Back 

MTV JunnuGym V Ikurin liikuntahalli, Tampere, 2023-09-30

1. luokka kilpa 1.luokka eliitti 2. luokka eliitti 2. luokka kilpa 3. luokka eliitti 3. luokka kilpa 4. luokka kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
1. luokka kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
7
Ståhlberg Asla
HIFK Gymnastics
10,200
D: 1,5
E: 8,700
10,066
D: 0,50
E: 9,566
10,733
D: 1,50
E: 9,233
9,066
40,065
FX
10,200
D: 1,5
E: 8,700
VT
10,066
D: 0,5
E: 9,566
PB
10,733
D: 1,5
E: 9,233
HB
9,066
D: 0,5
E: 8,566
E1

2
94
Lindholm Krister
Espoon Telinetaiturit
10,200
D: 1,5
E: 8,700
10,133
D: 0,70
E: 9,433
10,366
D: 1,50
E: 8,866
9,100
39,799
0,266
FX
10,200
D: 1,5
E: 8,700
VT
10,133
D: 0,7
E: 9,433
PB
10,366
D: 1,5
E: 8,866
HB
9,100
D: 0,5
E: 8,600
E1

3
95
Pätäri Nino
Espoon Telinetaiturit
10,266
D: 1,5
E: 8,766
9,866
D: 0,50
E: 9,366
10,100
D: 1,00
E: 9,100
9,200
39,432
0,633
FX
10,266
D: 1,5
E: 8,766
VT
9,866
D: 0,5
E: 9,366
PB
10,100
D: 1,0
E: 9,100
HB
9,200
D: 1,0
E: 8,200
E1

4
11
Kokko Aaro
HIFK Gymnastics
10,300
D: 1,5
E: 8,800
10,000
D: 0,50
E: 9,500
9,166
D: 0,50
E: 8,666
9,100
38,566
1,499
FX
10,300
D: 1,5
E: 8,800
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
9,166
D: 0,5
E: 8,666
HB
9,100
D: 0,5
E: 8,600
E1

5
102
Laitila Jarkko
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,633
D: 1,5
E: 8,133
10,066
D: 0,50
E: 9,566
9,200
D: 0,00
E: 9,200
9,633
38,532
1,533
FX
9,633
D: 1,5
E: 8,133
VT
10,066
D: 0,5
E: 9,566
PB
9,200

E: 9,200
HB
9,633
D: 1,0
E: 8,633
E1

6
103
Mustikkamaa Ilari
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,266
D: 1,5
E: 8,766
9,933
D: 0,50
E: 9,433
9,333
D: 0,50
E: 8,833
8,633
38,165
1,900
FX
10,266
D: 1,5
E: 8,766
VT
9,933
D: 0,5
E: 9,433
PB
9,333
D: 0,5
E: 8,833
HB
8,633

E: 8,633
E1

7
98
Sipila Alvar
Espoon Telinetaiturit
9,900
D: 1,5
E: 8,400
10,033
D: 0,50
E: 9,533
9,033
D: 0,00
E: 9,033
8,566
37,532
2,533
FX
9,900
D: 1,5
E: 8,400
VT
10,033
D: 0,5
E: 9,533
PB
9,033

E: 9,033
HB
8,566
D: 0,5
E: 8,066
E1

8
4
Hoshi Kyotaro
HIFK Gymnastics
9,466
D: 1,5
E: 7,966
10,000
D: 0,50
E: 9,500
8,733
D: 0,00
E: 8,733
9,300
37,499
2,566
FX
9,466
D: 1,5
E: 7,966
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
8,733

E: 8,733
HB
9,300
D: 0,5
E: 8,800
E1

9
90
Schreibmaier Samu
Vaasan Telinetaiturit
10,233
D: 1,7
E: 8,533
9,800
D: 0,50
E: 9,300
8,833
D: 0,00
E: 8,833
8,433
37,299
2,766
FX
10,233
D: 1,7
E: 8,533
VT
9,800
D: 0,5
E: 9,300
PB
8,833

E: 8,833
HB
8,433

E: 8,433
E1

10
6
Katelia Kian
HIFK Gymnastics
9,733
D: 1,5
E: 8,233
9,933
D: 0,50
E: 9,433
8,966
D: 0,00
E: 8,966
8,333
36,965
3,100
FX
9,733
D: 1,5
E: 8,233
VT
9,933
D: 0,5
E: 9,433
PB
8,966

E: 8,966
HB
8,333

E: 8,333
E1

10
8
Varca Liam
HIFK Gymnastics
9,566
D: 1,5
E: 8,066
9,700
D: 0,50
E: 9,200
9,233
D: 0,50
E: 8,733
8,166
0,300
D: 1,000
E: 0,700
36,965
3,100
FX
9,566
D: 1,5
E: 8,066
VT
9,700
D: 0,5
E: 9,200
PB
9,233
D: 0,5
E: 8,733
HB
8,166

E: 8,166
E1
0,300
D: 1,0
E: 0,700
12
14
Rytkönen Dakota
Tampereen Sisu
9,533
D: 1,5
E: 8,033
10,100
D: 0,70
E: 9,400
8,933
D: 0,00
E: 8,933
8,300
36,866
3,199
FX
9,533
D: 1,5
E: 8,033
VT
10,100
D: 0,7
E: 9,400
PB
8,933

E: 8,933
HB
8,300

E: 8,300
E1

13
100
Ehlers Leonard
Espoon Telinetaiturit
9,400
D: 1,0
E: 8,400
9,700
D: 0,50
E: 9,200
9,033
D: 0,50
E: 8,533
8,666
36,799
3,266
FX
9,400
D: 1,0
E: 8,400
VT
9,700
D: 0,5
E: 9,200
PB
9,033
D: 0,5
E: 8,533
HB
8,666
D: 0,5
E: 8,166
E1

14
93
Kankaanpää Eemu
Vaasan Telinetaiturit
9,733
D: 1,5
E: 8,233
10,066
D: 0,70
E: 9,366
8,433
D: 0,00
E: 8,433
8,366
36,598
3,467
FX
9,733
D: 1,5
E: 8,233
VT
10,066
D: 0,7
E: 9,366
PB
8,433

E: 8,433
HB
8,366

E: 8,366
E1

15
104
Sjöberg Viggo
IF Drott
9,733
D: 1,5
E: 8,233
10,000
D: 0,50
E: 9,500
8,866
D: 0,00
E: 8,866
7,933
36,532
3,533
FX
9,733
D: 1,5
E: 8,233
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
8,866

E: 8,866
HB
7,933

E: 7,933
E1

16
99
Rantala Iivo
Espoon Telinetaiturit
9,233
D: 1,5
E: 7,733
10,033
D: 0,50
E: 9,533
8,800
D: 0,00
E: 8,800
8,433
36,499
3,566
FX
9,233
D: 1,5
E: 7,733
VT
10,033
D: 0,5
E: 9,533
PB
8,800

E: 8,800
HB
8,433

E: 8,433
E1

17
13
Lervik Max
Tampereen Sisu
10,166
D: 1,5
E: 8,666
9,733
D: 0,50
E: 9,233
8,866
D: 0,00
E: 8,866
7,533
36,298
3,767
FX
10,166
D: 1,5
E: 8,666
VT
9,733
D: 0,5
E: 9,233
PB
8,866

E: 8,866
HB
7,533

E: 7,533
E1

18
3
Uitto Johannes
HIFK Gymnastics
9,466
D: 1,7
E: 7,766
9,833
D: 0,50
E: 9,333
8,433
D: 0,00
E: 8,433
8,400
36,132
3,933
FX
9,466
D: 1,7
E: 7,766
VT
9,833
D: 0,5
E: 9,333
PB
8,433

E: 8,433
HB
8,400

E: 8,400
E1

19
10
Veikolainen Valter
HIFK Gymnastics
8,800
D: 1,0
E: 7,800
9,733
D: 0,50
E: 9,233
9,333
D: 0,00
E: 9,333
8,200
36,066
3,999
FX
8,800
D: 1,0
E: 7,800
VT
9,733
D: 0,5
E: 9,233
PB
9,333

E: 9,333
HB
8,200

E: 8,200
E1

20
12
Mensio Aapo
Kuopion Voimistelu-Veikot
9,000
D: 1,5
E: 7,500
10,033
D: 0,50
E: 9,533
9,166
D: 0,50
E: 8,666
7,866
36,065
4,000
FX
9,000
D: 1,5
E: 7,500
VT
10,033
D: 0,5
E: 9,533
PB
9,166
D: 0,5
E: 8,666
HB
7,866
D: 1,0
E: 6,866
E1

21
9
Peltonen Eemeli
HIFK Gymnastics
9,600
D: 1,5
E: 8,100
9,600
D: 0,70
E: 8,900
8,933
D: 0,00
E: 8,933
7,900
36,033
4,032
FX
9,600
D: 1,5
E: 8,100
VT
9,600
D: 0,7
E: 8,900
PB
8,933

E: 8,933
HB
7,900

E: 7,900
E1

22
101
Koivumäki Elias
Tampereen Voimistelijat
8,933
D: 1,5
E: 7,433
10,033
D: 0,50
E: 9,533
8,466
D: 0,00
E: 8,466
8,300
35,732
4,333
FX
8,933
D: 1,5
E: 7,433
VT
10,033
D: 0,5
E: 9,533
PB
8,466

E: 8,466
HB
8,300

E: 8,300
E1

23
1
Ojanen Valtteri
HIFK Gymnastics
8,866
D: 1,0
E: 7,866
9,666
D: 0,70
E: 8,966
9,033
D: 0,50
E: 8,533
8,166
35,731
4,334
FX
8,866
D: 1,0
E: 7,866
VT
9,666
D: 0,7
E: 8,966
PB
9,033
D: 0,5
E: 8,533
HB
8,166

E: 8,166
E1

24
5
Virronen Leevi
HIFK Gymnastics
8,433
D: 1,0
E: 7,433
10,433
D: 0,70
E: 9,733
8,666
D: 0,00
E: 8,666
7,833
35,365
4,700
FX
8,433
D: 1,0
E: 7,433
VT
10,433
D: 0,7
E: 9,733
PB
8,666

E: 8,666
HB
7,833

E: 7,833
E1

25
91
Sjöstrand Lukas
Vaasan Telinetaiturit
8,166
D: 1,5
E: 6,666
10,033
D: 0,50
E: 9,533
8,933
D: 0,50
E: 8,433
8,200
35,332
4,733
FX
8,166
D: 1,5
E: 6,666
VT
10,033
D: 0,5
E: 9,533
PB
8,933
D: 0,5
E: 8,433
HB
8,200

E: 8,200
E1

26
2
Mikael Aslambekov
HIFK Gymnastics
9,166
D: 1,5
E: 7,666
8,566
D: 0,50
E: 8,066
9,133
D: 0,50
E: 8,633
8,233
35,098
4,967
FX
9,166
D: 1,5
E: 7,666
VT
8,566
D: 0,5
E: 8,066
PB
9,133
D: 0,5
E: 8,633
HB
8,233

E: 8,233
E1

27
96
Hashim Adam
Espoon Telinetaiturit
9,033
D: 1,0
E: 8,033
9,533
D: 0,20
E: 9,333
8,500
D: 0,00
E: 8,500
7,233
34,299
5,766
FX
9,033
D: 1,0
E: 8,033
VT
9,533
D: 0,2
E: 9,333
PB
8,500

E: 8,500
HB
7,233

E: 7,233
E1

28
15
Peltonen Otto
Tampereen Sisu
8,033
D: 1,5
E: 6,533
9,866
D: 0,50
E: 9,366
9,000
D: 0,50
E: 8,500
7,333
34,232
5,833
FX
8,033
D: 1,5
E: 6,533
VT
9,866
D: 0,5
E: 9,366
PB
9,000
D: 0,5
E: 8,500
HB
7,333

E: 7,333
E1

29
97
Sjöholm Rafael
Espoon Telinetaiturit
8,300
D: 1,0
E: 7,300
9,800
D: 0,20
E: 9,600
7,166
D: 0,00
E: 7,166
7,033
32,299
7,766
FX
8,300
D: 1,0
E: 7,300
VT
9,800
D: 0,2
E: 9,600
PB
7,166

E: 7,166
HB
7,033

E: 7,033
E1

30
92
Alonen Aaron
Vaasan Telinetaiturit
7,566
D: 1,5
E: 6,066
9,666
D: 0,50
E: 9,166
7,266
D: 0,00
E: 7,266
7,466
31,964
8,101
FX
7,566
D: 1,5
E: 6,066
VT
9,666
D: 0,5
E: 9,166
PB
7,266

E: 7,266
HB
7,466

E: 7,466
E1

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
11
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics

1,5

8,800


10,300

2
103
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,766


10,266

0,034
2
95
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,766


10,266

0,034
4
90
Schreibmaier Samu, Vaasan Telinetaiturit

1,7

8,533


10,233

0,067
5
7
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

1,5

8,700


10,200

0,100
5
94
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,700


10,200

0,100
7
13
Lervik Max, Tampereen Sisu

1,5

8,666


10,166

0,134
8
98
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,400


9,900

0,400
9
93
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit

1,5

8,233


9,733

0,567
9
104
Sjöberg Viggo, IF Drott

1,5

8,233


9,733

0,567
9
6
Katelia Kian, HIFK Gymnastics

1,5

8,233


9,733

0,567
12
102
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,133


9,633

0,667
13
9
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics

1,5

8,100


9,600

0,700
14
8
Varca Liam, HIFK Gymnastics

1,5

8,066


9,566

0,734
15
14
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu

1,5

8,033


9,533

0,767
16
4
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics

1,5

7,966


9,466

0,834
16
3
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics

1,7

7,766


9,466

0,834
18
100
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,400


9,400

0,900
19
99
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit

1,5

7,733


9,233

1,067
20
2
Mikael Aslambekov, HIFK Gymnastics

1,5

7,666


9,166

1,134
21
96
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,033


9,033

1,267
22
12
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

1,5

7,500


9,000

1,300
23
101
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat

1,5

7,433


8,933

1,367
24
1
Ojanen Valtteri, HIFK Gymnastics

1,0

7,866


8,866

1,434
25
10
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics

1,0

7,800


8,800

1,500
26
5
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics

1,0

7,433


8,433

1,867
27
97
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,300


8,300

2,000
28
91
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit

1,5

6,666


8,166

2,134
29
15
Peltonen Otto, Tampereen Sisu

1,5

6,533


8,033

2,267
30
92
Alonen Aaron, Vaasan Telinetaiturit

1,5

6,066


7,566

2,734
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
94
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit




5
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics




95
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit




6
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




7
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




96
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit




8
Varca Liam, HIFK Gymnastics




97
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit




98
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit




9
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics




99
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




10
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics




11
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




100
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit




13
Lervik Max, Tampereen Sisu




101
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat




102
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79




14
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




103
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




15
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




104
Sjöberg Viggo, IF Drott




1
Ojanen Valtteri, HIFK Gymnastics




90
Schreibmaier Samu, Vaasan Telinetaiturit




2
Mikael Aslambekov, HIFK Gymnastics




3
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics




91
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit




4
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




92
Alonen Aaron, Vaasan Telinetaiturit




93
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
95
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit




6
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




7
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




96
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit




8
Varca Liam, HIFK Gymnastics




97
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit




98
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit




9
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics




99
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




10
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics




11
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




100
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit




13
Lervik Max, Tampereen Sisu




101
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat




102
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79




14
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




103
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




15
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




104
Sjöberg Viggo, IF Drott




1
Ojanen Valtteri, HIFK Gymnastics




90
Schreibmaier Samu, Vaasan Telinetaiturit




2
Mikael Aslambekov, HIFK Gymnastics




3
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics




91
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit




4
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




92
Alonen Aaron, Vaasan Telinetaiturit




93
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit




12
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot




94
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit




5
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics


0,7


9,733




10,433

2
94
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,433




10,133

0,300
3
14
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


0,7


9,400




10,100

0,333
4
7
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics


0,5


9,566




10,066

0,367
4
102
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,566




10,066

0,367
4
93
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit


0,7


9,366




10,066

0,367
7
99
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,533




10,033

0,400
7
98
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,533




10,033

0,400
7
91
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,533




10,033

0,400
7
101
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


0,5


9,533




10,033

0,400
7
12
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot


0,5


9,533




10,033

0,400
12
11
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics


0,5


9,500




10,000

0,433
12
4
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


0,5


9,500




10,000

0,433
12
104
Sjöberg Viggo, IF Drott


0,5


9,500




10,000

0,433
15
6
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


0,5


9,433




9,933

0,500
15
103
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,433




9,933

0,500
17
95
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,366




9,866

0,567
17
15
Peltonen Otto, Tampereen Sisu


0,5


9,366




9,866

0,567
19
3
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics


0,5


9,333




9,833

0,600
20
97
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit


0,2


9,600




9,800

0,633
20
90
Schreibmaier Samu, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,300




9,800

0,633
22
13
Lervik Max, Tampereen Sisu


0,5


9,233




9,733

0,700
22
10
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics


0,5


9,233




9,733

0,700
24
100
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,200




9,700

0,733
24
8
Varca Liam, HIFK Gymnastics


0,5


9,200




9,700

0,733
26
92
Alonen Aaron, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,166




9,666

0,767
26
1
Ojanen Valtteri, HIFK Gymnastics


0,7


8,966




9,666

0,767
28
9
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics


0,7


8,900




9,600

0,833
29
96
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit


0,2


9,333




9,533

0,900
30
2
Mikael Aslambekov, HIFK Gymnastics


0,5


8,066




8,566

1,867
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

1,5

9,233


10,733

2
94
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,866


10,366

0,367
3
95
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,100


10,100

0,633
4
10
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics


9,333


9,333

1,400
4
103
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,833


9,333

1,400
6
8
Varca Liam, HIFK Gymnastics

0,5

8,733


9,233

1,500
7
102
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,200


9,200

1,533
8
11
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics

0,5

8,666


9,166

1,567
8
12
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

0,5

8,666


9,166

1,567
10
2
Mikael Aslambekov, HIFK Gymnastics

0,5

8,633


9,133

1,600
11
98
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit


9,033


9,033

1,700
11
1
Ojanen Valtteri, HIFK Gymnastics

0,5

8,533


9,033

1,700
11
100
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,533


9,033

1,700
14
15
Peltonen Otto, Tampereen Sisu

0,5

8,500


9,000

1,733
15
6
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


8,966


8,966

1,767
16
9
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics


8,933


8,933

1,800
16
14
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


8,933


8,933

1,800
16
91
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,433


8,933

1,800
19
13
Lervik Max, Tampereen Sisu


8,866


8,866

1,867
19
104
Sjöberg Viggo, IF Drott


8,866


8,866

1,867
21
90
Schreibmaier Samu, Vaasan Telinetaiturit


8,833


8,833

1,900
22
99
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit


8,800


8,800

1,933
23
4
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


8,733


8,733

2,000
24
5
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics


8,666


8,666

2,067
25
96
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit


8,500


8,500

2,233
26
101
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


8,466


8,466

2,267
27
93
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit


8,433


8,433

2,300
27
3
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics


8,433


8,433

2,300
29
92
Alonen Aaron, Vaasan Telinetaiturit


7,266


7,266

3,467
30
97
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit


7,166


7,166

3,567
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
102
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,633


9,633

2
4
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics

0,5

8,800


9,300

0,333
3
95
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,200


9,200

0,433
4
11
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics

0,5

8,600


9,100

0,533
4
94
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,600


9,100

0,533
6
7
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

0,5

8,566


9,066

0,567
7
100
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,166


8,666

0,967
8
103
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,633


8,633

1,000
9
98
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,066


8,566

1,067
10
99
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit


8,433


8,433

1,200
10
90
Schreibmaier Samu, Vaasan Telinetaiturit


8,433


8,433

1,200
12
3
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics


8,400


8,400

1,233
13
93
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit


8,366


8,366

1,267
14
6
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


8,333


8,333

1,300
15
101
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


8,300


8,300

1,333
15
14
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


8,300


8,300

1,333
17
2
Mikael Aslambekov, HIFK Gymnastics


8,233


8,233

1,400
18
10
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics


8,200


8,200

1,433
18
91
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit


8,200


8,200

1,433
20
8
Varca Liam, HIFK Gymnastics


8,166


8,166

1,467
20
1
Ojanen Valtteri, HIFK Gymnastics


8,166


8,166

1,467
22
104
Sjöberg Viggo, IF Drott


7,933


7,933

1,700
23
9
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics


7,900


7,900

1,733
24
12
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

1,0

6,866


7,866

1,767
25
5
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics


7,833


7,833

1,800
26
13
Lervik Max, Tampereen Sisu


7,533


7,533

2,100
27
92
Alonen Aaron, Vaasan Telinetaiturit


7,466


7,466

2,167
28
15
Peltonen Otto, Tampereen Sisu


7,333


7,333

2,300
29
96
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit


7,233


7,233

2,400
30
97
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit


7,033


7,033

2,600
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Varca Liam, HIFK Gymnastics

1,0

0,700


0,300

2
7
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




2
94
Lindholm Krister, Espoon Telinetaiturit




2
95
Pätäri Nino, Espoon Telinetaiturit




2
11
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




2
102
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79




2
103
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




2
98
Sipila Alvar, Espoon Telinetaiturit




2
4
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




2
90
Schreibmaier Samu, Vaasan Telinetaiturit




2
6
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




2
14
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




2
100
Ehlers Leonard, Espoon Telinetaiturit




2
93
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit




2
104
Sjöberg Viggo, IF Drott




2
99
Rantala Iivo, Espoon Telinetaiturit




2
13
Lervik Max, Tampereen Sisu




2
3
Uitto Johannes, HIFK Gymnastics




2
10
Veikolainen Valter, HIFK Gymnastics




2
12
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot




2
9
Peltonen Eemeli, HIFK Gymnastics




2
101
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat




2
1
Ojanen Valtteri, HIFK Gymnastics




2
5
Virronen Leevi, HIFK Gymnastics




2
91
Sjöstrand Lukas, Vaasan Telinetaiturit




2
2
Mikael Aslambekov, HIFK Gymnastics




2
96
Hashim Adam, Espoon Telinetaiturit




2
15
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




2
97
Sjöholm Rafael, Espoon Telinetaiturit




2
92
Alonen Aaron, Vaasan Telinetaiturit





Last Update: 20.7.2024 2.38.09
SX
SM
MD
XL
XXL