Back 

Unisport FIG 2 2019 Holmen Turnhall, 2019-09-14

FIG Elite Junior FIG Elite Rekrutt Junior Rekrutt Senior Senior Finals
FIG Elite Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Frittstående
bevegelighet
---
Hopp
Skranke
Bom
Total
Gap
1
14
Jenny Haare Håkegård
Holmen Tropp og Turnforening
12.900
D: 5.0
E: 8.000
ND: 0.10
11.100
D: 4.00
E: 7.100
12.925
13.200/12.650
D: 4.0/3.4
E: 9.200/9.250
12.050
D: 4.50
E: 7.550
10.300
59.275
Frittstående
12.900
D: 5.0
E: 8.000
ND: 0.10
bevegelighet
11.100
D: 4.0
E: 7.100
---

Hopp
12.925
13.200/12.650
D: 4.0/3.4
E: 9.200/9.250
Skranke
12.050
D: 4.5
E: 7.550
Bom
10.300
D: 4.7
E: 5.600
2
7
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
10.650
D: 2.5
E: 8.150
9.050
D: 3.50
E: 5.550
12.325
12.450/12.200
D: 4.0/3.4
E: 8.450/8.800
14.350
D: 5.50
E: 8.850
8.950
55.325
3.950
Frittstående
10.650
D: 2.5
E: 8.150
bevegelighet
9.050
D: 3.5
E: 5.550
---

Hopp
12.325
12.450/12.200
D: 4.0/3.4
E: 8.450/8.800
Skranke
14.350
D: 5.5
E: 8.850
Bom
8.950
D: 3.0
E: 5.950
3
3
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
11.250
D: 4.5
E: 6.750
11.400
D: 4.00
E: 7.400
12.425
12.700/12.150
D: 4.0/3.4
E: 8.700/8.750
8.700
D: 3.00
E: 5.700
10.650
54.425
4.850
Frittstående
11.250
D: 4.5
E: 6.750
bevegelighet
11.400
D: 4.0
E: 7.400
---

Hopp
12.425
12.700/12.150
D: 4.0/3.4
E: 8.700/8.750
Skranke
8.700
D: 3.0
E: 5.700
Bom
10.650
D: 4.4
E: 6.250
4
2
Madelen kringstad Leitner
Oslo Turnforening
11.150
D: 3.2
E: 7.950
9.200
D: 4.00
E: 5.200
12.200
12.050/12.350
D: 3.7/3.4
E: 8.350/8.950
11.650
D: 4.00
E: 7.650
10.200
54.400
4.875
Frittstående
11.150
D: 3.2
E: 7.950
bevegelighet
9.200
D: 4.0
E: 5.200
---

Hopp
12.200
12.050/12.350
D: 3.7/3.4
E: 8.350/8.950
Skranke
11.650
D: 4.0
E: 7.650
Bom
10.200
D: 3.0
E: 7.200
5
1
Olivia Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
11.000
D: 3.0
E: 8.000
10.500
D: 4.00
E: 6.500
11.700
11.400/12.000
D: 3.7/3.4
E: 7.700/8.600
10.850
D: 2.00
E: 8.850
8.900
52.950
6.325
Frittstående
11.000
D: 3.0
E: 8.000
bevegelighet
10.500
D: 4.0
E: 6.500
---

Hopp
11.700
11.400/12.000
D: 3.7/3.4
E: 7.700/8.600
Skranke
10.850
D: 2.0
E: 8.850
Bom
8.900
D: 4.4
E: 4.500
6
9
Marthe Bjørgen
Nidaros Turn
10.500
D: 3.0
E: 7.500
8.000
D: 3.50
E: 4.500
12.675
12.400/12.950
D: 4.0/4.8
E: 8.400/8.150
12.400
D: 5.00
E: 7.400
8.200
51.775
7.500
Frittstående
10.500
D: 3.0
E: 7.500
bevegelighet
8.000
D: 3.5
E: 4.500
---

Hopp
12.675
12.400/12.950
D: 4.0/4.8
E: 8.400/8.150
Skranke
12.400
D: 5.0
E: 7.400
Bom
8.200
D: 2.0
E: 6.200
7
20
Malin Saura Berg
Tromsø Turnforening
10.200
D: 3.2
E: 7.000
9.100
D: 4.00
E: 5.100
11.800
10.800/12.800
D: 2.4/4.7
E: 8.400/8.200
ND: 0.00 / 0.10
10.100
D: 2.00
E: 8.100
8.050
49.250
10.025
Frittstående
10.200
D: 3.2
E: 7.000
bevegelighet
9.100
D: 4.0
E: 5.100
---

Hopp
11.800
10.800/12.800
D: 2.4/4.7
E: 8.400/8.200
ND: 0.00/0.10
Skranke
10.100
D: 2.0
E: 8.100
Bom
8.050
D: 4.4
E: 3.650
8
10
Annika Hegreberg
Moss Turnforening
11.300
D: 3.9
E: 7.400
7.400
D: 3.50
E: 3.900
11.425
11.400/11.450
D: 2.8/3.4
E: 8.600/8.050
10.850
D: 2.00
E: 8.850
8.050
49.025
10.250
Frittstående
11.300
D: 3.9
E: 7.400
bevegelighet
7.400
D: 3.5
E: 3.900
---

Hopp
11.425
11.400/11.450
D: 2.8/3.4
E: 8.600/8.050
Skranke
10.850
D: 2.0
E: 8.850
Bom
8.050
D: 3.0
E: 5.050
9
11
Amalie Norvang Dalene
Nedre Glomma Turnforening
10.800
D: 3.0
E: 7.800
8.600
D: 4.00
E: 4.600
11.625
11.050/12.200
D: 3.0/3.0
E: 8.050/9.200
8.350
D: 0.00
E: 8.350
9.550
48.925
10.350
Frittstående
10.800
D: 3.0
E: 7.800
bevegelighet
8.600
D: 4.0
E: 4.600
---

Hopp
11.625
11.050/12.200
D: 3.0/3.0
E: 8.050/9.200
Skranke
8.350

E: 8.350
Bom
9.550
D: 3.5
E: 6.050
10
17
Guro Nevland
Siddis Trim og Turnforening
10.700
D: 4.0
E: 6.700
7.450
D: 3.50
E: 3.950
12.425
11.400/13.450
D: 2.4/4.7
E: 9.000/8.750
12.000
D: 4.00
E: 8.000
6.200
48.775
10.500
Frittstående
10.700
D: 4.0
E: 6.700
bevegelighet
7.450
D: 3.5
E: 3.950
---

Hopp
12.425
11.400/13.450
D: 2.4/4.7
E: 9.000/8.750
Skranke
12.000
D: 4.0
E: 8.000
Bom
6.200
D: 2.3
E: 3.900
11
19
Sara Vik
Tomrefjord IL TURN
9.500
D: 3.0
E: 6.500
7.700
D: 3.50
E: 4.200
11.375
10.750/12.000
D: 2.4/4.5
E: 8.350/7.500
12.250
D: 4.00
E: 8.250
6.400
47.225
12.050
Frittstående
9.500
D: 3.0
E: 6.500
bevegelighet
7.700
D: 3.5
E: 4.200
---

Hopp
11.375
10.750/12.000
D: 2.4/4.5
E: 8.350/7.500
Skranke
12.250
D: 4.0
E: 8.250
Bom
6.400
D: 2.0
E: 4.400
12
21
Maria Saura Berg
Tromsø Turnforening
7.950
D: 1.5
E: 6.450
9.000
D: 4.00
E: 5.000
9.300
7.850/10.750
/2.0
E: 7.850/8.750
13.050
D: 4.00
E: 9.050
7.900
47.200
12.075
Frittstående
7.950
D: 1.5
E: 6.450
bevegelighet
9.000
D: 4.0
E: 5.000
---

Hopp
9.300
7.850/10.750
D: -/2.0
E: 7.850/8.750
Skranke
13.050
D: 4.0
E: 9.050
Bom
7.900
D: 3.0
E: 4.900
13
15
Maria Eide Brekka
Nøtterøy Turn
10.350
D: 3.7
E: 6.650
6.500
D: 3.50
E: 3.000
11.075
10.900/11.250
D: 2.0/2.0
E: 8.900/9.250
11.500
D: 2.50
E: 9.000
7.600
47.025
12.250
Frittstående
10.350
D: 3.7
E: 6.650
bevegelighet
6.500
D: 3.5
E: 3.000
---

Hopp
11.075
10.900/11.250
D: 2.0/2.0
E: 8.900/9.250
Skranke
11.500
D: 2.5
E: 9.000
Bom
7.600
D: 3.0
E: 4.600
14
6
Scarlett Rennesund
Oslo Turnforening
9.350
D: 1.5
E: 7.850
8.200
D: 3.00
E: 5.200
11.625
11.600/11.650
D: 3.0/3.0
E: 8.600/8.650
10.550
D: 3.00
E: 7.550
6.500
46.225
13.050
Frittstående
9.350
D: 1.5
E: 7.850
bevegelighet
8.200
D: 3.0
E: 5.200
---

Hopp
11.625
11.600/11.650
D: 3.0/3.0
E: 8.600/8.650
Skranke
10.550
D: 3.0
E: 7.550
Bom
6.500
D: 1.0
E: 5.500
15
12
Aurora Walen Arnesen
Nedre Glomma Turnforening
9.350
D: 2.5
E: 6.850
7.000
D: 3.50
E: 3.500
10.500
10.650/10.350
D: 2.0/2.0
E: 8.650/8.350
8.000
D: 0.00
E: 8.000
7.400
42.250
17.025
Frittstående
9.350
D: 2.5
E: 6.850
bevegelighet
7.000
D: 3.5
E: 3.500
---

Hopp
10.500
10.650/10.350
D: 2.0/2.0
E: 8.650/8.350
Skranke
8.000

E: 8.000
Bom
7.400
D: 3.0
E: 4.400
16
18
Hedda Folden
Tomrefjord IL TURN
11.350
D: 4.50
E: 6.850
12.800
D: 4.00
E: 8.800
9.650
33.800
25.475
Frittstående

bevegelighet
11.350
D: 4.5
E: 6.850
---

Hopp
Skranke
12.800
D: 4.0
E: 8.800
Bom
9.650
D: 4.5
E: 5.150
17
4
Marte Flaget Hesle
Oslo Turnforening
Frittstående

bevegelighet

---

Hopp
Skranke

Bom

17
5
Mina Mikkelsen Sørensen
Oslo Turnforening
Frittstående

bevegelighet

---

Hopp
Skranke

Bom

17
8
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros Turn
Frittstående

bevegelighet

---

Hopp
Skranke

Bom

17
16
Sara Karinen
Nøtterøy Turn
Frittstående

bevegelighet

---

Hopp
Skranke

Bom

17
13
Amanda Joy Grusd
Holmen Tropp og Turnforening
Frittstående

bevegelighet

---

Hopp
Skranke

Bom

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
14
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

5.0

8.000

0.1

12.900

2
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

3.9

7.400


11.300

1.600
3
3
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.5

6.750


11.250

1.650
4
2
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

3.2

7.950


11.150

1.750
5
1
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

3.0

8.000


11.000

1.900
6
11
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening

3.0

7.800


10.800

2.100
7
17
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

4.0

6.700


10.700

2.200
8
7
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

2.5

8.150


10.650

2.250
9
9
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

3.0

7.500


10.500

2.400
10
15
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.7

6.650


10.350

2.550
11
20
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.2

7.000


10.200

2.700
12
19
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.0

6.500


9.500

3.400
13
6
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

1.5

7.850


9.350

3.550
13
12
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

2.5

6.850


9.350

3.550
15
21
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

1.5

6.450


7.950

4.950
16
4
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




16
5
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening




16
8
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn




16
13
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening




16
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




16
18
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.0

7.400


11.400

2
18
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.5

6.850


11.350

0.050
3
14
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

4.0

7.100


11.100

0.300
4
1
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.0

6.500


10.500

0.900
5
2
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.0

5.200


9.200

2.200
6
20
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

5.100


9.100

2.300
7
7
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.5

5.550


9.050

2.350
8
21
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

5.000


9.000

2.400
9
11
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening

4.0

4.600


8.600

2.800
10
6
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

5.200


8.200

3.200
11
9
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

3.5

4.500


8.000

3.400
12
19
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.5

4.200


7.700

3.700
13
17
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

3.5

3.950


7.450

3.950
14
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

3.5

3.900


7.400

4.000
15
12
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

3.5

3.500


7.000

4.400
16
15
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.5

3.000


6.500

4.900
17
4
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




17
5
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening




17
8
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn




17
13
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening




17
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening




2
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening




3
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening




4
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




5
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening




6
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening




7
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening




8
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn




9
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn




10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening




11
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening




12
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening




13
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening




14
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening




15
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn




16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




17
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening




18
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN




19
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN




20
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening




21
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
14
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening


4.0
3.4


9.200
9.250




12.925
13.200
12.650

2
9
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn


4.0
4.8


8.400
8.150




12.675
12.400
12.950

0.250
3
17
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening


2.4
4.7


9.000
8.750




12.425
11.400
13.450

0.500
3
3
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening


4.0
3.4


8.700
8.750




12.425
12.700
12.150

0.500
5
7
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


4.0
3.4


8.450
8.800




12.325
12.450
12.200

0.600
6
2
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening


3.7
3.4


8.350
8.950




12.200
12.050
12.350

0.725
7
20
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening


2.4
4.7


8.400
8.200



0.1

11.800
10.800
12.800

1.125
8
1
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening


3.7
3.4


7.700
8.600




11.700
11.400
12.000

1.225
9
11
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening


3.0
3.0


8.050
9.200




11.625
11.050
12.200

1.300
9
6
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening


3.0
3.0


8.600
8.650




11.625
11.600
11.650

1.300
11
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening


2.8
3.4


8.600
8.050




11.425
11.400
11.450

1.500
12
19
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN


2.4
4.5


8.350
7.500




11.375
10.750
12.000

1.550
13
15
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn


2.0
2.0


8.900
9.250




11.075
10.900
11.250

1.850
14
12
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening


2.0
2.0


8.650
8.350




10.500
10.650
10.350

2.425
15
21
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening



2.0


7.850
8.750




9.300
7.850
10.750

3.625
16
4
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening










16
5
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening










16
8
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn










16
13
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening










16
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn










16
18
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
7
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

5.5

8.850


14.350

2
21
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

9.050


13.050

1.300
3
18
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.0

8.800


12.800

1.550
4
9
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

5.0

7.400


12.400

1.950
5
19
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

4.0

8.250


12.250

2.100
6
14
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

4.5

7.550


12.050

2.300
7
17
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

4.0

8.000


12.000

2.350
8
2
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.0

7.650


11.650

2.700
9
15
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

2.5

9.000


11.500

2.850
10
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

2.0

8.850


10.850

3.500
10
1
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

2.0

8.850


10.850

3.500
12
6
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

7.550


10.550

3.800
13
20
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.0

8.100


10.100

4.250
14
3
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

3.0

5.700


8.700

5.650
15
11
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening


8.350


8.350

6.000
16
12
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening


8.000


8.000

6.350
17
4
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




17
5
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening




17
8
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn




17
13
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening




17
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.4

6.250


10.650

2
14
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

4.7

5.600


10.300

0.350
3
2
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

3.0

7.200


10.200

0.450
4
18
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.5

5.150


9.650

1.000
5
11
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening

3.5

6.050


9.550

1.100
6
7
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.0

5.950


8.950

1.700
7
1
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.4

4.500


8.900

1.750
8
9
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

2.0

6.200


8.200

2.450
9
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

3.0

5.050


8.050

2.600
9
20
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.4

3.650


8.050

2.600
11
21
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.0

4.900


7.900

2.750
12
15
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.0

4.600


7.600

3.050
13
12
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

3.0

4.400


7.400

3.250
14
6
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

1.0

5.500


6.500

4.150
15
19
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

2.0

4.400


6.400

4.250
16
17
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

2.3

3.900


6.200

4.450
17
4
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




17
5
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening




17
8
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn




17
13
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening




17
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 8:24:15 PM
SX
SM
MD
XL
XXL