Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tuusula Tuusula, 2023-10-06

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat H luokka MJL 1 luokka MJL 2 luokka MJL 3 luokka MJL FIG naiset B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJL 1 joukkuekilpailu MJL 2 joukkuekilpailu
B luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
188
Nevala Aada
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
1
140
Eronen Isabella
HIFK Gymnastics
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
3
195
Suhonen Sakina
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
9
Kelander Noora
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
260
Antikainen Pinja
Fliku-82
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
137
Hyrkäs Pihla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
7
142
Anderson Elody
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
192
Kero Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
9-9,5
8-8,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
9
189
Paalanen Bella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
10
141
Martikainen Inari
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
10
136
Davidsson Lilja
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
194
Miettinen Mimosa
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
8
Mäkitie Iina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
133
Grotell Nelli
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
305
Göös Line-Lotte
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
143
Hyrkäs Siiri
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
135
Hyvärinen Heidi
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8,5-9
7,5-8
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
187
Häkkinen Isabella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
8-8,5
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
310
Jakas Sienna
HIFK Gymnastics
8,5-9
9-9,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
257
Kainulainen Maisa
Fliku-82
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
312
Kuivalainen Vivian
HIFK Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
259
Kärki Siiri
Fliku-82
8,5-9
9,5-10
7,5-8
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
9,5-10
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
139
Laine Saimi
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
190
Mujunen Ulla
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
186
Pérez Henttonen Carla
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
9-9,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
185
Vagner Liana
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
191
Airikkala Alexa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
311
Castrén Milla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
251
Fjäder Erin
Fliku-82
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
44
Hannula Nella
Viipurin Reipas
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
3
Kilpiö Suvi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
308
Koivikko Li
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
144
Kortelainen Daniela
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
134
Lindholm Lina
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
197
Lindqvist Lilyth
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
309
Mikkonen Nelli
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
258
Nikulainen Saimi
Fliku-82
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
193
Sarkima Taika
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
306
Suomela Linda
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
196
Tchervinskij Emilia
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
255
Vattulainen Ella
Fliku-82
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
138
Waroma Edith
HIFK Gymnastics
8,5-9
8,5-9
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
37
Haverinen Martta
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
95
Hietanen Isla
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
42
Huovila Erin
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
39
Karkulahti Ansa
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
45
Leivo Sofia
Lappeenrannan Voimistelijat
7,5-8
7,5-8
6-7
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
11
47
Maijala Unna
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
38
Mäkelä Iisa
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
254
Paakkanen Toini
Fliku-82
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
7
Rautio Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
5
Salonen Ellen
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
4
Seeck Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
93
Tahvonen Kiira
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
250
Tirronen Hilma
Fliku-82
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
92
Tuomivuo Hilla
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
94
Vellonen Alyssa
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
48
Akkila Linnea
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
253
Blomqvist Venla
Fliku-82
8-8,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
252
Chernenko Erin
Fliku-82
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
256
Jalova Tuulia
Fliku-82
8,5-9
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
2
Kari Matilda
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
6-7
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
249
Laine Alva
Fliku-82
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
90
Lehmusto Frida
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
46
Leivo Alissa
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
alle 6
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
41
Liljeqvist Iris
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
40
Lämsä Ilta
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
6
Martikainen Sanni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
182
Schuhel Milana
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7-7,5
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
43
Sukhotina Olivia
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
6-7
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
1
Tervonen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
307
Tiirinki Aino
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
86
Haverinen Elea
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
261
Karjalahti Silva
Fliku-82
8,5-9
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
96
Kniivilä Peppi
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
85
Lavikainen Sofia
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
183
Nikkanen Merelle
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
87
Nykänen Taimi
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7-7,5
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
6-7
11
91
Olenius Martta
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
184
Rannila Else
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
262
Remes Noora
Fliku-82
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
88
Tuomivuo Tuuli
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
181
Wiegand Sylvi
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
195
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

2
185
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
191
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
137
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
192
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
141
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
306
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
140
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
251
Fjäder Erin, Fliku-82

9-9,5

8
133
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

8
37
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

8
187
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

8
3
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

8
189
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
142
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
311
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
136
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
305
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
86
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
95
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
39
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

11
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
308
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
144
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
134
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
47
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

11
38
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

11
188
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
254
Paakkanen Toini, Fliku-82

9-9,5

11
186
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
5
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
4
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
92
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
48
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
260
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

11
252
Chernenko Erin, Fliku-82

8,5-9

11
44
Hannula Nella, Viipurin Reipas

8,5-9

11
42
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
143
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
135
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
310
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
256
Jalova Tuulia, Fliku-82

8,5-9

11
257
Kainulainen Maisa, Fliku-82

8,5-9

11
2
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
261
Karjalahti Silva, Fliku-82

8,5-9

11
96
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
312
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
259
Kärki Siiri, Fliku-82

8,5-9

11
249
Laine Alva, Fliku-82

8,5-9

11
139
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
85
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
46
Leivo Alissa, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
41
Liljeqvist Iris, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
197
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
40
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
6
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
194
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
309
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
190
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
183
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
258
Nikulainen Saimi, Fliku-82

8,5-9

11
87
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
184
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
7
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
262
Remes Noora, Fliku-82

8,5-9

11
193
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
182
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
43
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

8,5-9

11
93
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
196
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
1
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
307
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
250
Tirronen Hilma, Fliku-82

8,5-9

11
88
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
255
Vattulainen Ella, Fliku-82

8,5-9

11
138
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
181
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
253
Blomqvist Venla, Fliku-82

8-8,5

11
90
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
45
Leivo Sofia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
91
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
259
Kärki Siiri, Fliku-82

9,5-10

2
260
Antikainen Pinja, Fliku-82

9-9,5

3
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
188
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

5
192
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

5
195
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

7
310
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
140
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
186
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

10
142
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

10
138
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
136
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
133
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
305
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
137
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
135
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
187
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
312
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
306
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
311
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
143
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
257
Kainulainen Maisa, Fliku-82

8-8,5

11
139
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
141
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
194
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
190
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
189
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
193
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
185
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
191
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
308
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
144
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
45
Leivo Sofia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
197
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
258
Nikulainen Saimi, Fliku-82

7,5-8

11
4
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
307
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
251
Fjäder Erin, Fliku-82

7-7,5

11
44
Hannula Nella, Viipurin Reipas

7-7,5

11
95
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
3
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
46
Leivo Alissa, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
134
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
47
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
309
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
87
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
7
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
182
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
196
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
255
Vattulainen Ella, Fliku-82

7-7,5

11
48
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
252
Chernenko Erin, Fliku-82

6-7

11
256
Jalova Tuulia, Fliku-82

6-7

11
39
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
90
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
40
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
6
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
38
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
254
Paakkanen Toini, Fliku-82

6-7

11
5
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
93
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
1
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
92
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
181
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
253
Blomqvist Venla, Fliku-82

alle 6

11
86
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
37
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
42
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
2
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
261
Karjalahti Silva, Fliku-82

alle 6

11
96
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
249
Laine Alva, Fliku-82

alle 6

11
85
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
41
Liljeqvist Iris, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
183
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
91
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
184
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
262
Remes Noora, Fliku-82

alle 6

11
43
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

alle 6

11
250
Tirronen Hilma, Fliku-82

alle 6

11
88
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
194
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
140
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
257
Kainulainen Maisa, Fliku-82

9-9,5

2
189
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

5
190
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

5
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
260
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

7
137
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

9
142
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

9
136
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8,5-9

9
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

9
188
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
42
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
312
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
139
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
141
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
258
Nikulainen Saimi, Fliku-82

8,5-9

11
193
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
195
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
196
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
255
Vattulainen Ella, Fliku-82

8,5-9

11
251
Fjäder Erin, Fliku-82

8-8,5

11
133
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
305
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
44
Hannula Nella, Viipurin Reipas

8-8,5

11
37
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
143
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
187
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
310
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
192
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
308
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
144
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
197
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
309
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
186
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
250
Tirronen Hilma, Fliku-82

8-8,5

11
92
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
185
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
253
Blomqvist Venla, Fliku-82

7,5-8

11
135
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
3
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
259
Kärki Siiri, Fliku-82

7,5-8

11
134
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
40
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
38
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
254
Paakkanen Toini, Fliku-82

7,5-8

11
5
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
138
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
191
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
95
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
39
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
90
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
183
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
4
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
306
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
93
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
48
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
311
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

6-7

11
252
Chernenko Erin, Fliku-82

6-7

11
2
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
261
Karjalahti Silva, Fliku-82

6-7

11
249
Laine Alva, Fliku-82

6-7

11
85
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
45
Leivo Sofia, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
41
Liljeqvist Iris, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
47
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
6
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
184
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
7
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
262
Remes Noora, Fliku-82

6-7

11
43
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

6-7

11
88
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
86
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
256
Jalova Tuulia, Fliku-82

alle 6

11
96
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
46
Leivo Alissa, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
87
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
91
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
182
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
1
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
307
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

alle 6

11
181
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
141
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
188
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
136
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
140
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

6
260
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

6
143
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

8
142
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

8
189
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

10
311
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
305
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
137
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
135
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

10
138
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
191
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
251
Fjäder Erin, Fliku-82

8,5-9

11
133
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
44
Hannula Nella, Viipurin Reipas

8,5-9

11
42
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
310
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
257
Kainulainen Maisa, Fliku-82

8,5-9

11
192
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
144
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
312
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
259
Kärki Siiri, Fliku-82

8,5-9

11
139
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
134
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
197
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
194
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
190
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
195
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
306
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
255
Vattulainen Ella, Fliku-82

8,5-9

11
37
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
95
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
2
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
39
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
3
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
308
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
46
Leivo Alissa, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
309
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
258
Nikulainen Saimi, Fliku-82

8-8,5

11
254
Paakkanen Toini, Fliku-82

8-8,5

11
186
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
7
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
5
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
193
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
4
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
43
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

8-8,5

11
196
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
250
Tirronen Hilma, Fliku-82

8-8,5

11
92
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
185
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
48
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
86
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
187
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
256
Jalova Tuulia, Fliku-82

7,5-8

11
249
Laine Alva, Fliku-82

7,5-8

11
90
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
45
Leivo Sofia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
41
Liljeqvist Iris, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
40
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
47
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
38
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
183
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
182
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
93
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
1
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
307
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
88
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
253
Blomqvist Venla, Fliku-82

7-7,5

11
252
Chernenko Erin, Fliku-82

7-7,5

11
6
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
181
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
96
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
85
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
87
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
91
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
184
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
262
Remes Noora, Fliku-82

6-7

11
261
Karjalahti Silva, Fliku-82

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
191
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

48
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

142
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

260
Antikainen Pinja, Fliku-82

253
Blomqvist Venla, Fliku-82

311
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

252
Chernenko Erin, Fliku-82

136
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

140
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

251
Fjäder Erin, Fliku-82

133
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

305
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

44
Hannula Nella, Viipurin Reipas

86
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

37
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

95
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

42
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

137
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

143
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

135
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

187
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

310
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

256
Jalova Tuulia, Fliku-82

257
Kainulainen Maisa, Fliku-82

2
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

261
Karjalahti Silva, Fliku-82

39
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

192
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

3
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

96
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

308
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

144
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

312
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

259
Kärki Siiri, Fliku-82

249
Laine Alva, Fliku-82

139
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

85
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

90
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

46
Leivo Alissa, Lappeenrannan Voimistelijat

45
Leivo Sofia, Lappeenrannan Voimistelijat

41
Liljeqvist Iris, Kotkan Telinevoimistelijat

134
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

197
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

40
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

47
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

141
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

6
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

194
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

309
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

190
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

38
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

188
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

183
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

258
Nikulainen Saimi, Fliku-82

87
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

91
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

254
Paakkanen Toini, Fliku-82

189
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

186
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

184
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

7
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

262
Remes Noora, Fliku-82

5
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

193
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

182
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

4
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

195
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

43
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

306
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

93
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

196
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

1
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

307
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

250
Tirronen Hilma, Fliku-82

92
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

88
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

185
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

255
Vattulainen Ella, Fliku-82

94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

138
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

181
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH


Last Update: 21.5.2024 9.22.43
SX
SM
MD
XL
XXL