Back 

NM senior turn kvinner og menn Oslo, 8.-9. oktober 2016

All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Menn Senior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 68    Pietro Giachino, Njård IL 82.100
2 69    Odin Kalvø, Njård IL 81.100
3 66    Marcus Conradi, Oslo TF 80.450
4 61    Sofus Heggemsnes, Oslo TF 77.400
5 53    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma TF 73.650
6 65    Henrik Stiansen, Nedre Glomma TF 72.250
7 71    Vetle Talsnes, Elverum TF 71.550
8 70    Espen Jansen, Njård IL 70.900
9 52    Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma TF 70.800
10 57    Magnus Dahl-Hansen, Tromsø TF 70.500
11 72    Nikolai Nilsen Rønbeck, Oslo TF 69.500
12 50    Lars Eik Breirem, Stord IL 67.450
13 62    Preben Olsen, Sandefjord TIF 65.200
14 58    Brede Olsen, Sandefjord TIF 60.150
15 67    Stian Skjerahaug, Stavanger TF 57.050
16 59    Marius Wester Reistad, Oslo TF 45.500
17 63    Aage Arnold Haugan, Stiklestad IL turn 37.500
18 64    Jesper Opheim, Trondhjems TF 35.150
19 51    Marcus Nicolai Waal Hem, Nordstrand TF 22.000
20 54    Andreas Log Borge, Sandefjord TIF 21.050
21 56    Mads Skotner, Njård IL 12.650
22 55    Andreas Wiik, Oslo TF 2.600

Kvinner Senior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 21    Linn Finstad, Nedre Glomma TF 49.850
2 22    Solveig Merckoll Berg, Asker TF 48.550
3 25    Martine Magnussen, Nedre Glomma TF 47.800
4 29    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen TT 47.600
5 23    Victoria Bøe, Holmen TT 47.050
6 26    Sofie Skåttun, Oslo TF 46.800
7 12    Sandra Kvam Mohn, Trondhjems TF 45.250
7 24    Martine Bjørshol, Kr.sunds TF 45.250
9 17    Mira Trongmo Neurauter, Oslo TF 44.900
10 14    Karoline Odseid Bjerk, Oslo TF 43.800
11   Elise Dahl-Hansen, Tromsø TF 43.000
11   Vilde Birkeland Amblie, Oslo TF 43.000
13 15    Harriet Stendahl, Stavanger TF 42.850
14 11    Kaja Brevik Grudt, Molde TF 40.350
15 18    Kristin Bjørnbak, HSIL 39.500
16   Andrine Hegdahl, Kabelvåg IL turn 38.450
17 20    Sofie Bråten, Oslo TF 36.500
18 19    Anna Borge-Skar, Holmen TT 31.700
19 4  Maria Homolova, Holmen TT 24.700
20 10    Katarina N. Rønbeck, Oslo TF 23.450
21   Anna Bakken Worpvik, Oslo TF 23.350
22 16    Anette Lehne Johannessen, Oslo TF 20.250
23 13    Ingvild Haugnes, Sverre IL 11.950
24 27    Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen TT 10.800

Menn Senior Finals

Floor

Name Score
1 67    Stian Skjerahaug, Stavanger TF
14.150
2 61    Sofus Heggemsnes, Oslo TF
14.000
3 66    Marcus Conradi, Oslo TF
13.300
4 69    Odin Kalvø, Njård IL
13.150
5 68    Pietro Giachino, Njård IL
13.050
6 53    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma TF
12.800

Pommel

Name Score
1 67    Stian Skjerahaug, Stavanger TF
13.800
2 61    Sofus Heggemsnes, Oslo TF
13.400
3 68    Pietro Giachino, Njård IL
13.200
4 72    Nikolai Nilsen Rønbeck, Oslo TF
11.800
5 69    Odin Kalvø, Njård IL
11.650
6 66    Marcus Conradi, Oslo TF
11.450

Still rings

Name Score
1 68    Pietro Giachino, Njård IL
13.300
2 69    Odin Kalvø, Njård IL
12.600
3 66    Marcus Conradi, Oslo TF
12.300
4 64    Jesper Opheim, Trondhjems TF
12.100
5 70    Espen Jansen, Njård IL
11.800
6 65    Henrik Stiansen, Nedre Glomma TF
8.650

Vault

Name Score
1 67    Stian Skjerahaug, Stavanger TF
13.475
2 64    Jesper Opheim, Trondhjems TF
13.125
3 62    Preben Olsen, Sandefjord TIF
12.875
4 58    Brede Olsen, Sandefjord TIF
12.200
5 51    Marcus Nicolai Waal Hem, Nordstrand TF
10.550
6 69    Odin Kalvø, Njård IL
0

Parallel bars

Name Score
1 66    Marcus Conradi, Oslo TF
13.800
2 53    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma TF
13.300
3 57    Magnus Dahl-Hansen, Tromsø TF
13.150
4 62    Preben Olsen, Sandefjord TIF
12.200
5 68    Pietro Giachino, Njård IL
12.050
6 61    Sofus Heggemsnes, Oslo TF
11.350

High bar

Name Score
1 68    Pietro Giachino, Njård IL
14.450
2 71    Vetle Talsnes, Elverum TF
13.000
3 61    Sofus Heggemsnes, Oslo TF
12.700
4 65    Henrik Stiansen, Nedre Glomma TF
12.550
5 66    Marcus Conradi, Oslo TF
11.950
6 67    Stian Skjerahaug, Stavanger TF
11.700

Kvinner Senior Finals

Vault

Name Score
1 29    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen TT
13.350
2 25    Martine Magnussen, Nedre Glomma TF
13.325
3 21    Linn Finstad, Nedre Glomma TF
12.975
4 24    Martine Bjørshol, Kr.sunds TF
12.850
5 14    Karoline Odseid Bjerk, Oslo TF
12.775
6   Andrine Hegdahl, Kabelvåg IL turn
12.675

Uneven bars

Name Score
1 25    Martine Magnussen, Nedre Glomma TF
11.300
2 27    Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen TT
11.150
3 20    Sofie Bråten, Oslo TF
11.100
3 21    Linn Finstad, Nedre Glomma TF
11.100
5 23    Victoria Bøe, Holmen TT
11.000
6 26    Sofie Skåttun, Oslo TF
10.900

Beam

Name Score
1 21    Linn Finstad, Nedre Glomma TF
13.100
2 22    Solveig Merckoll Berg, Asker TF
13.000
3 29    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen TT
12.250
4 20    Sofie Bråten, Oslo TF
12.150
5 26    Sofie Skåttun, Oslo TF
11.800
6 24    Martine Bjørshol, Kr.sunds TF
9.550

Floor

Name Score
1 21    Linn Finstad, Nedre Glomma TF
13.000
2 29    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen TT
12.900
3 23    Victoria Bøe, Holmen TT
12.450
3 22    Solveig Merckoll Berg, Asker TF
12.450
5 25    Martine Magnussen, Nedre Glomma TF
12.400
6 20    Sofie Bråten, Oslo TF
12.050

Team

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Njård IL
234.850
2 Oslo TF
230.150
3 Nedre Glomma TF
216.700
4 Sandefjord TIF
146.400

Team

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Holmen TT
140.400
2 Oslo TF
128.550
3 Oslo TF 2
107.050

Last Update: 11/17/2018 1:02:06 PM