Back 

Unisport Norgescup nr. 3 Turn menn Tromsø, 2019-10-26

Junior Junior FIG Age Development Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Lag, Rekrutt
Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
405
Sebastian Sponevik
Hoppensprett Turn Jessheim
12.700
D: 4.5
E: 8.200
11.100
D: 3.50
E: 7.600
11.450
D: 3.40
E: 8.050
13.000
D: 4.00
E: 9.000
12.950
D: 3.80
E: 9.150
12.100
73.300
FX
12.700
D: 4.5
E: 8.200
PH
11.100
D: 3.5
E: 7.600
SR
11.450
D: 3.4
E: 8.050
VT
13.000
D: 4.0
E: 9.000
PB
12.950
D: 3.8
E: 9.150
HB
12.100
D: 3.6
E: 8.500
2
408
Joar Birkeland Amblie
Oslo Turnforening
11.950
D: 3.6
E: 8.350
10.800
D: 3.70
E: 7.100
12.300
D: 3.70
E: 8.600
12.800
D: 4.00
E: 8.800
12.600
D: 3.50
E: 9.100
11.400
71.850
1.450
FX
11.950
D: 3.6
E: 8.350
PH
10.800
D: 3.7
E: 7.100
SR
12.300
D: 3.7
E: 8.600
VT
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PB
12.600
D: 3.5
E: 9.100
HB
11.400
D: 3.7
E: 7.700
3
403
Niklas Marton Syverhuset
Elverum Turn
12.700
D: 4.6
E: 8.400
ND: 0.30
10.100
D: 2.30
E: 7.800
11.800
D: 3.50
E: 8.300
13.000
D: 4.00
E: 9.000
12.500
D: 3.30
E: 9.200
11.100
71.200
2.100
FX
12.700
D: 4.6
E: 8.400
ND: 0.30
PH
10.100
D: 2.3
E: 7.800
SR
11.800
D: 3.5
E: 8.300
VT
13.000
D: 4.0
E: 9.000
PB
12.500
D: 3.3
E: 9.200
HB
11.100
D: 2.8
E: 8.300
4
416
Didrik Rotbakken Gundersen
Trondhjems Turnforening
11.950
D: 4.5
E: 7.450
11.000
D: 3.20
E: 7.800
11.650
D: 3.90
E: 7.750
13.100
D: 4.00
E: 9.100
12.100
D: 3.60
E: 8.500
11.000
70.800
2.500
FX
11.950
D: 4.5
E: 7.450
PH
11.000
D: 3.2
E: 7.800
SR
11.650
D: 3.9
E: 7.750
VT
13.100
D: 4.0
E: 9.100
PB
12.100
D: 3.6
E: 8.500
HB
11.000
D: 3.4
E: 7.600
5
407
Elias Benjamin Egli
Njård
13.000
D: 4.2
E: 8.800
11.300
D: 3.20
E: 8.100
11.950
D: 3.90
E: 8.050
12.550
D: 4.00
E: 8.650
ND: 0.10
10.750
D: 3.30
E: 7.450
11.050
70.600
2.700
FX
13.000
D: 4.2
E: 8.800
PH
11.300
D: 3.2
E: 8.100
SR
11.950
D: 3.9
E: 8.050
VT
12.550
D: 4.0
E: 8.650
ND: 0.10
PB
10.750
D: 3.3
E: 7.450
HB
11.050
D: 3.6
E: 7.450
6
415
Peder Funderud Skogvang
Tromsø Turnforening
12.200
D: 4.4
E: 7.800
11.650
D: 3.40
E: 8.250
10.900
D: 3.50
E: 7.400
11.700
D: 4.00
E: 7.700
11.700
D: 3.30
E: 8.400
11.800
69.950
3.350
FX
12.200
D: 4.4
E: 7.800
PH
11.650
D: 3.4
E: 8.250
SR
10.900
D: 3.5
E: 7.400
VT
11.700
D: 4.0
E: 7.700
PB
11.700
D: 3.3
E: 8.400
HB
11.800
D: 3.8
E: 8.000
7
409
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening
11.800
D: 3.7
E: 8.100
12.350
D: 3.60
E: 8.750
11.350
D: 3.20
E: 8.450
ND: 0.30
11.200
D: 2.00
E: 9.200
11.400
D: 3.10
E: 8.300
10.850
68.950
4.350
FX
11.800
D: 3.7
E: 8.100
PH
12.350
D: 3.6
E: 8.750
SR
11.350
D: 3.2
E: 8.450
ND: 0.30
VT
11.200
D: 2.0
E: 9.200
PB
11.400
D: 3.1
E: 8.300
HB
10.850
D: 3.4
E: 7.450
8
414
Iver Oprand Heggelund
Tromsø Turnforening
12.350
D: 4.4
E: 8.050
ND: 0.10
8.350
D: 2.80
E: 5.550
11.950
D: 3.30
E: 8.650
12.800
D: 4.00
E: 8.800
12.250
D: 3.10
E: 9.150
10.950
68.650
4.650
FX
12.350
D: 4.4
E: 8.050
ND: 0.10
PH
8.350
D: 2.8
E: 5.550
SR
11.950
D: 3.3
E: 8.650
VT
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PB
12.250
D: 3.1
E: 9.150
HB
10.950
D: 2.7
E: 8.250
9
410
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
12.250
D: 3.9
E: 8.350
11.050
D: 2.80
E: 8.250
10.850
D: 3.00
E: 8.150
ND: 0.30
11.350
D: 2.80
E: 8.550
12.000
D: 3.20
E: 8.800
10.300
67.800
5.500
FX
12.250
D: 3.9
E: 8.350
PH
11.050
D: 2.8
E: 8.250
SR
10.850
D: 3.0
E: 8.150
ND: 0.30
VT
11.350
D: 2.8
E: 8.550
PB
12.000
D: 3.2
E: 8.800
HB
10.300
D: 3.2
E: 7.100
10
400
Jakob Kvamsøe
Bergens TF
10.150
D: 4.1
E: 6.550
ND: 0.50
11.350
D: 3.10
E: 8.250
10.700
D: 2.80
E: 8.200
ND: 0.30
12.350
D: 4.00
E: 8.450
ND: 0.10
11.600
D: 3.30
E: 8.300
10.800
66.950
6.350
FX
10.150
D: 4.1
E: 6.550
ND: 0.50
PH
11.350
D: 3.1
E: 8.250
SR
10.700
D: 2.8
E: 8.200
ND: 0.30
VT
12.350
D: 4.0
E: 8.450
ND: 0.10
PB
11.600
D: 3.3
E: 8.300
HB
10.800
D: 3.4
E: 7.400
11
412
Philip Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening
11.650
D: 4.2
E: 7.450
11.150
D: 2.90
E: 8.250
10.150
D: 2.30
E: 8.150
ND: 0.30
11.800
D: 4.00
E: 7.800
12.050
D: 3.20
E: 8.850
9.650
66.450
6.850
FX
11.650
D: 4.2
E: 7.450
PH
11.150
D: 2.9
E: 8.250
SR
10.150
D: 2.3
E: 8.150
ND: 0.30
VT
11.800
D: 4.0
E: 7.800
PB
12.050
D: 3.2
E: 8.850
HB
9.650
D: 1.7
E: 7.950
12
413
Sebastian Dyngeland
Stavanger Turnforening
12.000
D: 3.9
E: 8.100
10.900
D: 2.80
E: 8.100
9.700
D: 2.60
E: 7.400
ND: 0.30
11.100
D: 2.80
E: 8.400
ND: 0.10
11.450
D: 2.50
E: 8.950
10.950
66.100
7.200
FX
12.000
D: 3.9
E: 8.100
PH
10.900
D: 2.8
E: 8.100
SR
9.700
D: 2.6
E: 7.400
ND: 0.30
VT
11.100
D: 2.8
E: 8.400
ND: 0.10
PB
11.450
D: 2.5
E: 8.950
HB
10.950
D: 3.3
E: 7.650
13
411
Aksel Emil Stendahl
Stavanger Turnforening
11.700
D: 3.9
E: 7.800
8.850
D: 3.30
E: 5.550
9.300
D: 2.10
E: 7.500
ND: 0.30
10.900
D: 2.40
E: 8.600
ND: 0.10
10.300
D: 2.80
E: 7.500
10.900
61.950
11.350
FX
11.700
D: 3.9
E: 7.800
PH
8.850
D: 3.3
E: 5.550
SR
9.300
D: 2.1
E: 7.500
ND: 0.30
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.600
ND: 0.10
PB
10.300
D: 2.8
E: 7.500
HB
10.900
D: 2.8
E: 8.100
14
417
Kasper Pettersen Dale
Trondhjems Turnforening
11.500
D: 3.5
E: 8.100
ND: 0.10
8.100
D: 2.40
E: 5.700
9.650
D: 3.40
E: 6.550
ND: 0.30
11.850
D: 3.20
E: 8.650
9.800
D: 3.10
E: 6.700
9.750
60.650
12.650
FX
11.500
D: 3.5
E: 8.100
ND: 0.10
PH
8.100
D: 2.4
E: 5.700
SR
9.650
D: 3.4
E: 6.550
ND: 0.30
VT
11.850
D: 3.2
E: 8.650
PB
9.800
D: 3.1
E: 6.700
HB
9.750
D: 2.7
E: 7.050
15
404
Jonathan Berg
Hoppensprett Turn Jessheim
11.850
D: 3.2
E: 8.650
8.250
D: 2.30
E: 5.950
9.450
D: 2.20
E: 7.550
ND: 0.30
10.900
D: 2.20
E: 8.700
11.150
D: 2.30
E: 8.850
8.000
59.600
13.700
FX
11.850
D: 3.2
E: 8.650
PH
8.250
D: 2.3
E: 5.950
SR
9.450
D: 2.2
E: 7.550
ND: 0.30
VT
10.900
D: 2.2
E: 8.700
PB
11.150
D: 2.3
E: 8.850
HB
8.000
D: 2.0
E: 8.000
ND: 2.00
16
419
Aleksander S. Lundekvam
Sotra SK Turn & Dans
10.450
D: 3.3
E: 7.250
ND: 0.10
8.550
D: 2.70
E: 5.850
10.850
D: 2.30
E: 8.850
ND: 0.30
10.700
D: 2.20
E: 8.500
8.750
D: 2.60
E: 6.150
9.350
58.650
14.650
FX
10.450
D: 3.3
E: 7.250
ND: 0.10
PH
8.550
D: 2.7
E: 5.850
SR
10.850
D: 2.3
E: 8.850
ND: 0.30
VT
10.700
D: 2.2
E: 8.500
PB
8.750
D: 2.6
E: 6.150
HB
9.350
D: 1.8
E: 7.550
17
401
Leander Bjerk Skreien
Bergens TF
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
407
Elias Benjamin Egli, Njård

4.2

8.800


13.000

2
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

4.6

8.400

0.3

12.700

0.300
2
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.5

8.200


12.700

0.300
4
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

4.4

8.050

0.1

12.350

0.650
5
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.9

8.350


12.250

0.750
6
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

4.4

7.800


12.200

0.800
7
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.9

8.100


12.000

1.000
8
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.6

8.350


11.950

1.050
8
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

4.5

7.450


11.950

1.050
10
404
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

3.2

8.650


11.850

1.150
11
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.7

8.100


11.800

1.200
12
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

3.9

7.800


11.700

1.300
13
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

4.2

7.450


11.650

1.350
14
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

3.5

8.100

0.1

11.500

1.500
15
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans

3.3

7.250

0.1

10.450

2.550
16
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

4.1

6.550

0.5

10.150

2.850
17
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.6

8.750


12.350

2
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.4

8.250


11.650

0.700
3
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

3.1

8.250


11.350

1.000
4
407
Elias Benjamin Egli, Njård

3.2

8.100


11.300

1.050
5
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

2.9

8.250


11.150

1.200
6
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

7.600


11.100

1.250
7
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

2.8

8.250


11.050

1.300
8
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.2

7.800


11.000

1.350
9
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

2.8

8.100


10.900

1.450
10
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.7

7.100


10.800

1.550
11
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

2.3

7.800


10.100

2.250
12
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

3.3

5.550


8.850

3.500
13
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans

2.7

5.850


8.550

3.800
14
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

2.8

5.550


8.350

4.000
15
404
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.3

5.950


8.250

4.100
16
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

2.4

5.700


8.100

4.250
17
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.7

8.600


12.300

2
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.3

8.650


11.950

0.350
2
407
Elias Benjamin Egli, Njård

3.9

8.050


11.950

0.350
4
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.5

8.300


11.800

0.500
5
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.9

7.750


11.650

0.650
6
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.4

8.050


11.450

0.850
7
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.2

8.450

0.3

11.350

0.950
8
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.5

7.400


10.900

1.400
9
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans

2.3

8.850

0.3

10.850

1.450
9
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.0

8.150

0.3

10.850

1.450
11
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

2.8

8.200

0.3

10.700

1.600
12
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

2.3

8.150

0.3

10.150

2.150
13
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

2.6

7.400

0.3

9.700

2.600
14
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

3.4

6.550

0.3

9.650

2.650
15
404
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.2

7.550

0.3

9.450

2.850
16
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

2.1

7.500

0.3

9.300

3.000
17
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening


4.0


9.100




6.550
13.100

2
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn


4.0


9.000




6.500
13.000

0.050
2
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


4.0


9.000




6.500
13.000

0.050
4
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


4.0


8.800




6.400
12.800

0.150
4
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


4.0


8.800




6.400
12.800

0.150
6
407
Elias Benjamin Egli, Njård


4.0


8.650


0.1

6.275
12.550

0.275
7
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF


4.0


8.450


0.1

6.175
12.350

0.375
8
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


3.2


8.650




5.925
11.850

0.625
9
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


4.0


7.800




5.900
11.800

0.650
10
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


4.0


7.700




5.850
11.700

0.700
11
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


2.8


8.550




5.675
11.350

0.875
12
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


2.0


9.200




5.600
11.200

0.950
13
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening


2.8


8.400


0.1

5.550
11.100

1.000
14
404
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim


2.2


8.700




5.450
10.900

1.100
14
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening


2.4


8.600


0.1

5.450
10.900

1.100
16
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans


2.2


8.500




5.350
10.700

1.200
17
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.8

9.150


12.950

2
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.5

9.100


12.600

0.350
3
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.3

9.200


12.500

0.450
4
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.1

9.150


12.250

0.700
5
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.6

8.500


12.100

0.850
6
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

3.2

8.850


12.050

0.900
7
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.2

8.800


12.000

0.950
8
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.3

8.400


11.700

1.250
9
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

3.3

8.300


11.600

1.350
10
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

2.5

8.950


11.450

1.500
11
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.1

8.300


11.400

1.550
12
404
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.3

8.850


11.150

1.800
13
407
Elias Benjamin Egli, Njård

3.3

7.450


10.750

2.200
14
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

2.8

7.500


10.300

2.650
15
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

3.1

6.700


9.800

3.150
16
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans

2.6

6.150


8.750

4.200
17
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.6

8.500


12.100

2
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.8

8.000


11.800

0.300
3
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.7

7.700


11.400

0.700
4
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

2.8

8.300


11.100

1.000
5
407
Elias Benjamin Egli, Njård

3.6

7.450


11.050

1.050
6
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.4

7.600


11.000

1.100
7
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

2.7

8.250


10.950

1.150
7
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.3

7.650


10.950

1.150
9
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

2.8

8.100


10.900

1.200
10
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.4

7.450


10.850

1.250
11
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

3.4

7.400


10.800

1.300
12
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.2

7.100


10.300

1.800
13
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

2.7

7.050


9.750

2.350
14
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

1.7

7.950


9.650

2.450
15
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans

1.8

7.550


9.350

2.750
16
404
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

8.000

2.0

8.000

4.100
17
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 9:44:53 PM
SX
SM
MD
XL
XXL