Back 

FIG-konkurranse nr. 3 Turn kvinner Holmen Turnhall, September 16.-17. 2017

Junior mangekamp - søndag Senior - apparatfinaler Rekrutt mangekamp - søndag Senior mangekamp - lørdag Rekrutt - FIG Elite - lørdag Junior - FIG Elite - lørdag
Rekrutt mangekamp - søndag
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
9
Jenny Haare Haakegaard
Holmen Tropp og Turn
10.950
10.950/-
D: 2.0/-
E: 8.950/-
8.900
D: 1.20
E: 7.700
11.250
D: 4.00
E: 7.250
11.450
D: 3.70
E: 7.750
42.550
VT
10.950
10.950/-
D: 2.0/-
E: 8.950/-
UB
8.900
D: 1.2
E: 7.700
BB
11.250
D: 4.0
E: 7.250
FX
11.450
D: 3.7
E: 7.750
2
2
Mina Sørensen
Drammen Turnforening
12.150
12.150/-
D: 3.7/-
E: 8.450/-
9.000
D: 2.10
E: 6.900
9.150
D: 3.90
E: 5.250
10.850
D: 3.70
E: 7.150
41.150
1.400
VT
12.150
12.150/-
D: 3.7/-
E: 8.450/-
UB
9.000
D: 2.1
E: 6.900
BB
9.150
D: 3.9
E: 5.250
FX
10.850
D: 3.7
E: 7.150
3
14
Guro Nevland
Siddis Trim og Turn
12.450
12.450/-
D: 3.7/-
E: 8.750/-
7.400
D: 1.00
E: 6.400
10.450
D: 4.40
E: 6.050
10.650
D: 3.30
E: 7.350
40.950
1.600
VT
12.450
12.450/-
D: 3.7/-
E: 8.750/-
UB
7.400
D: 1.0
E: 6.400
BB
10.450
D: 4.4
E: 6.050
FX
10.650
D: 3.3
E: 7.350
4
1
Hedda Folden
Tomrefjord IL turn
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
7.600
D: 1.00
E: 6.600
10.200
D: 3.10
E: 7.100
10.350
D: 2.50
E: 7.850
39.600
2.950
VT
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
UB
7.600
D: 1.0
E: 6.600
BB
10.200
D: 3.1
E: 7.100
FX
10.350
D: 2.5
E: 7.850
5
13
Benedicte Olsen
Moss Turn
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
7.500
D: 1.30
E: 6.200
10.550
D: 3.00
E: 7.550
10.050
D: 3.20
E: 6.850
39.450
3.100
VT
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
UB
7.500
D: 1.3
E: 6.200
BB
10.550
D: 3.0
E: 7.550
FX
10.050
D: 3.2
E: 6.850
6
11
Stina Elvestad
Trøgstad Turn
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
7.400
D: 1.10
E: 6.300
10.150
D: 3.90
E: 6.250
9.350
D: 3.50
E: 5.850
38.700
3.850
VT
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
UB
7.400
D: 1.1
E: 6.300
BB
10.150
D: 3.9
E: 6.250
FX
9.350
D: 3.5
E: 5.850
7
17
Annika Hegreberg
Moss Turn
10.800
10.800/-
D: 3.5/-
E: 7.300/-
7.650
D: 1.00
E: 6.650
9.400
D: 3.10
E: 6.300
10.500
D: 3.20
E: 7.300
38.350
4.200
VT
10.800
10.800/-
D: 3.5/-
E: 7.300/-
UB
7.650
D: 1.0
E: 6.650
BB
9.400
D: 3.1
E: 6.300
FX
10.500
D: 3.2
E: 7.300
8
18
Melissa Mari Achthoven
Siddis Trim og Turn
11.200
11.200/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
7.550
D: 0.90
E: 6.650
10.050
D: 3.70
E: 6.350
9.350
D: 3.40
E: 5.950
38.150
4.400
VT
11.200
11.200/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
UB
7.550
D: 0.9
E: 6.650
BB
10.050
D: 3.7
E: 6.350
FX
9.350
D: 3.4
E: 5.950
9
6
Sara Vik
Tomrefjord IL turn
11.150
11.150/-
D: 2.8/-
E: 8.350/-
7.100
D: 0.90
E: 6.200
9.400
D: 3.00
E: 6.400
10.400
D: 2.80
E: 7.600
38.050
4.500
VT
11.150
11.150/-
D: 2.8/-
E: 8.350/-
UB
7.100
D: 0.9
E: 6.200
BB
9.400
D: 3.0
E: 6.400
FX
10.400
D: 2.8
E: 7.600
10
19
Linn Sletten
HSIL turn
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
3.100
D: 0.70
E: 6.400
ND: 4.00
8.900
D: 2.70
E: 6.200
9.500
D: 2.80
E: 6.700
31.850
10.700
VT
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
UB
3.100
D: 0.7
E: 6.400
ND: 4.00
BB
8.900
D: 2.7
E: 6.200
FX
9.500
D: 2.8
E: 6.700
11
15
Erica Jensen
HSIL turn
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
3.200
D: 0.70
E: 6.500
ND: 4.00
8.850
D: 2.60
E: 6.250
8.850
D: 2.50
E: 6.350
31.500
11.050
VT
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
UB
3.200
D: 0.7
E: 6.500
ND: 4.00
BB
8.850
D: 2.6
E: 6.250
FX
8.850
D: 2.5
E: 6.350
12
4
Pil Henriksen
Trondhjem TF
9.100
D: 1.40
E: 7.700
9.400
D: 3.40
E: 6.000
18.500
24.050
VT
UB
9.100
D: 1.4
E: 7.700
BB
9.400
D: 3.4
E: 6.000
FX

13
5
Annika Eskelund
Nøtterøy Turn
VT
UB

BB

FX

13
12
Trine Tverli
HSIL turn
VT
UB

BB

FX

13
7
Isabelle Rene Eriksen
Nøtterøy Turn
VT
UB

BB

FX

13
3
Maria Eide-Brekka
Nøtterøy Turn
VT
UB

BB

FX

13
10
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turn
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
14
Guro Nevland, Siddis Trim og Turn


3.7


8.750




6.225
12.450

2
2
Mina Sørensen, Drammen Turnforening


3.7


8.450




6.075
12.150

0.150
3
11
Stina Elvestad, Trøgstad Turn


3.5


8.300




5.900
11.800

0.325
4
1
Hedda Folden, Tomrefjord IL turn


2.8


8.650




5.725
11.450

0.500
5
13
Benedicte Olsen, Moss Turn


2.8


8.550




5.675
11.350

0.550
6
18
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turn


2.8


8.400




5.600
11.200

0.625
7
6
Sara Vik , Tomrefjord IL turn


2.8


8.350




5.575
11.150

0.650
8
9
Jenny Haare Haakegaard, Holmen Tropp og Turn


2.0


8.950




5.475
10.950

0.750
9
17
Annika Hegreberg, Moss Turn


3.5


7.300




5.400
10.800

0.825
10
15
Erica Jensen, HSIL turn


2.0


8.600




5.300
10.600

0.925
11
19
Linn Sletten, HSIL turn


2.0


8.350




5.175
10.350

1.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Pil Henriksen, Trondhjem TF

1.4

7.700


9.100

2
2
Mina Sørensen, Drammen Turnforening

2.1

6.900


9.000

0.100
3
9
Jenny Haare Haakegaard, Holmen Tropp og Turn

1.2

7.700


8.900

0.200
4
17
Annika Hegreberg, Moss Turn

1.0

6.650


7.650

1.450
5
1
Hedda Folden, Tomrefjord IL turn

1.0

6.600


7.600

1.500
6
18
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turn

0.9

6.650


7.550

1.550
7
13
Benedicte Olsen, Moss Turn

1.3

6.200


7.500

1.600
8
14
Guro Nevland, Siddis Trim og Turn

1.0

6.400


7.400

1.700
8
11
Stina Elvestad, Trøgstad Turn

1.1

6.300


7.400

1.700
10
6
Sara Vik , Tomrefjord IL turn

0.9

6.200


7.100

2.000
11
15
Erica Jensen, HSIL turn

0.7

6.500

4.0

3.200

5.900
12
19
Linn Sletten, HSIL turn

0.7

6.400

4.0

3.100

6.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
9
Jenny Haare Haakegaard, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.250


11.250

2
13
Benedicte Olsen, Moss Turn

3.0

7.550


10.550

0.700
3
14
Guro Nevland, Siddis Trim og Turn

4.4

6.050


10.450

0.800
4
1
Hedda Folden, Tomrefjord IL turn

3.1

7.100


10.200

1.050
5
11
Stina Elvestad, Trøgstad Turn

3.9

6.250


10.150

1.100
6
18
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turn

3.7

6.350


10.050

1.200
7
6
Sara Vik , Tomrefjord IL turn

3.0

6.400


9.400

1.850
7
17
Annika Hegreberg, Moss Turn

3.1

6.300


9.400

1.850
7
4
Pil Henriksen, Trondhjem TF

3.4

6.000


9.400

1.850
10
2
Mina Sørensen, Drammen Turnforening

3.9

5.250


9.150

2.100
11
19
Linn Sletten, HSIL turn

2.7

6.200


8.900

2.350
12
15
Erica Jensen, HSIL turn

2.6

6.250


8.850

2.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
9
Jenny Haare Haakegaard, Holmen Tropp og Turn

3.7

7.750


11.450

2
2
Mina Sørensen, Drammen Turnforening

3.7

7.150


10.850

0.600
3
14
Guro Nevland, Siddis Trim og Turn

3.3

7.350


10.650

0.800
4
17
Annika Hegreberg, Moss Turn

3.2

7.300


10.500

0.950
5
6
Sara Vik , Tomrefjord IL turn

2.8

7.600


10.400

1.050
6
1
Hedda Folden, Tomrefjord IL turn

2.5

7.850


10.350

1.100
7
13
Benedicte Olsen, Moss Turn

3.2

6.850


10.050

1.400
8
19
Linn Sletten, HSIL turn

2.8

6.700


9.500

1.950
9
18
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turn

3.4

5.950


9.350

2.100
9
11
Stina Elvestad, Trøgstad Turn

3.5

5.850


9.350

2.100
11
15
Erica Jensen, HSIL turn

2.5

6.350


8.850

2.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 6:38:57 AM
SX
SM
MD
XL
XXL