Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Kuopio Kuopio, 2023-10-07

B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-luokka F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat G-lk vanhemmat H-luokka MJ1-luokka MJ2-luokka B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJ1 joukkuekilpailu
B-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
67
Mutanen Isla
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
161
Tuikka Elsi
Kajaani Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9-9,5
3
162
Heikkilä Annika
Kajaani Gymnastics
8,5-9
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
75
Korhonen Tilda
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
160
Korhonen Kiia
Kajaani Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
7
Romppanen Adele
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
7
62
Waller Isla
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7-7,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
7
63
Tarkiainen Veela
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
68
Tirkkonen Isla
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
9
72
Salo Marjaana
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
6
Kerkkänen Viivi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
66
Melander Nea
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
70
Reinikainen Iisa
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
71
Airikka Pihla
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
9
Albrecht Enni
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
4
Höhn Marleena
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
127
Karppelin Viola
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
159
Karppinen Ella
Kajaani Gymnastics
9-9,5
6-7
8-8,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
8
Kotivaara Elvi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
73
Luoma-aho Erin
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
2
Pulkkinen Iitu
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
10
Rummukainen Neela
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
15
Sulkinoja Stella
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
6-7
9-9,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
9-9,5
11
14
Vatanen Neelia
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
6-7
9-9,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
69
Viljakainen Viola
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
7-7,5
9-9,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
74
Vuohelainen Maija
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
6-7
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
122
Forsman Dianna
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
13
Happonen Adele
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7-7,5
11
121
Korhonen Enna
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
61
Kukkonen Noora
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
157
Leinonen Elma
Kajaani Gymnastics
8,5-9
6-7
7,5-8
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
158
Ovaska Lumi
Kajaani Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
11
Surakka Mila
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7-7,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
III
VT
7-7,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
126
Kilpeläinen Lilja
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
125
Laitinen Aava
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
1
Laitinen Viola
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
9,5-10
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
65
Lajunen Ruut
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
12
Mustonen Emilia
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
128
Pikkupirtti Enna
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
124
Skog Fanny
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
64
Sorvisto Martta
Jyväskylän Voimistelijat-79
8-8,5
7-7,5
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
3
Laitinen Pinja
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
123
Palosaari Lotta
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
5
Vikström Eea
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

9,5-10

2
9
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

3
75
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

4
159
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

9-9,5

4
161
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

4
74
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
71
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
160
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

9-9,5

7
14
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

10
67
Mutanen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
4
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

11
127
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
6
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

11
73
Luoma-aho Erin, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
62
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
13
Happonen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
162
Heikkilä Annika, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
121
Korhonen Enna, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
8
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
61
Kukkonen Noora, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
125
Laitinen Aava, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
3
Laitinen Pinja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
65
Lajunen Ruut, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
157
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
66
Melander Nea, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
12
Mustonen Emilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
158
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
2
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
70
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
7
Romppanen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
10
Rummukainen Neela, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
72
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
124
Skog Fanny, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
15
Sulkinoja Stella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
63
Tarkiainen Veela, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
68
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
5
Vikström Eea, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
69
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
128
Pikkupirtti Enna, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
64
Sorvisto Martta, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
122
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
126
Kilpeläinen Lilja, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
123
Palosaari Lotta, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
11
Surakka Mila, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
72
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

2
66
Melander Nea, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

2
7
Romppanen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

4
75
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

5
67
Mutanen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

6
74
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

7
8
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

7
69
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

9
70
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

10
162
Heikkilä Annika, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
9
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
13
Happonen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
6
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
160
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
15
Sulkinoja Stella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
11
Surakka Mila, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
63
Tarkiainen Veela, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
161
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
61
Kukkonen Noora, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
73
Luoma-aho Erin, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
10
Rummukainen Neela, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
64
Sorvisto Martta, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
68
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
62
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
71
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
122
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
4
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
127
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
159
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

6-7

11
121
Korhonen Enna, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
65
Lajunen Ruut, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
157
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

6-7

11
12
Mustonen Emilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
158
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
128
Pikkupirtti Enna, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
2
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
14
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
126
Kilpeläinen Lilja, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
125
Laitinen Aava, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
3
Laitinen Pinja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
1
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

11
123
Palosaari Lotta, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
124
Skog Fanny, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
5
Vikström Eea, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
162
Heikkilä Annika, Kajaani Gymnastics

9-9,5

1
14
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

3
161
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

4
67
Mutanen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
68
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

5
62
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

7
7
Romppanen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

8
127
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

8
63
Tarkiainen Veela, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

10
66
Melander Nea, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
160
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
75
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
8
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
124
Skog Fanny, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
71
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
9
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
122
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
159
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
6
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
2
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
70
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
10
Rummukainen Neela, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
72
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
4
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
126
Kilpeläinen Lilja, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
61
Kukkonen Noora, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
125
Laitinen Aava, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
157
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
73
Luoma-aho Erin, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
123
Palosaari Lotta, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
11
Surakka Mila, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
121
Korhonen Enna, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
1
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
65
Lajunen Ruut, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
12
Mustonen Emilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
128
Pikkupirtti Enna, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
69
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
13
Happonen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
158
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
64
Sorvisto Martta, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
15
Sulkinoja Stella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
5
Vikström Eea, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
74
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
3
Laitinen Pinja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
162
Heikkilä Annika, Kajaani Gymnastics

9-9,5

1
6
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

3
159
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

9-9,5

3
68
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

3
161
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

6
160
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

9-9,5

7
75
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
67
Mutanen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
69
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
62
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
70
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
15
Sulkinoja Stella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

11
4
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
127
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
8
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
157
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
73
Luoma-aho Erin, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
66
Melander Nea, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
2
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
7
Romppanen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
10
Rummukainen Neela, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
72
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
63
Tarkiainen Veela, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
71
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
9
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
158
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
11
Surakka Mila, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
14
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
74
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
122
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
126
Kilpeläinen Lilja, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
121
Korhonen Enna, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
61
Kukkonen Noora, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
3
Laitinen Pinja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
65
Lajunen Ruut, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
124
Skog Fanny, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
64
Sorvisto Martta, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
13
Happonen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
12
Mustonen Emilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
128
Pikkupirtti Enna, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
125
Laitinen Aava, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
123
Palosaari Lotta, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
5
Vikström Eea, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
71
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

122
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

13
Happonen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

162
Heikkilä Annika, Kajaani Gymnastics

4
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

127
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

159
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

6
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

126
Kilpeläinen Lilja, Voimistelumaailma Oulu

121
Korhonen Enna, Voimistelumaailma Oulu

160
Korhonen Kiia, Kajaani Gymnastics

75
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

61
Kukkonen Noora, Jyväskylän Voimistelijat-79

125
Laitinen Aava, Voimistelumaailma Oulu

3
Laitinen Pinja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

1
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

65
Lajunen Ruut, Jyväskylän Voimistelijat-79

157
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

73
Luoma-aho Erin, Kuopion Reippaan Voimistelijat

66
Melander Nea, Jyväskylän Voimistelijat-79

12
Mustonen Emilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

67
Mutanen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

158
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

123
Palosaari Lotta, Voimistelumaailma Oulu

128
Pikkupirtti Enna, Voimistelumaailma Oulu

2
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

70
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7
Romppanen Adele, Joensuun Kataja voimistelujaosto

10
Rummukainen Neela, Joensuun Kataja voimistelujaosto

72
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

124
Skog Fanny, Voimistelumaailma Oulu

64
Sorvisto Martta, Jyväskylän Voimistelijat-79

15
Sulkinoja Stella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
Surakka Mila, Joensuun Kataja voimistelujaosto

63
Tarkiainen Veela, Jyväskylän Voimistelijat-79

68
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

161
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

14
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

5
Vikström Eea, Joensuun Kataja voimistelujaosto

69
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

74
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

62
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79


Last Update: 20.6.2024 2.19.41
SX
SM
MD
XL
XXL