Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut, Kauniainen Kauniainen, 2023-11-19

Back

B-Luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 40  Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH VII
2 2  Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
2 36  Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH VII
4 10  Kovanen Isla, Lempäälän Pandat VII
5 37  Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH VII
6 3  Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
7 49  Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH VII
8 4  Viio Lilian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK VI
9 13  Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening VI
10 12  Halkola Nanna, Lempäälän Pandat VI
11 39  Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 15  Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening V
11 11  Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat V
11 51  Mujunen Ulla, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 51  Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics V
11 44  Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 46  Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 3  Forssell Vivian, Helsingfors Gymnastikklubb HGK IV
11 16  Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening IV
11 42  Häkkinen Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 3  Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat IV
11 14  Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening IV
11 44  Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat IV
11 47  Pérez Henttonen Carla, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 5  Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 35  Tulchinskaya Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 9  Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening III
11 49  Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics III
11 16  Haverinen Martta, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 6  Jägerhorn Christine, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 13  Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 46  Makkonen Sara, HIFK Gymnastics III
11 9  Mickelsson Milla, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 6  Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 5  Tierala Antonie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 50  Ulmanen Tua, HIFK Gymnastics III
11 1  Forssell Lilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 52  Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics II
11 15  Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 1  Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 43  Kasim Linda, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 47  Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics II
11 45  Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat II
11 7  Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 43  Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat II
11 41  Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat II
11 48  Porokara Mette, HIFK Gymnastics II
11 38  Rannila Else, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 48  Schuhel Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 8  Strömborg Adelina, Pargas Idrottsförening II
11 50  Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 8  Enegren Nicolina, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 7  Leka Liona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 14  Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 45  Nikkanen Merelle, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 2  Rosenberg Leona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 41  Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 4  Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat
11 42  Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat
11 4  Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Last Update: 3.3.2024 21.22.55