Back 

Aspirant Øst & Regionsrækken drenge Øst 2024 Helsinge, 2024-04-20

Nanopiger 3. division Nanopiger 2. division Nanopiger 1. division Micropiger 5. division Micropiger 4. division Micropiger 3. division Nanodrenge 1. division & Microdrenge 1. division Region Øst Microdrenge 1. division Region Øst Minidrenge 1. division Micropiger 2. division Micropiger 1. division Minipiger 1. division
Nanopiger 3. division
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Rytme
Bane
Trampet
Yhteensä
Erotus
1
2
Vallensbæk Gymnastik ANP 2
7,900

E: 7,900


8,650

E: 8,650


8,275

E: 8,275


24,825
Rytme
7,900
D:
E: 7,900
C:
Bane
8,650
D:
E: 8,650
C:
Tram
8,275
D:
E: 8,275
C:
2
1
Vedbæk Gymnastikforening ANP 2
7,300

E: 7,300


8,750

E: 8,750


7,850

E: 7,850


23,900
0,925
Rytme
7,300
D:
E: 7,300
C:
Bane
8,750
D:
E: 8,750
C:
Tram
7,850
D:
E: 7,850
C:
3
6
Roskilde TeamGym ANP 1
6,400

E: 6,400


8,775

E: 8,775


8,550

E: 8,550


23,725
1,100
Rytme
6,400
D:
E: 6,400
C:
Bane
8,775
D:
E: 8,775
C:
Tram
8,550
D:
E: 8,550
C:
4
3
Skjold Gymnastik Birkerød ANP 1
6,365

E: 6,365


8,300

E: 8,300


8,500

E: 8,500


23,165
1,660
Rytme
6,365
D:
E: 6,365
C:
Bane
8,300
D:
E: 8,300
C:
Tram
8,500
D:
E: 8,500
C:
5
7
Herlufsholm GF ANP 4
5,700

E: 5,700


9,000

E: 9,000


8,400

E: 8,400


23,100
1,725
Rytme
5,700
D:
E: 5,700
C:
Bane
9,000
D:
E: 9,000
C:
Tram
8,400
D:
E: 8,400
C:
6
8
Herlev Gymnastik, HI ANP 2
5,330

E: 5,330


7,350

E: 7,350


7,250

E: 7,250


19,930
4,895
Rytme
5,330
D:
E: 5,330
C:
Bane
7,350
D:
E: 7,350
C:
Tram
7,250
D:
E: 7,250
C:
7
4
Sengeløse Idræt ANP 2 - udgået












24,825
Rytme
D:
E:
C:
Bane
D:
E:
C:
Tram
D:
E:
C:
7
5
Sengeløse Idræt ANP 1 - udgået












24,825
Rytme
D:
E:
C:
Bane
D:
E:
C:
Tram
D:
E:
C:
Sij
#
Nimi
D
E
C
HJ-
Pisteet
Erotus
1
2
Vallensbæk Gymnastik ANP 2

7,900

7,900

2
1
Vedbæk Gymnastikforening ANP 2

7,300

7,300

0,600
3
6
Roskilde TeamGym ANP 1

6,400

6,400

1,500
4
3
Skjold Gymnastik Birkerød ANP 1

6,365

6,365

1,535
5
7
Herlufsholm GF ANP 4

5,700

5,700

2,200
6
8
Herlev Gymnastik, HI ANP 2

5,330

5,330

2,570
7
4
Sengeløse Idræt ANP 2 - udgået


7,900
7
5
Sengeløse Idræt ANP 1 - udgået


7,900
Sij
#
Nimi
D
E
C
HJ-
Pisteet
Erotus
1
7
Herlufsholm GF ANP 4

9,000

9,000

2
6
Roskilde TeamGym ANP 1

8,775

8,775

0,225
3
1
Vedbæk Gymnastikforening ANP 2

8,750

8,750

0,250
4
2
Vallensbæk Gymnastik ANP 2

8,650

8,650

0,350
5
3
Skjold Gymnastik Birkerød ANP 1

8,300

8,300

0,700
6
8
Herlev Gymnastik, HI ANP 2

7,350

7,350

1,650
7
4
Sengeløse Idræt ANP 2 - udgået


9,000
7
5
Sengeløse Idræt ANP 1 - udgået


9,000
Sij
#
Nimi
D
E
C
HJ-
Pisteet
Erotus
1
6
Roskilde TeamGym ANP 1

8,550

8,550

2
3
Skjold Gymnastik Birkerød ANP 1

8,500

8,500

0,050
3
7
Herlufsholm GF ANP 4

8,400

8,400

0,150
4
2
Vallensbæk Gymnastik ANP 2

8,275

8,275

0,275
5
1
Vedbæk Gymnastikforening ANP 2

7,850

7,850

0,700
6
8
Herlev Gymnastik, HI ANP 2

7,250

7,250

1,300
7
4
Sengeløse Idræt ANP 2 - udgået


8,550
7
5
Sengeløse Idræt ANP 1 - udgået


8,550
Sij
#
Nimi
D
E
C
HJ-
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
C
HJ-
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
C
HJ-
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
C
HJ-
Pisteet
Erotus

Last Update: 26-05-2024 07:33:01
SX
SM
MD
XL
XXL