Back 

Twentyfour cup nr.1 Turn kvinner Stavanger Turnhall, mars 18 – 19, 2017

Rekrutt 11 år Rekrutt 12 år Klass I Klass II Klass III Lag Rekrutt Lag Klass I-III Back

Rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 140  Hedda Folden, Tomrefjord 47.800
2 191  Scarlett Rennesund, Oslo 47.000
3 98  Karoline Søberg, Trondhjem 46.750
4 193  Marte Flaget Hesle, Oslo 43.800
5 141  Erle Gussiås, Tromsø 42.900
5 236  Antine- Ailee Skiftesvik Herland, Bergen 42.900
7 97  Annika Bjerkan, Trondhjem 42.750
8 237  Oda Rysjedal, Bergen 42.550
9 91  Maria Eide Brekka, Nøtterøy 42.400
10 23  Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum 41.450
11 69  Madelen Kringstad Leitner, Hammer 41.400
12 164  Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros 41.100
13 192  Mille Børresen, Oslo 41.050
14 139  Sara Vik, Tomrefjord 39.950
15 212  Kaja Fretland Vik, Drammen 39.750
16 194  Alexandra Aglen, Oslo 38.950
17 119  Sanne Marie Lunde , Slemmestad 38.850
18 163  Tuva Paulsen, Nidaros 38.700
19 145  Live Thorsen Eldøy, Sandnes 38.500
20 190  Juliet Wivelstad, Oslo 38.300
21 259  Mia Anker Birkefeldt, Grimstad 38.000
22 284  Sara Karinen , Nøtterøy 37.200
23 162  Julie Ansok Høgås, Nidaros 37.050
24 95  Nathalie Resaland, Askim 36.950
25 46  Fillipa Mollan, Siddis 36.650
26 68  Hannah Maanum Lund, Hammer 36.550
27 70  Mia Egedius, Hammer 36.500
28 143  Miriam Therese Espeland, Sandnes 35.400
29 47  Linn Charlotte Schulstad, Hamar 35.000
30 260  Mari Irgens, Fana 34.800
31 214  Leah Karoline Flagstad, Løten 34.500
32 213  Eira Nilsen Hafskjold, Drammen 34.300
33 25  Tuva Lunde Berglyd, Stavanger 32.550
34 92  Synnøve Sandberg Kaasa, Nøtterøy 32.300
35 286  Nora Rasmussen Herland, Laksevåg 32.200
36 122  Carmen Myrvold Lande, Slemmestad 31.700
37 71  Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer 31.150
38 118  Mia Othelie Bolstad , Slemmestad 31.000
39 121  Ronja Ofstad Storsul , Slemmestad 30.500
40 116  Christina Casio , Slemmestad 30.300
41 144  Emme Annie Bringeland, Sandnes 29.750
42 115  Nanna Kathrine Reymert Jensen , Slemmestad 29.600
43 96  Sabina Polsingh Heimark, Askim 29.300
44 94  Linea Hervik Løken, Askim 24.500
45 24  Ane Aspøy, Stavanger 24.200
46 238  Mari Greni Askeland, Sotra 23.500
47 120  Åsa Marie Torgersen Mehus , Slemmestad 22.450
48 165  Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros 20.200
49 1  Ellingsen Charlotte Holte, Mandal 20.150
50 117  Christina Holter , Slemmestad 18.700
51 239  Liva Maurins, Sotra 16.200
52 142  Marthe Hansen Aarøen, Tromsø 11.000
53 93  Nemi Paszkiewicz, Askim 9.200
54 2  Olivia Laszlo Bergem, Njård
54 146  Sanne Dalseth, Sandnes

Last Update: 3/31/2020 2:16:22 PM