Back 

DM Gruppe, Individuelt - Rekrut - Junior - Senior ,

Senior, 1.division Senior, 2.division Junior Junior Gruppe Junior Demi/Duo Rekrut
Rekrut
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri
Redskab 1
Redskab 2
Resultat
Gap
1
3
Alma Sofie Højgaard Pedersen
Ballerup GF
8,599
D: 1,666
E: 6,933
7,999
D: 1,633
E: 6,366
8,766
D: 2,000
E: 6,766
25,364
Fri
8,599
D: 1,666

E: 6,933
Redskab 1
7,999
D: 1,633

E: 6,366
Redskab 2
8,766
D: 2,000

E: 6,766
2
8
Astrid Marie Henriksen
GF Øbro
7,733
D: 1,033
E: 6,700
8,300
D: 1,800
E: 6,500
7,566
D: 1,333
E: 6,233
23,599
1,765
Fri
7,733
D: 1,033

E: 6,700
Redskab 1
8,300
D: 1,800

E: 6,500
Redskab 2
7,566
D: 1,333

E: 6,233
3
30
Marie Mejnholt-Jakobsen
Ballerup GF
7,700
D: 1,300
E: 6,400
6,799
D: 1,533
E: 5,266
7,933
D: 2,133
E: 5,800
22,432
2,932
Fri
7,700
D: 1,300

E: 6,400
Redskab 1
6,799
D: 1,533

E: 5,266
Redskab 2
7,933
D: 2,133

E: 5,800
4
7
Asta Seneca Jarni
Ølstykke GF
7,966
D: 1,466
E: 6,500
6,799
D: 1,533
E: 5,266
6,933
D: 1,600
E: 5,333
21,698
3,666
Fri
7,966
D: 1,466

E: 6,500
Redskab 1
6,799
D: 1,533

E: 5,266
Redskab 2
6,933
D: 1,600

E: 5,333
5
9
Benedicte Svarre Gammelgaard
Skjold Gymnastik Birkerød
7,833
D: 1,200
E: 6,633
6,033
D: 1,600
E: 4,433
6,866
D: 1,766
E: 5,100
20,732
4,632
Fri
7,833
D: 1,200

E: 6,633
Redskab 1
6,033
D: 1,600

E: 4,433
Redskab 2
6,866
D: 1,766

E: 5,100
6
36
Vega Birkemose
GF Øbro
7,499
D: 0,833
E: 6,666
7,433
D: 1,533
E: 5,900
5,333
D: 0,833
E: 4,500
20,265
5,099
Fri
7,499
D: 0,833

E: 6,666
Redskab 1
7,433
D: 1,533

E: 5,900
Redskab 2
5,333
D: 0,833

E: 4,500
7
34
Salma Vittrup
GF Øbro
7,532
D: 1,166
E: 6,366
6,032
D: 1,066
E: 4,966
6,599
D: 1,433
E: 5,166
20,163
5,201
Fri
7,532
D: 1,166

E: 6,366
Redskab 1
6,032
D: 1,066

E: 4,966
Redskab 2
6,599
D: 1,433

E: 5,166
8
1
Agnes Tuxen
GF Øbro
7,532
D: 1,266
E: 6,266
6,933
D: 1,600
E: 5,333
5,632
D: 1,566
E: 4,666
20,097
5,267
Fri
7,532
D: 1,266

E: 6,266
Redskab 1
6,933
D: 1,600

E: 5,333
Redskab 2
5,632
D: 1,566

E: 4,666
9
2
Alberte Johnbeck
Ølstykke GF
7,499
D: 1,333
E: 6,166
6,099
D: 1,533
E: 4,566
6,000
D: 1,400
E: 4,600
19,598
5,766
Fri
7,499
D: 1,333

E: 6,166
Redskab 1
6,099
D: 1,533

E: 4,566
Redskab 2
6,000
D: 1,400

E: 4,600
10
5
Ania Kondratovic
Sorø Gymnastik Forening
7,632
D: 1,166
E: 6,466
5,633
D: 0,733
E: 4,900
6,232
D: 0,966
E: 5,266
19,497
5,867
Fri
7,632
D: 1,166

E: 6,466
Redskab 1
5,633
D: 0,733

E: 4,900
Redskab 2
6,232
D: 0,966

E: 5,266
11
16
Josephine biltoft
Hjerting IF - Gymnastik
7,466
D: 1,300
E: 6,166
5,632
D: 1,366
E: 4,266
6,266
D: 1,433
E: 4,833
19,364
6,000
Fri
7,466
D: 1,300

E: 6,166
Redskab 1
5,632
D: 1,366

E: 4,266
Redskab 2
6,266
D: 1,433

E: 4,833
12
32
Nanna Lund Schaadt
Skjold Gymnastik Birkerød
6,866
D: 1,033
E: 5,833
6,766
D: 1,600
E: 5,166
5,566
D: 1,400
E: 4,166
19,198
6,166
Fri
6,866
D: 1,033

E: 5,833
Redskab 1
6,766
D: 1,600

E: 5,166
Redskab 2
5,566
D: 1,400

E: 4,166
13
31
Naja Sorrell
Hjerting IF - Gymnastik
7,566
D: 1,300
E: 6,266
6,066
D: 1,266
E: 4,800
5,399
D: 1,366
E: 4,033
19,031
6,333
Fri
7,566
D: 1,300

E: 6,266
Redskab 1
6,066
D: 1,266

E: 4,800
Redskab 2
5,399
D: 1,366

E: 4,033
14
14
Freya T. Oltzen
GF Øbro
7,866
D: 1,333
E: 6,533
5,833
D: 1,533
E: 4,300
5,233
D: 0,900
E: 4,333
18,932
6,432
Fri
7,866
D: 1,333

E: 6,533
Redskab 1
5,833
D: 1,533

E: 4,300
Redskab 2
5,233
D: 0,900

E: 4,333
15
13
Freya Illum
GF Øbro
6,999
D: 0,933
E: 6,066
6,233
D: 1,500
E: 4,733
5,633
D: 1,100
E: 4,533
18,865
6,499
Fri
6,999
D: 0,933

E: 6,066
Redskab 1
6,233
D: 1,500

E: 4,733
Redskab 2
5,633
D: 1,100

E: 4,533
16
15
Helena Højbjerg Vibe
Hjerting IF - Gymnastik
6,632
D: 1,166
E: 5,466
6,266
D: 1,333
E: 4,933
5,032
D: 0,966
E: 4,066
17,930
7,434
Fri
6,632
D: 1,166

E: 5,466
Redskab 1
6,266
D: 1,333

E: 4,933
Redskab 2
5,032
D: 0,966

E: 4,066
17
33
Nikoline Hedegaard
Næsby IF
6,966
D: 1,166
E: 5,800
5,333
D: 0,633
E: 4,700
5,433
D: 0,900
E: 4,533
17,732
7,632
Fri
6,966
D: 1,166

E: 5,800
Redskab 1
5,333
D: 0,633

E: 4,700
Redskab 2
5,433
D: 0,900

E: 4,533
18
37
Victoria Napora Møller Hansen
Næsby IF
6,333
D: 0,500
E: 5,833
6,133
D: 1,000
E: 5,133
4,966
D: 0,400
E: 4,566
17,432
7,932
Fri
6,333
D: 0,500

E: 5,833
Redskab 1
6,133
D: 1,000

E: 5,133
Redskab 2
4,966
D: 0,400

E: 4,566
19
24
Lola Corfixen
GF Øbro
6,833
D: 0,833
E: 6,000
5,400
D: 0,800
E: 5,200
4,800
D: 1,000
E: 4,400
17,033
8,331
Fri
6,833
D: 0,833

E: 6,000
Redskab 1
5,400
D: 0,800

E: 5,200
Redskab 2
4,800
D: 1,000

E: 4,400
20
22
Laura Vig
GF Øbro
6,333
D: 0,933
E: 5,400
5,432
D: 0,666
E: 4,766
4,799
D: 0,566
E: 4,233
16,564
8,800
Fri
6,333
D: 0,933

E: 5,400
Redskab 1
5,432
D: 0,666

E: 4,766
Redskab 2
4,799
D: 0,566

E: 4,233
21
27
Maja Lemming
Næsby IF
7,233
D: 1,200
E: 6,033
4,799
D: 0,766
E: 4,033
4,499
D: 0,233
E: 4,266
16,531
8,833
Fri
7,233
D: 1,200

E: 6,033
Redskab 1
4,799
D: 0,766

E: 4,033
Redskab 2
4,499
D: 0,233

E: 4,266
22
29
Marie Holdflod Pallesen
Skjold Gymnastik Birkerød
6,466
D: 1,033
E: 5,433
4,800
D: 0,500
E: 4,300
5,232
D: 0,766
E: 4,466
16,498
8,866
Fri
6,466
D: 1,033

E: 5,433
Redskab 1
4,800
D: 0,500

E: 4,300
Redskab 2
5,232
D: 0,766

E: 4,466
23
11
Caroline Ryder
Næsby IF
6,099
D: 0,533
E: 5,566
4,299
D: 0,166
E: 4,133
6,033
D: 1,033
E: 5,000
16,431
8,933
Fri
6,099
D: 0,533

E: 5,566
Redskab 1
4,299
D: 0,166

E: 4,133
Redskab 2
6,033
D: 1,033

E: 5,000
24
21
Laura Meier Nielsen
Næsby IF
5,332
D: 0,866
E: 4,466
5,266
D: 0,633
E: 4,633
4,466
D: 0,466
E: 4,000
15,064
10,300
Fri
5,332
D: 0,866

E: 4,466
Redskab 1
5,266
D: 0,633

E: 4,633
Redskab 2
4,466
D: 0,466

E: 4,000
25
4
Amalie Maria O`Reilly Bojsen
Ballerup GF
5,666
D: 1,000
E: 4,666
4,400
D: 1,000
E: 3,400
4,466
D: 0,833
E: 3,633
14,532
10,832
Fri
5,666
D: 1,000

E: 4,666
Redskab 1
4,400
D: 1,000

E: 3,400
Redskab 2
4,466
D: 0,833

E: 3,633
26
6
Anna Christiansen
Tåstrup IK
5,599
D: 0,666
E: 4,933
4,299
D: 0,633
E: 3,666
4,299
D: 0,466
E: 3,833
14,197
11,167
Fri
5,599
D: 0,666

E: 4,933
Redskab 1
4,299
D: 0,633

E: 3,666
Redskab 2
4,299
D: 0,466

E: 3,833
27
28
Maria Lund Esbech
Ølstykke GF
5,666
D: 0,633
E: 5,033
4,100
D: 0,600
E: 3,500
4,066
D: 0,733
E: 3,333
13,832
11,532
Fri
5,666
D: 0,633

E: 5,033
Redskab 1
4,100
D: 0,600

E: 3,500
Redskab 2
4,066
D: 0,733

E: 3,333
28
10
Bianca Rosenlund
Ballerup GF
4,933
D: 0,500
E: 4,433
4,433
D: 0,700
E: 3,733
4,399
D: 0,833
E: 3,566
13,765
11,599
Fri
4,933
D: 0,500

E: 4,433
Redskab 1
4,433
D: 0,700

E: 3,733
Redskab 2
4,399
D: 0,833

E: 3,566
29
12
Cecilie Larsen
Sorø Gymnastik Forening
4,400
D: 0,400
E: 4,000
3,999
D: 0,333
E: 3,666
3,933
D: 0,300
E: 3,633
12,332
13,032
Fri
4,400
D: 0,400

E: 4,000
Redskab 1
3,999
D: 0,333

E: 3,666
Redskab 2
3,933
D: 0,300

E: 3,633
30
26
Maja Køhler Bay
Tåstrup IK
4,632
D: 0,366
E: 4,266
3,533
D: 0,533
E: 3,000
4,066
D: 0,833
E: 3,233
12,231
13,133
Fri
4,632
D: 0,366

E: 4,266
Redskab 1
3,533
D: 0,533

E: 3,000
Redskab 2
4,066
D: 0,833

E: 3,233
31
18
Katarina Sergijenia Kondratovic
Sorø Gymnastik Forening
4,933
D: 0,400
E: 4,533
2,566
D: 0,300
E: 2,266
1,466
D: 0,100
E: 1,366
8,965
16,399
Fri
4,933
D: 0,400

E: 4,533
Redskab 1
2,566
D: 0,300

E: 2,266
Redskab 2
1,466
D: 0,100

E: 1,366
32
25
Isabella Racher
Sorø Gymnastik Forening
5,133
D: 0,433
E: 4,700
5,133
20,231
Fri
5,133
D: 0,433

E: 4,700
Redskab 1



Redskab 2



33
17
Julie Slot
Næsby IF
Fri



Redskab 1



Redskab 2



33
19
Kristina Gorry
Hjerting IF - Gymnastik
Fri



Redskab 1



Redskab 2



33
20
Laila Monserrat Ruiz
Tåstrup IK
Fri



Redskab 1



Redskab 2



33
23
Lise Bacher
Ølstykke GF
Fri



Redskab 1



Redskab 2



33
35
Signe Bagge
Hjerting IF - Gymnastik
Fri



Redskab 1



Redskab 2



Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
3
Alma Sofie Højgaard Pedersen, Ballerup GF

1,666

6,933

8,599

2
7
Asta Seneca Jarni, Ølstykke GF

1,466

6,500

7,966

0,633
3
14
Freya T. Oltzen, GF Øbro

1,333

6,533

7,866

0,733
4
9
Benedicte Svarre Gammelgaard, Skjold Gymnastik Birkerød

1,200

6,633

7,833

0,766
5
8
Astrid Marie Henriksen, GF Øbro

1,033

6,700

7,733

0,866
6
30
Marie Mejnholt-Jakobsen, Ballerup GF

1,300

6,400

7,700

0,899
7
5
Ania Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening

1,166

6,466

7,632

0,967
8
31
Naja Sorrell, Hjerting IF - Gymnastik

1,300

6,266

7,566

1,033
9
34
Salma Vittrup, GF Øbro

1,166

6,366

7,532

1,067
9
1
Agnes Tuxen, GF Øbro

1,266

6,266

7,532

1,067
11
36
Vega Birkemose, GF Øbro

0,833

6,666

7,499

1,100
11
2
Alberte Johnbeck, Ølstykke GF

1,333

6,166

7,499

1,100
13
16
Josephine biltoft, Hjerting IF - Gymnastik

1,300

6,166

7,466

1,133
14
27
Maja Lemming, Næsby IF

1,200

6,033

7,233

1,366
15
13
Freya Illum, GF Øbro

0,933

6,066

6,999

1,600
16
33
Nikoline Hedegaard, Næsby IF

1,166

5,800

6,966

1,633
17
32
Nanna Lund Schaadt, Skjold Gymnastik Birkerød

1,033

5,833

6,866

1,733
18
24
Lola Corfixen, GF Øbro

0,833

6,000

6,833

1,766
19
15
Helena Højbjerg Vibe, Hjerting IF - Gymnastik

1,166

5,466

6,632

1,967
20
29
Marie Holdflod Pallesen, Skjold Gymnastik Birkerød

1,033

5,433

6,466

2,133
21
37
Victoria Napora Møller Hansen, Næsby IF

0,500

5,833

6,333

2,266
21
22
Laura Vig, GF Øbro

0,933

5,400

6,333

2,266
23
11
Caroline Ryder, Næsby IF

0,533

5,566

6,099

2,500
24
28
Maria Lund Esbech, Ølstykke GF

0,633

5,033

5,666

2,933
24
4
Amalie Maria O`Reilly Bojsen, Ballerup GF

1,000

4,666

5,666

2,933
26
6
Anna Christiansen, Tåstrup IK

0,666

4,933

5,599

3,000
27
21
Laura Meier Nielsen, Næsby IF

0,866

4,466

5,332

3,267
28
25
Isabella Racher , Sorø Gymnastik Forening

0,433

4,700

5,133

3,466
29
18
Katarina Sergijenia Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening

0,400

4,533

4,933

3,666
29
10
Bianca Rosenlund, Ballerup GF

0,500

4,433

4,933

3,666
31
26
Maja Køhler Bay, Tåstrup IK

0,366

4,266

4,632

3,967
32
12
Cecilie Larsen, Sorø Gymnastik Forening

0,400

4,000

4,400

4,199
33
23
Lise Bacher, Ølstykke GF


33
35
Signe Bagge, Hjerting IF - Gymnastik


33
20
Laila Monserrat Ruiz, Tåstrup IK


33
17
Julie Slot, Næsby IF


33
19
Kristina Gorry, Hjerting IF - Gymnastik


Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
8
Astrid Marie Henriksen, GF Øbro

1,800

6,500

8,300

2
3
Alma Sofie Højgaard Pedersen, Ballerup GF

1,633

6,366

7,999

0,301
3
36
Vega Birkemose, GF Øbro

1,533

5,900

7,433

0,867
4
1
Agnes Tuxen, GF Øbro

1,600

5,333

6,933

1,367
5
7
Asta Seneca Jarni, Ølstykke GF

1,533

5,266

6,799

1,501
5
30
Marie Mejnholt-Jakobsen, Ballerup GF

1,533

5,266

6,799

1,501
7
32
Nanna Lund Schaadt, Skjold Gymnastik Birkerød

1,600

5,166

6,766

1,534
8
15
Helena Højbjerg Vibe, Hjerting IF - Gymnastik

1,333

4,933

6,266

2,034
9
13
Freya Illum, GF Øbro

1,500

4,733

6,233

2,067
10
37
Victoria Napora Møller Hansen, Næsby IF

1,000

5,133

6,133

2,167
11
2
Alberte Johnbeck, Ølstykke GF

1,533

4,566

6,099

2,201
12
31
Naja Sorrell, Hjerting IF - Gymnastik

1,266

4,800

6,066

2,234
13
9
Benedicte Svarre Gammelgaard, Skjold Gymnastik Birkerød

1,600

4,433

6,033

2,267
14
34
Salma Vittrup, GF Øbro

1,066

4,966

6,032

2,268
15
14
Freya T. Oltzen, GF Øbro

1,533

4,300

5,833

2,467
16
5
Ania Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening

0,733

4,900

5,633

2,667
17
16
Josephine biltoft, Hjerting IF - Gymnastik

1,366

4,266

5,632

2,668
18
22
Laura Vig, GF Øbro

0,666

4,766

5,432

2,868
19
24
Lola Corfixen, GF Øbro

0,800

5,200

5,400

2,900
20
33
Nikoline Hedegaard, Næsby IF

0,633

4,700

5,333

2,967
21
21
Laura Meier Nielsen, Næsby IF

0,633

4,633

5,266

3,034
22
29
Marie Holdflod Pallesen, Skjold Gymnastik Birkerød

0,500

4,300

4,800

3,500
23
27
Maja Lemming, Næsby IF

0,766

4,033

4,799

3,501
24
10
Bianca Rosenlund, Ballerup GF

0,700

3,733

4,433

3,867
25
4
Amalie Maria O`Reilly Bojsen, Ballerup GF

1,000

3,400

4,400

3,900
26
11
Caroline Ryder, Næsby IF

0,166

4,133

4,299

4,001
26
6
Anna Christiansen, Tåstrup IK

0,633

3,666

4,299

4,001
28
28
Maria Lund Esbech, Ølstykke GF

0,600

3,500

4,100

4,200
29
12
Cecilie Larsen, Sorø Gymnastik Forening

0,333

3,666

3,999

4,301
30
26
Maja Køhler Bay, Tåstrup IK

0,533

3,000

3,533

4,767
31
18
Katarina Sergijenia Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening

0,300

2,266

2,566

5,734
32
20
Laila Monserrat Ruiz, Tåstrup IK


32
17
Julie Slot, Næsby IF


32
19
Kristina Gorry, Hjerting IF - Gymnastik


32
25
Isabella Racher , Sorø Gymnastik Forening


32
23
Lise Bacher, Ølstykke GF


32
35
Signe Bagge, Hjerting IF - Gymnastik


Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
3
Alma Sofie Højgaard Pedersen, Ballerup GF

2,000

6,766

8,766

2
30
Marie Mejnholt-Jakobsen, Ballerup GF

2,133

5,800

7,933

0,833
3
8
Astrid Marie Henriksen, GF Øbro

1,333

6,233

7,566

1,200
4
7
Asta Seneca Jarni, Ølstykke GF

1,600

5,333

6,933

1,833
5
9
Benedicte Svarre Gammelgaard, Skjold Gymnastik Birkerød

1,766

5,100

6,866

1,900
6
34
Salma Vittrup, GF Øbro

1,433

5,166

6,599

2,167
7
16
Josephine biltoft, Hjerting IF - Gymnastik

1,433

4,833

6,266

2,500
8
5
Ania Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening

0,966

5,266

6,232

2,534
9
11
Caroline Ryder, Næsby IF

1,033

5,000

6,033

2,733
10
2
Alberte Johnbeck, Ølstykke GF

1,400

4,600

6,000

2,766
11
13
Freya Illum, GF Øbro

1,100

4,533

5,633

3,133
12
1
Agnes Tuxen, GF Øbro

1,566

4,666

5,632

3,134
13
32
Nanna Lund Schaadt, Skjold Gymnastik Birkerød

1,400

4,166

5,566

3,200
14
33
Nikoline Hedegaard, Næsby IF

0,900

4,533

5,433

3,333
15
31
Naja Sorrell, Hjerting IF - Gymnastik

1,366

4,033

5,399

3,367
16
36
Vega Birkemose, GF Øbro

0,833

4,500

5,333

3,433
17
14
Freya T. Oltzen, GF Øbro

0,900

4,333

5,233

3,533
18
29
Marie Holdflod Pallesen, Skjold Gymnastik Birkerød

0,766

4,466

5,232

3,534
19
15
Helena Højbjerg Vibe, Hjerting IF - Gymnastik

0,966

4,066

5,032

3,734
20
37
Victoria Napora Møller Hansen, Næsby IF

0,400

4,566

4,966

3,800
21
24
Lola Corfixen, GF Øbro

1,000

4,400

4,800

3,966
22
22
Laura Vig, GF Øbro

0,566

4,233

4,799

3,967
23
27
Maja Lemming, Næsby IF

0,233

4,266

4,499

4,267
24
21
Laura Meier Nielsen, Næsby IF

0,466

4,000

4,466

4,300
24
4
Amalie Maria O`Reilly Bojsen, Ballerup GF

0,833

3,633

4,466

4,300
26
10
Bianca Rosenlund, Ballerup GF

0,833

3,566

4,399

4,367
27
6
Anna Christiansen, Tåstrup IK

0,466

3,833

4,299

4,467
28
28
Maria Lund Esbech, Ølstykke GF

0,733

3,333

4,066

4,700
28
26
Maja Køhler Bay, Tåstrup IK

0,833

3,233

4,066

4,700
30
12
Cecilie Larsen, Sorø Gymnastik Forening

0,300

3,633

3,933

4,833
31
18
Katarina Sergijenia Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening

0,100

1,366

1,466

7,300
32
25
Isabella Racher , Sorø Gymnastik Forening


32
23
Lise Bacher, Ølstykke GF


32
35
Signe Bagge, Hjerting IF - Gymnastik


32
20
Laila Monserrat Ruiz, Tåstrup IK


32
17
Julie Slot, Næsby IF


32
19
Kristina Gorry, Hjerting IF - Gymnastik


Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
10
Bianca Rosenlund, Ballerup GF


4
Amalie Maria O`Reilly Bojsen, Ballerup GF


28
Maria Lund Esbech, Ølstykke GF


6
Anna Christiansen, Tåstrup IK


21
Laura Meier Nielsen, Næsby IF


24
Lola Corfixen, GF Øbro


37
Victoria Napora Møller Hansen, Næsby IF


27
Maja Lemming, Næsby IF


22
Laura Vig, GF Øbro


20
Laila Monserrat Ruiz, Tåstrup IK


35
Signe Bagge, Hjerting IF - Gymnastik


19
Kristina Gorry, Hjerting IF - Gymnastik


17
Julie Slot, Næsby IF


23
Lise Bacher, Ølstykke GF


12
Cecilie Larsen, Sorø Gymnastik Forening


26
Maja Køhler Bay, Tåstrup IK


25
Isabella Racher , Sorø Gymnastik Forening


18
Katarina Sergijenia Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening


15
Helena Højbjerg Vibe, Hjerting IF - Gymnastik


16
Josephine biltoft, Hjerting IF - Gymnastik


34
Salma Vittrup, GF Øbro


11
Caroline Ryder, Næsby IF


5
Ania Kondratovic, Sorø Gymnastik Forening


9
Benedicte Svarre Gammelgaard, Skjold Gymnastik Birkerød


30
Marie Mejnholt-Jakobsen, Ballerup GF


3
Alma Sofie Højgaard Pedersen, Ballerup GF


7
Asta Seneca Jarni, Ølstykke GF


8
Astrid Marie Henriksen, GF Øbro


36
Vega Birkemose, GF Øbro


31
Naja Sorrell, Hjerting IF - Gymnastik


29
Marie Holdflod Pallesen, Skjold Gymnastik Birkerød


14
Freya T. Oltzen, GF Øbro


33
Nikoline Hedegaard, Næsby IF


13
Freya Illum, GF Øbro


2
Alberte Johnbeck, Ølstykke GF


32
Nanna Lund Schaadt, Skjold Gymnastik Birkerød


1
Agnes Tuxen, GF Øbro


Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap

Last Update: 20-06-2024 00:50:17
SX
SM
MD
XL
XXL