Back 

Regionsfinale i Molde Molde, 2023-11-04

klasse 1 TK klasse 1 TK Finals klasse 1 TM klasse 1 TM Finals klasse 2 TK klasse 2 TK Finals klasse 3 TK klasse 3 TK Finals Rekrutt 11 TK Rekrutt TM Rekrutt12 TK SO SO Finals Lag jenter stige Lag gutter stige Lag jenter rekrutt
klasse 1 TK
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
57
Marie Erstad
Ålesund
11.250
11.250/11.250
D: 2.4/2.6
E: 8.850/8.650
11.100
D: 4.50
E: 6.600
11.800
D: 4.30
E: 7.500
12.600
D: 4.80
E: 7.800
46.750
VT
11.250
11.250/11.250
D: 2.4/2.6
E: 8.850/8.650
UB
11.100
D: 4.5
E: 6.600
BB
11.800
D: 4.3
E: 7.500
FX
12.600
D: 4.8
E: 7.800
2
9
Julia Myrvang
Molde
12.250
12.250/12.150
D: 3.4/3.2
E: 8.850/8.950
11.150
D: 2.50
E: 8.650
11.150
D: 4.40
E: 6.750
12.050
D: 4.70
E: 7.350
46.600
0.150
VT
12.250
12.250/12.150
D: 3.4/3.2
E: 8.850/8.950
UB
11.150
D: 2.5
E: 8.650
BB
11.150
D: 4.4
E: 6.750
FX
12.050
D: 4.7
E: 7.350
3
56
Iben Tenfjord
Ålesund
11.750
11.750/11.200
D: 2.8/2.4
E: 8.950/8.800
10.600
D: 2.50
E: 8.100
11.000
D: 4.20
E: 6.800
13.000
D: 5.00
E: 8.000
46.350
0.400
VT
11.750
11.750/11.200
D: 2.8/2.4
E: 8.950/8.800
UB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
BB
11.000
D: 4.2
E: 6.800
FX
13.000
D: 5.0
E: 8.000
4
58
Lotte Nilsen
Ålesund
11.150
11.150/11.150
D: 2.4/2.6
E: 8.750/8.550
10.900
D: 3.70
E: 7.200
11.250
D: 4.10
E: 7.150
12.850
D: 5.00
E: 7.850
46.150
0.600
VT
11.150
11.150/11.150
D: 2.4/2.6
E: 8.750/8.550
UB
10.900
D: 3.7
E: 7.200
BB
11.250
D: 4.1
E: 7.150
FX
12.850
D: 5.0
E: 7.850
5
8
Guro Flemsæterhaug
Molde
11.300
11.300/10.500
D: 2.4/1.6
E: 8.900/8.900
11.500
D: 2.70
E: 8.800
9.600
D: 4.80
E: 4.800
11.500
D: 4.80
E: 6.700
43.900
2.850
VT
11.300
11.300/10.500
D: 2.4/1.6
E: 8.900/8.900
UB
11.500
D: 2.7
E: 8.800
BB
9.600
D: 4.8
E: 4.800
FX
11.500
D: 4.8
E: 6.700
6
70
Natalie Hofstad Alne
Trondhjem
11.350
11.350/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.950/8.700
10.500
D: 2.00
E: 8.800
ND: 0.30
9.500
D: 4.30
E: 5.200
11.650
D: 4.30
E: 7.350
43.000
3.750
VT
11.350
11.350/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.950/8.700
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.800
ND: 0.30
BB
9.500
D: 4.3
E: 5.200
FX
11.650
D: 4.3
E: 7.350
7
66
Malin Ervik Fjorden
Trondhjem
11.200
11.200/10.550
D: 2.4/1.6
E: 8.800/8.950
10.500
D: 2.00
E: 8.500
10.000
D: 4.50
E: 5.500
10.900
D: 4.20
E: 6.700
42.600
4.150
VT
11.200
11.200/10.550
D: 2.4/1.6
E: 8.800/8.950
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
10.000
D: 4.5
E: 5.500
FX
10.900
D: 4.2
E: 6.700
8
26
Matilde Lello Oterholm
Sverre
11.100
11.100/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.700/9.000
10.800
D: 2.70
E: 8.100
9.650
D: 3.90
E: 5.750
10.900
D: 4.10
E: 6.800
42.450
4.300
VT
11.100
11.100/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.700/9.000
UB
10.800
D: 2.7
E: 8.100
BB
9.650
D: 3.9
E: 5.750
FX
10.900
D: 4.1
E: 6.800
9
40
Madelen Djupvik
Hareid
10.750
10.750/10.600
D: 1.6/1.6
E: 9.150/9.000
11.000
D: 2.00
E: 9.000
8.400
D: 4.20
E: 4.200
11.550
D: 4.30
E: 7.250
41.700
5.050
VT
10.750
10.750/10.600
D: 1.6/1.6
E: 9.150/9.000
UB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
BB
8.400
D: 4.2
E: 4.200
FX
11.550
D: 4.3
E: 7.250
9
75
Pernille Johansen Aursand
Trondhjem
11.050
11.050/10.250
D: 2.4/1.6
E: 8.650/8.650
11.050
D: 2.20
E: 8.850
8.800
D: 4.00
E: 4.800
10.800
D: 4.10
E: 6.700
41.700
5.050
VT
11.050
11.050/10.250
D: 2.4/1.6
E: 8.650/8.650
UB
11.050
D: 2.2
E: 8.850
BB
8.800
D: 4.0
E: 4.800
FX
10.800
D: 4.1
E: 6.700
11
64
Karla Grøtting
Trondhjem
10.850
10.850/10.200
D: 2.4/1.6
E: 8.450/8.600
10.300
D: 2.00
E: 8.300
8.000
D: 3.60
E: 4.400
12.100
D: 5.00
E: 7.100
41.250
5.500
VT
10.850
10.850/10.200
D: 2.4/1.6
E: 8.450/8.600
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
8.000
D: 3.6
E: 4.400
FX
12.100
D: 5.0
E: 7.100
12
25
Kaja Karlsen Karbu
Sverre
11.050
11.050/10.500
D: 2.4/1.6
E: 8.650/8.900
9.800
D: 2.50
E: 7.300
9.500
D: 4.40
E: 5.100
10.850
D: 4.60
E: 6.250
41.200
5.550
VT
11.050
11.050/10.500
D: 2.4/1.6
E: 8.650/8.900
UB
9.800
D: 2.5
E: 7.300
BB
9.500
D: 4.4
E: 5.100
FX
10.850
D: 4.6
E: 6.250
13
61
Anna Rosie Bergmo
Trondhjem
11.250
11.250/10.700
D: 2.4/1.6
E: 8.850/9.100
10.900
D: 3.90
E: 7.000
8.050
D: 4.40
E: 3.650
10.900
D: 4.50
E: 6.500
ND: 0.10
41.100
5.650
VT
11.250
11.250/10.700
D: 2.4/1.6
E: 8.850/9.100
UB
10.900
D: 3.9
E: 7.000
BB
8.050
D: 4.4
E: 3.650
FX
10.900
D: 4.5
E: 6.500
ND: 0.10
14
72
Helena Marie Theisen
Trondhjem
11.100
11.100/10.550
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.950
8.900
D: 2.00
E: 7.200
ND: 0.30
8.350
D: 3.70
E: 4.650
11.800
D: 4.30
E: 7.500
40.150
6.600
VT
11.100
11.100/10.550
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.950
UB
8.900
D: 2.0
E: 7.200
ND: 0.30
BB
8.350
D: 3.7
E: 4.650
FX
11.800
D: 4.3
E: 7.500
15
74
Albertine Fonstad-Fossheim
Trondhjem
11.100
11.100/10.350
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.750
10.350
D: 2.20
E: 8.150
6.000
D: 3.10
E: 6.900
ND: 4.00
12.250
D: 4.70
E: 7.550
39.700
7.050
VT
11.100
11.100/10.350
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.750
UB
10.350
D: 2.2
E: 8.150
BB
6.000
D: 3.1
E: 6.900
ND: 4.00
FX
12.250
D: 4.7
E: 7.550
16
65
Selma Garli
Trondhjem
10.700
10.700/10.350
D: 2.4/1.6
E: 8.300/8.750
10.300
D: 2.00
E: 8.300
7.600
D: 4.20
E: 3.400
10.950
D: 4.10
E: 6.850
39.550
7.200
VT
10.700
10.700/10.350
D: 2.4/1.6
E: 8.300/8.750
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
7.600
D: 4.2
E: 3.400
FX
10.950
D: 4.1
E: 6.850
17
39
Siren Kvalsvik Slinning
Hødd
10.200
10.200/10.150
D: 1.0/1.0
E: 9.200/9.150
9.800
D: 2.00
E: 7.800
7.700
D: 3.60
E: 4.100
11.100
D: 4.30
E: 6.800
38.800
7.950
VT
10.200
10.200/10.150
D: 1.0/1.0
E: 9.200/9.150
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
7.700
D: 3.6
E: 4.100
FX
11.100
D: 4.3
E: 6.800
18
124
Martine Brandstad Stormo
Kristiansund
10.600
10.600/-
D: 1.6/-
E: 9.000/-
7.850
D: 2.00
E: 5.850
7.850
D: 3.80
E: 4.050
12.400
D: 4.70
E: 7.700
38.700
8.050
VT
10.600
10.600/-
D: 1.6/-
E: 9.000/-
UB
7.850
D: 2.0
E: 5.850
BB
7.850
D: 3.8
E: 4.050
FX
12.400
D: 4.7
E: 7.700
19
43
Enya Matilde Gaasø
Hareid
10.400
10.400/10.300
D: 1.6/1.0
E: 8.800/9.300
9.550
D: 2.20
E: 7.350
7.900
D: 3.00
E: 4.900
10.200
D: 3.90
E: 6.300
38.050
8.700
VT
10.400
10.400/10.300
D: 1.6/1.0
E: 8.800/9.300
UB
9.550
D: 2.2
E: 7.350
BB
7.900
D: 3.0
E: 4.900
FX
10.200
D: 3.9
E: 6.300
20
123
Selma Endresen
Kristiansund
10.500
10.500/-
D: 1.6/-
E: 8.900/-
8.400
D: 0.50
E: 7.900
8.050
D: 3.00
E: 5.050
10.900
D: 3.00
E: 7.900
37.850
8.900
VT
10.500
10.500/-
D: 1.6/-
E: 8.900/-
UB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
BB
8.050
D: 3.0
E: 5.050
FX
10.900
D: 3.0
E: 7.900
21
115
Ive Tynes
Stjørdals-Blink
10.650
10.650/10.250
D: 2.4/1.6
E: 8.250/8.650
8.600
D: 2.00
E: 6.600
7.300
D: 3.80
E: 3.500
11.250
D: 4.10
E: 7.150
37.800
8.950
VT
10.650
10.650/10.250
D: 2.4/1.6
E: 8.250/8.650
UB
8.600
D: 2.0
E: 6.600
BB
7.300
D: 3.8
E: 3.500
FX
11.250
D: 4.1
E: 7.150
22
120
Mathilde Uran Johansen
Kristiansund
10.550
10.550/-
D: 1.6/-
E: 8.950/-
7.250
D: 2.00
E: 5.250
8.150
D: 3.00
E: 5.150
11.650
D: 4.80
E: 6.850
37.600
9.150
VT
10.550
10.550/-
D: 1.6/-
E: 8.950/-
UB
7.250
D: 2.0
E: 5.250
BB
8.150
D: 3.0
E: 5.150
FX
11.650
D: 4.8
E: 6.850
23
114
Erle Flaamo
Stjørdals-Blink
10.150
10.150/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.550/8.200
8.800
D: 2.00
E: 6.800
8.850
D: 4.10
E: 4.750
9.750
D: 4.00
E: 5.750
37.550
9.200
VT
10.150
10.150/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.550/8.200
UB
8.800
D: 2.0
E: 6.800
BB
8.850
D: 4.1
E: 4.750
FX
9.750
D: 4.0
E: 5.750
24
122
Mia Fjerstad
Kristiansund
10.350
10.350/-
D: 1.6/-
E: 8.750/-
7.800
D: 2.00
E: 5.800
8.150
D: 3.00
E: 5.150
10.500
D: 3.00
E: 7.500
36.800
9.950
VT
10.350
10.350/-
D: 1.6/-
E: 8.750/-
UB
7.800
D: 2.0
E: 5.800
BB
8.150
D: 3.0
E: 5.150
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
25
41
Tora Hovden
Hareid
10.350
10.350/10.100
D: 1.6/1.0
E: 8.750/9.100
8.650
D: 0.70
E: 7.950
8.000
D: 2.00
E: 6.000
9.750
D: 3.00
E: 6.750
36.750
10.000
VT
10.350
10.350/10.100
D: 1.6/1.0
E: 8.750/9.100
UB
8.650
D: 0.7
E: 7.950
BB
8.000
D: 2.0
E: 6.000
FX
9.750
D: 3.0
E: 6.750
26
121
Malin Dahlberg
Kristiansund
10.300
10.300/-
D: 1.6/-
E: 8.700/-
6.550
D: 2.00
E: 5.050
ND: 0.50
7.050
D: 2.50
E: 4.550
12.200
D: 4.50
E: 7.700
36.100
10.650
VT
10.300
10.300/-
D: 1.6/-
E: 8.700/-
UB
6.550
D: 2.0
E: 5.050
ND: 0.50
BB
7.050
D: 2.5
E: 4.550
FX
12.200
D: 4.5
E: 7.700
27
38
Elida Baade
Hareid
10.700
10.700/10.700
D: 1.6/1.6
E: 9.100/9.100
7.800
D: 0.70
E: 7.100
8.000
D: 1.50
E: 6.500
8.900
D: 2.00
E: 6.900
35.400
11.350
VT
10.700
10.700/10.700
D: 1.6/1.6
E: 9.100/9.100
UB
7.800
D: 0.7
E: 7.100
BB
8.000
D: 1.5
E: 6.500
FX
8.900
D: 2.0
E: 6.900
28
36
Madeleine Almli Moldskred
Hareid
10.300
10.300/10.200
D: 1.6/1.0
E: 8.700/9.200
8.900
D: 0.70
E: 8.200
4.950
D: 2.50
E: 6.450
ND: 4.00
10.650
D: 3.80
E: 6.850
34.800
11.950
VT
10.300
10.300/10.200
D: 1.6/1.0
E: 8.700/9.200
UB
8.900
D: 0.7
E: 8.200
BB
4.950
D: 2.5
E: 6.450
ND: 4.00
FX
10.650
D: 3.8
E: 6.850
29
37
Isabell Håbakk Moldskred
Hareid
10.150
10.150/10.050
D: 1.6/1.0
E: 8.550/9.050
8.650
D: 0.50
E: 8.150
5.900
D: 1.50
E: 4.900
ND: 0.50
9.750
D: 3.00
E: 6.750
34.450
12.300
VT
10.150
10.150/10.050
D: 1.6/1.0
E: 8.550/9.050
UB
8.650
D: 0.5
E: 8.150
BB
5.900
D: 1.5
E: 4.900
ND: 0.50
FX
9.750
D: 3.0
E: 6.750
30
125
Selina Lauvstad Henden
Kristiansund
10.650
10.650/-
D: 1.6/-
E: 9.050/-
5.800
D: 2.00
E: 5.800
ND: 2.00
6.950
D: 2.50
E: 4.450
10.700
D: 4.00
E: 6.700
34.100
12.650
VT
10.650
10.650/-
D: 1.6/-
E: 9.050/-
UB
5.800
D: 2.0
E: 5.800
ND: 2.00
BB
6.950
D: 2.5
E: 4.450
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.700
31
7
Solveig Mørkeseth Eriksen
Molde
11.500
11.500/-
D: 2.6/-
E: 8.900/-
10.350
D: 2.00
E: 8.350
11.450
D: 4.10
E: 7.350
33.300
13.450
VT
11.500
11.500/-
D: 2.6/-
E: 8.900/-
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
11.450
D: 4.1
E: 7.350
FX

32
29
Karoline Erstås Skei
Sverre
8.500
8.500/-
D: 1.6/-
E: 6.900/-
9.150
D: 2.20
E: 6.950
6.250
D: 3.90
E: 2.350
9.250
D: 3.30
E: 5.950
33.150
13.600
VT
8.500
8.500/-
D: 1.6/-
E: 6.900/-
UB
9.150
D: 2.2
E: 6.950
BB
6.250
D: 3.9
E: 2.350
FX
9.250
D: 3.3
E: 5.950
33
24
Ingri Siversten
Sverre
10.300
10.300/-
D: 1.6/-
E: 8.700/-
8.650
D: 2.00
E: 6.650
4.300
D: 2.70
E: 5.600
ND: 4.00
9.300
D: 4.00
E: 5.300
32.550
14.200
VT
10.300
10.300/-
D: 1.6/-
E: 8.700/-
UB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
BB
4.300
D: 2.7
E: 5.600
ND: 4.00
FX
9.300
D: 4.0
E: 5.300
34
119
Lina Målen
Kristiansund
10.300
10.300/-
D: 1.6/-
E: 8.700/-
8.200

E: 8.200
4.400
D: 0.00
E: 5.400
ND: 1.00
6.750
D: 1.50
E: 5.250
29.650
17.100
VT
10.300
10.300/-
D: 1.6/-
E: 8.700/-
UB
8.200

E: 8.200
BB
4.400

E: 5.400
ND: 1.00
FX
6.750
D: 1.5
E: 5.250
35
42
Alva Helena Emdal Fure
Hareid
10.150
10.150/9.900
D: 1.0/1.0
E: 9.150/8.900
7.650
D: 0.50
E: 7.150
1.000
D: 0.00
E: 6.000
ND: 5.00
9.400
D: 3.00
E: 6.400
28.200
18.550
VT
10.150
10.150/9.900
D: 1.0/1.0
E: 9.150/8.900
UB
7.650
D: 0.5
E: 7.150
BB
1.000

E: 6.000
ND: 5.00
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
36
83
Anna Helena Belbo
Steinkjer
10.350
10.350/9.750
D: 1.8/1.6
E: 8.550/8.150
8.050
D: 2.00
E: 6.050
1.900
D: 1.80
E: 6.100
ND: 6.00
7.100
D: 2.90
E: 4.700
ND: 0.50
27.400
19.350
VT
10.350
10.350/9.750
D: 1.8/1.6
E: 8.550/8.150
UB
8.050
D: 2.0
E: 6.050
BB
1.900
D: 1.8
E: 6.100
ND: 6.00
FX
7.100
D: 2.9
E: 4.700
ND: 0.50
37
82
Camilla Hanssen
Steinkjer
10.450
10.450/10.000
D: 1.8/1.0
E: 8.650/9.000
8.000
D: 0.50
E: 7.500
1.000
D: 1.90
E: 5.600
ND: 6.50
7.400
D: 2.70
E: 5.200
ND: 0.50
26.850
19.900
VT
10.450
10.450/10.000
D: 1.8/1.0
E: 8.650/9.000
UB
8.000
D: 0.5
E: 7.500
BB
1.000
D: 1.9
E: 5.600
ND: 6.50
FX
7.400
D: 2.7
E: 5.200
ND: 0.50
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
9
Julia Myrvang, Molde


3.4
3.2


8.850
8.950




12.200
12.250
12.150

2
56
Iben Tenfjord, Ålesund


2.8
2.4


8.950
8.800




11.475
11.750
11.200

0.725
3
57
Marie Erstad, Ålesund


2.4
2.6


8.850
8.650




11.250
11.250
11.250

0.950
4
58
Lotte Nilsen, Ålesund


2.4
2.6


8.750
8.550




11.150
11.150
11.150

1.050
5
61
Anna Rosie Bergmo, Trondhjem


2.4
1.6


8.850
9.100




10.975
11.250
10.700

1.225
6
8
Guro Flemsæterhaug, Molde


2.4
1.6


8.900
8.900




10.900
11.300
10.500

1.300
7
66
Malin Ervik Fjorden, Trondhjem


2.4
1.6


8.800
8.950




10.875
11.200
10.550

1.325
8
26
Matilde Lello Oterholm, Sverre


2.4
1.6


8.700
9.000




10.850
11.100
10.600

1.350
9
70
Natalie Hofstad Alne, Trondhjem


2.4
1.6


8.950
8.700




10.825
11.350
10.300

1.375
9
72
Helena Marie Theisen, Trondhjem


2.4
1.6


8.700
8.950




10.825
11.100
10.550

1.375
11
25
Kaja Karlsen Karbu, Sverre


2.4
1.6


8.650
8.900




10.775
11.050
10.500

1.425
12
74
Albertine Fonstad-Fossheim, Trondhjem


2.4
1.6


8.700
8.750




10.725
11.100
10.350

1.475
13
38
Elida Baade, Hareid


1.6
1.6


9.100
9.100




10.700
10.700
10.700

1.500
14
40
Madelen Djupvik, Hareid


1.6
1.6


9.150
9.000




10.675
10.750
10.600

1.525
15
75
Pernille Johansen Aursand, Trondhjem


2.4
1.6


8.650
8.650




10.650
11.050
10.250

1.550
16
64
Karla Grøtting, Trondhjem


2.4
1.6


8.450
8.600




10.525
10.850
10.200

1.675
16
65
Selma Garli, Trondhjem


2.4
1.6


8.300
8.750




10.525
10.700
10.350

1.675
18
115
Ive Tynes, Stjørdals-Blink


2.4
1.6


8.250
8.650




10.450
10.650
10.250

1.750
19
43
Enya Matilde Gaasø, Hareid


1.6
1.0


8.800
9.300




10.350
10.400
10.300

1.850
20
36
Madeleine Almli Moldskred, Hareid


1.6
1.0


8.700
9.200




10.250
10.300
10.200

1.950
21
82
Camilla Hanssen, Steinkjer


1.8
1.0


8.650
9.000




10.225
10.450
10.000

1.975
21
41
Tora Hovden, Hareid


1.6
1.0


8.750
9.100




10.225
10.350
10.100

1.975
23
39
Siren Kvalsvik Slinning, Hødd


1.0
1.0


9.200
9.150




10.175
10.200
10.150

2.025
24
37
Isabell Håbakk Moldskred, Hareid


1.6
1.0


8.550
9.050




10.100
10.150
10.050

2.100
25
83
Anna Helena Belbo, Steinkjer


1.8
1.6


8.550
8.150




10.050
10.350
9.750

2.150
26
42
Alva Helena Emdal Fure, Hareid


1.0
1.0


9.150
8.900




10.025
10.150
9.900

2.175
27
114
Erle Flaamo, Stjørdals-Blink


1.6
1.6


8.550
8.200




9.975
10.150
9.800

2.225
28
7
Solveig Mørkeseth Eriksen, Molde


2.6


8.900




5.750
11.500

6.450
29
125
Selina Lauvstad Henden, Kristiansund


1.6


9.050




5.325
10.650

6.875
30
124
Martine Brandstad Stormo, Kristiansund


1.6


9.000




5.300
10.600

6.900
31
120
Mathilde Uran Johansen, Kristiansund


1.6


8.950




5.275
10.550

6.925
32
123
Selma Endresen, Kristiansund


1.6


8.900




5.250
10.500

6.950
33
122
Mia Fjerstad, Kristiansund


1.6


8.750




5.175
10.350

7.025
34
24
Ingri Siversten, Sverre


1.6


8.700




5.150
10.300

7.050
34
121
Malin Dahlberg, Kristiansund


1.6


8.700




5.150
10.300

7.050
34
119
Lina Målen, Kristiansund


1.6


8.700




5.150
10.300

7.050
37
29
Karoline Erstås Skei, Sverre


1.6


6.900




4.250
8.500

7.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Guro Flemsæterhaug, Molde

2.7

8.800


11.500

2
9
Julia Myrvang, Molde

2.5

8.650


11.150

0.350
3
57
Marie Erstad, Ålesund

4.5

6.600


11.100

0.400
4
75
Pernille Johansen Aursand, Trondhjem

2.2

8.850


11.050

0.450
5
40
Madelen Djupvik, Hareid

2.0

9.000


11.000

0.500
6
58
Lotte Nilsen, Ålesund

3.7

7.200


10.900

0.600
6
61
Anna Rosie Bergmo, Trondhjem

3.9

7.000


10.900

0.600
8
26
Matilde Lello Oterholm, Sverre

2.7

8.100


10.800

0.700
9
56
Iben Tenfjord, Ålesund

2.5

8.100


10.600

0.900
10
70
Natalie Hofstad Alne, Trondhjem

2.0

8.800

0.3

10.500

1.000
10
66
Malin Ervik Fjorden, Trondhjem

2.0

8.500


10.500

1.000
12
7
Solveig Mørkeseth Eriksen, Molde

2.0

8.350


10.350

1.150
12
74
Albertine Fonstad-Fossheim, Trondhjem

2.2

8.150


10.350

1.150
14
65
Selma Garli, Trondhjem

2.0

8.300


10.300

1.200
14
64
Karla Grøtting, Trondhjem

2.0

8.300


10.300

1.200
16
39
Siren Kvalsvik Slinning, Hødd

2.0

7.800


9.800

1.700
16
25
Kaja Karlsen Karbu, Sverre

2.5

7.300


9.800

1.700
18
43
Enya Matilde Gaasø, Hareid

2.2

7.350


9.550

1.950
19
29
Karoline Erstås Skei, Sverre

2.2

6.950


9.150

2.350
20
36
Madeleine Almli Moldskred, Hareid

0.7

8.200


8.900

2.600
20
72
Helena Marie Theisen, Trondhjem

2.0

7.200

0.3

8.900

2.600
22
114
Erle Flaamo, Stjørdals-Blink

2.0

6.800


8.800

2.700
23
37
Isabell Håbakk Moldskred, Hareid

0.5

8.150


8.650

2.850
23
41
Tora Hovden, Hareid

0.7

7.950


8.650

2.850
23
24
Ingri Siversten, Sverre

2.0

6.650


8.650

2.850
26
115
Ive Tynes, Stjørdals-Blink

2.0

6.600


8.600

2.900
27
123
Selma Endresen, Kristiansund

0.5

7.900


8.400

3.100
28
119
Lina Målen, Kristiansund


8.200


8.200

3.300
29
83
Anna Helena Belbo, Steinkjer

2.0

6.050


8.050

3.450
30
82
Camilla Hanssen, Steinkjer

0.5

7.500


8.000

3.500
31
124
Martine Brandstad Stormo, Kristiansund

2.0

5.850


7.850

3.650
32
38
Elida Baade, Hareid

0.7

7.100


7.800

3.700
32
122
Mia Fjerstad, Kristiansund

2.0

5.800


7.800

3.700
34
42
Alva Helena Emdal Fure, Hareid

0.5

7.150


7.650

3.850
35
120
Mathilde Uran Johansen, Kristiansund

2.0

5.250


7.250

4.250
36
121
Malin Dahlberg, Kristiansund

2.0

5.050

0.5

6.550

4.950
37
125
Selina Lauvstad Henden, Kristiansund

2.0

5.800

2.0

5.800

5.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
57
Marie Erstad, Ålesund

4.3

7.500


11.800

2
7
Solveig Mørkeseth Eriksen, Molde

4.1

7.350


11.450

0.350
3
58
Lotte Nilsen, Ålesund

4.1

7.150


11.250

0.550
4
9
Julia Myrvang, Molde

4.4

6.750


11.150

0.650
5
56
Iben Tenfjord, Ålesund

4.2

6.800


11.000

0.800
6
66
Malin Ervik Fjorden, Trondhjem

4.5

5.500


10.000

1.800
7
26
Matilde Lello Oterholm, Sverre

3.9

5.750


9.650

2.150
8
8
Guro Flemsæterhaug, Molde

4.8

4.800


9.600

2.200
9
70
Natalie Hofstad Alne, Trondhjem

4.3

5.200


9.500

2.300
9
25
Kaja Karlsen Karbu, Sverre

4.4

5.100


9.500

2.300
11
114
Erle Flaamo, Stjørdals-Blink

4.1

4.750


8.850

2.950
12
75
Pernille Johansen Aursand, Trondhjem

4.0

4.800


8.800

3.000
13
40
Madelen Djupvik, Hareid

4.2

4.200


8.400

3.400
14
72
Helena Marie Theisen, Trondhjem

3.7

4.650


8.350

3.450
15
122
Mia Fjerstad, Kristiansund

3.0

5.150


8.150

3.650
15
120
Mathilde Uran Johansen, Kristiansund

3.0

5.150


8.150

3.650
17
123
Selma Endresen, Kristiansund

3.0

5.050


8.050

3.750
17
61
Anna Rosie Bergmo, Trondhjem

4.4

3.650


8.050

3.750
19
38
Elida Baade, Hareid

1.5

6.500


8.000

3.800
19
41
Tora Hovden, Hareid

2.0

6.000


8.000

3.800
19
64
Karla Grøtting, Trondhjem

3.6

4.400


8.000

3.800
22
43
Enya Matilde Gaasø, Hareid

3.0

4.900


7.900

3.900
23
124
Martine Brandstad Stormo, Kristiansund

3.8

4.050


7.850

3.950
24
39
Siren Kvalsvik Slinning, Hødd

3.6

4.100


7.700

4.100
25
65
Selma Garli, Trondhjem

4.2

3.400


7.600

4.200
26
115
Ive Tynes, Stjørdals-Blink

3.8

3.500


7.300

4.500
27
121
Malin Dahlberg, Kristiansund

2.5

4.550


7.050

4.750
28
125
Selina Lauvstad Henden, Kristiansund

2.5

4.450


6.950

4.850
29
29
Karoline Erstås Skei, Sverre

3.9

2.350


6.250

5.550
30
74
Albertine Fonstad-Fossheim, Trondhjem

3.1

6.900

4.0

6.000

5.800
31
37
Isabell Håbakk Moldskred, Hareid

1.5

4.900

0.5

5.900

5.900
32
36
Madeleine Almli Moldskred, Hareid

2.5

6.450

4.0

4.950

6.850
33
119
Lina Målen, Kristiansund


5.400

1.0

4.400

7.400
34
24
Ingri Siversten, Sverre

2.7

5.600

4.0

4.300

7.500
35
83
Anna Helena Belbo, Steinkjer

1.8

6.100

6.0

1.900

9.900
36
42
Alva Helena Emdal Fure, Hareid


6.000

5.0

1.000

10.800
36
82
Camilla Hanssen, Steinkjer

1.9

5.600

6.5

1.000

10.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
56
Iben Tenfjord, Ålesund

5.0

8.000


13.000

2
58
Lotte Nilsen, Ålesund

5.0

7.850


12.850

0.150
3
57
Marie Erstad, Ålesund

4.8

7.800


12.600

0.400
4
124
Martine Brandstad Stormo, Kristiansund

4.7

7.700


12.400

0.600
5
74
Albertine Fonstad-Fossheim, Trondhjem

4.7

7.550


12.250

0.750
6
121
Malin Dahlberg, Kristiansund

4.5

7.700


12.200

0.800
7
64
Karla Grøtting, Trondhjem

5.0

7.100


12.100

0.900
8
9
Julia Myrvang, Molde

4.7

7.350


12.050

0.950
9
72
Helena Marie Theisen, Trondhjem

4.3

7.500


11.800

1.200
10
70
Natalie Hofstad Alne, Trondhjem

4.3

7.350


11.650

1.350
10
120
Mathilde Uran Johansen, Kristiansund

4.8

6.850


11.650

1.350
12
40
Madelen Djupvik, Hareid

4.3

7.250


11.550

1.450
13
8
Guro Flemsæterhaug, Molde

4.8

6.700


11.500

1.500
14
115
Ive Tynes, Stjørdals-Blink

4.1

7.150


11.250

1.750
15
39
Siren Kvalsvik Slinning, Hødd

4.3

6.800


11.100

1.900
16
65
Selma Garli, Trondhjem

4.1

6.850


10.950

2.050
17
123
Selma Endresen, Kristiansund

3.0

7.900


10.900

2.100
17
26
Matilde Lello Oterholm, Sverre

4.1

6.800


10.900

2.100
17
66
Malin Ervik Fjorden, Trondhjem

4.2

6.700


10.900

2.100
17
61
Anna Rosie Bergmo, Trondhjem

4.5

6.500

0.1

10.900

2.100
21
25
Kaja Karlsen Karbu, Sverre

4.6

6.250


10.850

2.150
22
75
Pernille Johansen Aursand, Trondhjem

4.1

6.700


10.800

2.200
23
125
Selina Lauvstad Henden, Kristiansund

4.0

6.700


10.700

2.300
24
36
Madeleine Almli Moldskred, Hareid

3.8

6.850


10.650

2.350
25
122
Mia Fjerstad, Kristiansund

3.0

7.500


10.500

2.500
26
43
Enya Matilde Gaasø, Hareid

3.9

6.300


10.200

2.800
27
37
Isabell Håbakk Moldskred, Hareid

3.0

6.750


9.750

3.250
27
41
Tora Hovden, Hareid

3.0

6.750


9.750

3.250
27
114
Erle Flaamo, Stjørdals-Blink

4.0

5.750


9.750

3.250
30
42
Alva Helena Emdal Fure, Hareid

3.0

6.400


9.400

3.600
31
24
Ingri Siversten, Sverre

4.0

5.300


9.300

3.700
32
29
Karoline Erstås Skei, Sverre

3.3

5.950


9.250

3.750
33
38
Elida Baade, Hareid

2.0

6.900


8.900

4.100
34
82
Camilla Hanssen, Steinkjer

2.7

5.200

0.5

7.400

5.600
35
83
Anna Helena Belbo, Steinkjer

2.9

4.700

0.5

7.100

5.900
36
119
Lina Målen, Kristiansund

1.5

5.250


6.750

6.250
37
7
Solveig Mørkeseth Eriksen, Molde




13.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
57
Marie Erstad, Ålesund




9
Julia Myrvang, Molde




56
Iben Tenfjord, Ålesund




58
Lotte Nilsen, Ålesund




8
Guro Flemsæterhaug, Molde




70
Natalie Hofstad Alne, Trondhjem




66
Malin Ervik Fjorden, Trondhjem




26
Matilde Lello Oterholm, Sverre




40
Madelen Djupvik, Hareid




75
Pernille Johansen Aursand, Trondhjem




64
Karla Grøtting, Trondhjem




25
Kaja Karlsen Karbu, Sverre




61
Anna Rosie Bergmo, Trondhjem




72
Helena Marie Theisen, Trondhjem




74
Albertine Fonstad-Fossheim, Trondhjem




65
Selma Garli, Trondhjem




39
Siren Kvalsvik Slinning, Hødd




124
Martine Brandstad Stormo, Kristiansund




43
Enya Matilde Gaasø, Hareid




123
Selma Endresen, Kristiansund




115
Ive Tynes, Stjørdals-Blink




120
Mathilde Uran Johansen, Kristiansund




114
Erle Flaamo, Stjørdals-Blink




122
Mia Fjerstad, Kristiansund




41
Tora Hovden, Hareid




121
Malin Dahlberg, Kristiansund




38
Elida Baade, Hareid




36
Madeleine Almli Moldskred, Hareid




37
Isabell Håbakk Moldskred, Hareid




125
Selina Lauvstad Henden, Kristiansund




7
Solveig Mørkeseth Eriksen, Molde




29
Karoline Erstås Skei, Sverre




24
Ingri Siversten, Sverre




42
Alva Helena Emdal Fure, Hareid




83
Anna Helena Belbo, Steinkjer




82
Camilla Hanssen, Steinkjer





Last Update: 5/23/2024 8:49:54 PM
SX
SM
MD
XL
XXL