Back 

Nasjonal rekruttkonkurranse 2016 Kristiansund, 15.-16. oktober

All   MAG All-round   WAG All-round   Team  

Gutter 11-12 år

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar | All-Round
Name Total
1 322  Sebastian Sponevik, Hoppensprett 81.550
2 321  Petter Steinsvik Nilsen, Hoppensprett 80.400
3 320  Kasper Petersen Dale, Trondhjems TF 76.500
4 301  Sebastian Dyngeland, Stavanger TF 73.250
5 312  Kristian Søderstrøm Holmen, Oslo TF 72.750
6 317  Aleksander Steimler Lundekvam , Sotra 72.500
7 308  Jakob Kvamsø, Bergens TF 72.400
8 324  Harald Backe Staib, Njård IL 72.250
9 326  Amund Wiegand Blakstvedt, Njård IL 71.850
10 303  Filip Noraas, Stavanger TF 71.550
11 305  Christian Marinez Stenbakken, Stavanger TF 71.400
12 315  Sebastian Holter Pedersen, Oslo TF 70.900
13 313  Simon C. Foote, Oslo TF 70.200
14 304  Brede Ragnes, Stavanger TF 69.800
15 323  Leon Sønsteng, Hoppensprett 69.700
16 307  Leander Skreien, Bergens TF 68.200
17 327  Felix Johanssen, Njård IL 67.450
18 302  Marcus Vastvedt Haaland, Stavanger TF 66.900
18 310  Sebastian Frengen Amundsen, Drammens TF 66.900
20 328  Marius Holten-Sund, Njård IL 66.600
21 325  Jonas Egli, Njård IL 66.450
22 309  Jesper Hauglum-Werner, Drammens TF 66.100
23 319  Aslak Lonnee, Trondhjems TF 65.900
24 330  Edvard Roppen, IL Hødd 65.300
25 314  Vetle Tveit, Oslo TF 64.150
26 318  Tobias Øvermo, Trondhjems TF 63.150
27 334  Anders Graff Gullbekk, Slemmestad 62.950
28 300  Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger TF 62.900
29 306  Sondre Voll, Stavanger TF 62.850
30 329  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd 61.050
31 316  Herman Starheim Johansen , Oslo TF 56.100
32 332  Asgeir Grønnevik, IL Hødd 55.000
33 311  Misja Lukianets, Drammens TF 36.850
34 331  Karl-Petter Lühr Brevik, IL Hødd
34 333  Oliver Souto , IL Hødd

Jenter 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 131  Marthe Bjørgen, Nidaros 55.950
1 155  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo TF 55.950
3 110  Jenny Håkegaard, Holmen TT 53.650
4 117  Karine Magnussen , Nedre Glomma TF 52.500
5 149  Maria Saura Berg, Tromsø TF 51.550
6 119  Marte Lunde, Bergens TF 51.400
7 160  Annika Hegreberg, Moss 50.100
8 156  Ebba Fagerland, Njård IL 50.050
9 148  Malin Saura Berg, Tromsø TF 49.850
10 123  Stina Elvestad, Trøgstad TF 49.250
11 120  Lea Rongved, Bergens TF 48.650
12 118  Rikke Bjelde Ladøy, Bergens TF 48.400
13 144  Pil Henriksen , Trondhjems TF 48.250
14 153  Lea Aurora Bjelland, Oslo TF 47.350
15 134  Julia Krogstad, Nidaros 46.800
16 159  Benedicte Olsen, Moss 46.750
17 154  Sanna van't Land, Oslo TF 45.700
18 103  Mina Mikkelsen Sørensen , Drammens TF 45.200
19 158  June Marie Rønning, Njård IL 45.100
20 145  Erle Brevik Grudt, Molde TF 44.850
21 146  Erika Liepelt Uran , Molde TF 44.650
22 108  Linn Sletten , HSIL 43.900
23 116  Isabelle Eriksen , Nøtterøy 43.800
24 121  Andrea Frigaard, Asker TF 43.750
25 107  Grace Mackland, Stavanger TF 43.100
25 157  Thea Eik-Floten, Njård IL 43.100
27 151  Jenny Åberg, Tromsø TF 42.700
28 141  Dina Slotterøy Kleiven , IL Hødd 41.850
29 161  Melissa Mari Achtoven , Siddis TT 41.750
30 138  Julie Holta, Kristiansands TF 41.550
31 150  Tilde Echroll, Tromsø TF 41.450
32 122  Mina Fauske Fiskvik, Asker TF 40.850
33 135  Ida Huaxin Reistad, Nidaros 40.800
34 126  Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad TF 40.750
35 127  Elida Tomren, Hammer 39.500
36 140  Anette Håskjold, IL Hødd 39.450
37 109  Ingrid Haaland , HSIL 39.050
38 112  Mia Ødegaard Røsby, Holmen TT 38.650
38 136  Celine Helland, Sandefjord 38.650
40 132  Sara Bratbergsengen, Nidaros 38.450
41 130  Emma Bøgh, Hoppensprett 38.350
41 139  Camilla Skuland, Kristiansands TF 38.350
43 137  Amila Annholt Thorstensen , Sandefjord 38.300
44 104  Ingrid Birkenes, Stavanger TF 38.200
45 114  Annika Eskelund, Nøtterøy 37.200
46 115  Ida Andreassen , Nøtterøy 36.250
47 100  Andrea Wolstad Lied, Drammens TF 36.200
48 142  Madelen Eid, IL Hødd 35.400
49 106  Pauline Hetland, Stavanger TF 35.000
49 128  Silje Mortensen Sandmo, Hammer 35.000
51 129  Mia Huse, Hammer 34.800
52 143  Live Kleven , IL Hødd 34.250
53 147  Tuva Engkrog, Hareid IL 32.950
54 113  Bettina Steen , Holmen TT 31.750
55 152  Ine Signora Holt, Askim TF 30.150
56 101  Ingrid Karlsen, Drammens TF 29.250
57 105  Olivia Cringean, Stavanger TF 26.900
58 133  Maria Johannessen, Nidaros 25.000
59 102  Ingeborg-Alvida Narverud, Drammens TF 23.350
60 125  Sandra Ofstad Storsul, Slemmestad TF 22.150
61 124  Guro Nevland, Siddis TT 21.700
62 111  Amanda Grusd, Holmen TT

Jenter 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 206  Julie Røttum Madsø , Holmen TT 60.950
2 233  Anna Løvås-Holmen, Nidaros 56.100
2 242  Synne Marie Trondsen Wiig , Trondhjems TF 56.100
4 257  Helene Hagen Aase, Njård IL 55.750
5 207  Hedvig Saga, Holmen TT 55.450
6 234  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros 53.550
7 240  Pernille Eiken Fosse, IL Hødd 52.300
8 255  Selma Gudim Karlsen , Oslo TF 51.650
9 205  Beatrix Rygg-Andersen , Holmen TT 50.650
10 256  Line Cecilia Gran, Njård IL 49.950
11 215  Liana Henriksen, Bergens TF 49.450
12 213  Milli Bræin-Kjellvik, Nedre Glomma TF 48.950
13 211  Anna Aandahl, Nøtterøy 47.900
14 254  Ylva Wiker-Jaksland, Oslo TF 47.700
15 249  Andrea Hallan, IL Sverre 46.850
16 212  Pia Sæther-Jørgensen , Nøtterøy 46.500
17 250  Ane Linnea Hundal , IL Sverre 46.150
18 200  Miriam Sørbye Bore, Drammens TF 45.800
19 203  Aurora Tunsberg, Stavanger TF 45.700
20 202  Tuva Auestad Nilsen , Stavanger TF 44.750
21 209  Frida Strøm, Holmen TT 43.650
22 235  Veslemøy K. Torkildsen , Nidaros 43.300
23 222  Helene Ask Hansen , Siddis TT 43.050
23 253  Hedda Anderson Hestholm, Oslo TF 43.050
25 210  Elise Landa , Holmen TT 42.800
26 252  Mia Sofie Kvsivik Avset, Kristiansunds TF 41.800
27 247  Vilja Berg, Kabelvåg IL 41.750
28 248  Line-Sofie Westgaard, Kabelvåg IL 40.250
29 224  Agnes Sjursæther , Siddis TT 40.050
29 227  Amelia Isene Imenes , Slemmestad TF 40.050
31 230  Marie Rognstad, Hoppensprett 40.000
32 204  Smilla Ones, HSIL 39.700
33 236  Lykke-May Kvammen , Sandefjord 39.400
34 221  Christina Klerck Nilssen , Asker TF 39.350
35 238  Maria Kostøl, Kristiansands TF 39.300
36 214  Nora Bjørgo, Bergens TF 39.250
37 226  Pernille Finstad, Slemmestad TF 38.650
38 228  Amalie Maanum Lund, Hammer 38.450
38 229  Hannah Wasland, Hammer 38.450
40 237  Maria Holand , Sandefjord 38.150
41 258  Mia Grace Hellandsvik , Njård IL 37.100
42 241  Silje Eiken Vatne, IL Hødd 35.900
43 217  Vilde-Mathilde Skiftesvik, Bergens TF 35.650
44 239  Mina Sagen Solheim, Kristiansands TF 35.350
45 232  Elisabeth B. Eriksen, Nidaros 35.250
46 201  Vanessa Aspen Knudsen, Stavanger TF 34.800
46 220  Cecilia Lemström, Asker TF 34.800
48 225  Marie Stubberud, Slemmestad TF 33.900
49 231  Tyra Braderup, Nidaros 33.450
50 219  Lilja Løvgren Dale, Asker TF 33.000
51 251  Malin Louise Huse, IL Sverre 29.800
52 243  Henrikke Vikebakk, Hareid IL 28.150
53 244  Vilde Dyrhol, Hareid IL 28.100
54 246  Ingrid Bjåstad, Hareid IL 23.700
55 216  Kaya-Emilie Lauvik Skjoldal, Bergens TF 21.250
56 245  Emma Grimstad, Hareid IL 18.800
57 218  Caroline Tøssebro, Bergens TF 9.900
58 208  Mai Forberg, Holmen TT

Team

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar | All-Round
Name Total
1 Hoppensprett
231.650
2 Stavanger TF
219.050
3 Oslo TF
214.000
4 Njård IL
213.100
5 Trondhjems TF
205.550
6 IL Hødd
181.350
7 Drammens TF
169.850
8 Bergens TF
140.600
9 Sotra
72.500
10 Slemmestad
62.950

Team

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 Holmen TT
171.000
2 Nidaros
165.600
3 Oslo TF
156.950
4 Njård IL
156.550
5 Bergens TF
152.050
6 Tromsø TF
144.350
7 Nøtterøy
138.800
8 IL Hødd
134.200
9 Stavanger TF
133.550
10 Asker TF
128.600
11 Drammens TF
127.200
12 Siddis TT
126.300
13 IL Sverre
122.800
14 HSIL
122.650
15 Slemmestad TF
120.100
16 Sandefjord
119.900
17 Kristiansands TF
119.300
18 Hammer
116.550
19 Trondhjems TF
104.350
20 Nedre Glomma TF
101.450
21 Moss
96.850
22 Hareid IL
96.100
23 Molde TF
89.500
24 Kabelvåg IL
82.000
25 Hoppensprett
78.350
26 Trøgstad TF
49.250
27 Kristiansunds TF
41.800
28 Askim TF
30.150