Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Isokyrö Isokyrö, 2023-11-03

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E-luokka F nuoremmat F vanhemmat G-luokka B juokkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue
B nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
hyppy
nojapuut
puomi
permanto
Yhteensä
Erotus
1
85
Kytömäki Matilda
Tampereen Sisu
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
hyppy
9-9,5
nojapuut
8,5-9
puomi
8,5-9
permanto
8,5-9
2
117
Strand Stella
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8-8,5
V
hyppy
8,5-9
nojapuut
9-9,5
puomi
8,5-9
permanto
8-8,5
3
121
Mäkelä Vera
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
8,5-9
9-9,5
V
hyppy
8,5-9
nojapuut
8,5-9
puomi
8,5-9
permanto
9-9,5
4
88
Hyvönen Elle
Tampereen Sisu
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
hyppy
9-9,5
nojapuut
8-8,5
puomi
8-8,5
permanto
8,5-9
5
87
Rytkönen Indiana
Tampereen Sisu
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
hyppy
9-9,5
nojapuut
7,5-8
puomi
8,5-9
permanto
8,5-9
6
55
Kilkku Lila
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
9-9,5
8-8,5
8-8,5
V
hyppy
8,5-9
nojapuut
9-9,5
puomi
8-8,5
permanto
8-8,5
6
86
Malm Laura
Tampereen Sisu
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
hyppy
9-9,5
nojapuut
8-8,5
puomi
8,5-9
permanto
8-8,5
8
118
Berg Ida
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
8,5-9
7-7,5
7,5-8
IV
hyppy
9-9,5
nojapuut
8,5-9
puomi
7-7,5
permanto
7,5-8
9
119
Ekholm Siri
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
hyppy
9-9,5
nojapuut
7,5-8
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
10
91
Koskinen Valma
Tampereen Sisu
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
hyppy
9-9,5
nojapuut
7,5-8
puomi
7,5-8
permanto
8-8,5
11
3
Kallioniemi Erin
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
7-7,5
puomi
7,5-8
permanto
8,5-9
11
11
Keckman Eini
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7-7,5
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
7,5-8
puomi
8-8,5
permanto
7-7,5
11
122
Lehesvuo Elsa
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
7-7,5
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
11
4
Mäki-Töyli Minttu
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
7-7,5
7,5-8
IV
hyppy
9-9,5
nojapuut
8,5-9
puomi
7-7,5
permanto
7,5-8
11
120
Ylikojola Netta
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
7-7,5
puomi
8-8,5
permanto
7,5-8
11
57
Lanki Adelia
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
6-7
6-7
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
7,5-8
puomi
6-7
permanto
6-7
11
89
Lehtivuori Linnea
Tampereen Sisu
8-8,5
7,5-8
7-7,5
7-7,5
III
hyppy
8-8,5
nojapuut
7,5-8
puomi
7-7,5
permanto
7-7,5
11
12
Moilanen Annabella
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7-7,5
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
7-7,5
puomi
8-8,5
permanto
7-7,5
11
51
Multisilta Maisa
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
7-7,5
6-7
III
hyppy
9-9,5
nojapuut
7-7,5
puomi
7-7,5
permanto
6-7
11
6
Mäkinen Elsa
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7,5-8
permanto
7,5-8
11
5
Peltoniemi Anni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8,5-9
8-8,5
III
hyppy
9-9,5
nojapuut
alle 6
puomi
8,5-9
permanto
8-8,5
11
1
Savolainen Olivia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
8,5-9
permanto
8-8,5
11
10
Vehkaoja Elvi
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7-7,5
permanto
7,5-8
11
123
Jakobsson Melissa
IF Drott
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
7,5-8
permanto
7-7,5
11
52
Levomäki Olivia
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7-7,5
permanto
6-7
11
53
Rynnäs Minea
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
6-7
7-7,5
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
7-7,5
puomi
6-7
permanto
7-7,5
11
54
Seppälä Emilia
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
6-7
8-8,5
6-7
II
hyppy
8-8,5
nojapuut
6-7
puomi
8-8,5
permanto
6-7
11
49
Strandback Elsa
Wasa Unique
8,5-9
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
7,5-8
11
56
Harmaajärvi Miisa
Porin Tarmo voimistelujaosto
7,5-8
alle 6
6-7
alle 6
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
9
Perttilä Anni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
6-7
alle 6
I
hyppy
9-9,5
nojapuut
6-7
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
50
Reponen Freia
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
6-7
11
8
Somppi Senni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
alle 6
I
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
7
Tiilikka Riina
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
alle 6
6-7
I
hyppy
8,5-9
nojapuut
7-7,5
puomi
alle 6
permanto
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
88
Hyvönen Elle, Tampereen Sisu

9-9,5

2
118
Berg Ida, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

3
91
Koskinen Valma, Tampereen Sisu

9-9,5

3
85
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

9-9,5

3
5
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

3
87
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

9-9,5

7
119
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

7
86
Malm Laura, Tampereen Sisu

9-9,5

7
51
Multisilta Maisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

10
4
Mäki-Töyli Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

10
9
Perttilä Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
123
Jakobsson Melissa, IF Drott

8,5-9

11
3
Kallioniemi Erin, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
11
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
55
Kilkku Lila, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
57
Lanki Adelia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
122
Lehesvuo Elsa, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
52
Levomäki Olivia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
12
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
121
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
6
Mäkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
50
Reponen Freia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
53
Rynnäs Minea, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
1
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
8
Somppi Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
117
Strand Stella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
49
Strandback Elsa, Wasa Unique

8,5-9

11
7
Tiilikka Riina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
10
Vehkaoja Elvi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
120
Ylikojola Netta, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
89
Lehtivuori Linnea, Tampereen Sisu

8-8,5

11
54
Seppälä Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
56
Harmaajärvi Miisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
55
Kilkku Lila, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

2
117
Strand Stella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

3
85
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8,5-9

4
121
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
118
Berg Ida, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

5
4
Mäki-Töyli Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

7
88
Hyvönen Elle, Tampereen Sisu

8-8,5

7
86
Malm Laura, Tampereen Sisu

8-8,5

9
87
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

7,5-8

10
11
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
119
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
91
Koskinen Valma, Tampereen Sisu

7,5-8

11
57
Lanki Adelia, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
89
Lehtivuori Linnea, Tampereen Sisu

7,5-8

11
3
Kallioniemi Erin, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
122
Lehesvuo Elsa, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
12
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
51
Multisilta Maisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
53
Rynnäs Minea, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
7
Tiilikka Riina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
120
Ylikojola Netta, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
52
Levomäki Olivia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
6
Mäkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
9
Perttilä Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
1
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
54
Seppälä Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
10
Vehkaoja Elvi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
56
Harmaajärvi Miisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
123
Jakobsson Melissa, IF Drott

alle 6

11
5
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
50
Reponen Freia, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
8
Somppi Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
49
Strandback Elsa, Wasa Unique

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
85
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8,5-9

1
87
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

8,5-9

3
119
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

4
122
Lehesvuo Elsa, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
121
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
117
Strand Stella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

7
86
Malm Laura, Tampereen Sisu

8,5-9

7
5
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

7
1
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

10
11
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
88
Hyvönen Elle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
55
Kilkku Lila, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
12
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
54
Seppälä Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
49
Strandback Elsa, Wasa Unique

8-8,5

11
120
Ylikojola Netta, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
123
Jakobsson Melissa, IF Drott

7,5-8

11
3
Kallioniemi Erin, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
91
Koskinen Valma, Tampereen Sisu

7,5-8

11
6
Mäkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
118
Berg Ida, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
89
Lehtivuori Linnea, Tampereen Sisu

7-7,5

11
52
Levomäki Olivia, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
51
Multisilta Maisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
4
Mäki-Töyli Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
10
Vehkaoja Elvi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
56
Harmaajärvi Miisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
57
Lanki Adelia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
9
Perttilä Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
50
Reponen Freia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
53
Rynnäs Minea, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
8
Somppi Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
7
Tiilikka Riina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
121
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

2
85
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8,5-9

3
88
Hyvönen Elle, Tampereen Sisu

8,5-9

4
87
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

8,5-9

5
3
Kallioniemi Erin, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

6
1
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

6
117
Strand Stella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

8
86
Malm Laura, Tampereen Sisu

8-8,5

9
5
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

10
91
Koskinen Valma, Tampereen Sisu

8-8,5

11
55
Kilkku Lila, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
118
Berg Ida, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
119
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
122
Lehesvuo Elsa, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
6
Mäkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
4
Mäki-Töyli Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
49
Strandback Elsa, Wasa Unique

7,5-8

11
10
Vehkaoja Elvi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
120
Ylikojola Netta, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
123
Jakobsson Melissa, IF Drott

7-7,5

11
11
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
89
Lehtivuori Linnea, Tampereen Sisu

7-7,5

11
12
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
53
Rynnäs Minea, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
57
Lanki Adelia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
52
Levomäki Olivia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
51
Multisilta Maisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
50
Reponen Freia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
54
Seppälä Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
7
Tiilikka Riina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
56
Harmaajärvi Miisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
9
Perttilä Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
8
Somppi Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
118
Berg Ida, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

119
Ekholm Siri, Vaasan Telinetaiturit

56
Harmaajärvi Miisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

88
Hyvönen Elle, Tampereen Sisu

123
Jakobsson Melissa, IF Drott

3
Kallioniemi Erin, Kyrön Voima Voimistelujaosto

11
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

55
Kilkku Lila, Porin Tarmo voimistelujaosto

91
Koskinen Valma, Tampereen Sisu

85
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

57
Lanki Adelia, Porin Tarmo voimistelujaosto

122
Lehesvuo Elsa, Vaasan Telinetaiturit

89
Lehtivuori Linnea, Tampereen Sisu

52
Levomäki Olivia, Porin Tarmo voimistelujaosto

86
Malm Laura, Tampereen Sisu

12
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

51
Multisilta Maisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

121
Mäkelä Vera, Vaasan Telinetaiturit

6
Mäkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

4
Mäki-Töyli Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

5
Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9
Perttilä Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

50
Reponen Freia, Porin Tarmo voimistelujaosto

53
Rynnäs Minea, Porin Tarmo voimistelujaosto

87
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

1
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

54
Seppälä Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8
Somppi Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

117
Strand Stella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

49
Strandback Elsa, Wasa Unique

7
Tiilikka Riina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

10
Vehkaoja Elvi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

120
Ylikojola Netta, Vaasan Telinetaiturit


Last Update: 20.6.2024 1.51.17
SX
SM
MD
XL
XXL