Back 

FIG konkurranse nr. 2 turn Holmen Turnhall, Asker., 23.-24. april

All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals  

Gutter Junior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 103  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma 75.450
2 118  Sofus Heggemsnes, Oslo Turn 74.950
3 125  Fredrik Johnsen, Hoppensprett 73.750
4 120  Theodor Roald Gadderud, Oslo Turn 73.550
5 121  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn 69.700
6 102  Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma 69.650
7 110  Yakob Wenham, Tromsø 67.750
8 123  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turn 66.250
9 122  Peter Nilsen Rønbeck, Oslo Turn 64.950
10 141  Didrik Gundersen , Elverum 64.900
11 140  Niklas Syverhuset, Elverum 64.750
12 113  Elias Benjamin Egli, Njård 64.600
13 112  Peder Funderud Skogvang, Tromsø 63.000
14 117  Jesper Henriksen, Trondheim 62.950
15 124  Magnus Nygaard-Damm , Oslo Turn 62.700
16 101  Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma 62.050
17 142  Henrik Nørgaard , Nedre Glomma 61.550
18 116  Sebastian Bjerkan, Trondheim 61.150
19 114  Andreas Eek-Floten, Njård 61.000
20 115  Brage Eckhoff Planke, Njård 60.900
21 106  Benjamin Riska, Sandnes 60.750
22 108  Tobias Mortensen, Stord IL 57.550
23 111  Iver Oprand Heggelund, Tromsø 57.100
24 100  Simen Uriansrud , Bergen 56.450
25 105  Halvor Hetland, Sandnes 45.900
26 107  Christoffer Tonstad, Sandnes 42.150
27 119  Marius Wester Reistad, Oslo Turn 20.100

Gutter Senior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 136  Pietro Giachino, Njård 80.400
2 132  Nikolai Rønbeck, Oslo Turn 72.750
3 104  Henrik Stiansen, Nedre Glomma 72.350
4 109  Hans-Jørgen Engstad, Tromsø 66.250
5 133  Lars Eik Breirem, Stord IL 64.300
6 135  Odin Kalvø, Njård 38.100
7 130  Jesper Opheim, Trondheim 0.000

Jenter Junior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 13  Juliane Tøssebro , Bergen 49.100
2 16  Edel Charlotte Eiken Fosse , Nidaros 48.000
3 6  Sara Davidsen, Laksevåg 47.100
4 3  Julie Søderstrøm, Asker 46.800
4 7  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg 46.800
6 14  Maria Tronrud, Oslo Turn 46.250
7 10  Mari T. Kanter, Holmen T&T 45.500
8 9  Anne Tingvold, Holmen T&T 45.350
9 17  Vilma Oline Aarflot Smestad, Nidaros 44.600
10 4  Ida Holde Bjørkelund, Asker 43.850
11 1  Nora Irgens, Fana 40.500
11 8  Anette Kvaløy, Trondhjem 40.500
13 2  Agnè Zvirblyte, Laksevåg 37.450
14 5  Maren Rønnevig, Asker 33.750

Jenter Senior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 23  Martine R.Skregelid, Asker 49.500
2 34  Sofie Skåttun, Oslo Turn 49.450
2 41  Thea Mille Nygaard, Holmen T&T 49.450
4 37  Sofie Bråten, Oslo Turn 47.500
5 39  Victoria Bøe, Holmen T&T 47.450
6 40  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen T&T 46.550
7 20  Martine Bjørshol, Kristiansund 45.400
8 24  Martine Magnussen, Nedre Glomma 44.900
9 21  Katarina Schilling, Asker 44.650
10 36  Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turn 42.950
11 33  Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turn 42.500
12 42  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand 41.200
13 28  Harriet Stendahl, Stavanger 40.850
14 31  Sandra Mohn Kvam, Trondheim 39.300
15 29  Frida Skjæveland, Stavanger 38.350
16 26  Sidsel Fredlund Bjander, Sandnes 37.000
17 27  Astrid Fredlund Bjander, Sandnes 30.650
18 30  Kristin Bjørbak, HSIL 21.450
19 22  Solveig M. Berg, Asker 12.000
20 25  Lene Syvertsen, Sandnes 0

Jenter Junior Finals

Vault

Name Score
1 13  Juliane Tøssebro , Bergen
12.800
1 6  Sara Davidsen, Laksevåg
12.800
1 16  Edel Charlotte Eiken Fosse , Nidaros
12.800
4 7  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
12.750
5 10  Mari T. Kanter, Holmen T&T
12.725
6 3  Julie Søderstrøm, Asker
12.200
7 2  Agnè Zvirblyte, Laksevåg
0

Uneven bars

Name Score
1 3  Julie Søderstrøm, Asker
10.450
1 16  Edel Charlotte Eiken Fosse , Nidaros
10.450
3 13  Juliane Tøssebro , Bergen
10.200
4 7  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
9.100
5 14  Maria Tronrud, Oslo Turn
8.850
6 17  Vilma Oline Aarflot Smestad, Nidaros
8.400
7 6  Sara Davidsen, Laksevåg
0
7 4  Ida Holde Bjørkelund, Asker
0

Beam

Name Score
1 3  Julie Søderstrøm, Asker
13.000
2 16  Edel Charlotte Eiken Fosse , Nidaros
12.850
3 10  Mari T. Kanter, Holmen T&T
12.750
4 6  Sara Davidsen, Laksevåg
12.700
5 13  Juliane Tøssebro , Bergen
12.250
6 14  Maria Tronrud, Oslo Turn
11.950
7 8  Anette Kvaløy, Trondhjem
10.700
8 7  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
0

Floor

Name Score
1 13  Juliane Tøssebro , Bergen
12.950
2 16  Edel Charlotte Eiken Fosse , Nidaros
12.300
3 7  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
12.150
4 14  Maria Tronrud, Oslo Turn
11.950
4 6  Sara Davidsen, Laksevåg
11.950
6 10  Mari T. Kanter, Holmen T&T
10.650
7 1  Nora Irgens, Fana
0
7 3  Julie Søderstrøm, Asker
0

Jenter Senior Finals

Vault

Name Score
1 20  Martine Bjørshol, Kristiansund
12.900
2 24  Martine Magnussen, Nedre Glomma
12.725
3 36  Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turn
12.675
4 29  Frida Skjæveland, Stavanger
12.300
5 28  Harriet Stendahl, Stavanger
11.475

Uneven bars

Name Score
1 40  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen T&T
11.750
2 21  Katarina Schilling, Asker
11.250
3 39  Victoria Bøe, Holmen T&T
10.900
4 24  Martine Magnussen, Nedre Glomma
10.400
5 33  Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turn
9.700
6 34  Sofie Skåttun, Oslo Turn
8.800
7 20  Martine Bjørshol, Kristiansund
0

Beam

Name Score
1 40  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen T&T
12.700
2 22  Solveig M. Berg, Asker
12.250
3 39  Victoria Bøe, Holmen T&T
12.200
4 21  Katarina Schilling, Asker
10.900
5 30  Kristin Bjørbak, HSIL
10.750
6 34  Sofie Skåttun, Oslo Turn
10.700
7 24  Martine Magnussen, Nedre Glomma
0

Floor

Name Score
1 34  Sofie Skåttun, Oslo Turn
12.150
2 20  Martine Bjørshol, Kristiansund
12.000
3 40  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen T&T
11.900
4 39  Victoria Bøe, Holmen T&T
11.800
5 24  Martine Magnussen, Nedre Glomma
11.750
6 36  Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turn
11.000
7 31  Sandra Mohn Kvam, Trondheim
0

Gutter Junior Finals

Floor

Name Score
1 120  Theodor Roald Gadderud, Oslo Turn
13.500
2 103  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma
13.450
3 125  Fredrik Johnsen, Hoppensprett
12.950
4 118  Sofus Heggemsnes, Oslo Turn
12.450
5 102  Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma
12.250
6 117  Jesper Henriksen, Trondheim
12.100
7 124  Magnus Nygaard-Damm , Oslo Turn
0
7 105  Halvor Hetland, Sandnes
0

Pommel

Name Score
1 120  Theodor Roald Gadderud, Oslo Turn
13.100
2 102  Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma
12.250
3 125  Fredrik Johnsen, Hoppensprett
12.150
4 121  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn
10.800
5 118  Sofus Heggemsnes, Oslo Turn
10.200
6 123  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turn
9.700
7 122  Peter Nilsen Rønbeck, Oslo Turn
0
7 103  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma
0

Still rings

Name Score
1 125  Fredrik Johnsen, Hoppensprett
13.200
2 120  Theodor Roald Gadderud, Oslo Turn
12.050
3 103  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma
11.950
4 105  Halvor Hetland, Sandnes
11.650
5 121  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn
11.300
6 118  Sofus Heggemsnes, Oslo Turn
11.000
7 101  Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma
0
7 113  Elias Benjamin Egli, Njård
0

Vault

Name Score
1 105  Halvor Hetland, Sandnes
12.550
2 102  Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma
12.175
3 100  Simen Uriansrud , Bergen
11.950
4 110  Yakob Wenham, Tromsø
11.900
5 141  Didrik Gundersen , Elverum
11.700
6 124  Magnus Nygaard-Damm , Oslo Turn
11.575

Parallel bars

Name Score
1 125  Fredrik Johnsen, Hoppensprett
13.150
2 118  Sofus Heggemsnes, Oslo Turn
12.650
3 121  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn
12.250
4 103  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma
11.700
5 110  Yakob Wenham, Tromsø
11.300
6 142  Henrik Nørgaard , Nedre Glomma
11.150
7 112  Peder Funderud Skogvang, Tromsø
0
7 140  Niklas Syverhuset, Elverum
0

High bar

Name Score
1 103  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma
12.850
2 118  Sofus Heggemsnes, Oslo Turn
12.600
3 120  Theodor Roald Gadderud, Oslo Turn
11.750
4 102  Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma
11.500
5 121  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turn
11.000
6 113  Elias Benjamin Egli, Njård
8.400
7 112  Peder Funderud Skogvang, Tromsø
0

Gutter Senior Finals

Floor

Name Score
1 135  Odin Kalvø, Njård
13.300
2 104  Henrik Stiansen, Nedre Glomma
12.500
3 109  Hans-Jørgen Engstad, Tromsø
12.250
4 132  Nikolai Rønbeck, Oslo Turn
11.450
5 136  Pietro Giachino, Njård
0.000

Pommel

Name Score
1 136  Pietro Giachino, Njård
13.150
2 135  Odin Kalvø, Njård
11.450
3 132  Nikolai Rønbeck, Oslo Turn
10.950
4 133  Lars Eik Breirem, Stord IL
9.200
5 104  Henrik Stiansen, Nedre Glomma
8.650

Still rings

Name Score
1 135  Odin Kalvø, Njård
13.100
2 132  Nikolai Rønbeck, Oslo Turn
12.200
3 104  Henrik Stiansen, Nedre Glomma
11.850
4 109  Hans-Jørgen Engstad, Tromsø
11.300
5 133  Lars Eik Breirem, Stord IL
10.400
6 136  Pietro Giachino, Njård
0

Vault

Name Score
1 104  Henrik Stiansen, Nedre Glomma
13.150
2 132  Nikolai Rønbeck, Oslo Turn
12.950
3 109  Hans-Jørgen Engstad, Tromsø
0

Parallel bars

Name Score
1 132  Nikolai Rønbeck, Oslo Turn
12.800
2 104  Henrik Stiansen, Nedre Glomma
12.750
3 109  Hans-Jørgen Engstad, Tromsø
11.900
4 133  Lars Eik Breirem, Stord IL
11.400
5 136  Pietro Giachino, Njård
0

High bar

Name Score
1 133  Lars Eik Breirem, Stord IL
11.750
2 104  Henrik Stiansen, Nedre Glomma
11.250
3 132  Nikolai Rønbeck, Oslo Turn
10.700
4 109  Hans-Jørgen Engstad, Tromsø
8.950
5 136  Pietro Giachino, Njård
0

Last Update: 6/24/2019 6:39:25 PM