Back 

AGG: DM Espergærde, 2019-05-11

Children 8-10 Children 10-12 Children 12-14 Short Program Junior Senior
Children 8-10
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Indledende
Finale
Resultat
Gap
1
4
Team Vivanit
Greve Gymnastik og Trampolin
14,030
TV: 4,330
AV: 2,770
EXE: 6,930
13,770
TV: 4,930
AV: 2,670
EXE: 6,170
27,800
Indledende
14,030
TV: 4,330
AV: 2,770
EXE: 6,930
Finale
13,770
TV: 4,930
AV: 2,670
EXE: 6,170
2
1
Team Merida
Espergærde IF
12,700
TV: 3,800
AV: 2,600
EXE: 6,300
14,260
TV: 4,800
AV: 2,630
EXE: 6,830
26,960
0,840
Indledende
12,700
TV: 3,800
AV: 2,600
EXE: 6,300
Finale
14,260
TV: 4,800
AV: 2,630
EXE: 6,830
3
5
Team Adea
DHG Gymnastik
10,410
TV: 2,770
AV: 1,970
EXE: 5,670
11,440
TV: 4,070
AV: 2,170
EXE: 5,200
21,850
5,950
Indledende
10,410
TV: 2,770
AV: 1,970
EXE: 5,670
Finale
11,440
TV: 4,070
AV: 2,170
EXE: 5,200
4
3
Team Aspiranta
Næsby IF
10,230
TV: 2,630
AV: 2,270
EXE: 5,330
9,960
TV: 3,800
AV: 1,730
EXE: 4,430
20,190
7,610
Indledende
10,230
TV: 2,630
AV: 2,270
EXE: 5,330
Finale
9,960
TV: 3,800
AV: 1,730
EXE: 4,430
5
7
Team Violet
Greve Gymnastik og Trampolin
9,600
TV: 2,800
AV: 2,070
EXE: 4,730
8,970
TV: 4,070
AV: 1,800
EXE: 3,100
18,570
9,230
Indledende
9,600
TV: 2,800
AV: 2,070
EXE: 4,730
Finale
8,970
TV: 4,070
AV: 1,800
EXE: 3,100
6
6
Sorø Minipiger
Sorø Gymnastik Forening
7,070
TV: 0,870
AV: 1,830
EXE: 4,370
6,160
TV: 2,000
AV: 1,030
EXE: 3,630
13,230
14,570
Indledende
7,070
TV: 0,870
AV: 1,830
EXE: 4,370
Finale
6,160
TV: 2,000
AV: 1,030
EXE: 3,630
7
8
Team Flower
Greve Gymnastik og Trampolin
6,230
TV: 1,300
AV: 1,500
EXE: 3,430
6,700
TV: 1,930
AV: 1,100
EXE: 3,670
12,930
14,870
Indledende
6,230
TV: 1,300
AV: 1,500
EXE: 3,430
Finale
6,700
TV: 1,930
AV: 1,100
EXE: 3,670
8
2
Team Eya
Spangsbjerg IF
7,130
TV: 1,430
AV: 1,700
EXE: 4,000
7,130
20,670
Indledende
7,130
TV: 1,430
AV: 1,700
EXE: 4,000
Finale



Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
1
4
Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin

4,330

2,770

6,930

14,030

2
1
Team Merida, Espergærde IF

3,800

2,600

6,300

12,700

1,330
3
5
Team Adea, DHG Gymnastik

2,770

1,970

5,670

10,410

3,620
4
3
Team Aspiranta, Næsby IF

2,630

2,270

5,330

10,230

3,800
5
7
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin

2,800

2,070

4,730

9,600

4,430
6
2
Team Eya, Spangsbjerg IF

1,430

1,700

4,000

7,130

6,900
7
6
Sorø Minipiger, Sorø Gymnastik Forening

0,870

1,830

4,370

7,070

6,960
8
8
Team Flower, Greve Gymnastik og Trampolin

1,300

1,500

3,430

6,230

7,800
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
1
1
Team Merida, Espergærde IF

4,800

2,630

6,830

14,260

2
4
Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin

4,930

2,670

6,170

13,770

0,490
3
5
Team Adea, DHG Gymnastik

4,070

2,170

5,200

11,440

2,820
4
3
Team Aspiranta, Næsby IF

3,800

1,730

4,430

9,960

4,300
5
7
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin

4,070

1,800

3,100

8,970

5,290
6
8
Team Flower, Greve Gymnastik og Trampolin

1,930

1,100

3,670

6,700

7,560
7
6
Sorø Minipiger, Sorø Gymnastik Forening

2,000

1,030

3,630

6,160

8,100
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap

Last Update: 26-05-2024 20:01:20
SX
SM
MD
XL
XXL