Back 

Ifact Norges cup nr 3 -Turn menn Oslo, 2023-10-27

Junior LUM 13-14 år LUM 15-16 år Rekrutt 11-12 år Selvvalgt 13-14 år Selvvalgt 15-16 år Senior Team Competition
LUM 13-14 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
204
Thomas Kjønsberg
Sotra Sportsklubb
14.700
D: 7.0
E: 7.700
12.975
D: 6.25
E: 6.725
12.800
D: 4.00
E: 8.800
12.000
D: 3.00
E: 9.000
13.300
D: 4.00
E: 9.300
11.850
77.625
FX
14.700
D: 7.0
E: 7.700
PH
12.975
D: 6.3
E: 6.725
SR
12.800
D: 4.0
E: 8.800
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
13.300
D: 4.0
E: 9.300
HB
11.850
D: 5.5
E: 6.350
2
215
Magnus Øivand Schøning
Tromsø Turn
14.100
D: 7.0
E: 7.100
10.375
D: 3.00
E: 7.375
11.600
D: 3.00
E: 8.600
10.900
D: 3.00
E: 7.900
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.350
70.525
7.100
FX
14.100
D: 7.0
E: 7.100
PH
10.375
D: 3.0
E: 7.375
SR
11.600
D: 3.0
E: 8.600
VT
10.900
D: 3.0
E: 7.900
PB
12.200
D: 3.0
E: 9.200
HB
11.350
D: 3.0
E: 8.350
3
229
Emil Kristensen Axberg
Oslo Turn
11.700
D: 3.0
E: 8.700
12.600
D: 6.25
E: 6.350
12.300
D: 3.00
E: 9.300
11.000
D: 3.00
E: 8.000
12.600
D: 3.00
E: 9.600
10.200
70.400
7.225
FX
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PH
12.600
D: 6.3
E: 6.350
SR
12.300
D: 3.0
E: 9.300
VT
11.000
D: 3.0
E: 8.000
PB
12.600
D: 3.0
E: 9.600
HB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
4
202
Julian Laszlo Bergem
Njård
11.000
D: 3.0
E: 8.000
12.100
D: 5.00
E: 7.100
12.000
D: 3.00
E: 9.000
11.700
D: 3.00
E: 8.700
12.350
D: 3.00
E: 9.350
10.500
69.650
7.975
FX
11.000
D: 3.0
E: 8.000
PH
12.100
D: 5.0
E: 7.100
SR
12.000
D: 3.0
E: 9.000
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
12.350
D: 3.0
E: 9.350
HB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
5
228
Sondre Barbo
Oslo Turn
10.800
D: 3.0
E: 7.800
11.450
D: 4.00
E: 7.450
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.000
D: 2.00
E: 9.000
12.350
D: 3.00
E: 9.350
11.050
68.750
8.875
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PH
11.450
D: 4.0
E: 7.450
SR
12.100
D: 3.0
E: 9.100
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
12.350
D: 3.0
E: 9.350
HB
11.050
D: 2.0
E: 9.050
6
227
Even Meling
Stavanger Turnforening
11.200
D: 3.0
E: 8.200
10.825
D: 1.75
E: 9.075
11.500
D: 2.00
E: 9.500
12.000
D: 3.00
E: 9.000
11.050
D: 2.00
E: 9.050
11.350
67.925
9.700
FX
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PH
10.825
D: 1.8
E: 9.075
SR
11.500
D: 2.0
E: 9.500
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
11.050
D: 2.0
E: 9.050
HB
11.350
D: 3.0
E: 8.350
7
218
Nico Marian Schwettmann
Aalesund
10.000
D: 1.0
E: 9.000
10.350
D: 1.25
E: 9.100
12.550
D: 4.00
E: 8.550
10.800
D: 2.00
E: 8.800
12.000
D: 3.00
E: 9.000
9.800
65.500
12.125
FX
10.000
D: 1.0
E: 9.000
PH
10.350
D: 1.3
E: 9.100
SR
12.550
D: 4.0
E: 8.550
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
12.000
D: 3.0
E: 9.000
HB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
8
213
David Lian Jakobsen
Tromsø Turn
9.700
D: 1.5
E: 8.200
10.250
D: 1.50
E: 8.750
10.650
D: 2.00
E: 8.650
11.800
D: 4.00
E: 7.800
10.800
D: 2.00
E: 8.800
9.800
63.000
14.625
FX
9.700
D: 1.5
E: 8.200
PH
10.250
D: 1.5
E: 8.750
SR
10.650
D: 2.0
E: 8.650
VT
11.800
D: 4.0
E: 7.800
PB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
HB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
9
203
Oscar Espeland Gunderssen
Sandnes
8.500
D: 3.0
E: 6.500
ND: 1.00
10.200
D: 2.75
E: 7.450
11.500
D: 2.00
E: 9.500
10.800
D: 2.00
E: 8.800
11.250
D: 3.00
E: 8.250
9.950
62.200
15.425
FX
8.500
D: 3.0
E: 6.500
ND: 1.00
PH
10.200
D: 2.8
E: 7.450
SR
11.500
D: 2.0
E: 9.500
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
HB
9.950
D: 1.5
E: 8.450
9
211
Jakob Åberg
Tromsø Turn
9.900
D: 1.5
E: 8.400
10.200
D: 1.75
E: 8.450
10.850
D: 2.00
E: 8.850
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.700
D: 1.50
E: 9.200
9.750
62.200
15.425
FX
9.900
D: 1.5
E: 8.400
PH
10.200
D: 1.8
E: 8.450
SR
10.850
D: 2.0
E: 8.850
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
10.700
D: 1.5
E: 9.200
HB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
11
219
Theodor Tandberg
Hødd Turn
8.800
D: 1.5
E: 7.300
9.975
D: 1.25
E: 8.725
11.100
D: 2.00
E: 9.100
11.600
D: 3.00
E: 8.600
10.950
D: 2.00
E: 8.950
9.100
61.525
16.100
FX
8.800
D: 1.5
E: 7.300
PH
9.975
D: 1.3
E: 8.725
SR
11.100
D: 2.0
E: 9.100
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
10.950
D: 2.0
E: 8.950
HB
9.100
D: 1.5
E: 7.600
12
220
David Munteanu
Hødd Turn
9.400
D: 1.0
E: 8.400
10.000
D: 1.00
E: 9.000
10.550
D: 1.50
E: 9.050
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.200
D: 1.00
E: 9.200
9.300
60.250
17.375
FX
9.400
D: 1.0
E: 8.400
PH
10.000
D: 1.0
E: 9.000
SR
10.550
D: 1.5
E: 9.050
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
10.200
D: 1.0
E: 9.200
HB
9.300
D: 1.5
E: 7.800
13
231
Patrick Buzungu
Oslo Turn
10.000
D: 3.0
E: 8.000
ND: 1.00
9.300
D: 1.75
E: 7.550
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.500
D: 3.00
E: 7.500
10.800
D: 2.00
E: 8.800
8.650
60.050
17.575
FX
10.000
D: 3.0
E: 8.000
ND: 1.00
PH
9.300
D: 1.8
E: 7.550
SR
10.800
D: 2.0
E: 8.800
VT
10.500
D: 3.0
E: 7.500
PB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
HB
8.650
D: 3.0
E: 6.650
ND: 1.00
14
214
Oliver Folkestad
Tromsø Turn
9.700
D: 1.5
E: 8.200
8.000
D: 1.50
E: 6.500
10.900
D: 1.50
E: 9.400
10.600
D: 2.00
E: 8.600
10.250
D: 2.00
E: 8.250
10.200
59.650
17.975
FX
9.700
D: 1.5
E: 8.200
PH
8.000
D: 1.5
E: 6.500
SR
10.900
D: 1.5
E: 9.400
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
PB
10.250
D: 2.0
E: 8.250
HB
10.200
D: 1.0
E: 9.200
15
206
Sebastian Røinås Lein
Hokksund Turnforening
9.800
D: 1.5
E: 8.300
9.325
D: 1.50
E: 7.825
10.300
D: 1.50
E: 8.800
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.350
D: 1.50
E: 7.850
10.100
59.375
18.250
FX
9.800
D: 1.5
E: 8.300
PH
9.325
D: 1.5
E: 7.825
SR
10.300
D: 1.5
E: 8.800
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
PB
9.350
D: 1.5
E: 7.850
HB
10.100
D: 1.5
E: 8.600
16
216
Olav Batalden
Tromsø Turn
9.100
D: 1.5
E: 7.600
8.925
D: 1.50
E: 7.425
10.100
D: 2.00
E: 8.100
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.650
D: 2.00
E: 8.650
8.650
58.125
19.500
FX
9.100
D: 1.5
E: 7.600
PH
8.925
D: 1.5
E: 7.425
SR
10.100
D: 2.0
E: 8.100
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
10.650
D: 2.0
E: 8.650
HB
8.650
D: 1.5
E: 7.150
17
230
Jacob Støvne-Bjørnsen
Oslo Turn
11.500
D: 3.0
E: 8.500
10.675
D: 2.50
E: 8.175
12.050
D: 3.00
E: 9.050
12.000
D: 3.00
E: 9.000
11.350
57.575
20.050
FX
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PH
10.675
D: 2.5
E: 8.175
SR
12.050
D: 3.0
E: 9.050
VT

PB
12.000
D: 3.0
E: 9.000
HB
11.350
D: 3.0
E: 8.350
18
205
Mats Ellefsen Stærkeby
Hokksund Turnforening
8.700
D: 1.0
E: 7.700
8.600
D: 0.75
E: 7.850
10.150
D: 1.50
E: 8.650
10.400
D: 2.00
E: 8.400
10.250
D: 1.00
E: 9.250
8.850
56.950
20.675
FX
8.700
D: 1.0
E: 7.700
PH
8.600
D: 0.8
E: 7.850
SR
10.150
D: 1.5
E: 8.650
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
PB
10.250
D: 1.0
E: 9.250
HB
8.850
D: 1.0
E: 7.850
19
221
Leon Kelly
Hødd Turn
9.550
D: 1.50
E: 8.050
10.100
D: 2.00
E: 8.100
9.150
D: 1.00
E: 8.150
6.750
35.550
42.075
FX

PH

SR
9.550
D: 1.5
E: 8.050
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
PB
9.150
D: 1.0
E: 8.150
HB
6.750
D: 1.5
E: 5.250
20
201
Alexander Röhrl
Njård
10.600
D: 2.75
E: 7.850
10.150
D: 4.00
E: 7.150
ND: 1.0
10.400
31.150
46.475
FX

PH
10.600
D: 2.8
E: 7.850
SR

VT

PB
10.150
D: 4.0
E: 7.150
ND: 1.00
HB
10.400
D: 1.5
E: 8.900
21
226
Olav Sandanger Keller
Stavanger Turnforening
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
204
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

7.0

7.700


14.700

2
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turn

7.0

7.100


14.100

0.600
3
229
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turn

3.0

8.700


11.700

3.000
4
230
Jacob Støvne-Bjørnsen, Oslo Turn

3.0

8.500


11.500

3.200
5
227
Even Meling, Stavanger Turnforening

3.0

8.200


11.200

3.500
6
202
Julian Laszlo Bergem, Njård

3.0

8.000


11.000

3.700
7
228
Sondre Barbo, Oslo Turn

3.0

7.800


10.800

3.900
8
218
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

1.0

9.000


10.000

4.700
8
231
Patrick Buzungu, Oslo Turn

3.0

8.000

1.0

10.000

4.700
10
211
Jakob Åberg, Tromsø Turn

1.5

8.400


9.900

4.800
11
206
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.5

8.300


9.800

4.900
12
214
Oliver Folkestad, Tromsø Turn

1.5

8.200


9.700

5.000
12
213
David Lian Jakobsen, Tromsø Turn

1.5

8.200


9.700

5.000
14
220
David Munteanu, Hødd Turn

1.0

8.400


9.400

5.300
15
216
Olav Batalden, Tromsø Turn

1.5

7.600


9.100

5.600
16
219
Theodor Tandberg, Hødd Turn

1.5

7.300


8.800

5.900
17
205
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.0

7.700


8.700

6.000
18
203
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes

3.0

6.500

1.0

8.500

6.200
19
201
Alexander Röhrl, Njård




19
221
Leon Kelly, Hødd Turn




19
226
Olav Sandanger Keller, Stavanger Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
204
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb


5.5
7.0


7.600
5.850




12.975
13.100
12.850

2
229
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turn


5.5
7.0


5.500
7.200




12.600
11.000
14.200

0.375
3
202
Julian Laszlo Bergem, Njård


3.0
7.0


8.000
6.200




12.100
11.000
13.200

0.875
4
228
Sondre Barbo, Oslo Turn


4.0
4.0


7.650
7.250




11.450
11.650
11.250

1.525
5
227
Even Meling, Stavanger Turnforening


2.0
1.5


8.900
9.250




10.825
10.900
10.750

2.150
6
230
Jacob Støvne-Bjørnsen, Oslo Turn


3.0
2.0


8.250
8.100




10.675
11.250
10.100

2.300
7
201
Alexander Röhrl, Njård


4.0
1.5


7.100
8.600




10.600
11.100
10.100

2.375
8
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turn


3.0
3.0


5.650
9.100




10.375
8.650
12.100

2.600
9
218
Nico Marian Schwettmann, Aalesund


1.5
1.0


9.200
9.000




10.350
10.700
10.000

2.625
10
213
David Lian Jakobsen, Tromsø Turn


1.5
1.5


8.200
9.300




10.250
9.700
10.800

2.725
11
211
Jakob Åberg, Tromsø Turn


2.0
1.5


7.900
9.000




10.200
9.900
10.500

2.775
11
203
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes


4.0
1.5


5.550
9.350




10.200
9.550
10.850

2.775
13
220
David Munteanu, Hødd Turn


1.0
1.0


8.950
9.050




10.000
9.950
10.050

2.975
14
219
Theodor Tandberg, Hødd Turn


1.5
1.0


8.200
9.250




9.975
9.700
10.250

3.000
15
206
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening


1.5
1.5


8.750
6.900




9.325
10.250
8.400

3.650
16
231
Patrick Buzungu, Oslo Turn


2.0
1.5


7.200
7.900




9.300
9.200
9.400

3.675
17
216
Olav Batalden, Tromsø Turn


1.5
1.5


7.050
7.800




8.925
8.550
9.300

4.050
18
205
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening


1.0
0.5


6.550
9.150




8.600
7.550
9.650

4.375
19
214
Oliver Folkestad, Tromsø Turn


1.5
1.5


7.100
5.900




8.000
8.600
7.400

4.975
20
221
Leon Kelly, Hødd Turn










20
226
Olav Sandanger Keller, Stavanger Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
204
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

4.0

8.800


12.800

2
218
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

4.0

8.550


12.550

0.250
3
229
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turn

3.0

9.300


12.300

0.500
4
228
Sondre Barbo, Oslo Turn

3.0

9.100


12.100

0.700
5
230
Jacob Støvne-Bjørnsen, Oslo Turn

3.0

9.050


12.050

0.750
6
202
Julian Laszlo Bergem, Njård

3.0

9.000


12.000

0.800
7
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turn

3.0

8.600


11.600

1.200
8
203
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes

2.0

9.500


11.500

1.300
8
227
Even Meling, Stavanger Turnforening

2.0

9.500


11.500

1.300
10
219
Theodor Tandberg, Hødd Turn

2.0

9.100


11.100

1.700
11
214
Oliver Folkestad, Tromsø Turn

1.5

9.400


10.900

1.900
12
211
Jakob Åberg, Tromsø Turn

2.0

8.850


10.850

1.950
13
231
Patrick Buzungu, Oslo Turn

2.0

8.800


10.800

2.000
14
213
David Lian Jakobsen, Tromsø Turn

2.0

8.650


10.650

2.150
15
220
David Munteanu, Hødd Turn

1.5

9.050


10.550

2.250
16
206
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.5

8.800


10.300

2.500
17
205
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.5

8.650


10.150

2.650
18
216
Olav Batalden, Tromsø Turn

2.0

8.100


10.100

2.700
19
221
Leon Kelly, Hødd Turn

1.5

8.050


9.550

3.250
20
201
Alexander Röhrl, Njård




20
226
Olav Sandanger Keller, Stavanger Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
227
Even Meling, Stavanger Turnforening


3.0


9.000




6.000
12.000

1
204
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb


3.0


9.000




6.000
12.000

3
213
David Lian Jakobsen, Tromsø Turn


4.0


7.800




5.900
11.800

0.100
4
202
Julian Laszlo Bergem, Njård


3.0


8.700




5.850
11.700

0.150
5
219
Theodor Tandberg, Hødd Turn


3.0


8.600




5.800
11.600

0.200
6
228
Sondre Barbo, Oslo Turn


2.0


9.000




5.500
11.000

0.500
6
229
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turn


3.0


8.000




5.500
11.000

0.500
8
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turn


3.0


7.900




5.450
10.900

0.550
9
211
Jakob Åberg, Tromsø Turn


2.0


8.800




5.400
10.800

0.600
9
203
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes


2.0


8.800




5.400
10.800

0.600
9
220
David Munteanu, Hødd Turn


2.0


8.800




5.400
10.800

0.600
9
218
Nico Marian Schwettmann, Aalesund


2.0


8.800




5.400
10.800

0.600
13
216
Olav Batalden, Tromsø Turn


2.0


8.700




5.350
10.700

0.650
14
214
Oliver Folkestad, Tromsø Turn


2.0


8.600




5.300
10.600

0.700
15
206
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening


2.0


8.500




5.250
10.500

0.750
15
231
Patrick Buzungu, Oslo Turn


3.0


7.500




5.250
10.500

0.750
17
205
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening


2.0


8.400




5.200
10.400

0.800
18
221
Leon Kelly, Hødd Turn


2.0


8.100




5.050
10.100

0.950
19
201
Alexander Röhrl, Njård










19
226
Olav Sandanger Keller, Stavanger Turnforening










19
230
Jacob Støvne-Bjørnsen, Oslo Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
204
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

4.0

9.300


13.300

2
229
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turn

3.0

9.600


12.600

0.700
3
228
Sondre Barbo, Oslo Turn

3.0

9.350


12.350

0.950
3
202
Julian Laszlo Bergem, Njård

3.0

9.350


12.350

0.950
5
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turn

3.0

9.200


12.200

1.100
6
230
Jacob Støvne-Bjørnsen, Oslo Turn

3.0

9.000


12.000

1.300
6
218
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

3.0

9.000


12.000

1.300
8
203
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes

3.0

8.250


11.250

2.050
9
227
Even Meling, Stavanger Turnforening

2.0

9.050


11.050

2.250
10
219
Theodor Tandberg, Hødd Turn

2.0

8.950


10.950

2.350
11
213
David Lian Jakobsen, Tromsø Turn

2.0

8.800


10.800

2.500
11
231
Patrick Buzungu, Oslo Turn

2.0

8.800


10.800

2.500
13
211
Jakob Åberg, Tromsø Turn

1.5

9.200


10.700

2.600
14
216
Olav Batalden, Tromsø Turn

2.0

8.650


10.650

2.650
15
205
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.0

9.250


10.250

3.050
15
214
Oliver Folkestad, Tromsø Turn

2.0

8.250


10.250

3.050
17
220
David Munteanu, Hødd Turn

1.0

9.200


10.200

3.100
18
201
Alexander Röhrl, Njård

4.0

7.150

1.0

10.150

3.150
19
206
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.5

7.850


9.350

3.950
20
221
Leon Kelly, Hødd Turn

1.0

8.150


9.150

4.150
21
226
Olav Sandanger Keller, Stavanger Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
204
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

5.5

6.350


11.850

2
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turn

3.0

8.350


11.350

0.500
2
230
Jacob Støvne-Bjørnsen, Oslo Turn

3.0

8.350


11.350

0.500
2
227
Even Meling, Stavanger Turnforening

3.0

8.350


11.350

0.500
5
228
Sondre Barbo, Oslo Turn

2.0

9.050


11.050

0.800
6
202
Julian Laszlo Bergem, Njård

2.0

8.500


10.500

1.350
7
201
Alexander Röhrl, Njård

1.5

8.900


10.400

1.450
8
214
Oliver Folkestad, Tromsø Turn

1.0

9.200


10.200

1.650
8
229
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turn

3.0

7.200


10.200

1.650
10
206
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.5

8.600


10.100

1.750
11
203
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes

1.5

8.450


9.950

1.900
12
218
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

1.5

8.300


9.800

2.050
12
213
David Lian Jakobsen, Tromsø Turn

1.5

8.300


9.800

2.050
14
211
Jakob Åberg, Tromsø Turn

2.0

7.750


9.750

2.100
15
220
David Munteanu, Hødd Turn

1.5

7.800


9.300

2.550
16
219
Theodor Tandberg, Hødd Turn

1.5

7.600


9.100

2.750
17
205
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.0

7.850


8.850

3.000
18
216
Olav Batalden, Tromsø Turn

1.5

7.150


8.650

3.200
18
231
Patrick Buzungu, Oslo Turn

3.0

6.650

1.0

8.650

3.200
20
221
Leon Kelly, Hødd Turn

1.5

5.250


6.750

5.100
21
226
Olav Sandanger Keller, Stavanger Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turn




202
Julian Laszlo Bergem, Njård




218
Nico Marian Schwettmann, Aalesund




213
David Lian Jakobsen, Tromsø Turn




211
Jakob Åberg, Tromsø Turn




219
Theodor Tandberg, Hødd Turn




220
David Munteanu, Hødd Turn




214
Oliver Folkestad, Tromsø Turn




206
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening




216
Olav Batalden, Tromsø Turn




205
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening




221
Leon Kelly, Hødd Turn




201
Alexander Röhrl, Njård




226
Olav Sandanger Keller, Stavanger Turnforening





Last Update: 6/21/2024 3:22:19 AM
SX
SM
MD
XL
XXL