Back 

Ifact Norges cup nr 3 -Turn menn Oslo, 2023-10-27

Junior LUM 13-14 år LUM 15-16 år Rekrutt 11-12 år Selvvalgt 13-14 år Selvvalgt 15-16 år Senior Team Competition
Senior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
504
Sebastian Sponvik
Hoppensprett Turn
12.600
D: 5.0
E: 7.600
11.800
D: 4.60
E: 7.200
12.850
D: 4.40
E: 8.450
14.300
D: 5.20
E: 9.100
12.250
D: 4.30
E: 7.950
12.750
76.550
FX
12.600
D: 5.0
E: 7.600
PH
11.800
D: 4.6
E: 7.200
SR
12.850
D: 4.4
E: 8.450
VT
14.300
D: 5.2
E: 9.100
PB
12.250
D: 4.3
E: 7.950
HB
12.750
D: 4.2
E: 8.550
2
501
Niklas Marton Syverhuset
Laksevåg Turn og IL
13.200
D: 5.6
E: 7.600
11.250
D: 3.10
E: 8.150
13.250
D: 5.00
E: 8.250
12.650
D: 4.80
E: 7.850
12.850
D: 3.60
E: 9.250
12.000
75.200
1.350
FX
13.200
D: 5.6
E: 7.600
PH
11.250
D: 3.1
E: 8.150
SR
13.250
D: 5.0
E: 8.250
VT
12.650
D: 4.8
E: 7.850
PB
12.850
D: 3.6
E: 9.250
HB
12.000
D: 3.8
E: 8.200
3
506
Jacob Gudim Karlsen
Oslo Turn
12.350
D: 4.5
E: 7.850
10.200
D: 4.60
E: 5.600
13.350
D: 5.00
E: 8.350
14.100
D: 5.20
E: 8.900
10.550
D: 4.30
E: 6.250
12.700
73.250
3.300
FX
12.350
D: 4.5
E: 7.850
PH
10.200
D: 4.6
E: 5.600
SR
13.350
D: 5.0
E: 8.350
VT
14.100
D: 5.2
E: 8.900
PB
10.550
D: 4.3
E: 6.250
HB
12.700
D: 4.2
E: 8.500
4
510
Peder Funderud Skogvang
Oslo Turn
12.750
D: 5.0
E: 7.950
ND: 0.20
9.300
D: 4.90
E: 4.400
11.300
D: 4.30
E: 7.000
13.350
D: 4.80
E: 8.550
12.800
D: 4.00
E: 8.800
13.000
72.500
4.050
FX
12.750
D: 5.0
E: 7.950
ND: 0.20
PH
9.300
D: 4.9
E: 4.400
SR
11.300
D: 4.3
E: 7.000
VT
13.350
D: 4.8
E: 8.550
PB
12.800
D: 4.0
E: 8.800
HB
13.000
D: 4.8
E: 8.200
5
509
Nore Skulesson Stene
Oslo Turn
11.550
D: 5.0
E: 6.550
11.900
D: 5.30
E: 6.600
12.400
D: 4.00
E: 8.400
13.300
D: 4.80
E: 8.500
9.950
D: 4.30
E: 5.650
9.300
68.400
8.150
FX
11.550
D: 5.0
E: 6.550
PH
11.900
D: 5.3
E: 6.600
SR
12.400
D: 4.0
E: 8.400
VT
13.300
D: 4.8
E: 8.500
PB
9.950
D: 4.3
E: 5.650
HB
9.300
D: 4.7
E: 4.600
6
505
Edvard Dimmen Roppen
Hødd Turn
9.850
D: 3.9
E: 6.250
ND: 0.30
8.950
D: 2.30
E: 6.650
10.100
D: 2.60
E: 7.800
ND: 0.30
12.650
D: 4.00
E: 8.650
11.550
D: 2.60
E: 8.950
10.050
63.150
13.400
FX
9.850
D: 3.9
E: 6.250
ND: 0.30
PH
8.950
D: 2.3
E: 6.650
SR
10.100
D: 2.6
E: 7.800
ND: 0.30
VT
12.650
D: 4.0
E: 8.650
PB
11.550
D: 2.6
E: 8.950
HB
10.050
D: 2.4
E: 7.650
7
511
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turn
11.750
D: 4.1
E: 7.650
10.100
D: 3.20
E: 6.900
11.250
D: 3.20
E: 8.050
12.100
D: 4.00
E: 8.200
ND: 0.10
11.800
D: 3.30
E: 8.500
57.000
19.550
FX
11.750
D: 4.1
E: 7.650
PH
10.100
D: 3.2
E: 6.900
SR
11.250
D: 3.2
E: 8.050
VT
12.100
D: 4.0
E: 8.200
ND: 0.10
PB
11.800
D: 3.3
E: 8.500
HB

8
502
Fredrik Bjørnevik Aas
Laksevåg Turn og IL
12.550
D: 4.80
E: 7.750
12.550
D: 4.70
E: 7.850
12.450
37.550
39.000
FX

PH
12.550
D: 4.8
E: 7.750
SR

VT

PB
12.550
D: 4.7
E: 7.850
HB
12.450
D: 4.7
E: 7.750
9
503
Jonas Bruvik Dølvik
Laksevåg Turn og IL
12.000
D: 3.30
E: 8.700
11.050
23.050
53.500
FX

PH

SR

VT

PB
12.000
D: 3.3
E: 8.700
HB
11.050
D: 3.4
E: 7.650
10
507
Joar Birkeland amblie
Oslo Turn
12.400
D: 4.7
E: 7.800
ND: 0.10
12.400
64.150
FX
12.400
D: 4.7
E: 7.800
ND: 0.10
PH

SR

VT

PB

HB

11
508
Nikolai Fredriksen
Oslo Turn
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
501
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

5.6

7.600


13.200

2
510
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turn

5.0

7.950

0.2

12.750

0.450
3
504
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn

5.0

7.600


12.600

0.600
4
507
Joar Birkeland amblie, Oslo Turn

4.7

7.800

0.1

12.400

0.800
5
506
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn

4.5

7.850


12.350

0.850
6
511
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turn

4.1

7.650


11.750

1.450
7
509
Nore Skulesson Stene, Oslo Turn

5.0

6.550


11.550

1.650
8
505
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

3.9

6.250

0.3

9.850

3.350
9
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL




9
503
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL




9
508
Nikolai Fredriksen, Oslo Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

4.8

7.750


12.550

2
509
Nore Skulesson Stene, Oslo Turn

5.3

6.600


11.900

0.650
3
504
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn

4.6

7.200


11.800

0.750
4
501
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

3.1

8.150


11.250

1.300
5
506
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn

4.6

5.600


10.200

2.350
6
511
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turn

3.2

6.900


10.100

2.450
7
510
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turn

4.9

4.400


9.300

3.250
8
505
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.3

6.650


8.950

3.600
9
503
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL




9
507
Joar Birkeland amblie, Oslo Turn




9
508
Nikolai Fredriksen, Oslo Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
506
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn

5.0

8.350


13.350

2
501
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

5.0

8.250


13.250

0.100
3
504
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn

4.4

8.450


12.850

0.500
4
509
Nore Skulesson Stene, Oslo Turn

4.0

8.400


12.400

0.950
5
510
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turn

4.3

7.000


11.300

2.050
6
511
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turn

3.2

8.050


11.250

2.100
7
505
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.6

7.800

0.3

10.100

3.250
8
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL




8
503
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL




8
507
Joar Birkeland amblie, Oslo Turn




8
508
Nikolai Fredriksen, Oslo Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
504
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn


5.2


9.100




7.150
14.300

2
506
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn


5.2


8.900




7.050
14.100

0.100
3
510
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turn


4.8


8.550




6.675
13.350

0.475
4
509
Nore Skulesson Stene, Oslo Turn


4.8


8.500




6.650
13.300

0.500
5
505
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn


4.0


8.650




6.325
12.650

0.825
5
501
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL


4.8


7.850




6.325
12.650

0.825
7
511
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turn


4.0


8.200


0.1

6.050
12.100

1.100
8
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL










8
503
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL










8
507
Joar Birkeland amblie, Oslo Turn










8
508
Nikolai Fredriksen, Oslo Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
501
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

3.6

9.250


12.850

2
510
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turn

4.0

8.800


12.800

0.050
3
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

4.7

7.850


12.550

0.300
4
504
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn

4.3

7.950


12.250

0.600
5
503
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL

3.3

8.700


12.000

0.850
6
511
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turn

3.3

8.500


11.800

1.050
7
505
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.6

8.950


11.550

1.300
8
506
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn

4.3

6.250


10.550

2.300
9
509
Nore Skulesson Stene, Oslo Turn

4.3

5.650


9.950

2.900
10
507
Joar Birkeland amblie, Oslo Turn




10
508
Nikolai Fredriksen, Oslo Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
510
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turn

4.8

8.200


13.000

2
504
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn

4.2

8.550


12.750

0.250
3
506
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn

4.2

8.500


12.700

0.300
4
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

4.7

7.750


12.450

0.550
5
501
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

3.8

8.200


12.000

1.000
6
503
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL

3.4

7.650


11.050

1.950
7
505
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.4

7.650


10.050

2.950
8
509
Nore Skulesson Stene, Oslo Turn

4.7

4.600


9.300

3.700
9
507
Joar Birkeland amblie, Oslo Turn




9
508
Nikolai Fredriksen, Oslo Turn




9
511
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
504
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn




501
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL




506
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn




510
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turn




509
Nore Skulesson Stene, Oslo Turn




505
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn




511
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turn




502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL




503
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL




507
Joar Birkeland amblie, Oslo Turn




508
Nikolai Fredriksen, Oslo Turn





Last Update: 6/16/2024 9:16:12 PM
SX
SM
MD
XL
XXL