Back 

Nevis Cup 2023 Staffanstorp, 2023-10-28

Junior B Junior A Senior B Senior A DT Senior Pre Junior DT Junior
Junior B
Unofficial results
Pl
#
Name
Round 1
Round 2
Total
Gap
1
2
Christ Michelle
SVNA Hamburg
18.300
D: 5.500
A: 5.900
E: 6.900
18.850
D: 6.100
A: 5.900
E: 6.850
37.150
Round 1
18.300
D: 5.500
A: 5.900
E: 6.900
Round 2
18.850
D: 6.100
A: 5.900
E: 6.850
2
9
Wulis Angelina
SVNA Hamburg
14.950
D: 2.300
A: 5.900
E: 6.750
14.100
D: 2.800
A: 5.200
E: 6.100
29.050
8.100
Round 1
14.950
D: 2.300
A: 5.900
E: 6.750
Round 2
14.100
D: 2.800
A: 5.200
E: 6.100
3
14
Hendar Lilly
Nevis RGK
14.500
D: 3.800
A: 5.900
E: 4.800
12.300
D: 1.500
A: 5.700
E: 5.100
26.800
10.350
Round 1
14.500
D: 3.800
A: 5.900
E: 4.800
Round 2
12.300
D: 1.500
A: 5.700
E: 5.100
4
5
Mansika Halle Nora
Snarøya Gymnastikk-og Turnforening
14.050
D: 2.700
A: 5.500
E: 5.850
12.650
D: 2.000
A: 4.650
E: 6.000
26.700
10.450
Round 1
14.050
D: 2.700
A: 5.500
E: 5.850
Round 2
12.650
D: 2.000
A: 4.650
E: 6.000
5
17
Khodzynska Uliana
C4-gymnasterna
13.200
D: 3.300
A: 4.700
E: 5.200
13.250
D: 3.000
A: 5.200
E: 5.050
26.450
10.700
Round 1
13.200
D: 3.300
A: 4.700
E: 5.200
Round 2
13.250
D: 3.000
A: 5.200
E: 5.050
6
20
Stefanova Stefani
SVNA Hamburg
12.350
D: 3.000
A: 4.950
E: 4.400
14.000
D: 2.700
A: 5.800
E: 5.500
26.350
10.800
Round 1
12.350
D: 3.000
A: 4.950
E: 4.400
Round 2
14.000
D: 2.700
A: 5.800
E: 5.500
7
3
Olofsson Emmalisa
C4-gymnasterna
12.700
D: 2.800
A: 5.650
E: 4.250
13.550
D: 2.100
A: 5.600
E: 5.850
26.250
10.900
Round 1
12.700
D: 2.800
A: 5.650
E: 4.250
Round 2
13.550
D: 2.100
A: 5.600
E: 5.850
8
1
Jessen Iben Pagsberg
TIK Gymnastik
9.450
D: 1.800
A: 4.550
E: 3.100
12.050
D: 2.500
A: 4.350
E: 5.200
21.500
15.650
Round 1
9.450
D: 1.800
A: 4.550
E: 3.100
Round 2
12.050
D: 2.500
A: 4.350
E: 5.200
8
4
Stam Elin
OBQ Leeuwarden
14.250
D: 2.800
A: 5.350
E: 6.100
11.700
D: 1.400
A: 5.500
E: 5.100
Pen: 0.30
25.950
11.200
Round 1
14.250
D: 2.800
A: 5.350
E: 6.100
Round 2
11.700
D: 1.400
A: 5.500
E: 5.100
Pen 0.3
8
6
Rosberg Wall Ebba
Nevis RGK
10.900
D: 0.900
A: 4.750
E: 5.250
10.100
D: 1.000
A: 4.800
E: 4.300
21.000
16.150
Round 1
10.900
D: 0.900
A: 4.750
E: 5.250
Round 2
10.100
D: 1.000
A: 4.800
E: 4.300
8
7
Thoke-Jørgensen Emelie
GF Öbro
6.600
D: 0.200
A: 3.300
E: 3.100
6.850
D: 0.400
A: 3.900
E: 2.550
13.450
23.700
Round 1
6.600
D: 0.200
A: 3.300
E: 3.100
Round 2
6.850
D: 0.400
A: 3.900
E: 2.550
8
8
Kaltak Maja
C4-gymnasterna
12.150
D: 2.200
A: 5.000
E: 5.250
Pen: 0.30
8.700
D: 1.600
A: 4.250
E: 2.850
20.850
16.300
Round 1
12.150
D: 2.200
A: 5.000
E: 5.250
Pen 0.3
Round 2
8.700
D: 1.600
A: 4.250
E: 2.850
8
10
Koroleva Maria
Landskrona KvGF
13.350
D: 2.800
A: 5.700
E: 4.850
11.550
D: 2.200
A: 5.400
E: 3.950
24.900
12.250
Round 1
13.350
D: 2.800
A: 5.700
E: 4.850
Round 2
11.550
D: 2.200
A: 5.400
E: 3.950
8
11
Gomes Ryom Sofia Luisa
GF Öbro
10.150
D: 1.000
A: 4.250
E: 4.900
11.200
D: 1.600
A: 5.100
E: 4.500
21.350
15.800
Round 1
10.150
D: 1.000
A: 4.250
E: 4.900
Round 2
11.200
D: 1.600
A: 5.100
E: 4.500
8
12
Sinjab Yara
C4-gymnasterna
9.650
D: 0.400
A: 4.500
E: 4.750
8.550
D: 0.800
A: 4.800
E: 2.950
18.200
18.950
Round 1
9.650
D: 0.400
A: 4.500
E: 4.750
Round 2
8.550
D: 0.800
A: 4.800
E: 2.950
8
13
Kochetkova Yulia
Snarøya Gymnastikk-og Turnforening
13.200
D: 1.600
A: 5.150
E: 6.450
9.850
D: 1.300
A: 4.900
E: 3.650
23.050
14.100
Round 1
13.200
D: 1.600
A: 5.150
E: 6.450
Round 2
9.850
D: 1.300
A: 4.900
E: 3.650
8
15
Holze Jensen Emilie
Olstykke Gymnastics Club
13.800
D: 3.700
A: 4.750
E: 5.350
10.250
D: 2.000
A: 4.900
E: 3.350
24.050
13.100
Round 1
13.800
D: 3.700
A: 4.750
E: 5.350
Round 2
10.250
D: 2.000
A: 4.900
E: 3.350
8
16
Knaus Milena
SVNA Hamburg
Round 1



Round 2



8
18
Silberbrandt Nanna
GF Öbro
11.450
D: 3.300
A: 4.200
E: 3.950
13.500
D: 2.000
A: 6.000
E: 5.500
24.950
12.200
Round 1
11.450
D: 3.300
A: 4.200
E: 3.950
Round 2
13.500
D: 2.000
A: 6.000
E: 5.500
8
18
Sandell Smilla
Nevis RGK
7.200
D: 0.400
A: 3.850
E: 2.950
5.650
A: 4.200
E: 1.450
12.850
24.300
Round 1
7.200
D: 0.400
A: 3.850
E: 2.950
Round 2
5.650

A: 4.200
E: 1.450
Pl
#
Name
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
2
Christ Michelle, SVNA Hamburg

5.500

5.900

6.900

18.300

2
9
Wulis Angelina, SVNA Hamburg

2.300

5.900

6.750

14.950

3.350
3
14
Hendar Lilly, Nevis RGK

3.800

5.900

4.800

14.500

3.800
4
4
Stam Elin, OBQ Leeuwarden

2.800

5.350

6.100

14.250

4.050
5
5
Mansika Halle Nora, Snarøya Gymnastikk-og Turnforening

2.700

5.500

5.850

14.050

4.250
6
15
Holze Jensen Emilie, Olstykke Gymnastics Club

3.700

4.750

5.350

13.800

4.500
7
10
Koroleva Maria, Landskrona KvGF

2.800

5.700

4.850

13.350

4.950
8
1
Jessen Iben Pagsberg, TIK Gymnastik

1.800

4.550

3.100

9.450

8.850
8
3
Olofsson Emmalisa, C4-gymnasterna

2.800

5.650

4.250

12.700

5.600
8
6
Rosberg Wall Ebba, Nevis RGK

0.900

4.750

5.250

10.900

7.400
8
7
Thoke-Jørgensen Emelie, GF Öbro

0.200

3.300

3.100

6.600

11.700
8
8
Kaltak Maja, C4-gymnasterna

2.200

5.000

5.250

0.30

12.150

6.150
8
11
Gomes Ryom Sofia Luisa, GF Öbro

1.000

4.250

4.900

10.150

8.150
8
12
Sinjab Yara, C4-gymnasterna

0.400

4.500

4.750

9.650

8.650
8
13
Kochetkova Yulia, Snarøya Gymnastikk-og Turnforening

1.600

5.150

6.450

13.200

5.100
8
16
Knaus Milena, SVNA Hamburg


8
17
Khodzynska Uliana, C4-gymnasterna

3.300

4.700

5.200

13.200

5.100
8
18
Silberbrandt Nanna, GF Öbro

3.300

4.200

3.950

11.450

6.850
8
18
Sandell Smilla, Nevis RGK

0.400

3.850

2.950

7.200

11.100
8
20
Stefanova Stefani, SVNA Hamburg

3.000

4.950

4.400

12.350

5.950
Pl
#
Name
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
2
Christ Michelle, SVNA Hamburg

6.100

5.900

6.850

18.850

2
9
Wulis Angelina, SVNA Hamburg

2.800

5.200

6.100

14.100

4.750
3
20
Stefanova Stefani, SVNA Hamburg

2.700

5.800

5.500

14.000

4.850
4
3
Olofsson Emmalisa, C4-gymnasterna

2.100

5.600

5.850

13.550

5.300
5
18
Silberbrandt Nanna, GF Öbro

2.000

6.000

5.500

13.500

5.350
6
17
Khodzynska Uliana, C4-gymnasterna

3.000

5.200

5.050

13.250

5.600
7
5
Mansika Halle Nora, Snarøya Gymnastikk-og Turnforening

2.000

4.650

6.000

12.650

6.200
8
1
Jessen Iben Pagsberg, TIK Gymnastik

2.500

4.350

5.200

12.050

6.800
8
4
Stam Elin, OBQ Leeuwarden

1.400

5.500

5.100

0.30

11.700

7.150
8
6
Rosberg Wall Ebba, Nevis RGK

1.000

4.800

4.300

10.100

8.750
8
7
Thoke-Jørgensen Emelie, GF Öbro

0.400

3.900

2.550

6.850

12.000
8
8
Kaltak Maja, C4-gymnasterna

1.600

4.250

2.850

8.700

10.150
8
10
Koroleva Maria, Landskrona KvGF

2.200

5.400

3.950

11.550

7.300
8
11
Gomes Ryom Sofia Luisa, GF Öbro

1.600

5.100

4.500

11.200

7.650
8
12
Sinjab Yara, C4-gymnasterna

0.800

4.800

2.950

8.550

10.300
8
13
Kochetkova Yulia, Snarøya Gymnastikk-og Turnforening

1.300

4.900

3.650

9.850

9.000
8
14
Hendar Lilly, Nevis RGK

1.500

5.700

5.100

12.300

6.550
8
15
Holze Jensen Emilie, Olstykke Gymnastics Club

2.000

4.900

3.350

10.250

8.600
8
16
Knaus Milena, SVNA Hamburg


8
18
Sandell Smilla, Nevis RGK

4.200

1.450

5.650

13.200
Pl
#
Name
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen-
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 12:39:47 AM
SX
SM
MD
XL
XXL