Back 

Region Østdanmark Micro o Junior Mesterrækken 2018 ,

Juniorpiger - 6. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   TeamGym Syd JP 4 -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 3 -
   Roskilde TeamGym JP 3 -
   Ringsted IF - Gymnastik JP 2 -
   Helsingør GF JP 1 -
   Gladsaxe IF JP 4 -

Juniorpiger - 5. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   TeamGym Syd JP 3 -
   Roskilde TeamGym JP 2 -
   Høng GF JP 1 -
   Hvidovre Gymnastik JP 3 -
   GF Køge Bugt JP 3 -
   Herlev Gymnastik, HI JP 2 -
   Greve Gymnastik og Trampolin JP 3 -
   Gladsaxe IF JP 3 -

Juniorpiger - 4. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   TeamGym Syd JP 2 -
   IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1 -
   Hvidovre Gymnastik JP 2 -
   Hedehusene Gymnastik Forening JP 1 -
   Herlev Gymnastik, HI JP 1 -
   GF Køge Bugt JP 2 -
   Farum Gymnastikforening JP 1 -
   Slagelse GF JP 2 -

Juniorpiger - 3. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   TeamGym Syd JP 1 -
   GF Køge Bugt JP 1 -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP2 -
   Vedbæk Gymnastikforening JP 1 -
   Gladsaxe IF JP 2 -
   Ølstykke GF JP 2 -
   Ringsted IF - Gymnastik JP 1 -
   Greve Gymnastik og Trampolin JP 2 -

Juniorpiger - 2. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Herlufsholm GF JP 2 -
   Roskilde TeamGym JP 1 -
   Hvidovre Gymnastik JP 1 -
   GymHelsinge JP 2 -
   GHG -Teamgym Herlev JP 2 -
   Teamgym Albertslund/Vallensbæk JP 1 -
   Slagelse GF JP 1 -
   Nivå GF JP 2 -

Juniorpiger - 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Gladsaxe IF JP 1 -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 1 -
   Herlufsholm GF JP 1 -
   Ølstykke GF JP 1 -
   GymHelsinge JP 1 -
   GHG -Teamgym Herlev JP 1 -
   Greve Gymnastik og Trampolin JP 1 -
   Nivå GF JP 1 -

Micromix 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Ringsted IF - Gymnastik MiM 1 -
   Greve Gymnastik og Trampolin MiM 1 -
   Ølstykke GF MiM 1 -
   Gladsaxe IF MiM 1 -

Micropige - 3. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Roskilde TeamGym MiP 2 -
   Herlufsholm GF MiP 2 -
   Herlufsholm GF MiP 1 -
   Gymnastikforeningen ODK MiP 2 -
   Gymnastikforeningen ODK MiP 1 -
   Høng GF MiP 1 -
   Farum Gymnastikforening MiP 2 -
   Farum Gymnastikforening MiP 1 -

Micropige - 2. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Ringsted IF - Gymnastik MiP 3 -
   Hvidovre Gymnastik MiP 2 -
   Roskilde TeamGym MiP 1 -
   Greve Gymnastik og Trampolin MiP 2 -
   GF Køge Bugt MiP 3 -
   Vedbæk Gymnastikforening MiP 1 -
   Ølstykke GF MiP 1 -
   Gladsaxe IF MiP 2 -

Micropige - 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Teamgym Albertslund/Vallensbæk MiP 2 -
   Teamgym Albertslund/Vallensbæk MiP 1 -
   GF Køge Bugt MiP 2 -
   GF Køge Bugt MiP 1 -
   Gladsaxe IF MiP 1 -
   GHG -Teamgym Herlev MiP 1 -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1 -
   Greve Gymnastik og Trampolin MiP 1 -

Microdrenge - 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   GF Køge Bugt MiD 2 -
   GF Køge Bugt MiD 1 -
   Gladsaxe IF MiD 1 -
   Roskilde TeamGym MiD 1 -

Juniordrenge - 2. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Hvidovre Gymnastik JD 1 -
   GF Køge Bugt JD 2 -
   Eskilstrup G & IF JD 2 -
   Eskilstrup G & IF JD 1 -

Juniormix - 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   GymHelsinge JM 1 -
   Herlev Gymnastik, HI JM 1 -
   Taastrup GF JM 1 -
   Farum Gymnastikforening JM 1 -
   Gladsaxe IF JM 1 -
   GHG -Teamgym Herlev JM 1 -

Juniordrenge - 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
   Hedehusene Gymnastik Forening JD 1 -
   Gladsaxe IF JD 2 -
   GF Præstø Fjord JD 1 -
   Slagelse GF JD 1 -
   Gladsaxe IF JD 1 -
   Greve Gymnastik og Trampolin JD 1 -
   GF Køge Bugt JD 1 -
   Roskilde TeamGym JD 1 -

Last Update: 18-01-2018 10:34:29