Back 

1. Seriekonkurranse TK Turnkassen - Laksevåg T & IL, 17. mars 2019

Rekrutt 11 år Rekrutt 12 år Klasse 1 Klasse 2 FIG senior Aspiranter (ingen karakterer)
Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Hopp
Skranke
Bom
Frittstående
Total
Gap
1
1
Christine Victoria Kubon
Fana IL
11.750
D: 3.0
E: 8.750
13.000
D: 5.30
E: 7.700
13.400
D: 7.10
E: 6.300
12.600
D: 5.50
E: 7.100
50.750
Hopp
11.750
D: 3.0
E: 8.750
Skranke
13.000
D: 5.3
E: 7.700
Bom
13.400
D: 7.1
E: 6.300
Frittstående
12.600
D: 5.5
E: 7.100
2
2
Malin  Lillefosse
Laksevåg T & IL
10.050
D: 2.0
E: 8.050
8.450
D: 2.00
E: 6.450
11.550
D: 5.00
E: 6.550
10.950
D: 4.60
E: 6.350
41.000
9.750
Hopp
10.050
D: 2.0
E: 8.050
Skranke
8.450
D: 2.0
E: 6.450
Bom
11.550
D: 5.0
E: 6.550
Frittstående
10.950
D: 4.6
E: 6.350
3
3
Tonje Johannesen
Sotra Turn
9.800
D: 2.0
E: 7.800
8.150
D: 1.50
E: 6.650
12.500
D: 5.30
E: 7.200
9.700
D: 3.90
E: 5.800
40.150
10.600
Hopp
9.800
D: 2.0
E: 7.800
Skranke
8.150
D: 1.5
E: 6.650
Bom
12.500
D: 5.3
E: 7.200
Frittstående
9.700
D: 3.9
E: 5.800
4
8
Alva Wiesener Rasmussen
Fana IL
10.100
D: 2.0
E: 8.100
5.000

E: 5.000
8.300
D: 4.50
E: 3.800
7.500
D: 2.00
E: 5.500
30.900
19.850
Hopp
10.100
D: 2.0
E: 8.100
Skranke
5.000

E: 5.000
Bom
8.300
D: 4.5
E: 3.800
Frittstående
7.500
D: 2.0
E: 5.500
5
9
Ayleen Vestgård
Sotra Turn
8.550
D: 0.5
E: 8.050
7.150
D: 0.50
E: 6.650
5.550
D: 4.80
E: 1.250
ND: 0.50
7.700
D: 2.00
E: 5.700
28.950
21.800
Hopp
8.550
D: 0.5
E: 8.050
Skranke
7.150
D: 0.5
E: 6.650
Bom
5.550
D: 4.8
E: 1.250
ND: 0.50
Frittstående
7.700
D: 2.0
E: 5.700
6
11
Nora Ulrikke Traae Midttun
Fana IL
10.300
D: 2.0
E: 8.300
5.700
D: 1.00
E: 4.700
3.950
D: 1.00
E: 2.950
7.350
D: 0.50
E: 6.850
27.300
23.450
Hopp
10.300
D: 2.0
E: 8.300
Skranke
5.700
D: 1.0
E: 4.700
Bom
3.950
D: 1.0
E: 2.950
Frittstående
7.350
D: 0.5
E: 6.850
7
5
Petronella Steimler Lundekvam
Sotra Turn
9.350
D: 1.5
E: 7.850
5.800
D: 0.50
E: 5.300
3.650
D: 3.60
E: 4.050
ND: 4.00
7.900
D: 2.50
E: 5.400
26.700
24.050
Hopp
9.350
D: 1.5
E: 7.850
Skranke
5.800
D: 0.5
E: 5.300
Bom
3.650
D: 3.6
E: 4.050
ND: 4.00
Frittstående
7.900
D: 2.5
E: 5.400
8
10
Ida Tomine Birkeland
Laksevåg T & IL
8.800
D: 2.0
E: 6.800
5.950

E: 5.950
2.750
D: 0.00
E: 2.750
6.850
D: 0.50
E: 6.350
24.350
26.400
Hopp
8.800
D: 2.0
E: 6.800
Skranke
5.950

E: 5.950
Bom
2.750

E: 2.750
Frittstående
6.850
D: 0.5
E: 6.350
9
7
Roksana Kuznekova
Laksevåg T & IL
8.700
D: 0.5
E: 8.200
3.800

E: 4.300
ND: 0.50
4.850
D: 0.50
E: 4.350
4.450
D: 0.00
E: 4.950
ND: 0.50
21.800
28.950
Hopp
8.700
D: 0.5
E: 8.200
Skranke
3.800

E: 4.300
ND: 0.50
Bom
4.850
D: 0.5
E: 4.350
Frittstående
4.450

E: 4.950
ND: 0.50
10
4
Bianca Cecilie Mortensen
Fana IL
10.250
D: 2.0
E: 8.250
2.600

E: 3.600
ND: 1.00
2.650
D: 0.00
E: 2.650
5.850
D: 0.50
E: 5.350
21.350
29.400
Hopp
10.250
D: 2.0
E: 8.250
Skranke
2.600

E: 3.600
ND: 1.00
Bom
2.650

E: 2.650
Frittstående
5.850
D: 0.5
E: 5.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Christine Victoria Kubon, Fana IL


3.0


8.750




5.875
11.750

2
11
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL


2.0


8.300




5.150
10.300

0.725
3
4
Bianca Cecilie Mortensen, Fana IL


2.0


8.250




5.125
10.250

0.750
4
8
Alva Wiesener Rasmussen, Fana IL


2.0


8.100




5.050
10.100

0.825
5
2
Malin  Lillefosse, Laksevåg T & IL


2.0


8.050




5.025
10.050

0.850
6
3
Tonje Johannesen, Sotra Turn


2.0


7.800




4.900
9.800

0.975
7
5
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra Turn


1.5


7.850




4.675
9.350

1.200
8
10
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T & IL


2.0


6.800




4.400
8.800

1.475
9
7
Roksana Kuznekova, Laksevåg T & IL


0.5


8.200




4.350
8.700

1.525
10
9
Ayleen Vestgård, Sotra Turn


0.5


8.050




4.275
8.550

1.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Christine Victoria Kubon, Fana IL

5.3

7.700


13.000

2
2
Malin  Lillefosse, Laksevåg T & IL

2.0

6.450


8.450

4.550
3
3
Tonje Johannesen, Sotra Turn

1.5

6.650


8.150

4.850
4
9
Ayleen Vestgård, Sotra Turn

0.5

6.650


7.150

5.850
5
10
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T & IL


5.950


5.950

7.050
6
5
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra Turn

0.5

5.300


5.800

7.200
7
11
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL

1.0

4.700


5.700

7.300
8
8
Alva Wiesener Rasmussen, Fana IL


5.000


5.000

8.000
9
7
Roksana Kuznekova, Laksevåg T & IL


4.300

0.5

3.800

9.200
10
4
Bianca Cecilie Mortensen, Fana IL


3.600

1.0

2.600

10.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Christine Victoria Kubon, Fana IL

7.1

6.300


13.400

2
3
Tonje Johannesen, Sotra Turn

5.3

7.200


12.500

0.900
3
2
Malin  Lillefosse, Laksevåg T & IL

5.0

6.550


11.550

1.850
4
8
Alva Wiesener Rasmussen, Fana IL

4.5

3.800


8.300

5.100
5
9
Ayleen Vestgård, Sotra Turn

4.8

1.250

0.5

5.550

7.850
6
7
Roksana Kuznekova, Laksevåg T & IL

0.5

4.350


4.850

8.550
7
11
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL

1.0

2.950


3.950

9.450
8
5
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra Turn

3.6

4.050

4.0

3.650

9.750
9
10
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T & IL


2.750


2.750

10.650
10
4
Bianca Cecilie Mortensen, Fana IL


2.650


2.650

10.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Christine Victoria Kubon, Fana IL

5.5

7.100


12.600

2
2
Malin  Lillefosse, Laksevåg T & IL

4.6

6.350


10.950

1.650
3
3
Tonje Johannesen, Sotra Turn

3.9

5.800


9.700

2.900
4
5
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra Turn

2.5

5.400


7.900

4.700
5
9
Ayleen Vestgård, Sotra Turn

2.0

5.700


7.700

4.900
6
8
Alva Wiesener Rasmussen, Fana IL

2.0

5.500


7.500

5.100
7
11
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL

0.5

6.850


7.350

5.250
8
10
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T & IL

0.5

6.350


6.850

5.750
9
4
Bianca Cecilie Mortensen, Fana IL

0.5

5.350


5.850

6.750
10
7
Roksana Kuznekova, Laksevåg T & IL


4.950

0.5

4.450

8.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 7:49:51 PM
SX
SM
MD
XL
XXL