Back 

Cup 3 Hamar Hamar, 2023-09-24

Klasse 1 turn kvinner Klasse 2 turn kvinner Klasse 2 turn menn Klasse 3 turn kvinner Klasse 3 turn menn Rekrutt 11 år kvinner Rekrutt 11 år turn menn Rekrutt 12 år kvinner Rekrutt 12 år turn menn
Klasse 1 turn kvinner
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
31
Selma Bergseng Rinden
Elverum
11.900
D: 3.4
E: 8.500
9.800
D: 3.50
E: 6.300
9.400
D: 3.80
E: 5.600
12.400
D: 4.60
E: 7.800
43.500
VT
11.900
D: 3.4
E: 8.500
UB
9.800
D: 3.5
E: 6.300
BB
9.400
D: 3.8
E: 5.600
FX
12.400
D: 4.6
E: 7.800
1
10
Isabella Trosthoel-Guldbrandsen
Hamar
10.900
D: 2.4
E: 8.500
10.100
D: 2.20
E: 7.900
10.500
D: 4.80
E: 5.700
12.000
D: 5.00
E: 7.100
ND: 0.10
43.500
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.500
UB
10.100
D: 2.2
E: 7.900
BB
10.500
D: 4.8
E: 5.700
FX
12.000
D: 5.0
E: 7.100
ND: 0.10
3
8
Matilde Østerkløft Motrøen
Hamar
11.000
D: 2.4
E: 8.600
10.200
D: 2.70
E: 7.500
7.100
D: 3.40
E: 3.700
12.200
D: 4.80
E: 7.400
40.500
3.000
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
10.200
D: 2.7
E: 7.500
BB
7.100
D: 3.4
E: 3.700
FX
12.200
D: 4.8
E: 7.400
4
9
Hannah Opsand Funderud
Hamar
10.900
D: 2.4
E: 8.500
9.500
D: 2.20
E: 7.300
8.800
D: 3.00
E: 5.800
10.400
D: 4.00
E: 6.400
39.600
3.900
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.500
UB
9.500
D: 2.2
E: 7.300
BB
8.800
D: 3.0
E: 5.800
FX
10.400
D: 4.0
E: 6.400
5
11
Astrid Lauritzen Molberg
Hamar
10.500
D: 2.0
E: 8.500
9.400
D: 2.20
E: 7.200
8.500
D: 2.00
E: 6.500
9.500
D: 4.00
E: 5.500
37.900
5.600
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
9.400
D: 2.2
E: 7.200
BB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
FX
9.500
D: 4.0
E: 5.500
6
22
Emma Grønsveen Stenseth
Løten
10.700
D: 2.4
E: 8.300
8.000
D: 2.70
E: 5.300
7.800
D: 3.70
E: 4.100
10.700
D: 4.50
E: 6.200
37.200
6.300
VT
10.700
D: 2.4
E: 8.300
UB
8.000
D: 2.7
E: 5.300
BB
7.800
D: 3.7
E: 4.100
FX
10.700
D: 4.5
E: 6.200
7
12
Tilde Edvardsen Måsø
Hamar
11.000
D: 2.4
E: 8.600
9.600
D: 2.00
E: 7.600
2.100
D: 3.30
E: 2.800
ND: 4.00
10.700
D: 4.60
E: 6.100
33.400
10.100
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
9.600
D: 2.0
E: 7.600
BB
2.100
D: 3.3
E: 2.800
ND: 4.00
FX
10.700
D: 4.6
E: 6.100
8
44
Ane Berland
Rena
10.300
D: 2.0
E: 8.300
7.900

E: 7.900
7.600
D: 0.50
E: 7.100
7.400
D: 1.00
E: 6.400
33.200
10.300
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
7.900

E: 7.900
BB
7.600
D: 0.5
E: 7.100
FX
7.400
D: 1.0
E: 6.400
9
35
Gea Midtdal Bjørnstad
Elverum
10.500
D: 2.0
E: 8.500
7.200
D: 1.20
E: 6.000
6.500
D: 0.50
E: 6.000
8.500
D: 2.10
E: 6.400
32.700
10.800
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
7.200
D: 1.2
E: 6.000
BB
6.500
D: 0.5
E: 6.000
FX
8.500
D: 2.1
E: 6.400
10
34
Libe Pettersen Dyreng
Elverum
10.400
D: 2.0
E: 8.400
5.300
D: 0.50
E: 4.800
4.900
D: 2.50
E: 2.400
9.100
D: 4.00
E: 5.100
29.700
13.800
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
5.300
D: 0.5
E: 4.800
BB
4.900
D: 2.5
E: 2.400
FX
9.100
D: 4.0
E: 5.100
11
36
Ida Arnesen Roaldstveit
Elverum
9.200
D: 2.20
E: 7.000
9.600
D: 3.20
E: 6.400
10.600
D: 4.10
E: 6.500
29.400
14.100
VT

UB
9.200
D: 2.2
E: 7.000
BB
9.600
D: 3.2
E: 6.400
FX
10.600
D: 4.1
E: 6.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Selma Bergseng Rinden, Elverum


3.4


8.500




5.950
11.900

2
12
Tilde Edvardsen Måsø, Hamar


2.4


8.600




5.500
11.000

0.450
2
8
Matilde Østerkløft Motrøen, Hamar


2.4


8.600




5.500
11.000

0.450
4
10
Isabella Trosthoel-Guldbrandsen, Hamar


2.4


8.500




5.450
10.900

0.500
4
9
Hannah Opsand Funderud, Hamar


2.4


8.500




5.450
10.900

0.500
6
22
Emma Grønsveen Stenseth, Løten


2.4


8.300




5.350
10.700

0.600
7
35
Gea Midtdal Bjørnstad, Elverum


2.0


8.500




5.250
10.500

0.700
7
11
Astrid Lauritzen Molberg, Hamar


2.0


8.500




5.250
10.500

0.700
9
34
Libe Pettersen Dyreng, Elverum


2.0


8.400




5.200
10.400

0.750
10
44
Ane Berland, Rena


2.0


8.300




5.150
10.300

0.800
11
36
Ida Arnesen Roaldstveit, Elverum










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Matilde Østerkløft Motrøen, Hamar

2.7

7.500


10.200

2
10
Isabella Trosthoel-Guldbrandsen, Hamar

2.2

7.900


10.100

0.100
3
31
Selma Bergseng Rinden, Elverum

3.5

6.300


9.800

0.400
4
12
Tilde Edvardsen Måsø, Hamar

2.0

7.600


9.600

0.600
5
9
Hannah Opsand Funderud, Hamar

2.2

7.300


9.500

0.700
6
11
Astrid Lauritzen Molberg, Hamar

2.2

7.200


9.400

0.800
7
36
Ida Arnesen Roaldstveit, Elverum

2.2

7.000


9.200

1.000
8
22
Emma Grønsveen Stenseth, Løten

2.7

5.300


8.000

2.200
9
44
Ane Berland, Rena


7.900


7.900

2.300
10
35
Gea Midtdal Bjørnstad, Elverum

1.2

6.000


7.200

3.000
11
34
Libe Pettersen Dyreng, Elverum

0.5

4.800


5.300

4.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
10
Isabella Trosthoel-Guldbrandsen, Hamar

4.8

5.700


10.500

2
36
Ida Arnesen Roaldstveit, Elverum

3.2

6.400


9.600

0.900
3
31
Selma Bergseng Rinden, Elverum

3.8

5.600


9.400

1.100
4
9
Hannah Opsand Funderud, Hamar

3.0

5.800


8.800

1.700
5
11
Astrid Lauritzen Molberg, Hamar

2.0

6.500


8.500

2.000
6
22
Emma Grønsveen Stenseth, Løten

3.7

4.100


7.800

2.700
7
44
Ane Berland, Rena

0.5

7.100


7.600

2.900
8
8
Matilde Østerkløft Motrøen, Hamar

3.4

3.700


7.100

3.400
9
35
Gea Midtdal Bjørnstad, Elverum

0.5

6.000


6.500

4.000
10
34
Libe Pettersen Dyreng, Elverum

2.5

2.400


4.900

5.600
11
12
Tilde Edvardsen Måsø, Hamar

3.3

2.800

4.0

2.100

8.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Selma Bergseng Rinden, Elverum

4.6

7.800


12.400

2
8
Matilde Østerkløft Motrøen, Hamar

4.8

7.400


12.200

0.200
3
10
Isabella Trosthoel-Guldbrandsen, Hamar

5.0

7.100

0.1

12.000

0.400
4
22
Emma Grønsveen Stenseth, Løten

4.5

6.200


10.700

1.700
4
12
Tilde Edvardsen Måsø, Hamar

4.6

6.100


10.700

1.700
6
36
Ida Arnesen Roaldstveit, Elverum

4.1

6.500


10.600

1.800
7
9
Hannah Opsand Funderud, Hamar

4.0

6.400


10.400

2.000
8
11
Astrid Lauritzen Molberg, Hamar

4.0

5.500


9.500

2.900
9
34
Libe Pettersen Dyreng, Elverum

4.0

5.100


9.100

3.300
10
35
Gea Midtdal Bjørnstad, Elverum

2.1

6.400


8.500

3.900
11
44
Ane Berland, Rena

1.0

6.400


7.400

5.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/20/2024 3:17:53 AM
SX
SM
MD
XL
XXL