Back 

Kretskonk. Nr 1 VOGTK – Rekrutt og Stige Oslo, 2024-03-09

Klasse I Klasse II Klasse III Para Klasse I - Level 1 Para Klasse I - Level 3 Para Klasse II - Level 1 Para Klasse II - Level 2 Rekrutt 11 Rekrutt 12
Klasse I
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
146
Nilea Andersen
HSIL
12.100
D: 3.2
E: 8.900
11.300
D: 3.50
E: 7.800
10.700
D: 4.70
E: 6.000
12.800
D: 5.10
E: 7.700
46.900
VT
12.100
D: 3.2
E: 8.900
UB
11.300
D: 3.5
E: 7.800
BB
10.700
D: 4.7
E: 6.000
FX
12.800
D: 5.1
E: 7.700
2
153
Maja Rivera Eggen
Nordstrand
10.600
D: 1.6
E: 9.000
11.450
D: 4.40
E: 7.050
11.900
D: 4.60
E: 7.300
12.900
D: 4.90
E: 8.100
ND: 0.10
46.850
0.050
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
11.450
D: 4.4
E: 7.050
BB
11.900
D: 4.6
E: 7.300
FX
12.900
D: 4.9
E: 8.100
ND: 0.10
3
131
Victoria Canales
Njård
11.250
D: 2.4
E: 8.850
11.150
D: 4.20
E: 6.950
11.000
D: 4.10
E: 6.900
12.600
D: 4.90
E: 7.700
46.000
0.900
VT
11.250
D: 2.4
E: 8.850
UB
11.150
D: 4.2
E: 6.950
BB
11.000
D: 4.1
E: 6.900
FX
12.600
D: 4.9
E: 7.700
4
145
Julie Skomedal
HSIL
11.600
D: 2.4
E: 9.200
11.050
D: 2.70
E: 8.350
11.800
D: 4.30
E: 7.500
11.500
D: 4.10
E: 7.400
45.950
0.950
VT
11.600
D: 2.4
E: 9.200
UB
11.050
D: 2.7
E: 8.350
BB
11.800
D: 4.3
E: 7.500
FX
11.500
D: 4.1
E: 7.400
5
110
Kristina Solhaug
Hoppensprett
12.050
D: 2.6
E: 9.450
10.950
D: 2.20
E: 8.750
10.750
D: 4.10
E: 6.650
12.050
D: 4.70
E: 7.350
45.800
1.100
VT
12.050
D: 2.6
E: 9.450
UB
10.950
D: 2.2
E: 8.750
BB
10.750
D: 4.1
E: 6.650
FX
12.050
D: 4.7
E: 7.350
6
119
Yasmin Berra Özbal
Hokksund
11.550
D: 2.4
E: 9.150
10.750
D: 2.00
E: 8.750
12.150
D: 4.10
E: 8.050
11.100
D: 4.00
E: 7.400
ND: 0.30
45.550
1.350
VT
11.550
D: 2.4
E: 9.150
UB
10.750
D: 2.0
E: 8.750
BB
12.150
D: 4.1
E: 8.050
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.400
ND: 0.30
7
135
Sara Folkvord
Langhus
12.250
D: 3.4
E: 8.850
10.500
D: 2.70
E: 7.800
10.550
D: 3.50
E: 7.050
12.150
D: 4.40
E: 7.750
45.450
1.450
VT
12.250
D: 3.4
E: 8.850
UB
10.500
D: 2.7
E: 7.800
BB
10.550
D: 3.5
E: 7.050
FX
12.150
D: 4.4
E: 7.750
8
143
Sajra Maltez
Nedre Glomma
10.200
D: 1.6
E: 8.600
10.850
D: 2.70
E: 8.150
10.700
D: 4.40
E: 6.300
12.950
D: 4.70
E: 8.250
44.700
2.200
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
10.850
D: 2.7
E: 8.150
BB
10.700
D: 4.4
E: 6.300
FX
12.950
D: 4.7
E: 8.250
9
132
Alida Trandem
Langhus
10.800
D: 1.6
E: 9.200
10.750
D: 2.70
E: 8.050
10.800
D: 3.90
E: 6.900
12.300
D: 4.80
E: 7.600
ND: 0.10
44.650
2.250
VT
10.800
D: 1.6
E: 9.200
UB
10.750
D: 2.7
E: 8.050
BB
10.800
D: 3.9
E: 6.900
FX
12.300
D: 4.8
E: 7.600
ND: 0.10
10
116
Lilly Bratterud Iversen
Hokksund
10.650
D: 1.6
E: 9.050
10.400
D: 2.50
E: 7.900
10.950
D: 3.80
E: 7.150
12.300
D: 5.00
E: 7.300
44.300
2.600
VT
10.650
D: 1.6
E: 9.050
UB
10.400
D: 2.5
E: 7.900
BB
10.950
D: 3.8
E: 7.150
FX
12.300
D: 5.0
E: 7.300
11
154
Henriette Trizna Syversen
Asker
12.100
D: 2.6
E: 9.500
8.900
D: 1.00
E: 7.900
10.950
D: 4.20
E: 6.750
12.000
D: 4.30
E: 7.700
43.950
2.950
VT
12.100
D: 2.6
E: 9.500
UB
8.900
D: 1.0
E: 7.900
BB
10.950
D: 4.2
E: 6.750
FX
12.000
D: 4.3
E: 7.700
12
102
Synne Bryhn
Drøbak
11.300
D: 2.4
E: 8.900
9.450
D: 2.50
E: 6.950
10.850
D: 3.80
E: 7.050
11.600
D: 4.30
E: 7.300
43.200
3.700
VT
11.300
D: 2.4
E: 8.900
UB
9.450
D: 2.5
E: 6.950
BB
10.850
D: 3.8
E: 7.050
FX
11.600
D: 4.3
E: 7.300
13
130
Elise Borchgrevink Søsveen
Njård
11.200
D: 1.6
E: 9.600
9.950
D: 2.20
E: 7.750
9.550
D: 3.50
E: 6.050
11.800
D: 4.00
E: 7.800
42.500
4.400
VT
11.200
D: 1.6
E: 9.600
UB
9.950
D: 2.2
E: 7.750
BB
9.550
D: 3.5
E: 6.050
FX
11.800
D: 4.0
E: 7.800
14
115
Tilla Aasheim Jansen
Hammer
11.200
D: 2.4
E: 8.800
9.800
D: 2.00
E: 7.800
9.650
D: 3.70
E: 5.950
11.800
D: 4.90
E: 6.900
42.450
4.450
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
9.650
D: 3.7
E: 5.950
FX
11.800
D: 4.9
E: 6.900
15
114
Sofie Ørslien Moe
Hammer
10.500
D: 1.6
E: 8.900
10.850
D: 2.70
E: 8.150
10.400
D: 4.40
E: 6.000
10.650
D: 4.30
E: 6.350
42.400
4.500
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
UB
10.850
D: 2.7
E: 8.150
BB
10.400
D: 4.4
E: 6.000
FX
10.650
D: 4.3
E: 6.350
16
144
Emilie Skau Sivertsen
HSIL
11.100
D: 1.6
E: 9.500
10.500
D: 2.20
E: 8.300
7.950
D: 4.70
E: 3.250
12.650
D: 4.80
E: 7.850
42.200
4.700
VT
11.100
D: 1.6
E: 9.500
UB
10.500
D: 2.2
E: 8.300
BB
7.950
D: 4.7
E: 3.250
FX
12.650
D: 4.8
E: 7.850
17
149
Philippa Rialland-Moi
Nordre Aker
10.800
D: 1.8
E: 9.000
8.950
D: 0.70
E: 8.250
10.400
D: 3.90
E: 6.500
11.700
D: 4.10
E: 7.600
41.850
5.050
VT
10.800
D: 1.8
E: 9.000
UB
8.950
D: 0.7
E: 8.250
BB
10.400
D: 3.9
E: 6.500
FX
11.700
D: 4.1
E: 7.600
18
123
Norah Stubban
Holmen
10.150
D: 1.6
E: 8.550
9.750
D: 2.00
E: 7.750
10.350
D: 3.80
E: 7.050
ND: 0.50
11.550
D: 4.10
E: 7.450
41.800
5.100
VT
10.150
D: 1.6
E: 8.550
UB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
BB
10.350
D: 3.8
E: 7.050
ND: 0.50
FX
11.550
D: 4.1
E: 7.450
19
128
Emilie Borgos
Njård
11.500
D: 1.8
E: 9.700
10.050
D: 2.20
E: 7.850
8.150
D: 2.00
E: 6.150
11.750
D: 3.90
E: 7.850
41.450
5.450
VT
11.500
D: 1.8
E: 9.700
UB
10.050
D: 2.2
E: 7.850
BB
8.150
D: 2.0
E: 6.150
FX
11.750
D: 3.9
E: 7.850
20
156
Jenny Seljelund
Sandvika
11.300
D: 2.4
E: 8.900
8.900
D: 3.00
E: 5.900
9.250
D: 4.70
E: 4.550
11.350
D: 4.30
E: 7.050
40.800
6.100
VT
11.300
D: 2.4
E: 8.900
UB
8.900
D: 3.0
E: 5.900
BB
9.250
D: 4.7
E: 4.550
FX
11.350
D: 4.3
E: 7.050
21
134
Celine Rosmo
Langhus
10.750
D: 2.4
E: 8.350
10.200
D: 2.20
E: 8.000
9.350
D: 3.40
E: 5.950
10.450
D: 3.90
E: 6.550
40.750
6.150
VT
10.750
D: 2.4
E: 8.350
UB
10.200
D: 2.2
E: 8.000
BB
9.350
D: 3.4
E: 5.950
FX
10.450
D: 3.9
E: 6.550
22
106
Julie Chaipho
Gjelleråsen
11.150
D: 1.8
E: 9.350
9.750
D: 2.20
E: 7.550
8.000
D: 3.00
E: 5.000
11.650
D: 4.10
E: 7.550
40.550
6.350
VT
11.150
D: 1.8
E: 9.350
UB
9.750
D: 2.2
E: 7.550
BB
8.000
D: 3.0
E: 5.000
FX
11.650
D: 4.1
E: 7.550
23
109
Molly Hunter
Gjelleråsen
11.100
D: 1.6
E: 9.500
9.300
D: 1.50
E: 7.800
8.600
D: 2.20
E: 6.400
11.250
D: 4.80
E: 6.450
40.250
6.650
VT
11.100
D: 1.6
E: 9.500
UB
9.300
D: 1.5
E: 7.800
BB
8.600
D: 2.2
E: 6.400
FX
11.250
D: 4.8
E: 6.450
23
117
Mille Holden Søgaard
Hokksund
9.600
D: 1.6
E: 8.000
9.750
D: 1.20
E: 8.550
9.500
D: 3.60
E: 5.900
11.400
D: 3.90
E: 7.500
40.250
6.650
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
9.750
D: 1.2
E: 8.550
BB
9.500
D: 3.6
E: 5.900
FX
11.400
D: 3.9
E: 7.500
25
107
Julie Marie Eide
Gjelleråsen
11.300
D: 2.4
E: 8.900
10.150
D: 2.00
E: 8.150
7.300
D: 3.30
E: 4.000
11.000
D: 4.10
E: 6.900
39.750
7.150
VT
11.300
D: 2.4
E: 8.900
UB
10.150
D: 2.0
E: 8.150
BB
7.300
D: 3.3
E: 4.000
FX
11.000
D: 4.1
E: 6.900
26
121
Linnea Quale Øvergaard
Holmen
11.250
D: 2.4
E: 8.850
7.750
D: 1.20
E: 6.550
9.350
D: 3.90
E: 5.450
11.200
D: 4.00
E: 7.200
39.550
7.350
VT
11.250
D: 2.4
E: 8.850
UB
7.750
D: 1.2
E: 6.550
BB
9.350
D: 3.9
E: 5.450
FX
11.200
D: 4.0
E: 7.200
27
126
Fredrikke Ramm Haagensen
Njård
10.750
D: 1.6
E: 9.150
8.750
D: 1.20
E: 7.550
9.700
D: 3.30
E: 6.400
9.150
D: 3.50
E: 5.850
ND: 0.20
38.350
8.550
VT
10.750
D: 1.6
E: 9.150
UB
8.750
D: 1.2
E: 7.550
BB
9.700
D: 3.3
E: 6.400
FX
9.150
D: 3.5
E: 5.850
ND: 0.20
28
105
Ingrid Louise Petersen
Gjelleråsen
10.600
D: 1.6
E: 9.000
8.350
D: 0.50
E: 7.850
8.200
D: 3.00
E: 5.200
11.150
D: 4.00
E: 7.150
38.300
8.600
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
8.350
D: 0.5
E: 7.850
BB
8.200
D: 3.0
E: 5.200
FX
11.150
D: 4.0
E: 7.150
29
120
Johanne Fløistad
Holmen
10.150
D: 1.6
E: 8.550
8.450
D: 2.00
E: 6.450
8.650
D: 4.00
E: 4.650
10.950
D: 4.70
E: 6.250
38.200
8.700
VT
10.150
D: 1.6
E: 8.550
UB
8.450
D: 2.0
E: 6.450
BB
8.650
D: 4.0
E: 4.650
FX
10.950
D: 4.7
E: 6.250
30
125
Mathilde Jarmund Blandhol
Njård
10.450
D: 1.6
E: 8.850
9.300
D: 0.70
E: 8.600
7.250
D: 2.00
E: 5.250
10.500
D: 3.00
E: 7.500
37.500
9.400
VT
10.450
D: 1.6
E: 8.850
UB
9.300
D: 0.7
E: 8.600
BB
7.250
D: 2.0
E: 5.250
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
31
111
Mathea Nordmeland
Hoppensprett
10.750
D: 1.6
E: 9.150
8.500
D: 1.00
E: 7.500
7.400
D: 2.50
E: 4.900
9.800
D: 3.70
E: 6.600
ND: 0.50
36.450
10.450
VT
10.750
D: 1.6
E: 9.150
UB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
BB
7.400
D: 2.5
E: 4.900
FX
9.800
D: 3.7
E: 6.600
ND: 0.50
32
127
Josefine Gardhol Venum
Njård
10.850
D: 1.6
E: 9.250
8.350
D: 0.50
E: 7.850
7.100
D: 0.70
E: 6.400
9.450
D: 3.50
E: 6.750
ND: 0.80
35.750
11.150
VT
10.850
D: 1.6
E: 9.250
UB
8.350
D: 0.5
E: 7.850
BB
7.100
D: 0.7
E: 6.400
FX
9.450
D: 3.5
E: 6.750
ND: 0.80
33
124
Ronja Fløistad
Holmen
10.200
D: 1.6
E: 8.600
8.300
D: 1.00
E: 7.300
7.250
D: 3.80
E: 3.450
9.850
D: 3.60
E: 6.750
ND: 0.50
35.600
11.300
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
8.300
D: 1.0
E: 7.300
BB
7.250
D: 3.8
E: 3.450
FX
9.850
D: 3.6
E: 6.750
ND: 0.50
34
108
Lina Nebbenes Løken
Gjelleråsen
11.200
D: 2.4
E: 8.800
6.350
D: 0.50
E: 5.850
6.800
D: 1.20
E: 5.600
11.200
D: 4.20
E: 7.000
35.550
11.350
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
6.350
D: 0.5
E: 5.850
BB
6.800
D: 1.2
E: 5.600
FX
11.200
D: 4.2
E: 7.000
35
103
Yesenia Guzenko
Drøbak
10.350
D: 1.6
E: 8.750
8.600
D: 0.50
E: 8.100
6.850
D: 3.40
E: 3.450
9.350
D: 3.40
E: 6.450
ND: 0.50
35.150
11.750
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
8.600
D: 0.5
E: 8.100
BB
6.850
D: 3.4
E: 3.450
FX
9.350
D: 3.4
E: 6.450
ND: 0.50
36
113
Lilly Cecilie Koppang Vatne
Hammer
10.650
D: 1.6
E: 9.050
9.650
D: 1.70
E: 7.950
3.800
D: 2.80
E: 5.000
ND: 4.00
10.750
D: 4.00
E: 6.750
34.850
12.050
VT
10.650
D: 1.6
E: 9.050
UB
9.650
D: 1.7
E: 7.950
BB
3.800
D: 2.8
E: 5.000
ND: 4.00
FX
10.750
D: 4.0
E: 6.750
37
147
Hanelle Thorsen Aabø
Nordre Aker
10.250
D: 1.6
E: 8.650
7.350
D: 0.50
E: 6.850
4.600
D: 3.10
E: 5.500
ND: 4.00
11.950
D: 4.00
E: 7.950
34.150
12.750
VT
10.250
D: 1.6
E: 8.650
UB
7.350
D: 0.5
E: 6.850
BB
4.600
D: 3.1
E: 5.500
ND: 4.00
FX
11.950
D: 4.0
E: 7.950
38
155
Ida Benjaminsen Andresen
Sandvika
10.050
D: 1.6
E: 8.450
7.000
D: 0.50
E: 6.500
7.200
D: 1.50
E: 5.700
9.150
D: 3.50
E: 6.150
ND: 0.50
33.400
13.500
VT
10.050
D: 1.6
E: 8.450
UB
7.000
D: 0.5
E: 6.500
BB
7.200
D: 1.5
E: 5.700
FX
9.150
D: 3.5
E: 6.150
ND: 0.50
39
137
Serina Madan Hallum
Lørenskog
9.700
D: 1.6
E: 8.100
5.800
D: 0.70
E: 5.100
7.450
D: 2.00
E: 5.450
10.400
D: 3.90
E: 6.500
33.350
13.550
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
5.800
D: 0.7
E: 5.100
BB
7.450
D: 2.0
E: 5.450
FX
10.400
D: 3.9
E: 6.500
40
140
Mileah Skalstad
Moss
10.100
D: 1.0
E: 9.100
8.750
D: 0.20
E: 8.550
7.650
D: 1.50
E: 6.150
6.550
D: 0.00
E: 8.550
ND: 2.00
33.050
13.850
VT
10.100
D: 1.0
E: 9.100
UB
8.750
D: 0.2
E: 8.550
BB
7.650
D: 1.5
E: 6.150
FX
6.550

E: 8.550
ND: 2.00
41
101
Amanda Hellsten
Drøbak
9.000
D: 1.6
E: 7.400
6.000

E: 7.500
ND: 1.50
7.350
D: 1.20
E: 6.150
9.700
D: 3.10
E: 7.100
ND: 0.50
32.050
14.850
VT
9.000
D: 1.6
E: 7.400
UB
6.000

E: 7.500
ND: 1.50
BB
7.350
D: 1.2
E: 6.150
FX
9.700
D: 3.1
E: 7.100
ND: 0.50
42
138
Astri Akselsen
Moss
11.400
D: 2.4
E: 9.000
9.150
D: 1.20
E: 7.950
10.950
D: 3.90
E: 7.050
31.500
15.400
VT
11.400
D: 2.4
E: 9.000
UB
9.150
D: 1.2
E: 7.950
BB
10.950
D: 3.9
E: 7.050
FX

43
104
Alida Westling-Johansen
Gjelleråsen
9.550
D: 1.0
E: 8.550
6.150

E: 6.650
ND: 0.50
7.350
D: 0.50
E: 6.850
8.200
D: 1.00
E: 7.200
31.250
15.650
VT
9.550
D: 1.0
E: 8.550
UB
6.150

E: 6.650
ND: 0.50
BB
7.350
D: 0.5
E: 6.850
FX
8.200
D: 1.0
E: 7.200
44
129
Celine Amlie Brenna
Njård
10.600
D: 1.8
E: 8.800
6.900
D: 0.50
E: 6.400
3.800
D: 0.00
E: 7.300
ND: 3.50
9.850
D: 2.00
E: 7.850
31.150
15.750
VT
10.600
D: 1.8
E: 8.800
UB
6.900
D: 0.5
E: 6.400
BB
3.800

E: 7.300
ND: 3.50
FX
9.850
D: 2.0
E: 7.850
45
133
Amalie Holand Hansen
Langhus
9.450
D: 1.6
E: 7.850
7.250
D: 0.50
E: 6.750
4.400
D: 0.00
E: 4.400
9.250
D: 2.00
E: 7.250
30.350
16.550
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
UB
7.250
D: 0.5
E: 6.750
BB
4.400

E: 4.400
FX
9.250
D: 2.0
E: 7.250
46
118
Pia Themte
Hokksund
9.950
D: 2.00
E: 7.950
8.700
D: 2.00
E: 6.700
11.100
D: 4.00
E: 7.100
29.750
17.150
VT

UB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
BB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.100
47
148
Lina Toftemo Vassmo
Nordre Aker
10.300
D: 1.6
E: 8.700
8.800
D: 1.50
E: 7.300
1.700
D: 2.60
E: 3.100
ND: 4.00
6.400
D: 3.60
E: 6.800
ND: 4.00
27.200
19.700
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
8.800
D: 1.5
E: 7.300
BB
1.700
D: 2.6
E: 3.100
ND: 4.00
FX
6.400
D: 3.6
E: 6.800
ND: 4.00
48
136
Johanna Fløtre Wiig
Lørenskog
9.450
D: 1.6
E: 7.850
3.400
D: 0.50
E: 2.900
4.350
D: 1.00
E: 3.350
8.800
D: 3.60
E: 5.200
26.000
20.900
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
UB
3.400
D: 0.5
E: 2.900
BB
4.350
D: 1.0
E: 3.350
FX
8.800
D: 3.6
E: 5.200
49
112
Sophie Wang-Larsen
Hoppensprett
10.550
D: 1.6
E: 8.950
8.850
D: 1.20
E: 7.650
1.000
D: 1.00
E: 8.000
ND: 8.00
20.400
26.500
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
UB
8.850
D: 1.2
E: 7.650
BB
1.000
D: 1.0
E: 8.000
ND: 8.00
FX

50
139
Juni Erøy Tveiten
Moss
10.500
D: 1.0
E: 9.500
2.600
D: 0.00
E: 5.100
ND: 2.50
13.100
33.800
VT
10.500
D: 1.0
E: 9.500
UB

BB
2.600

E: 5.100
ND: 2.50
FX

51
151
Sofie Graff-Wang
Nordre Aker
VT

UB

BB

FX

51
141
Ada Skauen
Nedre Glomma
VT

UB

BB

FX

51
152
Andrine Scott
Nordstrand
VT

UB

BB

FX

51
150
Selin Djøseland Yücel
Nordre Aker
VT

UB

BB

FX

51
122
Mathea Sperling Blakset
Holmen
VT

UB

BB

FX

51
142
Camilla Piriz Dahl
Nedre Glomma
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
135
Sara Folkvord, Langhus


3.4


8.850




12.250

2
154
Henriette Trizna Syversen, Asker


2.6


9.500




12.100

0.150
2
146
Nilea Andersen, HSIL


3.2


8.900




12.100

0.150
4
110
Kristina Solhaug, Hoppensprett


2.6


9.450




12.050

0.200
5
145
Julie Skomedal, HSIL


2.4


9.200




11.600

0.650
6
119
Yasmin Berra Özbal, Hokksund


2.4


9.150




11.550

0.700
7
128
Emilie Borgos, Njård


1.8


9.700




11.500

0.750
8
138
Astri Akselsen, Moss


2.4


9.000




11.400

0.850
9
107
Julie Marie Eide, Gjelleråsen


2.4


8.900




11.300

0.950
9
102
Synne Bryhn, Drøbak


2.4


8.900




11.300

0.950
9
156
Jenny Seljelund, Sandvika


2.4


8.900




11.300

0.950
12
121
Linnea Quale Øvergaard, Holmen


2.4


8.850




11.250

1.000
12
131
Victoria Canales, Njård


2.4


8.850




11.250

1.000
14
130
Elise Borchgrevink Søsveen, Njård


1.6


9.600




11.200

1.050
14
108
Lina Nebbenes Løken, Gjelleråsen


2.4


8.800




11.200

1.050
14
115
Tilla Aasheim Jansen, Hammer


2.4


8.800




11.200

1.050
17
106
Julie Chaipho, Gjelleråsen


1.8


9.350




11.150

1.100
18
109
Molly Hunter, Gjelleråsen


1.6


9.500




11.100

1.150
18
144
Emilie Skau Sivertsen, HSIL


1.6


9.500




11.100

1.150
20
127
Josefine Gardhol Venum, Njård


1.6


9.250




10.850

1.400
21
132
Alida Trandem, Langhus


1.6


9.200




10.800

1.450
21
149
Philippa Rialland-Moi, Nordre Aker


1.8


9.000




10.800

1.450
23
111
Mathea Nordmeland, Hoppensprett


1.6


9.150




10.750

1.500
23
126
Fredrikke Ramm Haagensen, Njård


1.6


9.150




10.750

1.500
23
134
Celine Rosmo, Langhus


2.4


8.350




10.750

1.500
26
116
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund


1.6


9.050




10.650

1.600
26
113
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer


1.6


9.050




10.650

1.600
28
105
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen


1.6


9.000




10.600

1.650
28
153
Maja Rivera Eggen, Nordstrand


1.6


9.000




10.600

1.650
28
129
Celine Amlie Brenna, Njård


1.8


8.800




10.600

1.650
31
112
Sophie Wang-Larsen, Hoppensprett


1.6


8.950




10.550

1.700
32
139
Juni Erøy Tveiten, Moss


1.0


9.500




10.500

1.750
32
114
Sofie Ørslien Moe, Hammer


1.6


8.900




10.500

1.750
34
125
Mathilde Jarmund Blandhol, Njård


1.6


8.850




10.450

1.800
35
103
Yesenia Guzenko, Drøbak


1.6


8.750




10.350

1.900
36
148
Lina Toftemo Vassmo, Nordre Aker


1.6


8.700




10.300

1.950
37
147
Hanelle Thorsen Aabø, Nordre Aker


1.6


8.650




10.250

2.000
38
143
Sajra Maltez, Nedre Glomma


1.6


8.600




10.200

2.050
38
124
Ronja Fløistad, Holmen


1.6


8.600




10.200

2.050
40
120
Johanne Fløistad, Holmen


1.6


8.550




10.150

2.100
40
123
Norah Stubban, Holmen


1.6


8.550




10.150

2.100
42
140
Mileah Skalstad, Moss


1.0


9.100




10.100

2.150
43
155
Ida Benjaminsen Andresen, Sandvika


1.6


8.450




10.050

2.200
44
137
Serina Madan Hallum, Lørenskog


1.6


8.100




9.700

2.550
45
117
Mille Holden Søgaard, Hokksund


1.6


8.000




9.600

2.650
46
104
Alida Westling-Johansen, Gjelleråsen


1.0


8.550




9.550

2.700
47
136
Johanna Fløtre Wiig, Lørenskog


1.6


7.850




9.450

2.800
47
133
Amalie Holand Hansen, Langhus


1.6


7.850




9.450

2.800
49
101
Amanda Hellsten, Drøbak


1.6


7.400




9.000

3.250
50
118
Pia Themte, Hokksund










50
142
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
153
Maja Rivera Eggen, Nordstrand

4.4

7.050


11.450

2
146
Nilea Andersen, HSIL

3.5

7.800


11.300

0.150
3
131
Victoria Canales, Njård

4.2

6.950


11.150

0.300
4
145
Julie Skomedal, HSIL

2.7

8.350


11.050

0.400
5
110
Kristina Solhaug, Hoppensprett

2.2

8.750


10.950

0.500
6
114
Sofie Ørslien Moe, Hammer

2.7

8.150


10.850

0.600
6
143
Sajra Maltez, Nedre Glomma

2.7

8.150


10.850

0.600
8
119
Yasmin Berra Özbal, Hokksund

2.0

8.750


10.750

0.700
8
132
Alida Trandem, Langhus

2.7

8.050


10.750

0.700
10
144
Emilie Skau Sivertsen, HSIL

2.2

8.300


10.500

0.950
10
135
Sara Folkvord, Langhus

2.7

7.800


10.500

0.950
12
116
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund

2.5

7.900


10.400

1.050
13
134
Celine Rosmo, Langhus

2.2

8.000


10.200

1.250
14
107
Julie Marie Eide, Gjelleråsen

2.0

8.150


10.150

1.300
15
128
Emilie Borgos, Njård

2.2

7.850


10.050

1.400
16
118
Pia Themte, Hokksund

2.0

7.950


9.950

1.500
16
130
Elise Borchgrevink Søsveen, Njård

2.2

7.750


9.950

1.500
18
115
Tilla Aasheim Jansen, Hammer

2.0

7.800


9.800

1.650
19
117
Mille Holden Søgaard, Hokksund

1.2

8.550


9.750

1.700
19
123
Norah Stubban, Holmen

2.0

7.750


9.750

1.700
19
106
Julie Chaipho, Gjelleråsen

2.2

7.550


9.750

1.700
22
113
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer

1.7

7.950


9.650

1.800
23
102
Synne Bryhn, Drøbak

2.5

6.950


9.450

2.000
24
125
Mathilde Jarmund Blandhol, Njård

0.7

8.600


9.300

2.150
24
109
Molly Hunter, Gjelleråsen

1.5

7.800


9.300

2.150
26
138
Astri Akselsen, Moss

1.2

7.950


9.150

2.300
27
149
Philippa Rialland-Moi, Nordre Aker

0.7

8.250


8.950

2.500
28
154
Henriette Trizna Syversen, Asker

1.0

7.900


8.900

2.550
28
156
Jenny Seljelund, Sandvika

3.0

5.900


8.900

2.550
30
112
Sophie Wang-Larsen, Hoppensprett

1.2

7.650


8.850

2.600
31
148
Lina Toftemo Vassmo, Nordre Aker

1.5

7.300


8.800

2.650
32
140
Mileah Skalstad, Moss

0.2

8.550


8.750

2.700
32
126
Fredrikke Ramm Haagensen, Njård

1.2

7.550


8.750

2.700
34
103
Yesenia Guzenko, Drøbak

0.5

8.100


8.600

2.850
35
111
Mathea Nordmeland, Hoppensprett

1.0

7.500


8.500

2.950
36
120
Johanne Fløistad, Holmen

2.0

6.450


8.450

3.000
37
127
Josefine Gardhol Venum, Njård

0.5

7.850


8.350

3.100
37
105
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen

0.5

7.850


8.350

3.100
39
124
Ronja Fløistad, Holmen

1.0

7.300


8.300

3.150
40
121
Linnea Quale Øvergaard, Holmen

1.2

6.550


7.750

3.700
41
147
Hanelle Thorsen Aabø, Nordre Aker

0.5

6.850


7.350

4.100
42
133
Amalie Holand Hansen, Langhus

0.5

6.750


7.250

4.200
43
155
Ida Benjaminsen Andresen, Sandvika

0.5

6.500


7.000

4.450
44
129
Celine Amlie Brenna, Njård

0.5

6.400


6.900

4.550
45
108
Lina Nebbenes Løken, Gjelleråsen

0.5

5.850


6.350

5.100
46
104
Alida Westling-Johansen, Gjelleråsen


6.650

0.5

6.150

5.300
47
101
Amanda Hellsten, Drøbak


7.500

1.5

6.000

5.450
48
137
Serina Madan Hallum, Lørenskog

0.7

5.100


5.800

5.650
49
136
Johanna Fløtre Wiig, Lørenskog

0.5

2.900


3.400

8.050
50
142
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
119
Yasmin Berra Özbal, Hokksund

4.1

8.050


12.150

2
153
Maja Rivera Eggen, Nordstrand

4.6

7.300


11.900

0.250
3
145
Julie Skomedal, HSIL

4.3

7.500


11.800

0.350
4
131
Victoria Canales, Njård

4.1

6.900


11.000

1.150
5
116
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund

3.8

7.150


10.950

1.200
5
138
Astri Akselsen, Moss

3.9

7.050


10.950

1.200
5
154
Henriette Trizna Syversen, Asker

4.2

6.750


10.950

1.200
8
102
Synne Bryhn, Drøbak

3.8

7.050


10.850

1.300
9
132
Alida Trandem, Langhus

3.9

6.900


10.800

1.350
10
110
Kristina Solhaug, Hoppensprett

4.1

6.650


10.750

1.400
11
143
Sajra Maltez, Nedre Glomma

4.4

6.300


10.700

1.450
11
146
Nilea Andersen, HSIL

4.7

6.000


10.700

1.450
13
135
Sara Folkvord, Langhus

3.5

7.050


10.550

1.600
14
149
Philippa Rialland-Moi, Nordre Aker

3.9

6.500


10.400

1.750
14
114
Sofie Ørslien Moe, Hammer

4.4

6.000


10.400

1.750
16
123
Norah Stubban, Holmen

3.8

7.050

0.5

10.350

1.800
17
126
Fredrikke Ramm Haagensen, Njård

3.3

6.400


9.700

2.450
18
115
Tilla Aasheim Jansen, Hammer

3.7

5.950


9.650

2.500
19
130
Elise Borchgrevink Søsveen, Njård

3.5

6.050


9.550

2.600
20
117
Mille Holden Søgaard, Hokksund

3.6

5.900


9.500

2.650
21
134
Celine Rosmo, Langhus

3.4

5.950


9.350

2.800
21
121
Linnea Quale Øvergaard, Holmen

3.9

5.450


9.350

2.800
23
156
Jenny Seljelund, Sandvika

4.7

4.550


9.250

2.900
24
118
Pia Themte, Hokksund

2.0

6.700


8.700

3.450
25
120
Johanne Fløistad, Holmen

4.0

4.650


8.650

3.500
26
109
Molly Hunter, Gjelleråsen

2.2

6.400


8.600

3.550
27
105
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen

3.0

5.200


8.200

3.950
28
128
Emilie Borgos, Njård

2.0

6.150


8.150

4.000
29
106
Julie Chaipho, Gjelleråsen

3.0

5.000


8.000

4.150
30
144
Emilie Skau Sivertsen, HSIL

4.7

3.250


7.950

4.200
31
140
Mileah Skalstad, Moss

1.5

6.150


7.650

4.500
32
137
Serina Madan Hallum, Lørenskog

2.0

5.450


7.450

4.700
33
111
Mathea Nordmeland, Hoppensprett

2.5

4.900


7.400

4.750
34
104
Alida Westling-Johansen, Gjelleråsen

0.5

6.850


7.350

4.800
34
101
Amanda Hellsten, Drøbak

1.2

6.150


7.350

4.800
36
107
Julie Marie Eide, Gjelleråsen

3.3

4.000


7.300

4.850
37
125
Mathilde Jarmund Blandhol, Njård

2.0

5.250


7.250

4.900
37
124
Ronja Fløistad, Holmen

3.8

3.450


7.250

4.900
39
155
Ida Benjaminsen Andresen, Sandvika

1.5

5.700


7.200

4.950
40
127
Josefine Gardhol Venum, Njård

0.7

6.400


7.100

5.050
41
103
Yesenia Guzenko, Drøbak

3.4

3.450


6.850

5.300
42
108
Lina Nebbenes Løken, Gjelleråsen

1.2

5.600


6.800

5.350
43
147
Hanelle Thorsen Aabø, Nordre Aker

3.1

5.500

4.0

4.600

7.550
44
133
Amalie Holand Hansen, Langhus


4.400


4.400

7.750
45
136
Johanna Fløtre Wiig, Lørenskog

1.0

3.350


4.350

7.800
46
129
Celine Amlie Brenna, Njård


7.300

3.5

3.800

8.350
46
113
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer

2.8

5.000

4.0

3.800

8.350
48
139
Juni Erøy Tveiten, Moss


5.100

2.5

2.600

9.550
49
148
Lina Toftemo Vassmo, Nordre Aker

2.6

3.100

4.0

1.700

10.450
50
112
Sophie Wang-Larsen, Hoppensprett

1.0

8.000

8.0

1.000

11.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
143
Sajra Maltez, Nedre Glomma

4.7

8.250


12.950

2
153
Maja Rivera Eggen, Nordstrand

4.9

8.100

0.1

12.900

0.050
3
146
Nilea Andersen, HSIL

5.1

7.700


12.800

0.150
4
144
Emilie Skau Sivertsen, HSIL

4.8

7.850


12.650

0.300
5
131
Victoria Canales, Njård

4.9

7.700


12.600

0.350
6
132
Alida Trandem, Langhus

4.8

7.600

0.1

12.300

0.650
6
116
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund

5.0

7.300


12.300

0.650
8
135
Sara Folkvord, Langhus

4.4

7.750


12.150

0.800
9
110
Kristina Solhaug, Hoppensprett

4.7

7.350


12.050

0.900
10
154
Henriette Trizna Syversen, Asker

4.3

7.700


12.000

0.950
11
147
Hanelle Thorsen Aabø, Nordre Aker

4.0

7.950


11.950

1.000
12
130
Elise Borchgrevink Søsveen, Njård

4.0

7.800


11.800

1.150
12
115
Tilla Aasheim Jansen, Hammer

4.9

6.900


11.800

1.150
14
128
Emilie Borgos, Njård

3.9

7.850


11.750

1.200
15
149
Philippa Rialland-Moi, Nordre Aker

4.1

7.600


11.700

1.250
16
106
Julie Chaipho, Gjelleråsen

4.1

7.550


11.650

1.300
17
102
Synne Bryhn, Drøbak

4.3

7.300


11.600

1.350
18
123
Norah Stubban, Holmen

4.1

7.450


11.550

1.400
19
145
Julie Skomedal, HSIL

4.1

7.400


11.500

1.450
20
117
Mille Holden Søgaard, Hokksund

3.9

7.500


11.400

1.550
21
156
Jenny Seljelund, Sandvika

4.3

7.050


11.350

1.600
22
109
Molly Hunter, Gjelleråsen

4.8

6.450


11.250

1.700
23
121
Linnea Quale Øvergaard, Holmen

4.0

7.200


11.200

1.750
23
108
Lina Nebbenes Løken, Gjelleråsen

4.2

7.000


11.200

1.750
25
105
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen

4.0

7.150


11.150

1.800
26
119
Yasmin Berra Özbal, Hokksund

4.0

7.400

0.3

11.100

1.850
26
118
Pia Themte, Hokksund

4.0

7.100


11.100

1.850
28
107
Julie Marie Eide, Gjelleråsen

4.1

6.900


11.000

1.950
29
120
Johanne Fløistad, Holmen

4.7

6.250


10.950

2.000
30
113
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer

4.0

6.750


10.750

2.200
31
114
Sofie Ørslien Moe, Hammer

4.3

6.350


10.650

2.300
32
125
Mathilde Jarmund Blandhol, Njård

3.0

7.500


10.500

2.450
33
134
Celine Rosmo, Langhus

3.9

6.550


10.450

2.500
34
137
Serina Madan Hallum, Lørenskog

3.9

6.500


10.400

2.550
35
129
Celine Amlie Brenna, Njård

2.0

7.850


9.850

3.100
35
124
Ronja Fløistad, Holmen

3.6

6.750

0.5

9.850

3.100
37
111
Mathea Nordmeland, Hoppensprett

3.7

6.600

0.5

9.800

3.150
38
101
Amanda Hellsten, Drøbak

3.1

7.100

0.5

9.700

3.250
39
127
Josefine Gardhol Venum, Njård

3.5

6.750

0.8

9.450

3.500
40
103
Yesenia Guzenko, Drøbak

3.4

6.450

0.5

9.350

3.600
41
133
Amalie Holand Hansen, Langhus

2.0

7.250


9.250

3.700
42
155
Ida Benjaminsen Andresen, Sandvika

3.5

6.150

0.5

9.150

3.800
42
126
Fredrikke Ramm Haagensen, Njård

3.5

5.850

0.2

9.150

3.800
44
136
Johanna Fløtre Wiig, Lørenskog

3.6

5.200


8.800

4.150
45
104
Alida Westling-Johansen, Gjelleråsen

1.0

7.200


8.200

4.750
46
140
Mileah Skalstad, Moss


8.550

2.0

6.550

6.400
47
148
Lina Toftemo Vassmo, Nordre Aker

3.6

6.800

4.0

6.400

6.550
48
112
Sophie Wang-Larsen, Hoppensprett




48
142
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
146
Nilea Andersen, HSIL




153
Maja Rivera Eggen, Nordstrand




131
Victoria Canales, Njård




145
Julie Skomedal, HSIL




110
Kristina Solhaug, Hoppensprett




119
Yasmin Berra Özbal, Hokksund




135
Sara Folkvord, Langhus




143
Sajra Maltez, Nedre Glomma




132
Alida Trandem, Langhus




116
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund




154
Henriette Trizna Syversen, Asker




102
Synne Bryhn, Drøbak




130
Elise Borchgrevink Søsveen, Njård




115
Tilla Aasheim Jansen, Hammer




114
Sofie Ørslien Moe, Hammer




144
Emilie Skau Sivertsen, HSIL




149
Philippa Rialland-Moi, Nordre Aker




123
Norah Stubban, Holmen




128
Emilie Borgos, Njård




156
Jenny Seljelund, Sandvika




134
Celine Rosmo, Langhus




106
Julie Chaipho, Gjelleråsen




109
Molly Hunter, Gjelleråsen




117
Mille Holden Søgaard, Hokksund




107
Julie Marie Eide, Gjelleråsen




121
Linnea Quale Øvergaard, Holmen




126
Fredrikke Ramm Haagensen, Njård




105
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen




120
Johanne Fløistad, Holmen




125
Mathilde Jarmund Blandhol, Njård




111
Mathea Nordmeland, Hoppensprett




127
Josefine Gardhol Venum, Njård




124
Ronja Fløistad, Holmen




108
Lina Nebbenes Løken, Gjelleråsen




103
Yesenia Guzenko, Drøbak




113
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer




147
Hanelle Thorsen Aabø, Nordre Aker




155
Ida Benjaminsen Andresen, Sandvika




137
Serina Madan Hallum, Lørenskog




140
Mileah Skalstad, Moss




101
Amanda Hellsten, Drøbak




104
Alida Westling-Johansen, Gjelleråsen




129
Celine Amlie Brenna, Njård




133
Amalie Holand Hansen, Langhus




118
Pia Themte, Hokksund




148
Lina Toftemo Vassmo, Nordre Aker




136
Johanna Fløtre Wiig, Lørenskog




112
Sophie Wang-Larsen, Hoppensprett





Last Update: 7/21/2024 10:47:05 PM
SX
SM
MD
XL
XXL