Back 

VOGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn, Langhus Turn Ski Turnhall, 2023-10-14

TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TK Klasse I TK Klasse II TK Klasse III TM Rekrutt TM Gutter 13-14 år TM Junior 15-16 år TM Junior 17-18 år TK Lag Rekrutt TK Lag Stige TM Lag Rekrutt TM Lag Stige
TK Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
17
Esther Faye Noer Peck
Holmen Tropp og Turn
11.400
D: 2.4
E: 9.000
11.800
D: 3.50
E: 8.300
11.300
D: 4.70
E: 6.600
12.250
D: 4.70
E: 7.550
46.750
VT
11.400
D: 2.4
E: 9.000
UB
11.800
D: 3.5
E: 8.300
BB
11.300
D: 4.7
E: 6.600
FX
12.250
D: 4.7
E: 7.550
2
15
Philippa Macqueen Ovesen
Nordstrand Turnforening
11.350
D: 2.4
E: 8.950
10.500
D: 2.00
E: 8.500
12.150
D: 4.10
E: 8.050
12.150
D: 4.40
E: 7.750
46.150
0.600
VT
11.350
D: 2.4
E: 8.950
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
12.150
D: 4.1
E: 8.050
FX
12.150
D: 4.4
E: 7.750
3
19
Tiril Sofie Skjellvik
Holmen Tropp og Turn
11.000
D: 2.4
E: 8.600
10.300
D: 2.00
E: 8.300
10.600
D: 4.40
E: 6.200
12.350
D: 4.50
E: 7.850
44.250
2.500
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
10.600
D: 4.4
E: 6.200
FX
12.350
D: 4.5
E: 7.850
4
55
Ada Emilie Eide
HSIL
10.650
D: 1.6
E: 9.050
10.850
D: 2.00
E: 8.850
10.700
D: 3.00
E: 7.700
11.750
D: 4.00
E: 7.750
43.950
2.800
VT
10.650
D: 1.6
E: 9.050
UB
10.850
D: 2.0
E: 8.850
BB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
FX
11.750
D: 4.0
E: 7.750
5
16
Erica Barsnes-Simonsen
Nordstrand Turnforening
10.900
D: 1.8
E: 9.100
10.500
D: 2.00
E: 8.500
10.900
D: 4.10
E: 6.800
11.250
D: 4.10
E: 7.150
43.550
3.200
VT
10.900
D: 1.8
E: 9.100
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
10.900
D: 4.1
E: 6.800
FX
11.250
D: 4.1
E: 7.150
6
14
Sienna Clemetsen Steffenrud
Nordstrand Turnforening
10.600
D: 1.6
E: 9.000
10.050
D: 2.00
E: 8.050
11.250
D: 4.00
E: 7.250
11.550
D: 4.00
E: 7.550
43.450
3.300
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB
11.250
D: 4.0
E: 7.250
FX
11.550
D: 4.0
E: 7.550
7
18
Sophie Horn Stenstadvold
Holmen Tropp og Turn
10.600
D: 1.8
E: 8.800
10.400
D: 2.00
E: 8.400
10.700
D: 4.00
E: 6.700
11.600
D: 3.90
E: 7.700
43.300
3.450
VT
10.600
D: 1.8
E: 8.800
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
10.700
D: 4.0
E: 6.700
FX
11.600
D: 3.9
E: 7.700
8
44
Anna Garmo Hansen
Moss Turnforening
10.300
D: 1.0
E: 9.300
9.700
D: 2.00
E: 7.700
11.800
D: 3.80
E: 8.000
11.350
D: 4.00
E: 7.350
43.150
3.600
VT
10.300
D: 1.0
E: 9.300
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
11.800
D: 3.8
E: 8.000
FX
11.350
D: 4.0
E: 7.350
9
52
Andrine Flesvig
Hoppensprett turn
10.400
D: 1.6
E: 8.800
9.900
D: 2.00
E: 7.900
11.750
D: 3.20
E: 8.550
10.550
D: 4.10
E: 6.450
42.600
4.150
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
11.750
D: 3.2
E: 8.550
FX
10.550
D: 4.1
E: 6.450
10
38
Sonja Victoria Kargar
Nedre Glomma Turn
11.350
D: 2.4
E: 8.950
10.350
D: 2.00
E: 8.350
9.500
D: 3.80
E: 5.700
11.050
D: 3.90
E: 7.150
42.250
4.500
VT
11.350
D: 2.4
E: 8.950
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
9.500
D: 3.8
E: 5.700
FX
11.050
D: 3.9
E: 7.150
11
22
Elsa Louise Fors-Bye
Holmen Tropp og Turn
11.350
D: 2.4
E: 8.950
9.400
D: 2.00
E: 7.400
10.050
D: 3.90
E: 6.150
11.200
D: 3.80
E: 7.400
42.000
4.750
VT
11.350
D: 2.4
E: 8.950
UB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
BB
10.050
D: 3.9
E: 6.150
FX
11.200
D: 3.8
E: 7.400
12
37
Kristine Suhr Lunde
Asker TF
10.950
D: 2.4
E: 8.550
10.000
D: 2.00
E: 8.000
10.350
D: 4.00
E: 6.350
10.600
D: 3.90
E: 6.700
41.900
4.850
VT
10.950
D: 2.4
E: 8.550
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
10.350
D: 4.0
E: 6.350
FX
10.600
D: 3.9
E: 6.700
13
27
Teja Siaurokaite
Hammer turn
10.750
D: 1.8
E: 8.950
8.950
D: 2.00
E: 6.950
11.300
D: 2.70
E: 8.600
10.850
D: 4.00
E: 6.850
41.850
4.900
VT
10.750
D: 1.8
E: 8.950
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
11.300
D: 2.7
E: 8.600
FX
10.850
D: 4.0
E: 6.850
14
53
Malin Schøyen
HSIL
10.800
D: 1.8
E: 9.000
10.300
D: 2.00
E: 8.300
9.650
D: 4.00
E: 5.650
11.000
D: 4.10
E: 6.900
41.750
5.000
VT
10.800
D: 1.8
E: 9.000
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
9.650
D: 4.0
E: 5.650
FX
11.000
D: 4.1
E: 6.900
15
4
Sigrid Stenshol-Setsaas
Njård Turn
10.600
D: 1.6
E: 9.000
9.350
D: 0.50
E: 8.850
10.250
D: 3.00
E: 7.250
11.250
D: 3.90
E: 7.350
41.450
5.300
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
9.350
D: 0.5
E: 8.850
BB
10.250
D: 3.0
E: 7.250
FX
11.250
D: 3.9
E: 7.350
16
36
Lisa Midje
Hokksund Turnforening
10.700
D: 2.4
E: 8.300
8.450
D: 0.50
E: 7.950
10.500
D: 2.00
E: 8.500
11.650
D: 4.70
E: 7.050
ND: 0.10
41.300
5.450
VT
10.700
D: 2.4
E: 8.300
UB
8.450
D: 0.5
E: 7.950
BB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
FX
11.650
D: 4.7
E: 7.050
ND: 0.10
17
47
Malin Upsaker Johansen
Moss Turnforening
10.250
D: 1.0
E: 9.250
9.850
D: 2.00
E: 7.850
10.050
D: 3.90
E: 6.150
10.950
D: 3.90
E: 7.050
41.100
5.650
VT
10.250
D: 1.0
E: 9.250
UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
10.050
D: 3.9
E: 6.150
FX
10.950
D: 3.9
E: 7.050
18
1
Thea Aakermann
Drøbak Frogn Tropp og Turn
10.450
D: 1.6
E: 8.850
8.750
D: 1.00
E: 7.750
10.650
D: 3.90
E: 6.750
11.100
D: 3.90
E: 7.200
40.950
5.800
VT
10.450
D: 1.6
E: 8.850
UB
8.750
D: 1.0
E: 7.750
BB
10.650
D: 3.9
E: 6.750
FX
11.100
D: 3.9
E: 7.200
19
29
Alva Lijebakk
Langhus Turn
10.850
D: 1.6
E: 9.250
9.250
D: 0.50
E: 8.750
10.400
D: 2.00
E: 8.400
10.100
D: 3.40
E: 7.200
ND: 0.50
40.600
6.150
VT
10.850
D: 1.6
E: 9.250
UB
9.250
D: 0.5
E: 8.750
BB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
FX
10.100
D: 3.4
E: 7.200
ND: 0.50
20
46
Yada Solberg Ragnarsdottir
Moss Turnforening
10.250
D: 1.0
E: 9.250
9.050
D: 1.00
E: 8.050
10.750
D: 2.00
E: 8.750
10.500
D: 4.10
E: 6.700
ND: 0.30
40.550
6.200
VT
10.250
D: 1.0
E: 9.250
UB
9.050
D: 1.0
E: 8.050
BB
10.750
D: 2.0
E: 8.750
FX
10.500
D: 4.1
E: 6.700
ND: 0.30
21
39
Sanne Rønningen
Trøgstad Turnforening
10.450
D: 1.6
E: 8.850
10.150
D: 2.00
E: 8.150
9.000
D: 4.00
E: 5.000
10.900
D: 4.50
E: 6.400
40.500
6.250
VT
10.450
D: 1.6
E: 8.850
UB
10.150
D: 2.0
E: 8.150
BB
9.000
D: 4.0
E: 5.000
FX
10.900
D: 4.5
E: 6.400
22
43
Amalie Jacobsen Bøgle
Moss Turnforening
10.250
D: 1.0
E: 9.250
9.500
D: 0.50
E: 9.000
9.300
D: 2.00
E: 7.300
11.300
D: 4.00
E: 7.400
ND: 0.10
40.350
6.400
VT
10.250
D: 1.0
E: 9.250
UB
9.500
D: 0.5
E: 9.000
BB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
FX
11.300
D: 4.0
E: 7.400
ND: 0.10
23
50
Madeleine Kjøbli Kristianssen
Sandvika Turnforening
10.300
D: 1.6
E: 8.700
9.100
D: 2.00
E: 7.100
10.450
D: 3.90
E: 6.550
10.200
D: 3.40
E: 7.300
ND: 0.50
40.050
6.700
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
10.450
D: 3.9
E: 6.550
FX
10.200
D: 3.4
E: 7.300
ND: 0.50
24
35
Vera Torkildsen
Gjelleråsen IF Turn
9.650
D: 1.0
E: 8.650
9.100
D: 0.50
E: 8.600
11.250
D: 3.00
E: 8.250
9.900
D: 3.00
E: 6.900
39.900
6.850
VT
9.650
D: 1.0
E: 8.650
UB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
BB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
FX
9.900
D: 3.0
E: 6.900
25
24
Hilma Charlote Bergerud
Hammer turn
10.400
D: 1.6
E: 8.800
10.100
D: 2.00
E: 8.100
8.600
D: 3.00
E: 5.600
10.750
D: 4.00
E: 6.750
39.850
6.900
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
8.600
D: 3.0
E: 5.600
FX
10.750
D: 4.0
E: 6.750
26
12
Pernille Lund Tandberg
Nordre Aker Turnforening
10.500
D: 1.6
E: 8.900
9.800
D: 2.00
E: 7.800
9.100
D: 3.90
E: 5.200
10.200
D: 3.50
E: 6.700
39.600
7.150
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
9.100
D: 3.9
E: 5.200
FX
10.200
D: 3.5
E: 6.700
26
49
Aya Masabayashi
Sandvika Turnforening
10.400
D: 1.6
E: 8.800
9.300
D: 0.50
E: 8.800
10.000
D: 3.50
E: 6.500
9.900
D: 3.30
E: 7.100
ND: 0.50
39.600
7.150
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
9.300
D: 0.5
E: 8.800
BB
10.000
D: 3.5
E: 6.500
FX
9.900
D: 3.3
E: 7.100
ND: 0.50
28
26
Kaja Jellum
Hammer turn
10.200
D: 1.6
E: 8.600
9.650
D: 2.00
E: 7.650
9.350
D: 2.70
E: 6.650
10.150
D: 3.40
E: 7.250
ND: 0.50
39.350
7.400
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
9.650
D: 2.0
E: 7.650
BB
9.350
D: 2.7
E: 6.650
FX
10.150
D: 3.4
E: 7.250
ND: 0.50
29
3
Ellinor Beate Jensen
Fredrikshalds turnforening
10.050
D: 1.6
E: 8.450
8.800

E: 8.300
10.900
D: 2.20
E: 8.700
9.450
D: 3.20
E: 6.750
ND: 0.50
39.200
7.550
VT
10.050
D: 1.6
E: 8.450
UB
8.800

E: 8.300
BB
10.900
D: 2.2
E: 8.700
FX
9.450
D: 3.2
E: 6.750
ND: 0.50
30
20
Shriya Danve
Holmen Tropp og Turn
10.200
D: 1.6
E: 8.600
9.600
D: 2.00
E: 7.600
8.150
D: 3.40
E: 4.750
11.050
D: 4.00
E: 7.050
39.000
7.750
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
9.600
D: 2.0
E: 7.600
BB
8.150
D: 3.4
E: 4.750
FX
11.050
D: 4.0
E: 7.050
31
25
Maja Seljetun
Hammer turn
10.500
D: 1.6
E: 8.900
8.850
D: 1.50
E: 7.350
8.550
D: 2.50
E: 6.050
10.600
D: 4.00
E: 6.600
38.500
8.250
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
UB
8.850
D: 1.5
E: 7.350
BB
8.550
D: 2.5
E: 6.050
FX
10.600
D: 4.0
E: 6.600
32
23
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen
Holmen Tropp og Turn
10.050
D: 1.6
E: 8.450
9.800
D: 2.00
E: 7.800
7.900
D: 3.80
E: 4.100
10.650
D: 3.50
E: 7.150
38.400
8.350
VT
10.050
D: 1.6
E: 8.450
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
7.900
D: 3.8
E: 4.100
FX
10.650
D: 3.5
E: 7.150
33
28
Nathalie Fellingen Ericson
Langhus Turn
10.700
D: 1.6
E: 9.100
8.600
D: 0.50
E: 8.100
9.300
D: 2.00
E: 7.300
9.750
D: 3.50
E: 6.750
ND: 0.50
38.350
8.400
VT
10.700
D: 1.6
E: 9.100
UB
8.600
D: 0.5
E: 8.100
BB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
FX
9.750
D: 3.5
E: 6.750
ND: 0.50
34
2
Stella Tryti
Drøbak Frogn Tropp og Turn
10.800
D: 2.4
E: 8.400
9.500
D: 1.00
E: 8.500
8.450
D: 2.90
E: 5.550
9.550
D: 3.90
E: 5.650
38.300
8.450
VT
10.800
D: 2.4
E: 8.400
UB
9.500
D: 1.0
E: 8.500
BB
8.450
D: 2.9
E: 5.550
FX
9.550
D: 3.9
E: 5.650
35
31
Sofie Malee Moland
Gjelleråsen IF Turn
10.400
D: 1.6
E: 8.800
9.100
D: 0.50
E: 8.600
9.950
D: 2.70
E: 7.250
8.600
D: 2.50
E: 6.100
38.050
8.700
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
BB
9.950
D: 2.7
E: 7.250
FX
8.600
D: 2.5
E: 6.100
36
51
Mie Othilie M Haugen
Hoppensprett turn
10.400
D: 1.2
E: 9.200
8.250
D: 1.00
E: 7.250
9.000
D: 2.00
E: 7.000
9.850
D: 3.00
E: 6.850
37.500
9.250
VT
10.400
D: 1.2
E: 9.200
UB
8.250
D: 1.0
E: 7.250
BB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
FX
9.850
D: 3.0
E: 6.850
37
11
Juliana Næss
Nordre Aker Turnforening
10.700
D: 1.6
E: 9.100
9.200
D: 2.00
E: 7.200
7.200
D: 3.20
E: 4.000
10.000
D: 4.20
E: 5.800
37.100
9.650
VT
10.700
D: 1.6
E: 9.100
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
7.200
D: 3.2
E: 4.000
FX
10.000
D: 4.2
E: 5.800
38
54
Tinde Hüls-Tuveng
HSIL
10.300
D: 1.6
E: 8.700
9.850
D: 2.00
E: 7.850
8.750
D: 3.00
E: 5.750
7.500
D: 1.00
E: 6.800
ND: 0.30
36.400
10.350
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
8.750
D: 3.0
E: 5.750
FX
7.500
D: 1.0
E: 6.800
ND: 0.30
39
40
Isabell Østreng-Unnli
Trøgstad Turnforening
10.000
D: 1.6
E: 8.400
8.400
D: 0.50
E: 7.900
9.400
D: 0.50
E: 8.900
7.750
D: 3.00
E: 4.750
35.550
11.200
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
BB
9.400
D: 0.5
E: 8.900
FX
7.750
D: 3.0
E: 4.750
40
84
Aya Rose Ataya
Oppegård IL
9.700
D: 0.5
E: 9.200
7.750
D: 1.00
E: 6.750
8.100
D: 3.00
E: 5.100
9.750
D: 1.50
E: 8.250
35.300
11.450
VT
9.700
D: 0.5
E: 9.200
UB
7.750
D: 1.0
E: 6.750
BB
8.100
D: 3.0
E: 5.100
FX
9.750
D: 1.5
E: 8.250
41
42
Sannah Løkse
Moss Turnforening
9.750
D: 0.5
E: 9.250
8.900

E: 8.900
8.050
D: 1.50
E: 6.550
8.500
D: 2.00
E: 6.500
35.200
11.550
VT
9.750
D: 0.5
E: 9.250
UB
8.900

E: 8.900
BB
8.050
D: 1.5
E: 6.550
FX
8.500
D: 2.0
E: 6.500
42
6
Sofia Haudemann
Njård Turn
10.350
D: 1.6
E: 8.750
8.350

E: 8.350
8.850
D: 0.50
E: 8.650
ND: 0.30
7.450
D: 1.00
E: 6.450
35.000
11.750
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
8.350

E: 8.350
BB
8.850
D: 0.5
E: 8.650
ND: 0.30
FX
7.450
D: 1.0
E: 6.450
43
41
Mia Sofie Bardun
Moss Turnforening
10.100
D: 1.0
E: 9.100
8.750
D: 0.50
E: 8.250
6.800
D: 1.00
E: 5.800
8.850
D: 2.50
E: 6.350
34.500
12.250
VT
10.100
D: 1.0
E: 9.100
UB
8.750
D: 0.5
E: 8.250
BB
6.800
D: 1.0
E: 5.800
FX
8.850
D: 2.5
E: 6.350
44
10
Hedvig Dokka Del Pozo
Nordre Aker Turnforening
9.950
D: 1.6
E: 8.350
8.050
D: 0.50
E: 7.550
8.600
D: 0.50
E: 8.100
7.650
D: 2.00
E: 5.650
34.250
12.500
VT
9.950
D: 1.6
E: 8.350
UB
8.050
D: 0.5
E: 7.550
BB
8.600
D: 0.5
E: 8.100
FX
7.650
D: 2.0
E: 5.650
45
30
Linea Efteland Lien
Gjelleråsen IF Turn
10.300
D: 1.2
E: 9.100
8.300
D: 0.50
E: 7.800
6.400
D: 2.00
E: 4.400
9.150
D: 3.00
E: 6.150
34.150
12.600
VT
10.300
D: 1.2
E: 9.100
UB
8.300
D: 0.5
E: 7.800
BB
6.400
D: 2.0
E: 4.400
FX
9.150
D: 3.0
E: 6.150
46
5
Alba Holst Haanes
Njård Turn
10.050
D: 1.6
E: 8.450
8.700
D: 0.50
E: 8.200
8.050
D: 2.00
E: 6.050
6.650
D: 0.50
E: 6.150
33.450
13.300
VT
10.050
D: 1.6
E: 8.450
UB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
BB
8.050
D: 2.0
E: 6.050
FX
6.650
D: 0.5
E: 6.150
46
34
Iben Wetlesen
Gjelleråsen IF Turn
10.600
D: 1.8
E: 8.800
8.000

E: 7.500
7.200
D: 0.20
E: 7.000
7.650
D: 1.50
E: 6.150
33.450
13.300
VT
10.600
D: 1.8
E: 8.800
UB
8.000

E: 7.500
BB
7.200
D: 0.2
E: 7.000
FX
7.650
D: 1.5
E: 6.150
48
13
Clara Holst Molander
Nordre Aker Turnforening
10.300
D: 1.6
E: 8.700
10.100
D: 2.00
E: 8.100
3.800
D: 3.70
E: 0.100
8.350
D: 4.00
E: 4.350
32.550
14.200
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
3.800
D: 3.7
E: 0.100
FX
8.350
D: 4.0
E: 4.350
49
33
Tine Borgen Tollefsrud
Gjelleråsen IF Turn
9.500
D: 1.0
E: 8.500
9.000
D: 0.50
E: 8.500
8.300
D: 2.00
E: 6.300
5.200
D: 0.00
E: 5.200
32.000
14.750
VT
9.500
D: 1.0
E: 8.500
UB
9.000
D: 0.5
E: 8.500
BB
8.300
D: 2.0
E: 6.300
FX
5.200

E: 5.200
50
8
Jake Pozar
Nordre Aker Turnforening
10.400
D: 1.6
E: 8.800
8.400
D: 0.50
E: 7.900
9.400
D: 2.00
E: 7.400
3.750
D: 0.00
E: 5.250
ND: 1.50
31.950
14.800
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
BB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
FX
3.750

E: 5.250
ND: 1.50
51
7
Julie Marie Pedersen
Nordre Aker Turnforening
9.500
D: 0.5
E: 9.000
8.000
D: 0.50
E: 7.500
6.850
D: 2.00
E: 4.850
7.050
D: 0.00
E: 7.050
31.400
15.350
VT
9.500
D: 0.5
E: 9.000
UB
8.000
D: 0.5
E: 7.500
BB
6.850
D: 2.0
E: 4.850
FX
7.050

E: 7.050
52
9
Simone Margrete Bjørvik
Nordre Aker Turnforening
9.800
D: 1.6
E: 8.200
7.650

E: 7.650
7.300
D: 1.50
E: 5.800
3.650
D: 0.00
E: 5.650
ND: 2.00
28.400
18.350
VT
9.800
D: 1.6
E: 8.200
UB
7.650

E: 7.650
BB
7.300
D: 1.5
E: 5.800
FX
3.650

E: 5.650
ND: 2.00
53
45
Hedda Nørbech-Aronsen
Moss Turnforening
8.650
D: 1.00
E: 7.650
9.200
D: 0.50
E: 9.000
ND: 0.30
17.850
28.900
VT

UB
8.650
D: 1.0
E: 7.650
BB
9.200
D: 0.5
E: 9.000
ND: 0.30
FX

54
32
Ingrid Louise Wam Weldingh
Gjelleråsen IF Turn
46.750
VT

UB

BB

FX

54
21
Emilia Maria Klimkowska Løhre
Holmen Tropp og Turn
46.750
VT

UB

BB

FX

54
56
Eirn Lynghaug Jensen
HSIL
46.750
VT

UB

BB

FX

54
48
Celine Svarve Akselsen
Sandvika Turnforening
46.750
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Esther Faye Noer Peck, Holmen Tropp og Turn


2.4


9.000




11.400

2
38
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn


2.4


8.950




11.350

0.050
2
22
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen Tropp og Turn


2.4


8.950




11.350

0.050
2
15
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turnforening


2.4


8.950




11.350

0.050
5
19
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen Tropp og Turn


2.4


8.600




11.000

0.400
6
37
Kristine Suhr Lunde, Asker TF


2.4


8.550




10.950

0.450
7
16
Erica Barsnes-Simonsen, Nordstrand Turnforening


1.8


9.100




10.900

0.500
8
29
Alva Lijebakk, Langhus Turn


1.6


9.250




10.850

0.550
9
53
Malin Schøyen, HSIL


1.8


9.000




10.800

0.600
9
2
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn


2.4


8.400




10.800

0.600
11
27
Teja Siaurokaite, Hammer turn


1.8


8.950




10.750

0.650
12
11
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening


1.6


9.100




10.700

0.700
12
28
Nathalie Fellingen Ericson, Langhus Turn


1.6


9.100




10.700

0.700
12
36
Lisa Midje, Hokksund Turnforening


2.4


8.300




10.700

0.700
15
55
Ada Emilie Eide, HSIL


1.6


9.050




10.650

0.750
16
14
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turnforening


1.6


9.000




10.600

0.800
16
4
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn


1.6


9.000




10.600

0.800
16
34
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF Turn


1.8


8.800




10.600

0.800
16
18
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen Tropp og Turn


1.8


8.800




10.600

0.800
20
12
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.900




10.500

0.900
20
25
Maja Seljetun, Hammer turn


1.6


8.900




10.500

0.900
22
39
Sanne Rønningen, Trøgstad Turnforening


1.6


8.850




10.450

0.950
22
1
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn


1.6


8.850




10.450

0.950
24
51
Mie Othilie M Haugen, Hoppensprett turn


1.2


9.200




10.400

1.000
24
52
Andrine Flesvig, Hoppensprett turn


1.6


8.800




10.400

1.000
24
31
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF Turn


1.6


8.800




10.400

1.000
24
8
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.800




10.400

1.000
24
24
Hilma Charlote Bergerud, Hammer turn


1.6


8.800




10.400

1.000
24
49
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening


1.6


8.800




10.400

1.000
30
6
Sofia Haudemann, Njård Turn


1.6


8.750




10.350

1.050
31
44
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening


1.0


9.300




10.300

1.100
31
30
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF Turn


1.2


9.100




10.300

1.100
31
54
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL


1.6


8.700




10.300

1.100
31
50
Madeleine Kjøbli Kristianssen, Sandvika Turnforening


1.6


8.700




10.300

1.100
31
13
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.700




10.300

1.100
36
43
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening


1.0


9.250




10.250

1.150
36
47
Malin Upsaker Johansen, Moss Turnforening


1.0


9.250




10.250

1.150
36
46
Yada Solberg Ragnarsdottir, Moss Turnforening


1.0


9.250




10.250

1.150
39
20
Shriya Danve, Holmen Tropp og Turn


1.6


8.600




10.200

1.200
39
26
Kaja Jellum, Hammer turn


1.6


8.600




10.200

1.200
41
41
Mia Sofie Bardun, Moss Turnforening


1.0


9.100




10.100

1.300
42
5
Alba Holst Haanes, Njård Turn


1.6


8.450




10.050

1.350
42
3
Ellinor Beate Jensen, Fredrikshalds turnforening


1.6


8.450




10.050

1.350
42
23
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen Tropp og Turn


1.6


8.450




10.050

1.350
45
40
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening


1.6


8.400




10.000

1.400
46
10
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.350




9.950

1.450
47
9
Simone Margrete Bjørvik, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.200




9.800

1.600
48
42
Sannah Løkse, Moss Turnforening


0.5


9.250




9.750

1.650
49
84
Aya Rose Ataya, Oppegård IL


0.5


9.200




9.700

1.700
50
35
Vera Torkildsen, Gjelleråsen IF Turn


1.0


8.650




9.650

1.750
51
7
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening


0.5


9.000




9.500

1.900
51
33
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF Turn


1.0


8.500




9.500

1.900
53
45
Hedda Nørbech-Aronsen, Moss Turnforening










11.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Esther Faye Noer Peck, Holmen Tropp og Turn

3.5

8.300


11.800

2
55
Ada Emilie Eide, HSIL

2.0

8.850


10.850

0.950
3
15
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turnforening

2.0

8.500


10.500

1.300
3
16
Erica Barsnes-Simonsen, Nordstrand Turnforening

2.0

8.500


10.500

1.300
5
18
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen Tropp og Turn

2.0

8.400


10.400

1.400
6
38
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn

2.0

8.350


10.350

1.450
7
53
Malin Schøyen, HSIL

2.0

8.300


10.300

1.500
7
19
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen Tropp og Turn

2.0

8.300


10.300

1.500
9
39
Sanne Rønningen, Trøgstad Turnforening

2.0

8.150


10.150

1.650
10
24
Hilma Charlote Bergerud, Hammer turn

2.0

8.100


10.100

1.700
10
13
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening

2.0

8.100


10.100

1.700
12
14
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turnforening

2.0

8.050


10.050

1.750
13
37
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

2.0

8.000


10.000

1.800
14
52
Andrine Flesvig, Hoppensprett turn

2.0

7.900


9.900

1.900
15
54
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

2.0

7.850


9.850

1.950
15
47
Malin Upsaker Johansen, Moss Turnforening

2.0

7.850


9.850

1.950
17
12
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening

2.0

7.800


9.800

2.000
17
23
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen Tropp og Turn

2.0

7.800


9.800

2.000
19
44
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening

2.0

7.700


9.700

2.100
20
26
Kaja Jellum, Hammer turn

2.0

7.650


9.650

2.150
21
20
Shriya Danve, Holmen Tropp og Turn

2.0

7.600


9.600

2.200
22
43
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening

0.5

9.000


9.500

2.300
22
2
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn

1.0

8.500


9.500

2.300
24
22
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen Tropp og Turn

2.0

7.400


9.400

2.400
25
4
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn

0.5

8.850


9.350

2.450
26
49
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

0.5

8.800


9.300

2.500
27
29
Alva Lijebakk, Langhus Turn

0.5

8.750


9.250

2.550
28
11
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening

2.0

7.200


9.200

2.600
29
31
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF Turn

0.5

8.600


9.100

2.700
29
35
Vera Torkildsen, Gjelleråsen IF Turn

0.5

8.600


9.100

2.700
29
50
Madeleine Kjøbli Kristianssen, Sandvika Turnforening

2.0

7.100


9.100

2.700
32
46
Yada Solberg Ragnarsdottir, Moss Turnforening

1.0

8.050


9.050

2.750
33
33
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF Turn

0.5

8.500


9.000

2.800
34
27
Teja Siaurokaite, Hammer turn

2.0

6.950


8.950

2.850
35
42
Sannah Løkse, Moss Turnforening


8.900


8.900

2.900
36
25
Maja Seljetun, Hammer turn

1.5

7.350


8.850

2.950
37
3
Ellinor Beate Jensen, Fredrikshalds turnforening


8.300

-0.5

8.800

3.000
38
41
Mia Sofie Bardun, Moss Turnforening

0.5

8.250


8.750

3.050
38
1
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn

1.0

7.750


8.750

3.050
40
5
Alba Holst Haanes, Njård Turn

0.5

8.200


8.700

3.100
41
45
Hedda Nørbech-Aronsen, Moss Turnforening

1.0

7.650


8.650

3.150
42
28
Nathalie Fellingen Ericson, Langhus Turn

0.5

8.100


8.600

3.200
43
36
Lisa Midje, Hokksund Turnforening

0.5

7.950


8.450

3.350
44
40
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening

0.5

7.900


8.400

3.400
44
8
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening

0.5

7.900


8.400

3.400
46
6
Sofia Haudemann, Njård Turn


8.350


8.350

3.450
47
30
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF Turn

0.5

7.800


8.300

3.500
48
51
Mie Othilie M Haugen, Hoppensprett turn

1.0

7.250


8.250

3.550
49
10
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening

0.5

7.550


8.050

3.750
50
7
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening

0.5

7.500


8.000

3.800
50
34
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF Turn


7.500

-0.5

8.000

3.800
52
84
Aya Rose Ataya, Oppegård IL

1.0

6.750


7.750

4.050
53
9
Simone Margrete Bjørvik, Nordre Aker Turnforening


7.650


7.650

4.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turnforening

4.1

8.050


12.150

2
44
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening

3.8

8.000


11.800

0.350
3
52
Andrine Flesvig, Hoppensprett turn

3.2

8.550


11.750

0.400
4
27
Teja Siaurokaite, Hammer turn

2.7

8.600


11.300

0.850
4
17
Esther Faye Noer Peck, Holmen Tropp og Turn

4.7

6.600


11.300

0.850
6
35
Vera Torkildsen, Gjelleråsen IF Turn

3.0

8.250


11.250

0.900
6
14
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turnforening

4.0

7.250


11.250

0.900
8
3
Ellinor Beate Jensen, Fredrikshalds turnforening

2.2

8.700


10.900

1.250
8
16
Erica Barsnes-Simonsen, Nordstrand Turnforening

4.1

6.800


10.900

1.250
10
46
Yada Solberg Ragnarsdottir, Moss Turnforening

2.0

8.750


10.750

1.400
11
55
Ada Emilie Eide, HSIL

3.0

7.700


10.700

1.450
11
18
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen Tropp og Turn

4.0

6.700


10.700

1.450
13
1
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.9

6.750


10.650

1.500
14
19
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen Tropp og Turn

4.4

6.200


10.600

1.550
15
36
Lisa Midje, Hokksund Turnforening

2.0

8.500


10.500

1.650
16
50
Madeleine Kjøbli Kristianssen, Sandvika Turnforening

3.9

6.550


10.450

1.700
17
29
Alva Lijebakk, Langhus Turn

2.0

8.400


10.400

1.750
18
37
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

4.0

6.350


10.350

1.800
19
4
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn

3.0

7.250


10.250

1.900
20
22
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen Tropp og Turn

3.9

6.150


10.050

2.100
20
47
Malin Upsaker Johansen, Moss Turnforening

3.9

6.150


10.050

2.100
22
49
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

3.5

6.500


10.000

2.150
23
31
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF Turn

2.7

7.250


9.950

2.200
24
53
Malin Schøyen, HSIL

4.0

5.650


9.650

2.500
25
38
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn

3.8

5.700


9.500

2.650
26
40
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening

0.5

8.900


9.400

2.750
26
8
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening

2.0

7.400


9.400

2.750
28
26
Kaja Jellum, Hammer turn

2.7

6.650


9.350

2.800
29
43
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening

2.0

7.300


9.300

2.850
29
28
Nathalie Fellingen Ericson, Langhus Turn

2.0

7.300


9.300

2.850
31
45
Hedda Nørbech-Aronsen, Moss Turnforening

0.5

9.000

0.3

9.200

2.950
32
12
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening

3.9

5.200


9.100

3.050
33
51
Mie Othilie M Haugen, Hoppensprett turn

2.0

7.000


9.000

3.150
33
39
Sanne Rønningen, Trøgstad Turnforening

4.0

5.000


9.000

3.150
35
6
Sofia Haudemann, Njård Turn

0.5

8.650

0.3

8.850

3.300
36
54
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

3.0

5.750


8.750

3.400
37
10
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening

0.5

8.100


8.600

3.550
37
24
Hilma Charlote Bergerud, Hammer turn

3.0

5.600


8.600

3.550
39
25
Maja Seljetun, Hammer turn

2.5

6.050


8.550

3.600
40
2
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn

2.9

5.550


8.450

3.700
41
33
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF Turn

2.0

6.300


8.300

3.850
42
20
Shriya Danve, Holmen Tropp og Turn

3.4

4.750


8.150

4.000
43
84
Aya Rose Ataya, Oppegård IL

3.0

5.100


8.100

4.050
44
42
Sannah Løkse, Moss Turnforening

1.5

6.550


8.050

4.100
44
5
Alba Holst Haanes, Njård Turn

2.0

6.050


8.050

4.100
46
23
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen Tropp og Turn

3.8

4.100


7.900

4.250
47
9
Simone Margrete Bjørvik, Nordre Aker Turnforening

1.5

5.800


7.300

4.850
48
34
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF Turn

0.2

7.000


7.200

4.950
48
11
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening

3.2

4.000


7.200

4.950
50
7
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening

2.0

4.850


6.850

5.300
51
41
Mia Sofie Bardun, Moss Turnforening

1.0

5.800


6.800

5.350
52
30
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF Turn

2.0

4.400


6.400

5.750
53
13
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening

3.7

0.100


3.800

8.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
19
Tiril Sofie Skjellvik, Holmen Tropp og Turn

4.5

7.850


12.350

2
17
Esther Faye Noer Peck, Holmen Tropp og Turn

4.7

7.550


12.250

0.100
3
15
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turnforening

4.4

7.750


12.150

0.200
4
55
Ada Emilie Eide, HSIL

4.0

7.750


11.750

0.600
5
36
Lisa Midje, Hokksund Turnforening

4.7

7.050

0.1

11.650

0.700
6
18
Sophie Horn Stenstadvold, Holmen Tropp og Turn

3.9

7.700


11.600

0.750
7
14
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turnforening

4.0

7.550


11.550

0.800
8
44
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening

4.0

7.350


11.350

1.000
9
43
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening

4.0

7.400

0.1

11.300

1.050
10
4
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn

3.9

7.350


11.250

1.100
10
16
Erica Barsnes-Simonsen, Nordstrand Turnforening

4.1

7.150


11.250

1.100
12
22
Elsa Louise Fors-Bye, Holmen Tropp og Turn

3.8

7.400


11.200

1.150
13
1
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.9

7.200


11.100

1.250
14
38
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn

3.9

7.150


11.050

1.300
14
20
Shriya Danve, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.050


11.050

1.300
16
53
Malin Schøyen, HSIL

4.1

6.900


11.000

1.350
17
47
Malin Upsaker Johansen, Moss Turnforening

3.9

7.050


10.950

1.400
18
39
Sanne Rønningen, Trøgstad Turnforening

4.5

6.400


10.900

1.450
19
27
Teja Siaurokaite, Hammer turn

4.0

6.850


10.850

1.500
20
24
Hilma Charlote Bergerud, Hammer turn

4.0

6.750


10.750

1.600
21
23
Christina Nangfah Bolæren Ellefsen, Holmen Tropp og Turn

3.5

7.150


10.650

1.700
22
37
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

3.9

6.700


10.600

1.750
22
25
Maja Seljetun, Hammer turn

4.0

6.600


10.600

1.750
24
52
Andrine Flesvig, Hoppensprett turn

4.1

6.450


10.550

1.800
25
46
Yada Solberg Ragnarsdottir, Moss Turnforening

4.1

6.700

0.3

10.500

1.850
26
50
Madeleine Kjøbli Kristianssen, Sandvika Turnforening

3.4

7.300

0.5

10.200

2.150
26
12
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening

3.5

6.700


10.200

2.150
28
26
Kaja Jellum, Hammer turn

3.4

7.250

0.5

10.150

2.200
29
29
Alva Lijebakk, Langhus Turn

3.4

7.200

0.5

10.100

2.250
30
11
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening

4.2

5.800


10.000

2.350
31
49
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

3.3

7.100

0.5

9.900

2.450
31
35
Vera Torkildsen, Gjelleråsen IF Turn

3.0

6.900


9.900

2.450
33
51
Mie Othilie M Haugen, Hoppensprett turn

3.0

6.850


9.850

2.500
34
84
Aya Rose Ataya, Oppegård IL

1.5

8.250


9.750

2.600
34
28
Nathalie Fellingen Ericson, Langhus Turn

3.5

6.750

0.5

9.750

2.600
36
2
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.9

5.650


9.550

2.800
37
3
Ellinor Beate Jensen, Fredrikshalds turnforening

3.2

6.750

0.5

9.450

2.900
38
30
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF Turn

3.0

6.150


9.150

3.200
39
41
Mia Sofie Bardun, Moss Turnforening

2.5

6.350


8.850

3.500
40
31
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF Turn

2.5

6.100


8.600

3.750
41
42
Sannah Løkse, Moss Turnforening

2.0

6.500


8.500

3.850
42
13
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening

4.0

4.350


8.350

4.000
43
40
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening

3.0

4.750


7.750

4.600
44
34
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF Turn

1.5

6.150


7.650

4.700
44
10
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening

2.0

5.650


7.650

4.700
46
54
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

1.0

6.800

0.3

7.500

4.850
47
6
Sofia Haudemann, Njård Turn

1.0

6.450


7.450

4.900
48
7
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening


7.050


7.050

5.300
49
5
Alba Holst Haanes, Njård Turn

0.5

6.150


6.650

5.700
50
33
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF Turn


5.200


5.200

7.150
51
8
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening


5.250

1.5

3.750

8.600
52
9
Simone Margrete Bjørvik, Nordre Aker Turnforening


5.650

2.0

3.650

8.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 8:45:18 PM
SX
SM
MD
XL
XXL