Back 

GPR DM 2,runde 2018 Randers & Sorø, 2018-04-21

Pige 1. division Pige 2. divisivion Tweens Junior Senior Fri Senior Mikro Mini Mono 1. division Mini Mono 2. division Mini 8-10 Mini 10-12 1. division Mini 10-12 2. division
Pige 1. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri
Redskab
Resultat
Gap
1
7
Team Petit
Greve Gymnastik og Trampolin
14,130
T: 4,250
K: 3,050
U: 6,830
14,500
T: 4,500
K: 3,150
U: 6,850
28,630
Fri
14,130
T: 4,250
K: 3,050
U: 6,830
Redskab
14,500
T: 4,500
K: 3,150
U: 6,850
2
1
Future United
Næsby IF
13,950
T: 4,050
K: 2,700
U: 7,200
14,000
T: 4,200
K: 2,800
U: 7,000
27,950
0,680
Fri
13,950
T: 4,050
K: 2,700
U: 7,200
Redskab
14,000
T: 4,200
K: 2,800
U: 7,000
3
3
Team Estella
DHG Gymnastik
14,130
T: 4,200
K: 3,000
U: 6,930
13,150
T: 4,500
K: 2,450
U: 6,200
27,280
1,350
Fri
14,130
T: 4,200
K: 3,000
U: 6,930
Redskab
13,150
T: 4,500
K: 2,450
U: 6,200
4
8
Team Aura
Espergærde IF
11,900
T: 3,750
K: 2,950
U: 5,200
11,550
T: 4,300
K: 2,300
U: 4,950
23,450
5,180
Fri
11,900
T: 3,750
K: 2,950
U: 5,200
Redskab
11,550
T: 4,300
K: 2,300
U: 4,950
5
6
Team Bellis
Tarup - Paarup IF
8,770
T: 2,150
K: 2,450
U: 4,170
8,950
T: 2,750
K: 2,150
U: 4,050
17,720
10,910
Fri
8,770
T: 2,150
K: 2,450
U: 4,170
Redskab
8,950
T: 2,750
K: 2,150
U: 4,050
6
9
Team Dahlia
Gymnastikforeningen Øbro
7,870
T: 2,050
K: 2,350
U: 3,470
7,350
T: 2,750
K: 1,800
U: 2,800
Pen: 0,20
15,220
13,410
Fri
7,870
T: 2,050
K: 2,350
U: 3,470
Redskab
7,350
T: 2,750
K: 1,800
U: 2,800
Pen 0,2
7
5
Team Elara
Spangsbjerg IF
6,550
T: 2,300
K: 1,950
U: 2,300
7,850
T: 2,500
K: 1,800
U: 3,550
Pen: 0,20
14,400
14,230
Fri
6,550
T: 2,300
K: 1,950
U: 2,300
Redskab
7,850
T: 2,500
K: 1,800
U: 3,550
Pen 0,2
8
4
Team Axia
SOR IF
6,430
T: 2,300
K: 1,600
U: 2,530
6,800
T: 2,650
K: 1,750
U: 2,400
13,230
15,400
Fri
6,430
T: 2,300
K: 1,600
U: 2,530
Redskab
6,800
T: 2,650
K: 1,750
U: 2,400
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
3
Team Estella, DHG Gymnastik

4,200

3,000

6,930

14,130

1
7
Team Petit, Greve Gymnastik og Trampolin

4,250

3,050

6,830

14,130

3
1
Future United, Næsby IF

4,050

2,700

7,200

13,950

0,180
4
8
Team Aura, Espergærde IF

3,750

2,950

5,200

11,900

2,230
5
6
Team Bellis, Tarup - Paarup IF

2,150

2,450

4,170

8,770

5,360
6
9
Team Dahlia, Gymnastikforeningen Øbro

2,050

2,350

3,470

7,870

6,260
7
5
Team Elara, Spangsbjerg IF

2,300

1,950

2,300

6,550

7,580
8
4
Team Axia, SOR IF

2,300

1,600

2,530

6,430

7,700
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
7
Team Petit, Greve Gymnastik og Trampolin

4,500

3,150

6,850

14,500

2
1
Future United, Næsby IF

4,200

2,800

7,000

14,000

0,500
3
3
Team Estella, DHG Gymnastik

4,500

2,450

6,200

13,150

1,350
4
8
Team Aura, Espergærde IF

4,300

2,300

4,950

11,550

2,950
5
6
Team Bellis, Tarup - Paarup IF

2,750

2,150

4,050

8,950

5,550
6
5
Team Elara, Spangsbjerg IF

2,500

1,800

3,550

0,20

7,850

6,650
7
9
Team Dahlia, Gymnastikforeningen Øbro

2,750

1,800

2,800

0,20

7,350

7,150
8
4
Team Axia, SOR IF

2,650

1,750

2,400

6,800

7,700
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 16-04-2024 10:41:37
SX
SM
MD
XL
XXL