Back 

Region Øst Talentrækken 2. runde - Mic/jun 2018 Virumhallen, 2018-04-21

Microdrenge - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Eskilstrup G & IF TMiD 1 50,125
2 Ringsted IF - Gymnastik TMiD 1 44,100
3 GF Køge Bugt TMiD 3 35,000

Micropiger - division 4 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Høng GF TMiP 2 45,150
2 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMiP 3 44,325
3 Gladsaxe IF TMiP 4 42,700
4 Nivå GF TMiP 2 40,175
5 Hedehusene Gymnastik Forening TMiP 2 39,300
6 Vintersbølle GF TMiP 1 36,750
7 Nivå GF TMiP 3 35,975

Juniordrenge - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Hvidovre Gymnastik JD 1 47,475
2 Eskilstrup G & IF JD 2 31,375

Micropiger - division 3 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Taastrup GF TMiP 2 49,675
2 Haslev TT TMiP 1 46,125
3 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMiP 4 45,875
4 Vedbæk Gymnastikforening TMiP 2 44,825
5 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 4 44,800
6 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 5 44,500
7 Sengeløse Idræt TMiP 1 43,300
8 Gladsaxe IF TMiP 5 42,775

Micropiger - division 2 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 GF Køge Bugt TMiP 4 51,575
2 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 1 50,850
3 Gladsaxe IF TMiP 3 50,750
4 Ølstykke GF TMiP 3 50,650
5 Ølstykke GF TMiP 2 50,000
6 Farum Gymnastikforening TMiP 3 49,975
7 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 2 48,575
8 Hedehusene Gymnastik Forening TMiP 1 47,725

Micropiger - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 2 58,975
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 3 55,500
3 Taastrup GF TMiP 1 54,200
4 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 4 52,575
5 Nivå GF TMiP 1 52,550
6 GHG -Teamgym Herlev TMiP 2 52,025
7 GF Køge Bugt TMiP 5 51,975
8 Hvidovre Gymnastik TMiP 1 50,350

Juniorpige - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJP 4 54,625
2 Haslev TT TJP 1 53,475
3 Ørestad IF TJP 1 51,950
4 Nivå GF TJP 4 51,100
5 Gladsaxe IF TJP 5 51,050
6 Greve Gymnastik og Trampolin TJP 5 49,775
7 Herlev Gymnastik, HI TJP 3 47,925
8 Hedehusene Gymnastik Forening TJP 2 47,100
9 St. Lyngby IF TJP 1 42,700

Micromix - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Vedbæk Gymnastikforening MiM 1 41,825

Juniormix - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Roskilde Gymnastikforening TJM 1 43,050
2 St. Lyngby IF TJM 1 39,975

Last Update: 24-10-2018 01:51:07