Back 

Ifact Norges cup 1 – turn menn Tromsø, 2024-04-12

LUM - Rekrutt 11-12 år LUM - Gutter 13-14 år LUM - Junior 15-16 år Junior - 17-18 år Senior - 18 -> år Gutter - 13-14 år Junior - 15-16 år Lag LUM Rekrutt Lag LUM 13-16 år
LUM - Rekrutt 11-12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
18
Luka Volkov
Oslo Turnforening
10.700
D: 3.0
E: 7.700
10.125
D: 1.75
E: 8.375
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.000
D: 2.00
E: 9.000
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.450
65.875
FX
10.700
D: 3.0
E: 7.700
PH
10.125
D: 1.8
E: 8.375
SR
11.600
D: 3.0
E: 8.600
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
12.000
D: 3.0
E: 9.000
HB
10.450
D: 1.0
E: 9.450
1
12
Sigurd Holm Benjaminsen
Nordstrand Turnforening
10.650
D: 3.0
E: 7.650
10.625
D: 2.50
E: 8.125
10.500
D: 2.00
E: 8.500
11.800
D: 3.00
E: 8.800
11.050
D: 3.00
E: 8.050
11.250
65.875
FX
10.650
D: 3.0
E: 7.650
PH
10.625
D: 2.5
E: 8.125
SR
10.500
D: 2.0
E: 8.500
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
11.050
D: 3.0
E: 8.050
HB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
3
13
Sonny Gia Tien Pham
Nordstrand Turnforening
10.150
D: 3.0
E: 7.150
10.675
D: 3.00
E: 7.675
11.150
D: 1.50
E: 9.650
11.400
D: 3.00
E: 8.400
10.000
D: 3.00
E: 7.000
10.750
64.125
1.750
FX
10.150
D: 3.0
E: 7.150
PH
10.675
D: 3.0
E: 7.675
SR
11.150
D: 1.5
E: 9.650
VT
11.400
D: 3.0
E: 8.400
PB
10.000
D: 3.0
E: 7.000
HB
10.750
D: 1.0
E: 9.750
4
27
Sivert Tobiassen
Tromsø Turnforening
9.350
D: 2.0
E: 7.350
10.175
D: 1.00
E: 9.175
10.600
D: 1.50
E: 9.100
10.900
D: 2.00
E: 8.900
10.450
D: 1.50
E: 8.950
10.500
61.975
3.900
FX
9.350
D: 2.0
E: 7.350
PH
10.175
D: 1.0
E: 9.175
SR
10.600
D: 1.5
E: 9.100
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
10.450
D: 1.5
E: 8.950
HB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
5
11
Henrik Eriksen
Nordstrand Turnforening
10.250
D: 3.0
E: 7.250
10.250
D: 1.25
E: 9.000
10.700
D: 1.50
E: 9.200
11.700
D: 3.00
E: 8.700
8.200
D: 3.00
E: 6.200
ND: 1.0
10.600
61.700
4.175
FX
10.250
D: 3.0
E: 7.250
PH
10.250
D: 1.3
E: 9.000
SR
10.700
D: 1.5
E: 9.200
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
8.200
D: 3.0
E: 6.200
ND: 1.00
HB
10.600
D: 1.0
E: 9.600
6
23
Eskil Broks Antonsen
Tromsø Turnforening
8.950
D: 1.5
E: 7.450
10.375
D: 2.25
E: 8.125
9.950
D: 1.50
E: 8.450
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.250
D: 1.50
E: 8.750
10.500
60.825
5.050
FX
8.950
D: 1.5
E: 7.450
PH
10.375
D: 2.3
E: 8.125
SR
9.950
D: 1.5
E: 8.450
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
10.250
D: 1.5
E: 8.750
HB
10.500
D: 1.0
E: 9.500
7
2
Vetle Sandven-Thrane
Hammer Turn
10.300
D: 0.5
E: 9.800
10.100
D: 1.00
E: 9.100
9.900
D: 1.00
E: 8.900
11.000
D: 2.00
E: 9.000
9.400
D: 1.00
E: 8.400
9.950
60.650
5.225
FX
10.300
D: 0.5
E: 9.800
PH
10.100
D: 1.0
E: 9.100
SR
9.900
D: 1.0
E: 8.900
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
9.400
D: 1.0
E: 8.400
HB
9.950
D: 1.0
E: 8.950
8
26
Odin Ibalon Villaflor Westberg
Tromsø Turnforening
8.750
D: 2.0
E: 6.750
10.450
D: 2.00
E: 8.450
10.500
D: 2.00
E: 8.500
11.100
D: 2.00
E: 9.100
9.100
D: 2.00
E: 8.100
ND: 1.0
10.400
60.300
5.575
FX
8.750
D: 2.0
E: 6.750
PH
10.450
D: 2.0
E: 8.450
SR
10.500
D: 2.0
E: 8.500
VT
11.100
D: 2.0
E: 9.100
PB
9.100
D: 2.0
E: 8.100
ND: 1.00
HB
10.400
D: 1.5
E: 8.900
9
8
Lasse Reinprecht Akselsen
Njård
9.100
D: 2.0
E: 7.100
9.625
D: 2.25
E: 7.375
11.050
D: 3.00
E: 8.050
11.100
D: 2.00
E: 9.100
9.200
D: 3.00
E: 6.200
10.000
60.075
5.800
FX
9.100
D: 2.0
E: 7.100
PH
9.625
D: 2.3
E: 7.375
SR
11.050
D: 3.0
E: 8.050
VT
11.100
D: 2.0
E: 9.100
PB
9.200
D: 3.0
E: 6.200
HB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
10
17
Aron Emilian Dalheim
Oslo Turnforening
9.150
D: 3.0
E: 7.150
ND: 1.00
10.150
D: 1.75
E: 8.400
10.250
D: 2.00
E: 8.250
10.900
D: 2.00
E: 8.900
9.700
D: 2.00
E: 7.700
9.900
60.050
5.825
FX
9.150
D: 3.0
E: 7.150
ND: 1.00
PH
10.150
D: 1.8
E: 8.400
SR
10.250
D: 2.0
E: 8.250
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
HB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
11
32
Per Henrik Gåsbakk
Hoppensprett Turn
9.250
D: 1.5
E: 7.750
10.250
D: 1.75
E: 8.500
10.550
D: 1.50
E: 9.050
10.700
D: 1.50
E: 9.200
10.350
D: 1.50
E: 8.850
8.850
59.950
5.925
FX
9.250
D: 1.5
E: 7.750
PH
10.250
D: 1.8
E: 8.500
SR
10.550
D: 1.5
E: 9.050
VT
10.700
D: 1.5
E: 9.200
PB
10.350
D: 1.5
E: 8.850
HB
8.850
D: 1.5
E: 7.350
12
1
Georg Aalstad-Renberg
Hammer Turn
10.200
D: 0.5
E: 9.700
8.925
D: 2.25
E: 6.675
10.500
D: 1.00
E: 9.500
10.000
D: 2.00
E: 8.000
10.000
D: 1.00
E: 9.000
10.050
59.675
6.200
FX
10.200
D: 0.5
E: 9.700
PH
8.925
D: 2.3
E: 6.675
SR
10.500
D: 1.0
E: 9.500
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
PB
10.000
D: 1.0
E: 9.000
HB
10.050
D: 1.0
E: 9.050
13
6
Ivan Jakobsen
Njård
9.400
D: 3.0
E: 6.400
9.950
D: 1.50
E: 8.450
10.150
D: 1.50
E: 8.650
11.300
D: 2.00
E: 9.300
9.000
D: 2.00
E: 7.000
9.250
59.050
6.825
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
PH
9.950
D: 1.5
E: 8.450
SR
10.150
D: 1.5
E: 8.650
VT
11.300
D: 2.0
E: 9.300
PB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
HB
9.250
D: 1.5
E: 7.750
14
31
Haakon Ruste Strand
Hoppensprett Turn
9.400
D: 1.0
E: 8.400
9.500
D: 1.25
E: 8.250
10.150
D: 1.50
E: 8.650
10.000
D: 1.50
E: 8.500
9.500
D: 1.50
E: 8.000
10.300
58.850
7.025
FX
9.400
D: 1.0
E: 8.400
PH
9.500
D: 1.3
E: 8.250
SR
10.150
D: 1.5
E: 8.650
VT
10.000
D: 1.5
E: 8.500
PB
9.500
D: 1.5
E: 8.000
HB
10.300
D: 1.0
E: 9.300
15
24
Marius Wikran
Tromsø Turnforening
9.400
D: 2.0
E: 7.400
9.000
D: 0.50
E: 8.500
10.300
D: 1.50
E: 8.800
10.700
D: 2.00
E: 8.700
8.950
D: 1.00
E: 7.950
10.450
58.800
7.075
FX
9.400
D: 2.0
E: 7.400
PH
9.000
D: 0.5
E: 8.500
SR
10.300
D: 1.5
E: 8.800
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
8.950
D: 1.0
E: 7.950
HB
10.450
D: 1.5
E: 8.950
16
16
Peder Gallaher
Nøtterøy Turn
8.850
D: 1.5
E: 7.350
8.900
D: 1.25
E: 7.650
10.100
D: 2.00
E: 8.100
10.700
D: 2.00
E: 8.700
9.950
D: 1.50
E: 8.450
10.050
58.550
7.325
FX
8.850
D: 1.5
E: 7.350
PH
8.900
D: 1.3
E: 7.650
SR
10.100
D: 2.0
E: 8.100
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
9.950
D: 1.5
E: 8.450
HB
10.050
D: 1.0
E: 9.050
17
28
Vebjørn Øye
Tromsø Turnforening
8.300
D: 2.0
E: 6.300
9.775
D: 0.75
E: 9.025
10.150
D: 1.50
E: 8.650
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.200
D: 1.50
E: 7.700
9.950
57.875
8.000
FX
8.300
D: 2.0
E: 6.300
PH
9.775
D: 0.8
E: 9.025
SR
10.150
D: 1.5
E: 8.650
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
PB
9.200
D: 1.5
E: 7.700
HB
9.950
D: 1.5
E: 8.450
18
3
Christoph Mathiesen
Narvik Turnforening
9.150
D: 1.5
E: 7.650
9.375
D: 0.50
E: 8.875
9.850
D: 1.50
E: 8.350
10.900
D: 2.00
E: 8.900
8.850
D: 1.00
E: 7.850
9.450
57.575
8.300
FX
9.150
D: 1.5
E: 7.650
PH
9.375
D: 0.5
E: 8.875
SR
9.850
D: 1.5
E: 8.350
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
8.850
D: 1.0
E: 7.850
HB
9.450
D: 1.0
E: 8.450
19
22
Tobias Haolong Halvorsen
Stavanger Turnforening
8.950
D: 2.0
E: 6.950
9.450
D: 2.00
E: 7.450
10.050
D: 2.00
E: 8.050
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.100
D: 2.00
E: 7.100
9.350
57.400
8.475
FX
8.950
D: 2.0
E: 6.950
PH
9.450
D: 2.0
E: 7.450
SR
10.050
D: 2.0
E: 8.050
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
PB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
HB
9.350
D: 1.0
E: 8.350
20
14
Theodor Blixt Flaten
Nordstrand Turnforening
9.450
D: 1.0
E: 8.450
9.425
D: 1.00
E: 8.425
9.700
D: 2.00
E: 7.700
11.000
D: 2.00
E: 9.000
8.250
D: 2.00
E: 6.250
9.200
57.025
8.850
FX
9.450
D: 1.0
E: 8.450
PH
9.425
D: 1.0
E: 8.425
SR
9.700
D: 2.0
E: 7.700
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
8.250
D: 2.0
E: 6.250
HB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
21
4
Noah André Amundsen Eriksson
Narvik Turnforening
8.500
D: 1.5
E: 8.000
ND: 1.00
9.800
D: 1.00
E: 8.800
9.150
D: 2.00
E: 7.150
11.000
D: 2.00
E: 9.000
8.950
D: 1.00
E: 7.950
9.500
56.900
8.975
FX
8.500
D: 1.5
E: 8.000
ND: 1.00
PH
9.800
D: 1.0
E: 8.800
SR
9.150
D: 2.0
E: 7.150
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
8.950
D: 1.0
E: 7.950
HB
9.500
D: 1.0
E: 8.500
22
9
Liam Laborde-Castagnet Røren
Njård
8.900
D: 2.0
E: 6.900
10.300
D: 1.50
E: 8.800
9.400
D: 2.00
E: 7.400
11.100
D: 2.00
E: 9.100
9.950
D: 2.00
E: 7.950
6.250
55.900
9.975
FX
8.900
D: 2.0
E: 6.900
PH
10.300
D: 1.5
E: 8.800
SR
9.400
D: 2.0
E: 7.400
VT
11.100
D: 2.0
E: 9.100
PB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
HB
6.250
D: 2.0
E: 6.250
ND: 2.00
23
7
Iver Bøe
Njård
9.050
D: 1.5
E: 7.550
8.825
D: 0.75
E: 8.075
9.450
D: 1.50
E: 7.950
10.900
D: 2.00
E: 8.900
7.950
D: 1.50
E: 6.450
9.150
55.325
10.550
FX
9.050
D: 1.5
E: 7.550
PH
8.825
D: 0.8
E: 8.075
SR
9.450
D: 1.5
E: 7.950
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
7.950
D: 1.5
E: 6.450
HB
9.150
D: 1.0
E: 8.150
24
15
Olav Gallaher
Nøtterøy Turn
8.550
D: 1.5
E: 7.050
8.300
D: 1.25
E: 7.050
8.550
D: 2.00
E: 6.550
10.900
D: 2.00
E: 8.900
9.350
D: 1.50
E: 7.850
9.600
55.250
10.625
FX
8.550
D: 1.5
E: 7.050
PH
8.300
D: 1.3
E: 7.050
SR
8.550
D: 2.0
E: 6.550
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
9.350
D: 1.5
E: 7.850
HB
9.600
D: 1.0
E: 8.600
25
25
Nilas Johan Elvenes
Tromsø Turnforening
9.050
D: 1.5
E: 7.550
9.350
D: 0.75
E: 8.600
9.750
D: 1.50
E: 8.250
9.500
D: 2.00
E: 7.500
9.050
D: 1.50
E: 7.550
8.300
55.000
10.875
FX
9.050
D: 1.5
E: 7.550
PH
9.350
D: 0.8
E: 8.600
SR
9.750
D: 1.5
E: 8.250
VT
9.500
D: 2.0
E: 7.500
PB
9.050
D: 1.5
E: 7.550
HB
8.300
D: 1.5
E: 6.800
26
20
Magnus Kolstad Bergland
Slemmestad og Omegn Turnforening
8.650
D: 1.0
E: 7.650
9.125
D: 1.00
E: 8.125
9.300
D: 1.50
E: 7.800
10.800
D: 2.00
E: 8.800
8.400
D: 1.50
E: 6.900
8.450
54.725
11.150
FX
8.650
D: 1.0
E: 7.650
PH
9.125
D: 1.0
E: 8.125
SR
9.300
D: 1.5
E: 7.800
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
8.400
D: 1.5
E: 6.900
HB
8.450
D: 1.5
E: 6.950
27
30
Sigurd Hallset
Trondhjems Turnforening
8.600
D: 1.5
E: 7.100
9.050
D: 0.75
E: 8.300
9.000
D: 0.50
E: 8.500
10.000
D: 2.00
E: 8.000
8.850
D: 1.00
E: 7.850
8.950
54.450
11.425
FX
8.600
D: 1.5
E: 7.100
PH
9.050
D: 0.8
E: 8.300
SR
9.000
D: 0.5
E: 8.500
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
PB
8.850
D: 1.0
E: 7.850
HB
8.950
D: 0.5
E: 8.450
28
10
Sakarias Bay-Wold
Njård
8.850
D: 1.5
E: 7.350
9.275
D: 1.50
E: 8.275
ND: 0.50
9.350
D: 1.50
E: 7.850
10.200
D: 2.00
E: 8.200
8.150
D: 1.50
E: 6.650
8.350
54.175
11.700
FX
8.850
D: 1.5
E: 7.350
PH
9.275
D: 1.5
E: 8.275
ND: 0.50
SR
9.350
D: 1.5
E: 7.850
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
PB
8.150
D: 1.5
E: 6.650
HB
8.350
D: 1.5
E: 6.850
29
5
Albert Azak-Rudshavn
Njård
8.850
D: 1.5
E: 7.350
8.875
D: 1.00
E: 7.875
7.650
D: 1.50
E: 6.150
10.200
D: 2.00
E: 8.200
8.250
D: 1.50
E: 6.750
5.950
49.775
16.100
FX
8.850
D: 1.5
E: 7.350
PH
8.875
D: 1.0
E: 7.875
SR
7.650
D: 1.5
E: 6.150
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
PB
8.250
D: 1.5
E: 6.750
HB
5.950
D: 1.0
E: 6.950
ND: 2.00
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Luka Volkov, Oslo Turnforening

3.0

7.700


10.700

2
12
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

3.0

7.650


10.650

0.050
3
2
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

0.5

9.800


10.300

0.400
4
11
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

3.0

7.250


10.250

0.450
5
1
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

0.5

9.700


10.200

0.500
6
13
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

3.0

7.150


10.150

0.550
7
14
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

1.0

8.450


9.450

1.250
8
31
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett Turn

1.0

8.400


9.400

1.300
8
24
Marius Wikran, Tromsø Turnforening

2.0

7.400


9.400

1.300
8
6
Ivan Jakobsen, Njård

3.0

6.400


9.400

1.300
11
27
Sivert Tobiassen, Tromsø Turnforening

2.0

7.350


9.350

1.350
12
32
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett Turn

1.5

7.750


9.250

1.450
13
3
Christoph Mathiesen, Narvik Turnforening

1.5

7.650


9.150

1.550
13
17
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

3.0

7.150

1.0

9.150

1.550
15
8
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård

2.0

7.100


9.100

1.600
16
25
Nilas Johan Elvenes, Tromsø Turnforening

1.5

7.550


9.050

1.650
16
7
Iver Bøe, Njård

1.5

7.550


9.050

1.650
18
23
Eskil Broks Antonsen, Tromsø Turnforening

1.5

7.450


8.950

1.750
18
22
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

2.0

6.950


8.950

1.750
20
9
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård

2.0

6.900


8.900

1.800
21
16
Peder Gallaher, Nøtterøy Turn

1.5

7.350


8.850

1.850
21
5
Albert Azak-Rudshavn, Njård

1.5

7.350


8.850

1.850
21
10
Sakarias Bay-Wold, Njård

1.5

7.350


8.850

1.850
24
26
Odin Ibalon Villaflor Westberg, Tromsø Turnforening

2.0

6.750


8.750

1.950
25
20
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.0

7.650


8.650

2.050
26
30
Sigurd Hallset, Trondhjems Turnforening

1.5

7.100


8.600

2.100
27
15
Olav Gallaher, Nøtterøy Turn

1.5

7.050


8.550

2.150
28
4
Noah André Amundsen Eriksson, Narvik Turnforening

1.5

8.000

1.0

8.500

2.200
29
28
Vebjørn Øye, Tromsø Turnforening

2.0

6.300


8.300

2.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
13
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening


2.0
4.0


8.300
7.050




10.675
10.300
11.050

2
12
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening


2.0
3.0


8.200
8.050




10.625
10.200
11.050

0.050
3
26
Odin Ibalon Villaflor Westberg, Tromsø Turnforening


1.0
3.0


9.000
7.900




10.450
10.000
10.900

0.225
4
23
Eskil Broks Antonsen, Tromsø Turnforening


1.5
3.0


7.950
8.300




10.375
9.450
11.300

0.300
5
9
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård


1.5
1.5


8.000
9.600




10.300
9.500
11.100

0.375
6
11
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening


1.0
1.5


9.000
9.000




10.250
10.000
10.500

0.425
6
32
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett Turn


2.0
1.5


7.800
9.200




10.250
9.800
10.700

0.425
8
27
Sivert Tobiassen, Tromsø Turnforening


1.0
1.0


8.950
9.400




10.175
9.950
10.400

0.500
9
17
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening


2.0
1.5


7.800
9.000




10.150
9.800
10.500

0.525
10
18
Luka Volkov, Oslo Turnforening


2.0
1.5


7.750
9.000




10.125
9.750
10.500

0.550
11
2
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn


1.0
1.0


8.600
9.600




10.100
9.600
10.600

0.575
12
6
Ivan Jakobsen, Njård


1.5
1.5


8.000
8.900




9.950
9.500
10.400

0.725
13
4
Noah André Amundsen Eriksson, Narvik Turnforening


0.5
1.5


8.800
8.800




9.800
9.300
10.300

0.875
14
28
Vebjørn Øye, Tromsø Turnforening


0.5
1.0


8.350
9.700




9.775
8.850
10.700

0.900
15
8
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård


1.5
3.0


7.550
7.200




9.625
9.050
10.200

1.050
16
31
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett Turn


1.0
1.5


8.450
8.050




9.500
9.450
9.550

1.175
17
22
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening


1.0
3.0


7.650
7.250




9.450
8.650
10.250

1.225
18
14
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening


1.0
1.0


7.600
9.250




9.425
8.600
10.250

1.250
19
3
Christoph Mathiesen, Narvik Turnforening


0.5
0.5


8.600
9.150




9.375
9.100
9.650

1.300
20
25
Nilas Johan Elvenes, Tromsø Turnforening


0.5
1.0


7.650
9.550




9.350
8.150
10.550

1.325
21
10
Sakarias Bay-Wold, Njård


1.5
1.5


7.500
9.050


1.0

9.275
8.000
10.550

1.400
22
20
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening


1.0
1.0


7.950
8.300




9.125
8.950
9.300

1.550
23
30
Sigurd Hallset, Trondhjems Turnforening


0.5
1.0


7.900
8.700




9.050
8.400
9.700

1.625
24
24
Marius Wikran, Tromsø Turnforening


0.5
0.5


7.950
9.050




9.000
8.450
9.550

1.675
25
1
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn


1.5
3.0


6.100
7.250




8.925
7.600
10.250

1.750
26
16
Peder Gallaher, Nøtterøy Turn


1.0
1.5


8.200
7.100




8.900
9.200
8.600

1.775
27
5
Albert Azak-Rudshavn, Njård


0.5
1.5


7.750
8.000




8.875
8.250
9.500

1.800
28
7
Iver Bøe, Njård


0.5
1.0


7.850
8.300




8.825
8.350
9.300

1.850
29
15
Olav Gallaher, Nøtterøy Turn


1.0
1.5


7.650
6.450




8.300
8.650
7.950

2.375
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Luka Volkov, Oslo Turnforening

3.0

8.600


11.600

2
13
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

1.5

9.650


11.150

0.450
3
8
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård

3.0

8.050


11.050

0.550
4
11
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

1.5

9.200


10.700

0.900
5
27
Sivert Tobiassen, Tromsø Turnforening

1.5

9.100


10.600

1.000
6
32
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett Turn

1.5

9.050


10.550

1.050
7
1
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

1.0

9.500


10.500

1.100
7
26
Odin Ibalon Villaflor Westberg, Tromsø Turnforening

2.0

8.500


10.500

1.100
7
12
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

2.0

8.500


10.500

1.100
10
24
Marius Wikran, Tromsø Turnforening

1.5

8.800


10.300

1.300
11
17
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

2.0

8.250


10.250

1.350
12
28
Vebjørn Øye, Tromsø Turnforening

1.5

8.650


10.150

1.450
12
31
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett Turn

1.5

8.650


10.150

1.450
12
6
Ivan Jakobsen, Njård

1.5

8.650


10.150

1.450
15
16
Peder Gallaher, Nøtterøy Turn

2.0

8.100


10.100

1.500
16
22
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

2.0

8.050


10.050

1.550
17
23
Eskil Broks Antonsen, Tromsø Turnforening

1.5

8.450


9.950

1.650
18
2
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

1.0

8.900


9.900

1.700
19
3
Christoph Mathiesen, Narvik Turnforening

1.5

8.350


9.850

1.750
20
25
Nilas Johan Elvenes, Tromsø Turnforening

1.5

8.250


9.750

1.850
21
14
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

2.0

7.700


9.700

1.900
22
7
Iver Bøe, Njård

1.5

7.950


9.450

2.150
23
9
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård

2.0

7.400


9.400

2.200
24
10
Sakarias Bay-Wold, Njård

1.5

7.850


9.350

2.250
25
20
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

7.800


9.300

2.300
26
4
Noah André Amundsen Eriksson, Narvik Turnforening

2.0

7.150


9.150

2.450
27
30
Sigurd Hallset, Trondhjems Turnforening

0.5

8.500


9.000

2.600
28
15
Olav Gallaher, Nøtterøy Turn

2.0

6.550


8.550

3.050
29
5
Albert Azak-Rudshavn, Njård

1.5

6.150


7.650

3.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening


3.0


8.800




11.800

2
11
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening


3.0


8.700




11.700

0.100
3
13
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening


3.0


8.400




11.400

0.400
4
6
Ivan Jakobsen, Njård


2.0


9.300




11.300

0.500
5
9
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård


2.0


9.100




11.100

0.700
5
8
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård


2.0


9.100




11.100

0.700
5
26
Odin Ibalon Villaflor Westberg, Tromsø Turnforening


2.0


9.100




11.100

0.700
8
2
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn


2.0


9.000




11.000

0.800
8
14
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening


2.0


9.000




11.000

0.800
8
4
Noah André Amundsen Eriksson, Narvik Turnforening


2.0


9.000




11.000

0.800
8
18
Luka Volkov, Oslo Turnforening


2.0


9.000




11.000

0.800
12
7
Iver Bøe, Njård


2.0


8.900




10.900

0.900
12
27
Sivert Tobiassen, Tromsø Turnforening


2.0


8.900




10.900

0.900
12
3
Christoph Mathiesen, Narvik Turnforening


2.0


8.900




10.900

0.900
12
15
Olav Gallaher, Nøtterøy Turn


2.0


8.900




10.900

0.900
12
17
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening


2.0


8.900




10.900

0.900
17
20
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.0


8.800




10.800

1.000
17
23
Eskil Broks Antonsen, Tromsø Turnforening


2.0


8.800




10.800

1.000
19
32
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett Turn


1.5


9.200




10.700

1.100
19
16
Peder Gallaher, Nøtterøy Turn


2.0


8.700




10.700

1.100
19
24
Marius Wikran, Tromsø Turnforening


2.0


8.700




10.700

1.100
22
28
Vebjørn Øye, Tromsø Turnforening


2.0


8.500




10.500

1.300
22
22
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening


2.0


8.500




10.500

1.300
24
5
Albert Azak-Rudshavn, Njård


2.0


8.200




10.200

1.600
24
10
Sakarias Bay-Wold, Njård


2.0


8.200




10.200

1.600
26
31
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett Turn


1.5


8.500




10.000

1.800
26
1
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn


2.0


8.000




10.000

1.800
26
30
Sigurd Hallset, Trondhjems Turnforening


2.0


8.000




10.000

1.800
29
25
Nilas Johan Elvenes, Tromsø Turnforening


2.0


7.500




9.500

2.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Luka Volkov, Oslo Turnforening

3.0

9.000


12.000

2
12
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

3.0

8.050


11.050

0.950
3
27
Sivert Tobiassen, Tromsø Turnforening

1.5

8.950


10.450

1.550
4
32
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett Turn

1.5

8.850


10.350

1.650
5
23
Eskil Broks Antonsen, Tromsø Turnforening

1.5

8.750


10.250

1.750
6
1
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

1.0

9.000


10.000

2.000
6
13
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

3.0

7.000


10.000

2.000
8
16
Peder Gallaher, Nøtterøy Turn

1.5

8.450


9.950

2.050
8
9
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård

2.0

7.950


9.950

2.050
10
17
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

2.0

7.700


9.700

2.300
11
31
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett Turn

1.5

8.000


9.500

2.500
12
2
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

1.0

8.400


9.400

2.600
13
15
Olav Gallaher, Nøtterøy Turn

1.5

7.850


9.350

2.650
14
28
Vebjørn Øye, Tromsø Turnforening

1.5

7.700


9.200

2.800
14
8
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård

3.0

6.200


9.200

2.800
16
26
Odin Ibalon Villaflor Westberg, Tromsø Turnforening

2.0

8.100

1.0

9.100

2.900
16
22
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

2.0

7.100


9.100

2.900
18
25
Nilas Johan Elvenes, Tromsø Turnforening

1.5

7.550


9.050

2.950
19
6
Ivan Jakobsen, Njård

2.0

7.000


9.000

3.000
20
24
Marius Wikran, Tromsø Turnforening

1.0

7.950


8.950

3.050
20
4
Noah André Amundsen Eriksson, Narvik Turnforening

1.0

7.950


8.950

3.050
22
30
Sigurd Hallset, Trondhjems Turnforening

1.0

7.850


8.850

3.150
22
3
Christoph Mathiesen, Narvik Turnforening

1.0

7.850


8.850

3.150
24
20
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

6.900


8.400

3.600
25
5
Albert Azak-Rudshavn, Njård

1.5

6.750


8.250

3.750
25
14
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

2.0

6.250


8.250

3.750
27
11
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

3.0

6.200

1.0

8.200

3.800
28
10
Sakarias Bay-Wold, Njård

1.5

6.650


8.150

3.850
29
7
Iver Bøe, Njård

1.5

6.450


7.950

4.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

3.0

8.250


11.250

2
13
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

1.0

9.750


10.750

0.500
3
11
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

1.0

9.600


10.600

0.650
4
23
Eskil Broks Antonsen, Tromsø Turnforening

1.0

9.500


10.500

0.750
4
27
Sivert Tobiassen, Tromsø Turnforening

1.5

9.000


10.500

0.750
6
18
Luka Volkov, Oslo Turnforening

1.0

9.450


10.450

0.800
6
24
Marius Wikran, Tromsø Turnforening

1.5

8.950


10.450

0.800
8
26
Odin Ibalon Villaflor Westberg, Tromsø Turnforening

1.5

8.900


10.400

0.850
9
31
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett Turn

1.0

9.300


10.300

0.950
10
1
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

1.0

9.050


10.050

1.200
10
16
Peder Gallaher, Nøtterøy Turn

1.0

9.050


10.050

1.200
12
8
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård

1.5

8.500


10.000

1.250
13
2
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

1.0

8.950


9.950

1.300
13
28
Vebjørn Øye, Tromsø Turnforening

1.5

8.450


9.950

1.300
15
17
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

2.0

7.900


9.900

1.350
16
15
Olav Gallaher, Nøtterøy Turn

1.0

8.600


9.600

1.650
17
4
Noah André Amundsen Eriksson, Narvik Turnforening

1.0

8.500


9.500

1.750
18
3
Christoph Mathiesen, Narvik Turnforening

1.0

8.450


9.450

1.800
19
22
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

1.0

8.350


9.350

1.900
20
6
Ivan Jakobsen, Njård

1.5

7.750


9.250

2.000
21
14
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

2.0

7.200


9.200

2.050
22
7
Iver Bøe, Njård

1.0

8.150


9.150

2.100
23
30
Sigurd Hallset, Trondhjems Turnforening

0.5

8.450


8.950

2.300
24
32
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett Turn

1.5

7.350


8.850

2.400
25
20
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

6.950


8.450

2.800
26
10
Sakarias Bay-Wold, Njård

1.5

6.850


8.350

2.900
27
25
Nilas Johan Elvenes, Tromsø Turnforening

1.5

6.800


8.300

2.950
28
9
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård

2.0

6.250

2.0

6.250

5.000
29
5
Albert Azak-Rudshavn, Njård

1.0

6.950

2.0

5.950

5.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 9:53:58 PM
SX
SM
MD
XL
XXL