Back 

Unisport FIG 3 2019 Leirskallen Turnhall, 2019-09-28

FIG Elite Junior FIG Elite Rekrutt TK Junior kvinner TK Rekrutt kvinner TK Senior kvinner TK Senior kvinner Finals
FIG Elite Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Frittstående
Bevegelighet
---
Hopp
Skranke
Bom
Total
Gap
1
202
Jenny Haare Håkegård
Holmen Tropp og Turnforening
12.600
D: 5.0
E: 7.600
12.350
D: 4.00
E: 8.350
12.850
13.850/11.850
D: 5.0/3.4
E: 8.850/8.450
13.400
D: 5.00
E: 8.400
10.500
61.700
Frittstående
12.600
D: 5.0
E: 7.600
Bevegelighet
12.350
D: 4.0
E: 8.350
---

Hopp
12.850
13.850/11.850
D: 5.0/3.4
E: 8.850/8.450
Skranke
13.400
D: 5.0
E: 8.400
Bom
10.500
D: 5.0
E: 5.500
2
213
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
12.200
D: 5.5
E: 7.000
ND: 0.30
12.150
D: 4.00
E: 8.150
12.750
13.900/11.600
D: 5.0/3.4
E: 8.900/8.200
12.350
D: 5.00
E: 7.350
10.700
60.150
1.550
Frittstående
12.200
D: 5.5
E: 7.000
ND: 0.30
Bevegelighet
12.150
D: 4.0
E: 8.150
---

Hopp
12.750
13.900/11.600
D: 5.0/3.4
E: 8.900/8.200
Skranke
12.350
D: 5.0
E: 7.350
Bom
10.700
D: 4.4
E: 6.300
3
221
Malin Saura Berg
Tromsø Turnforening
9.900
D: 3.2
E: 6.700
12.050
D: 4.00
E: 8.050
11.925
11.300/12.550
D: 3.4/4.7
E: 7.900/7.850
12.800
D: 5.00
E: 7.800
9.950
56.625
5.075
Frittstående
9.900
D: 3.2
E: 6.700
Bevegelighet
12.050
D: 4.0
E: 8.050
---

Hopp
11.925
11.300/12.550
D: 3.4/4.7
E: 7.900/7.850
Skranke
12.800
D: 5.0
E: 7.800
Bom
9.950
D: 4.5
E: 5.450
4
212
Madelen kringstad Leitner
Oslo Turnforening
11.850
D: 3.9
E: 7.950
8.850
D: 4.00
E: 4.850
12.500
13.200/11.800
D: 4.7/3.4
E: 8.500/8.400
12.700
D: 4.00
E: 8.700
9.250
55.150
6.550
Frittstående
11.850
D: 3.9
E: 7.950
Bevegelighet
8.850
D: 4.0
E: 4.850
---

Hopp
12.500
13.200/11.800
D: 4.7/3.4
E: 8.500/8.400
Skranke
12.700
D: 4.0
E: 8.700
Bom
9.250
D: 3.0
E: 6.250
5
208
Olivia Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
12.450
D: 4.7
E: 7.750
10.100
D: 4.00
E: 6.100
12.500
13.100/11.900
D: 4.7/3.4
E: 8.400/8.500
10.850
D: 2.00
E: 8.850
9.100
55.000
6.700
Frittstående
12.450
D: 4.7
E: 7.750
Bevegelighet
10.100
D: 4.0
E: 6.100
---

Hopp
12.500
13.100/11.900
D: 4.7/3.4
E: 8.400/8.500
Skranke
10.850
D: 2.0
E: 8.850
Bom
9.100
D: 4.5
E: 4.600
6
217
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
11.300
D: 3.0
E: 8.300
10.400
D: 4.00
E: 6.400
11.875
12.150/11.600
D: 5.0/3.4
E: 7.150/8.200
13.550
D: 5.00
E: 8.550
7.800
54.925
6.775
Frittstående
11.300
D: 3.0
E: 8.300
Bevegelighet
10.400
D: 4.0
E: 6.400
---

Hopp
11.875
12.150/11.600
D: 5.0/3.4
E: 7.150/8.200
Skranke
13.550
D: 5.0
E: 8.550
Bom
7.800
D: 2.0
E: 5.800
7
206
Marthe Bjørgen
Nidaros Turn
9.800
D: 3.0
E: 6.800
10.350
D: 4.00
E: 6.350
12.800
12.600/13.000
D: 4.3/6.0
E: 8.300/7.000
12.700
D: 5.00
E: 7.700
7.600
53.250
8.450
Frittstående
9.800
D: 3.0
E: 6.800
Bevegelighet
10.350
D: 4.0
E: 6.350
---

Hopp
12.800
12.600/13.000
D: 4.3/6.0
E: 8.300/7.000
Skranke
12.700
D: 5.0
E: 7.700
Bom
7.600
D: 1.0
E: 6.600
8
224
Karoline Søberg
Trondhjems Turnforening
11.000
D: 3.0
E: 8.000
10.300
D: 4.00
E: 6.300
12.000
12.200/11.800
D: 3.0/3.4
E: 9.200/8.400
12.000
D: 4.00
E: 8.000
7.150
52.450
9.250
Frittstående
11.000
D: 3.0
E: 8.000
Bevegelighet
10.300
D: 4.0
E: 6.300
---

Hopp
12.000
12.200/11.800
D: 3.0/3.4
E: 9.200/8.400
Skranke
12.000
D: 4.0
E: 8.000
Bom
7.150
D: 2.3
E: 4.850
9
207
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros Turn
9.400
D: 2.5
E: 6.900
10.500
D: 4.00
E: 6.500
11.550
11.650/11.450
D: 4.5/3.4
E: 7.150/8.050
12.500
D: 4.00
E: 8.500
8.350
52.300
9.400
Frittstående
9.400
D: 2.5
E: 6.900
Bevegelighet
10.500
D: 4.0
E: 6.500
---

Hopp
11.550
11.650/11.450
D: 4.5/3.4
E: 7.150/8.050
Skranke
12.500
D: 4.0
E: 8.500
Bom
8.350
D: 3.0
E: 5.350
10
203
Pernille Eiken Fosse
Hødd IL
10.000
D: 2.5
E: 7.500
10.100
D: 4.00
E: 6.100
12.050
11.600/12.500
D: 3.4/4.0
E: 8.200/8.500
11.600
D: 3.00
E: 8.600
8.300
52.050
9.650
Frittstående
10.000
D: 2.5
E: 7.500
Bevegelighet
10.100
D: 4.0
E: 6.100
---

Hopp
12.050
11.600/12.500
D: 3.4/4.0
E: 8.200/8.500
Skranke
11.600
D: 3.0
E: 8.600
Bom
8.300
D: 3.0
E: 5.300
11
220
Sara Vik
Tomrefjord IL TURN
10.300
D: 3.0
E: 7.300
10.650
D: 4.00
E: 6.650
11.725
11.850/11.600
D: 3.4/4.5
E: 8.450/7.100
11.100
D: 3.00
E: 8.100
7.250
51.025
10.675
Frittstående
10.300
D: 3.0
E: 7.300
Bevegelighet
10.650
D: 4.0
E: 6.650
---

Hopp
11.725
11.850/11.600
D: 3.4/4.5
E: 8.450/7.100
Skranke
11.100
D: 3.0
E: 8.100
Bom
7.250
D: 3.0
E: 4.250
12
222
Maria Saura Berg
Tromsø Turnforening
8.900
D: 2.5
E: 6.400
12.000
D: 4.00
E: 8.000
9.700
9.700/9.700
D: 2.0/2.0
E: 7.700/7.700
12.750
D: 4.00
E: 8.750
7.550
50.900
10.800
Frittstående
8.900
D: 2.5
E: 6.400
Bevegelighet
12.000
D: 4.0
E: 8.000
---

Hopp
9.700
9.700/9.700
D: 2.0/2.0
E: 7.700/7.700
Skranke
12.750
D: 4.0
E: 8.750
Bom
7.550
D: 3.0
E: 4.550
12
210
Maria Eide Brekka
Nøtterøy Turn
11.200
D: 4.2
E: 7.000
9.950
D: 4.00
E: 5.950
10.300
10.150/10.450
D: 2.0/2.0
E: 8.150/8.450
11.500
D: 3.00
E: 8.500
7.950
50.900
10.800
Frittstående
11.200
D: 4.2
E: 7.000
Bevegelighet
9.950
D: 4.0
E: 5.950
---

Hopp
10.300
10.150/10.450
D: 2.0/2.0
E: 8.150/8.450
Skranke
11.500
D: 3.0
E: 8.500
Bom
7.950
D: 3.0
E: 4.950
14
251
Annika Hegreberg
Moss Turn
10.400
D: 3.9
E: 6.500
10.750
D: 4.00
E: 6.750
11.950
12.150/11.750
D: 4.5/3.4
E: 7.650/8.350
11.050
D: 2.00
E: 9.050
6.300
50.450
11.250
Frittstående
10.400
D: 3.9
E: 6.500
Bevegelighet
10.750
D: 4.0
E: 6.750
---

Hopp
11.950
12.150/11.750
D: 4.5/3.4
E: 7.650/8.350
Skranke
11.050
D: 2.0
E: 9.050
Bom
6.300
D: 2.0
E: 4.300
15
205
Aurora Walen Arnesen
Nedre Glomma Turnforening
10.050
D: 3.0
E: 7.050
10.400
D: 4.00
E: 6.400
10.675
10.750/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.750/8.600
9.100
D: 1.50
E: 7.600
9.600
49.825
11.875
Frittstående
10.050
D: 3.0
E: 7.050
Bevegelighet
10.400
D: 4.0
E: 6.400
---

Hopp
10.675
10.750/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.750/8.600
Skranke
9.100
D: 1.5
E: 7.600
Bom
9.600
D: 3.0
E: 6.600
16
223
Annika Bjerkan
Trondhjems Turnforening
10.400
D: 3.0
E: 7.400
10.300
D: 4.00
E: 6.300
11.350
11.450/11.250
D: 3.0/3.4
E: 8.450/7.850
11.000
D: 2.50
E: 8.500
6.550
49.600
12.100
Frittstående
10.400
D: 3.0
E: 7.400
Bevegelighet
10.300
D: 4.0
E: 6.300
---

Hopp
11.350
11.450/11.250
D: 3.0/3.4
E: 8.450/7.850
Skranke
11.000
D: 2.5
E: 8.500
Bom
6.550
D: 2.0
E: 4.550
17
216
Scarlett Rennesund
Oslo Turnforening
7.400

E: 7.400
10.500
D: 4.00
E: 6.500
11.850
12.000/11.700
D: 3.5/3.5
E: 8.500/8.200
10.500
D: 3.00
E: 7.500
8.200
48.450
13.250
Frittstående
7.400

E: 7.400
Bevegelighet
10.500
D: 4.0
E: 6.500
---

Hopp
11.850
12.000/11.700
D: 3.5/3.5
E: 8.500/8.200
Skranke
10.500
D: 3.0
E: 7.500
Bom
8.200
D: 3.0
E: 5.200
18
209
Vilde Walle Østhus
Nordstrand Turnforening
7.100
D: 1.0
E: 6.100
8.600
D: 3.50
E: 5.100
9.075
8.300/9.850
D: 2.0/2.0
E: 6.300/7.850
10.200
D: 2.00
E: 8.200
7.100
42.075
19.625
Frittstående
7.100
D: 1.0
E: 6.100
Bevegelighet
8.600
D: 3.5
E: 5.100
---

Hopp
9.075
8.300/9.850
D: 2.0/2.0
E: 6.300/7.850
Skranke
10.200
D: 2.0
E: 8.200
Bom
7.100
D: 3.0
E: 4.100
19
211
Sara Karinen
Nøtterøy Turn
8.150
D: 1.0
E: 7.150
10.750
D: 4.00
E: 6.750
10.400
10.400/10.400
D: 2.0/2.0
E: 8.400/8.400
6.700
D: 0.50
E: 6.200
6.000
42.000
19.700
Frittstående
8.150
D: 1.0
E: 7.150
Bevegelighet
10.750
D: 4.0
E: 6.750
---

Hopp
10.400
10.400/10.400
D: 2.0/2.0
E: 8.400/8.400
Skranke
6.700
D: 0.5
E: 6.200
Bom
6.000
D: 2.3
E: 3.700
20
214
Marte Flaget Hesle
Oslo Turnforening
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.250
50.450
Frittstående

Bevegelighet

---

Hopp
Skranke
11.250
D: 3.0
E: 8.250
Bom

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
202
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

5.0

7.600


12.600

2
208
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.7

7.750


12.450

0.150
3
213
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

5.5

7.000

0.3

12.200

0.400
4
212
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

3.9

7.950


11.850

0.750
5
217
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.0

8.300


11.300

1.300
6
210
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

4.2

7.000


11.200

1.400
7
224
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

3.0

8.000


11.000

1.600
8
223
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.0

7.400


10.400

2.200
8
251
Annika Hegreberg, Moss Turn

3.9

6.500


10.400

2.200
10
220
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.0

7.300


10.300

2.300
11
205
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

3.0

7.050


10.050

2.550
12
203
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

2.5

7.500


10.000

2.600
13
221
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.2

6.700


9.900

2.700
14
206
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

3.0

6.800


9.800

2.800
15
207
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

2.5

6.900


9.400

3.200
16
222
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.5

6.400


8.900

3.700
17
211
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

1.0

7.150


8.150

4.450
18
216
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening


7.400


7.400

5.200
19
209
Vilde Walle Østhus, Nordstrand Turnforening

1.0

6.100


7.100

5.500
20
214
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
202
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

4.0

8.350


12.350

2
213
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.0

8.150


12.150

0.200
3
221
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

8.050


12.050

0.300
4
222
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

8.000


12.000

0.350
5
251
Annika Hegreberg, Moss Turn

4.0

6.750


10.750

1.600
5
211
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

4.0

6.750


10.750

1.600
7
220
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

4.0

6.650


10.650

1.700
8
216
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

4.0

6.500


10.500

1.850
8
207
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

4.0

6.500


10.500

1.850
10
205
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

4.0

6.400


10.400

1.950
10
217
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

6.400


10.400

1.950
12
206
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

4.0

6.350


10.350

2.000
13
223
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

4.0

6.300


10.300

2.050
13
224
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

4.0

6.300


10.300

2.050
15
208
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.0

6.100


10.100

2.250
15
203
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

4.0

6.100


10.100

2.250
17
210
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

4.0

5.950


9.950

2.400
18
212
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.0

4.850


8.850

3.500
19
209
Vilde Walle Østhus, Nordstrand Turnforening

3.5

5.100


8.600

3.750
20
214
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
202
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening




203
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL




205
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening




206
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn




207
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn




208
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening




209
Vilde Walle Østhus, Nordstrand Turnforening




210
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn




211
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




212
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening




213
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening




214
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




216
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening




217
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening




220
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN




221
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening




222
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening




223
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening




224
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening




251
Annika Hegreberg, Moss Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
202
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening


5.0
3.4


8.850
8.450




12.850
13.850
11.850

2
206
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn


4.3
6.0


8.300
7.000




12.800
12.600
13.000

0.050
3
213
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening


5.0
3.4


8.900
8.200




12.750
13.900
11.600

0.100
4
212
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening


4.7
3.4


8.500
8.400




12.500
13.200
11.800

0.350
4
208
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening


4.7
3.4


8.400
8.500




12.500
13.100
11.900

0.350
6
203
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL


3.4
4.0


8.200
8.500




12.050
11.600
12.500

0.800
7
224
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening


3.0
3.4


9.200
8.400




12.000
12.200
11.800

0.850
8
251
Annika Hegreberg, Moss Turn


4.5
3.4


7.650
8.350




11.950
12.150
11.750

0.900
9
221
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening


3.4
4.7


7.900
7.850




11.925
11.300
12.550

0.925
10
217
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


5.0
3.4


7.150
8.200




11.875
12.150
11.600

0.975
11
216
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening


3.5
3.5


8.500
8.200




11.850
12.000
11.700

1.000
12
220
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN


3.4
4.5


8.450
7.100




11.725
11.850
11.600

1.125
13
207
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn


4.5
3.4


7.150
8.050




11.550
11.650
11.450

1.300
14
223
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening


3.0
3.4


8.450
7.850




11.350
11.450
11.250

1.500
15
205
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening


2.0
2.0


8.750
8.600




10.675
10.750
10.600

2.175
16
211
Sara Karinen, Nøtterøy Turn


2.0
2.0


8.400
8.400




10.400
10.400
10.400

2.450
17
210
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn


2.0
2.0


8.150
8.450




10.300
10.150
10.450

2.550
18
222
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening


2.0
2.0


7.700
7.700




9.700
9.700
9.700

3.150
19
209
Vilde Walle Østhus, Nordstrand Turnforening


2.0
2.0


6.300
7.850




9.075
8.300
9.850

3.775
20
214
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
217
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

5.0

8.550


13.550

2
202
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

5.0

8.400


13.400

0.150
3
221
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

5.0

7.800


12.800

0.750
4
222
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

8.750


12.750

0.800
5
212
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.0

8.700


12.700

0.850
5
206
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

5.0

7.700


12.700

0.850
7
207
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

4.0

8.500


12.500

1.050
8
213
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

5.0

7.350


12.350

1.200
9
224
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

4.0

8.000


12.000

1.550
10
203
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

3.0

8.600


11.600

1.950
11
210
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.0

8.500


11.500

2.050
12
214
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

3.0

8.250


11.250

2.300
13
220
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.0

8.100


11.100

2.450
14
251
Annika Hegreberg, Moss Turn

2.0

9.050


11.050

2.500
15
223
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

2.5

8.500


11.000

2.550
16
208
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

2.0

8.850


10.850

2.700
17
216
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

7.500


10.500

3.050
18
209
Vilde Walle Østhus, Nordstrand Turnforening

2.0

8.200


10.200

3.350
19
205
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

1.5

7.600


9.100

4.450
20
211
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

0.5

6.200


6.700

6.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
213
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.4

6.300


10.700

2
202
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

5.0

5.500


10.500

0.200
3
221
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.5

5.450


9.950

0.750
4
205
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening

3.0

6.600


9.600

1.100
5
212
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

3.0

6.250


9.250

1.450
6
208
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.5

4.600


9.100

1.600
7
207
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

3.0

5.350


8.350

2.350
8
203
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

3.0

5.300


8.300

2.400
9
216
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

5.200


8.200

2.500
10
210
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.0

4.950


7.950

2.750
11
217
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

2.0

5.800


7.800

2.900
12
206
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

1.0

6.600


7.600

3.100
13
222
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.0

4.550


7.550

3.150
14
220
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.0

4.250


7.250

3.450
15
224
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

2.3

4.850


7.150

3.550
16
209
Vilde Walle Østhus, Nordstrand Turnforening

3.0

4.100


7.100

3.600
17
223
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

2.0

4.550


6.550

4.150
18
251
Annika Hegreberg, Moss Turn

2.0

4.300


6.300

4.400
19
211
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

2.3

3.700


6.000

4.700
20
214
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 9:56:29 PM
SX
SM
MD
XL
XXL