Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut, Kauniainen Kauniainen, 2023-11-19

B-Luokka nuoremmat B-Luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E-luokka F-luokka G-luokka B-luokan joukkuekilpailu C-luokan joukkuekilpailu D-luokan joukkuekilpailu
B-Luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
40
Nevala Aada
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9,5-10
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9,5-10
2
2
Kelander Noora
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
36
Kero Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
10
Kovanen Isla
Lempäälän Pandat
9,5-10
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
37
Suhonen Sakina
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
9-9,5
8,5-9
9,5-10
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9,5-10
6
3
Mäkitie Iina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
7
49
Miettinen Mimosa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
8
4
Viio Lilian
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
9
13
Hyvärinen Heidi
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
10
12
Halkola Nanna
Lempäälän Pandat
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
39
Lindqvist Lilyth
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
15
Löfman Molly
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8,5-9
7-7,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
11
Matintupa Nanna
Lempäälän Pandat
9,5-10
8-8,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
51
Mujunen Ulla
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
51
Naakka Vanamo
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
8-8,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
44
Paalanen Bella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8-8,5
7,5-8
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
46
Tchervinskij Emilia
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
3
Forssell Vivian
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
16
Grotell Nelli
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8-8,5
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
42
Häkkinen Isabella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
3
Jaako Jenny
Lappeenrannan Voimistelijat
9,5-10
7,5-8
6-7
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8-8,5
11
14
Lindholm Lina
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
6-7
8-8,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
44
Müller Hämäläinen Gama Carolina
Kuusikon Urheilijat
9,5-10
6-7
7,5-8
9-9,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
9-9,5
11
47
Pérez Henttonen Carla
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8-8,5
6-7
9-9,5
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
9-9,5
11
5
Seeck Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
35
Tulchinskaya Polina
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
9
Abrams Filippa
Pargas Idrottsförening
9-9,5
7-7,5
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
49
Dahlin Alisa
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
16
Haverinen Martta
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
6
Jägerhorn Christine
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
13
Karkulahti Ansa
Kotkan Telinevoimistelijat
9,5-10
7-7,5
7,5-8
alle 6
III
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
46
Makkonen Sara
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
9
Mickelsson Milla
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
6
Tervonen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
5
Tierala Antonie
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
6-7
7,5-8
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
50
Ulmanen Tua
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
11
1
Forssell Lilia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
52
Hukkanen Lotta
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
15
Huovila Erin
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
1
Kari Matilda
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
alle 6
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
43
Kasim Linda
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
47
Lerto Tyyne
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
45
Lindgren Lumi
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
7
Martikainen Sanni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
alle 6
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
43
Piisinen Ilona
Kuusikon Urheilijat
8-8,5
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
41
Pitkä Ella
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
48
Porokara Mette
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
38
Rannila Else
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
alle 6
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
48
Schuhel Milana
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
8
Strömborg Adelina
Pargas Idrottsförening
9,5-10
alle 6
alle 6
7,5-8
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
50
Väänänen Sofia
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
alle 6
alle 6
8-8,5
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
8
Enegren Nicolina
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
7
Leka Liona
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
14
Lämsä Ilta
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
45
Nikkanen Merelle
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
2
Rosenberg Leona
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
41
Wiegand Sylvi
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
alle 6
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
4
Akkila Linnea
Lappeenrannan Voimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
42
Eronen Lene
Kuusikon Urheilijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
4
Salonen Ellen
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

1
37
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

3
44
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

3
50
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

3
42
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

6
47
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

6
40
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

6
10
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

9,5-10

6
13
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

9,5-10

10
3
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

9,5-10

10
11
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

9,5-10

10
12
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

9,5-10

10
8
Enegren Nicolina, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

14
46
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

14
8
Strömborg Adelina, Pargas Idrottsförening

9,5-10

16
2
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

16
36
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

16
44
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

9,5-10

16
49
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

20
51
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

9,5-10

21
49
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

9-9,5

21
41
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

21
4
Viio Lilian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

21
39
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

21
15
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

26
5
Tierala Antonie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

26
43
Kasim Linda, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

26
1
Forssell Lilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

26
5
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

30
50
Ulmanen Tua, HIFK Gymnastics

9-9,5

30
3
Forssell Vivian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

32
16
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

33
46
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

9-9,5

33
52
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

9-9,5

33
45
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

33
14
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

37
16
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

37
9
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

9-9,5

37
6
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

37
6
Jägerhorn Christine, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

37
1
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

42
35
Tulchinskaya Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

42
15
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

44
48
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

45
9
Mickelsson Milla, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

45
51
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

45
41
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

48
47
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

8,5-9

48
14
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

48
13
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

48
45
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

48
7
Leka Liona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

53
38
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

54
7
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

55
48
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

8,5-9

56
2
Rosenberg Leona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

57
43
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

58
4
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

58
42
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

58
4
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

2
36
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
40
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

4
10
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

9-9,5

4
37
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

6
15
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

7
3
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
51
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

8
44
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

8
4
Viio Lilian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
3
Forssell Vivian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
16
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
12
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
13
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
11
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
49
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
47
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
46
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
3
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
1
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
39
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
51
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
50
Ulmanen Tua, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
9
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

7-7,5

11
42
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
6
Jägerhorn Christine, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
13
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
9
Mickelsson Milla, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
5
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
35
Tulchinskaya Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
49
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

6-7

11
16
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
47
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

6-7

11
14
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
46
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
7
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
44
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
43
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
41
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
48
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

6-7

11
38
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
48
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
6
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
5
Tierala Antonie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
41
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
4
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

11
8
Enegren Nicolina, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
42
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

11
1
Forssell Lilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
52
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

alle 6

11
15
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
43
Kasim Linda, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
7
Leka Liona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
45
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
14
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
45
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
2
Rosenberg Leona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
4
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
8
Strömborg Adelina, Pargas Idrottsförening

alle 6

11
50
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
40
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
36
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
49
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

4
2
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

5
13
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

6
10
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

7
51
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

7
4
Viio Lilian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

9
37
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

10
12
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

8,5-9

10
39
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
3
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
46
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
14
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
51
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
5
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
1
Forssell Lilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
42
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
13
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
43
Kasim Linda, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
11
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
44
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
44
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
6
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
5
Tierala Antonie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
35
Tulchinskaya Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
3
Forssell Vivian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
52
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
15
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
15
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
43
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

7-7,5

11
9
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

6-7

11
49
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

6-7

11
16
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
16
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
3
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
6
Jägerhorn Christine, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
7
Leka Liona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
45
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
14
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
46
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
9
Mickelsson Milla, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
45
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
47
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
41
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
48
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

6-7

11
2
Rosenberg Leona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
48
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
50
Ulmanen Tua, HIFK Gymnastics

6-7

11
4
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

11
8
Enegren Nicolina, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
42
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

11
1
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
47
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

alle 6

11
7
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
38
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
4
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
8
Strömborg Adelina, Pargas Idrottsförening

alle 6

11
50
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
41
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
40
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

1
37
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

3
2
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
36
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
10
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

9-9,5

3
3
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

7
49
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

8
13
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

8
14
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

8
44
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
39
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
15
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
47
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
4
Viio Lilian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

11
9
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

8,5-9

11
3
Forssell Vivian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
16
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
12
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
42
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
11
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
51
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
5
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
5
Tierala Antonie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
35
Tulchinskaya Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
16
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
52
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
3
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
6
Jägerhorn Christine, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
43
Kasim Linda, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
7
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
51
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
44
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
41
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
46
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
50
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
49
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
1
Forssell Lilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
15
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
1
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
7
Leka Liona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
47
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
45
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
46
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
9
Mickelsson Milla, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
43
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
8
Strömborg Adelina, Pargas Idrottsförening

7,5-8

11
6
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
50
Ulmanen Tua, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
8
Enegren Nicolina, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
48
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
48
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
41
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
45
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
38
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
4
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

11
42
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

11
13
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
14
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
2
Rosenberg Leona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
4
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
9
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

4
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

49
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

8
Enegren Nicolina, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

42
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

1
Forssell Lilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

3
Forssell Vivian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

16
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

12
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

16
Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat

52
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

15
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

13
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

42
Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH

3
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

6
Jägerhorn Christine, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

1
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

13
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

43
Kasim Linda, Voimisteluseura Helsinki VSH

2
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

36
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

10
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

7
Leka Liona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

47
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

45
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

14
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

39
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

14
Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat

15
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

46
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

7
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

9
Mickelsson Milla, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

49
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

51
Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH

44
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

3
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

51
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

40
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

45
Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH

44
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

47
Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH

43
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

41
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

48
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

38
Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH

2
Rosenberg Leona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

4
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

48
Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

5
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8
Strömborg Adelina, Pargas Idrottsförening

37
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

46
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

6
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

5
Tierala Antonie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

35
Tulchinskaya Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

50
Ulmanen Tua, HIFK Gymnastics

4
Viio Lilian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

50
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

41
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH


Last Update: 20.7.2024 1.42.38
SX
SM
MD
XL
XXL