.7

6.600


8.300

4.500
43
20
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen TT

3.3

5.000


8.300

4.500
45
57
Jenny Bjørgmo, Rena IL

2.5

5.750


8.250

4.550
46
23
Thale Lindseth, Hortens TF

3.9

4.300


8.200

4.600
47
45
Juliana Næss, Nordre Aker TF

2.7

5.400


8.100

4.700
48
71
Sophia Waaler, Slemmestad

1.0

7.050


8.050

4.750
49
46
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker TF

3.5

4.450


7.950

4.850
50
18
Shiriya Danve, Holmen TT

3.3

4.450


7.750

5.050
50
54
Mollie Oliane Eliassen Olin, Nøtterøy

3.9

3.850


7.750

5.050
52
43
Vårin Ormbostad Berre, Nidaros

2.9

4.900

0.1

7.700

5.100
53
73
Alida Louise Hellesylt Furu-Fladby, Slemmestad

0.5

7.150


7.650

5.150
54
66
Aya Masabayashi, Sandvika TF

3.8

3.800


7.600

5.200
55
53
Ada Heide Arildsen, Nøtterøy

1.5

5.900


7.400

5.400
55
31
Hanna Marie Høyland, Kristiansands TF

2.0

5.400


7.400

5.400
57
64
Viktoria Aasen, Sandefjord TIF

0.5

6.750


7.250

5.550
57
82
Mathilde Figenschow-Dodoo, Tromsø TF

1.7

5.550


7.250

5.550
57
58
Emma Ulvmoen Byfuglien, Rena IL

3.6

3.650


7.250

5.550
60
26
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

1.5

5.700


7.200

5.600
60
28
Pernille Røkenes, IL Sverre

2.8

4.400


7.200

5.600
62
78
Sanne Rønningen, Trøgstad TF

4.0

3.150


7.150

5.650
63
77
Ebba Reichhelm, Stavanger TF

2.8

4.300


7.100

5.700
64
75
Elena Solbakken Thormodsen, Sotra SK

3.9

3.150


7.050

5.750
65
80
Ingrid Kimo, Tromsø TF

1.0

6.000


7.000

5.800
66
2
Olivia Kongsrud, Asker TF


7.250

0.3

6.950

5.850
67
55
Alvilde Veronica Mellesdal Berntzen, Nøtterøy

3.8

3.100


6.900

5.900
68
3
Emilie Olava Lind, Asker TF

1.0

5.800


6.800

6.000
69
8
Hedda Vik, Hamar IL

1.0

5.750


6.750

6.050
70
62
Lisa Kålås Johnsrud, Sandefjord TIF

3.4

3.250


6.650

6.150
71
22
Malin Nesstun Jonassen, Hortens TF


7.100

0.5

6.600

6.200
72
70
Milde Sandsdalen-Jensen, Slemmestad


6.450


6.450

6.350
72
72
Lea Liljeborg, Slemmestad


6.450


6.450

6.350
74
47
Clara Holst Molander, Nordre Aker TF

3.3

3.000


6.300

6.500
75
7
Frida Bruun Schjerve, Hamar IL

2.0

4.150


6.150

6.650
76
10
Maja Seljetun, Hammer

2.0

3.000


5.000

7.800
76
35
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg

3.2

1.800


5.000

7.800
78
59
Linnea Rosseid, Rena IL

1.5

2.750


4.250

8.550
79
86
Emilia Maria Klimkowska Løhre, Holmen TT

0.5

3.500


4.000

8.800
80
68
Celine Svarva Akselsen, Sandvika TF

2.7

2.600

4.0

1.300

11.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Carolina Thiblin, Holmen TT

5.6

7.650


13.250

2
83
Nike Figenschou, Tromsø TF

4.5

7.350


11.850

1.400
3
16
Esther Faye Noer Peck, Holmen TT

4.7

7.100


11.800

1.450
4
74
Karna Fjeldstad, Sotra SK

5.1

6.650


11.750

1.500
5
81
Heidi Ybarra Nilsen, Tromsø TF

3.8

7.750


11.550

1.700
6
4
Thea Aakermann, Drøbak FTT

3.9

7.600


11.500

1.750
7
44
Cornelia Bøe Roaldsøy, Nidaros

4.7

6.750


11.450

1.800
8
85
Adina Stenbakk Gjerustad, Vågsbygd TF

4.4

6.900


11.300

1.950
9
5
Stella Tryti, Drøbak FTT

4.0

7.200


11.200

2.050
10
55
Alvilde Veronica Mellesdal Berntzen, Nøtterøy

3.8

7.350


11.150

2.100
11
13
Lisa Midje, Hokksund TF

4.7

6.700

0.3

11.100

2.150
12
40
Yada S.Ragnarsdottir, Moss TF

4.2

6.850


11.050

2.200
13
39
Malin Upsaker-Johansen, Moss TF

3.9

7.100


11.000

2.250
13
52
Linnea Rose Alnæs, Nøtterøy

4.0

7.000


11.000

2.250
13
49
Erica Barsnes -Simonsen, Nordstrand TF

4.1

6.900


11.000

2.250
13
48
Sienna Steffenrud, Nordstrand TF

4.1

6.900


11.000

2.250
13
84
Lova Linéa Tøndel Lysø, Trondheim

4.2

6.800


11.000

2.250
18
14
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen TT

4.0

6.950


10.950

2.300
18
50
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand TF

4.4

6.850

0.3

10.950

2.300
20
24
Ada Emilie Eide, HSIL

4.1

6.750


10.850

2.400
20
62
Lisa Kålås Johnsrud, Sandefjord TIF

4.5

6.350


10.850

2.400
22
15
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen TT

4.5

6.300


10.800

2.450
23
76
Mathilde Nilsen, Stavanger TF

3.0

7.750


10.750

2.500
24
43
Vårin Ormbostad Berre, Nidaros

4.0

6.700


10.700

2.550
24
38
Anna G.hansen, Moss TF

4.0

6.700


10.700

2.550
26
53
Ada Heide Arildsen, Nøtterøy

3.9

6.750


10.650

2.600
27
82
Mathilde Figenschow-Dodoo, Tromsø TF

3.8

6.750


10.550

2.700
27
58
Emma Ulvmoen Byfuglien, Rena IL

4.0

6.550


10.550

2.700
29
51
Hanna Lund, Nøtterøy

3.8

6.700


10.500

2.750
30
1
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

4.0

6.450


10.450

2.800
31
33
Hanna Erstad, Laksevåg

3.0

7.400


10.400

2.850
31
80
Ingrid Kimo, Tromsø TF

3.8

6.600


10.400

2.850
33
6
Martine Schlanbusch, Grimstad TIF

4.3

6.000


10.300

2.950
34
35
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg

3.8

6.450


10.250

3.000
34
46
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker TF

4.0

6.250


10.250

3.000
36
25
Malin Schøyen, HSIL

4.1

6.100


10.200

3.050
37
47
Clara Holst Molander, Nordre Aker TF

4.0

6.100


10.100

3.150
38
54
Mollie Oliane Eliassen Olin, Nøtterøy

3.1

7.400

0.5

10.000

3.250
38
27
Emma Rønsåsbjørg, IL Sverre

3.5

6.500


10.000

3.250
38
10
Maja Seljetun, Hammer

4.0

6.000


10.000

3.250
38
36
Marie Kjos Stensåsen, Løten Turn

4.1

5.900


10.000

3.250
42
57
Jenny Bjørgmo, Rena IL

3.0

6.950


9.950

3.300
42
23
Thale Lindseth, Hortens TF

4.2

5.750


9.950

3.300
44
18
Shiriya Danve, Holmen TT

4.2

5.700


9.900

3.350
45
68
Celine Svarva Akselsen, Sandvika TF

3.9

5.900


9.800

3.450
46
66
Aya Masabayashi, Sandvika TF

3.4

6.850

0.5

9.750

3.500
46
11
Teja Siaurokaite, Hammer

3.5

6.250


9.750

3.500
46
12
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer

4.0

5.850

0.1

9.750

3.500
49
28
Pernille Røkenes, IL Sverre

2.9

6.800


9.700

3.550
50
7
Frida Bruun Schjerve, Hamar IL

3.5

6.150


9.650

3.600
50
20
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen TT

3.6

6.050


9.650

3.600
52
19
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen TT

3.3

6.650

0.5

9.450

3.800
52
75
Elena Solbakken Thormodsen, Sotra SK

4.0

5.450


9.450

3.800
54
61
Anna E. Haavardsholm, Sandefjord TIF

2.0

7.300


9.300

3.950
54
26
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

2.5

6.800


9.300

3.950
56
56
Sunniva Steffensen, Nøtterøy

1.0

8.250


9.250

4.000
56
67
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika TF

3.4

6.650

0.8

9.250

4.000
58
71
Sophia Waaler, Slemmestad

3.9

5.250


9.150

4.100
59
9
Kaja Jellum, Hammer

3.2

6.250

0.5

8.950

4.300
59
31
Hanna Marie Høyland, Kristiansands TF

3.0

5.950


8.950

4.300
61
86
Emilia Maria Klimkowska Løhre, Holmen TT

3.4

6.000

0.5

8.900

4.350
61
45
Juliana Næss, Nordre Aker TF

4.1

4.800


8.900

4.350
63
34
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg

1.0

7.650


8.650

4.600
63
78
Sanne Rønningen, Trøgstad TF

4.0

4.650


8.650

4.600
65
63
Anine Glenne Olsen, Sandefjord TIF

4.0

4.400


8.400

4.850
66
79
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad TF

3.0

5.150


8.150

5.100
67
3
Emilie Olava Lind, Asker TF

2.8

5.650

0.5

7.950

5.300
68
22
Malin Nesstun Jonassen, Hortens TF

1.0

6.850


7.850

5.400
69
73
Alida Louise Hellesylt Furu-Fladby, Slemmestad

1.0

6.650


7.650

5.600
70
59
Linnea Rosseid, Rena IL

1.5

6.050


7.550

5.700
71
21
Mie Celine Torstveit, Hortens TF

1.0

6.500


7.500

5.750
71
2
Olivia Kongsrud, Asker TF

3.0

5.000

0.5

7.500

5.750
73
8
Hedda Vik, Hamar IL

2.0

5.350


7.350

5.900
74
70
Milde Sandsdalen-Jensen, Slemmestad

1.0

5.950


6.950

6.300
75
77
Ebba Reichhelm, Stavanger TF


6.650


6.650

6.600
76
37
Amalie J.Bøgle, Moss TF

3.0

7.350

4.0

6.350

6.900
76
64
Viktoria Aasen, Sandefjord TIF

-1.0

7.350


6.350

6.900
78
69
Amalie Skinmo, Slemmestad

1.0

5.250


6.250

7.000
79
72
Lea Liljeborg, Slemmestad

0.5

5.600


6.100

7.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
17
Carolina Thiblin, Holmen TT




83
Nike Figenschou, Tromsø TF




16
Esther Faye Noer Peck, Holmen TT




85
Adina Stenbakk Gjerustad, Vågsbygd TF




24
Ada Emilie Eide, HSIL




84
Lova Linéa Tøndel Lysø, Trondheim




15
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen TT




49
Erica Barsnes -Simonsen, Nordstrand TF




1
Kristine Suhr Lunde, Asker TF




25
Malin Schøyen, HSIL




44
Cornelia Bøe Roaldsøy, Nidaros




39
Malin Upsaker-Johansen, Moss TF




52
Linnea Rose Alnæs, Nøtterøy




14
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen TT




51
Hanna Lund, Nøtterøy




50
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand TF




38
Anna G.hansen, Moss TF




48
Sienna Steffenrud, Nordstrand TF




40
Yada S.Ragnarsdottir, Moss TF




13
Lisa Midje, Hokksund TF




11
Teja Siaurokaite, Hammer




19
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen TT




54
Mollie Oliane Eliassen Olin, Nøtterøy




55
Alvilde Veronica Mellesdal Berntzen, Nøtterøy




43
Vårin Ormbostad Berre, Nidaros




53
Ada Heide Arildsen, Nøtterøy




20
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen TT




80
Ingrid Kimo, Tromsø TF




56
Sunniva Steffensen, Nøtterøy




81
Heidi Ybarra Nilsen, Tromsø TF




67
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika TF




26
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL




66
Aya Masabayashi, Sandvika TF




9
Kaja Jellum, Hammer




46
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker TF




12
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer




47
Clara Holst Molander, Nordre Aker TF




18
Shiriya Danve, Holmen TT




57
Jenny Bjørgmo, Rena IL




82
Mathilde Figenschow-Dodoo, Tromsø TF




58
Emma Ulvmoen Byfuglien, Rena IL




45
Juliana Næss, Nordre Aker TF




71
Sophia Waaler, Slemmestad




37
Amalie J.Bøgle, Moss TF




31
Hanna Marie Høyland, Kristiansands TF




3
Emilie Olava Lind, Asker TF




86
Emilia Maria Klimkowska Løhre, Holmen TT




22
Malin Nesstun Jonassen, Hortens TF




2
Olivia Kongsrud, Asker TF




10
Maja Seljetun, Hammer




70
Milde Sandsdalen-Jensen, Slemmestad




59
Linnea Rosseid, Rena IL




73
Alida Louise Hellesylt Furu-Fladby, Slemmestad




69
Amalie Skinmo, Slemmestad




72
Lea Liljeborg, Slemmestad





Last Update: 5/26/2024 7:52:09 PM
SX
SM
MD
XL
XXL