Back 

Vestlandsmesterskap 2016 ,

Gutter Rekrutt Jenter Rekrutt 11år Gutter Klasse I Jenter Rekrutt 12 år Jenter Klasse 1 Junior Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 3 Jenter FIG Lag Rekrutt Gutter Lag Rekrutt Jenter Lag Stige Gutter Lag Stige Jenter
Jenter Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
30
Elvira Stendahl
Stavanger
11.800
11.800/-
D: 4.2/-
E: 7.600/-
15.100
D: 9.00
E: 6.100
14.600
D: 7.00
E: 7.600
11.050
D: 4.50
E: 6.550
52.550
VT
11.800
11.800/-
D: 4.2/-
E: 7.600/-
UB
15.100
D: 9.0
E: 6.100
BB
14.600
D: 7.0
E: 7.600
FX
11.050
D: 4.5
E: 6.550
2
31
Camilla Aukland
Stavanger
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
14.500
D: 8.50
E: 6.000
13.400
D: 6.00
E: 7.400
13.150
D: 6.00
E: 7.150
52.150
0.400
VT
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
UB
14.500
D: 8.5
E: 6.000
BB
13.400
D: 6.0
E: 7.400
FX
13.150
D: 6.0
E: 7.150
2
50
Karen Henriksen
Bergen
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
13.200
D: 6.00
E: 7.200
14.800
D: 7.00
E: 7.800
12.750
D: 6.00
E: 6.750
52.150
0.400
VT
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
UB
13.200
D: 6.0
E: 7.200
BB
14.800
D: 7.0
E: 7.800
FX
12.750
D: 6.0
E: 6.750
4
34
Helle Faret
Stavanger
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
12.200
D: 4.50
E: 7.700
13.700
D: 7.10
E: 6.600
13.700
D: 7.00
E: 6.700
50.000
2.550
VT
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
UB
12.200
D: 4.5
E: 7.700
BB
13.700
D: 7.1
E: 6.600
FX
13.700
D: 7.0
E: 6.700
5
33
Emilie Kristensen
Stavanger
12.900
12.900/-
D: 4.2/-
E: 8.700/-
9.750
D: 2.00
E: 7.750
12.650
D: 5.50
E: 7.150
14.550
D: 7.50
E: 7.150
ND: 0.10
49.850
2.700
VT
12.900
12.900/-
D: 4.2/-
E: 8.700/-
UB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
BB
12.650
D: 5.5
E: 7.150
FX
14.550
D: 7.5
E: 7.150
ND: 0.10
6
28
Amanda Nesse
Sotra
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
9.500
D: 2.50
E: 7.000
12.700
D: 5.50
E: 7.200
12.900
D: 6.00
E: 6.900
46.150
6.400
VT
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
UB
9.500
D: 2.5
E: 7.000
BB
12.700
D: 5.5
E: 7.200
FX
12.900
D: 6.0
E: 6.900
7
32
Rebekka Johnsen
Stavanger
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
11.200
D: 3.20
E: 8.000
12.300
D: 5.00
E: 7.300
11.050
D: 4.00
E: 7.050
45.150
7.400
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
11.200
D: 3.2
E: 8.000
BB
12.300
D: 5.0
E: 7.300
FX
11.050
D: 4.0
E: 7.050
8
18
Helene Anker Eide
Fana/Laksevåg
11.450
11.450/-
D: 3.0/-
E: 8.450/-
10.850
D: 3.20
E: 7.650
11.600
D: 5.20
E: 6.400
11.100
D: 4.00
E: 7.100
45.000
7.550
VT
11.450
11.450/-
D: 3.0/-
E: 8.450/-
UB
10.850
D: 3.2
E: 7.650
BB
11.600
D: 5.2
E: 6.400
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.100
9
17
Mia Langli
Fana/Laksevåg
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
11.100
D: 3.00
E: 8.100
11.800
D: 4.50
E: 7.300
11.000
D: 4.00
E: 7.000
44.600
7.950
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
UB
11.100
D: 3.0
E: 8.100
BB
11.800
D: 4.5
E: 7.300
FX
11.000
D: 4.0
E: 7.000
10
14
Ida Hetland
Sandnes
11.600
11.600/-
D: 4.2/-
E: 7.400/-
10.950
D: 3.50
E: 7.450
10.750
D: 4.00
E: 6.750
10.450
D: 3.50
E: 6.950
43.750
8.800
VT
11.600
11.600/-
D: 4.2/-
E: 7.400/-
UB
10.950
D: 3.5
E: 7.450
BB
10.750
D: 4.0
E: 6.750
FX
10.450
D: 3.5
E: 6.950
11
64
Jannicke Emmerhoff Andresen
Siddis
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
10.900
D: 3.50
E: 7.400
10.250
D: 4.00
E: 6.250
9.550
D: 3.50
E: 6.050
41.500
11.050
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
10.900
D: 3.5
E: 7.400
BB
10.250
D: 4.0
E: 6.250
FX
9.550
D: 3.5
E: 6.050
12
13
Sanne Haugstad Eriksen
Sandnes
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.700/-
9.200
D: 4.50
E: 4.700
10.550
D: 3.50
E: 7.050
10.000
D: 4.00
E: 6.000
41.450
11.100
VT
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.700/-
UB
9.200
D: 4.5
E: 4.700
BB
10.550
D: 3.5
E: 7.050
FX
10.000
D: 4.0
E: 6.000
13
15
Anna Grøssvik Fosse
Sandnes
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
9.400
D: 3.00
E: 6.400
9.550
D: 5.00
E: 4.550
8.450
D: 3.50
E: 4.950
38.250
14.300
VT
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
UB
9.400
D: 3.0
E: 6.400
BB
9.550
D: 5.0
E: 4.550
FX
8.450
D: 3.5
E: 4.950
14
65
Sikia Chi Masters Heien
Siddis
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
10.550
D: 5.00
E: 5.550
5.750
D: 3.50
E: 2.250
10.500
D: 3.00
E: 7.500
37.600
14.950
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
10.550
D: 5.0
E: 5.550
BB
5.750
D: 3.5
E: 2.250
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
15
12
Anna Wiig
Sandnes
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
9.500
D: 2.50
E: 7.000
6.250
D: 2.50
E: 3.750
7.900
D: 3.00
E: 4.900
34.050
18.500
VT
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
UB
9.500
D: 2.5
E: 7.000
BB
6.250
D: 2.5
E: 3.750
FX
7.900
D: 3.0
E: 4.900
16
29
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen
Sotra
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
4.550
D: 2.50
E: 2.050
10.200
D: 3.20
E: 7.000
8.550
D: 3.50
E: 5.050
34.000
18.550
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
UB
4.550
D: 2.5
E: 2.050
BB
10.200
D: 3.2
E: 7.000
FX
8.550
D: 3.5
E: 5.050
17
16
Tilde Alsos Børnes
Fana/Laksevåg
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
33
Emilie Kristensen , Stavanger


4.2


8.700




6.450
12.900

2
30
Elvira Stendahl , Stavanger


4.2


7.600




5.900
11.800

0.550
3
13
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes


4.0


7.700




5.850
11.700

0.600
4
14
Ida Hetland, Sandnes


4.2


7.400




5.800
11.600

0.650
5
18
Helene Anker Eide, Fana/Laksevåg


3.0


8.450




5.725
11.450

0.725
6
50
Karen Henriksen, Bergen


3.0


8.400




5.700
11.400

0.750
7
31
Camilla Aukland , Stavanger


2.4


8.700




5.550
11.100

0.900
8
28
Amanda Nesse, Sotra


3.0


8.050




5.525
11.050

0.925
9
15
Anna Grøssvik Fosse, Sandnes


2.4


8.450




5.425
10.850

1.025
10
64
Jannicke Emmerhoff Andresen , Siddis


2.4


8.400




5.400
10.800

1.050
10
65
Sikia Chi Masters Heien, Siddis


2.4


8.400




5.400
10.800

1.050
12
17
Mia Langli, Fana/Laksevåg


2.4


8.300




5.350
10.700

1.100
12
29
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra


2.4


8.300




5.350
10.700

1.100
14
32
Rebekka Johnsen , Stavanger


2.4


8.200




5.300
10.600

1.150
15
34
Helle Faret , Stavanger


2.4


8.000




5.200
10.400

1.250
15
12
Anna Wiig, Sandnes


2.4


8.000




5.200
10.400

1.250
17
16
Tilde Alsos Børnes, Fana/Laksevåg










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Elvira Stendahl , Stavanger

9.0

6.100


15.100

2
31
Camilla Aukland , Stavanger

8.5

6.000


14.500

0.600
3
50
Karen Henriksen, Bergen

6.0

7.200


13.200

1.900
4
34
Helle Faret , Stavanger

4.5

7.700


12.200

2.900
5
32
Rebekka Johnsen , Stavanger

3.2

8.000


11.200

3.900
6
17
Mia Langli, Fana/Laksevåg

3.0

8.100


11.100

4.000
7
14
Ida Hetland, Sandnes

3.5

7.450


10.950

4.150
8
64
Jannicke Emmerhoff Andresen , Siddis

3.5

7.400


10.900

4.200
9
18
Helene Anker Eide, Fana/Laksevåg

3.2

7.650


10.850

4.250
10
65
Sikia Chi Masters Heien, Siddis

5.0

5.550


10.550

4.550
11
33
Emilie Kristensen , Stavanger

2.0

7.750


9.750

5.350
12
28
Amanda Nesse, Sotra

2.5

7.000


9.500

5.600
12
12
Anna Wiig, Sandnes

2.5

7.000


9.500

5.600
14
15
Anna Grøssvik Fosse, Sandnes

3.0

6.400


9.400

5.700
15
13
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes

4.5

4.700


9.200

5.900
16
29
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra

2.5

2.050


4.550

10.550
17
16
Tilde Alsos Børnes, Fana/Laksevåg




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
50
Karen Henriksen, Bergen

7.0

7.800


14.800

2
30
Elvira Stendahl , Stavanger

7.0

7.600


14.600

0.200
3
34
Helle Faret , Stavanger

7.1

6.600


13.700

1.100
4
31
Camilla Aukland , Stavanger

6.0

7.400


13.400

1.400
5
28
Amanda Nesse, Sotra

5.5

7.200


12.700

2.100
6
33
Emilie Kristensen , Stavanger

5.5

7.150


12.650

2.150
7
32
Rebekka Johnsen , Stavanger

5.0

7.300


12.300

2.500
8
17
Mia Langli, Fana/Laksevåg

4.5

7.300


11.800

3.000
9
18
Helene Anker Eide, Fana/Laksevåg

5.2

6.400


11.600

3.200
10
14
Ida Hetland, Sandnes

4.0

6.750


10.750

4.050
11
13
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes

3.5

7.050


10.550

4.250
12
64
Jannicke Emmerhoff Andresen , Siddis

4.0

6.250


10.250

4.550
13
29
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra

3.2

7.000


10.200

4.600
14
15
Anna Grøssvik Fosse, Sandnes

5.0

4.550


9.550

5.250
15
12
Anna Wiig, Sandnes

2.5

3.750


6.250

8.550
16
65
Sikia Chi Masters Heien, Siddis

3.5

2.250


5.750

9.050
17
16
Tilde Alsos Børnes, Fana/Laksevåg




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
33
Emilie Kristensen , Stavanger

7.5

7.150

0.1

14.550

2
34
Helle Faret , Stavanger

7.0

6.700


13.700

0.850
3
31
Camilla Aukland , Stavanger

6.0

7.150


13.150

1.400
4
28
Amanda Nesse, Sotra

6.0

6.900


12.900

1.650
5
50
Karen Henriksen, Bergen

6.0

6.750


12.750

1.800
6
18
Helene Anker Eide, Fana/Laksevåg

4.0

7.100


11.100

3.450
7
32
Rebekka Johnsen , Stavanger

4.0

7.050


11.050

3.500
7
30
Elvira Stendahl , Stavanger

4.5

6.550


11.050

3.500
9
17
Mia Langli, Fana/Laksevåg

4.0

7.000


11.000

3.550
10
65
Sikia Chi Masters Heien, Siddis

3.0

7.500


10.500

4.050
11
14
Ida Hetland, Sandnes

3.5

6.950


10.450

4.100
12
13
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes

4.0

6.000


10.000

4.550
13
64
Jannicke Emmerhoff Andresen , Siddis

3.5

6.050


9.550

5.000
14
29
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra

3.5

5.050


8.550

6.000
15
15
Anna Grøssvik Fosse, Sandnes

3.5

4.950


8.450

6.100
16
12
Anna Wiig, Sandnes

3.0

4.900


7.900

6.650
17
16
Tilde Alsos Børnes, Fana/Laksevåg




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/15/2024 12:52:40 AM
SX
SM
MD
XL
XXL