Back 

Norgesfinalen 2019 TK & TM Sotra Turnhall, 2019-11-16

Gutter KL1 Finals Gutter KL2 Finals Gutter KL3 Finals Jenter KL1 Finals Jenter KL2 Finals Jenter KL3 Finals Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter KL3
Gutter KL1 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
29
Joshua Uche Ifeanyi
Oslo & Akershus
12.300
D: 4.2
E: 8.100
11.500
D: 3.10
E: 8.400
11.450
D: 3.30
E: 8.150
11.000
11.000/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.600/9.000
12.150
D: 3.60
E: 8.550
10.550
68.950
FX
12.300
D: 4.2
E: 8.100
PH
11.500
D: 3.1
E: 8.400
SR
11.450
D: 3.3
E: 8.150
VT
11.000
11.000/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.600/9.000
PB
12.150
D: 3.6
E: 8.550
HB
10.550
D: 2.6
E: 7.950
2
40
Isak Riveland
Rogaland
11.650
D: 2.80
E: 8.850
10.900
D: 2.50
E: 8.400
12.050
12.050/11.400
D: 3.2/2.4
E: 8.950/9.100
ND: 0.10 / 0.10
12.150
D: 3.80
E: 8.350
10.600
57.350
11.600
FX

PH
11.650
D: 2.8
E: 8.850
SR
10.900
D: 2.5
E: 8.400
VT
12.050
12.050/11.400
D: 3.2/2.4
E: 8.950/9.100
ND: 0.10/0.10
PB
12.150
D: 3.8
E: 8.350
HB
10.600
D: 3.0
E: 7.600
3
28
Herman Stray Sørensen
Oslo & Akershus
11.600
D: 2.70
E: 8.900
11.100
11.100/10.900
D: 2.4/2.4
E: 8.700/8.600
ND: 0.00 / 0.10
12.600
D: 4.00
E: 8.600
11.350
46.650
22.300
FX

PH
11.600
D: 2.7
E: 8.900
SR

VT
11.100
11.100/10.900
D: 2.4/2.4
E: 8.700/8.600
ND: 0.00/0.10
PB
12.600
D: 4.0
E: 8.600
HB
11.350
D: 3.0
E: 8.350
4
30
Nikolai Solhaug
Oslo & Akershus
12.750
D: 4.1
E: 8.650
10.900
D: 2.70
E: 8.200
11.950
D: 2.90
E: 9.050
10.400
46.000
22.950
FX
12.750
D: 4.1
E: 8.650
PH
10.900
D: 2.7
E: 8.200
SR

VT
PB
11.950
D: 2.9
E: 9.050
HB
10.400
D: 3.0
E: 7.400
5
39
Sebastian Dyngeland
Rogaland
13.550
D: 5.1
E: 8.450
11.900
D: 3.70
E: 8.200
10.200
35.650
33.300
FX
13.550
D: 5.1
E: 8.450
PH

SR
11.900
D: 3.7
E: 8.200
VT
PB

HB
10.200
D: 3.8
E: 6.400
6
19
Leo Jung
Hordaland
12.950
D: 5.7
E: 7.250
11.100
D: 2.80
E: 8.600
ND: 0.30
10.400
10.400/10.900
D: 2.2/2.4
E: 8.200/8.500
34.450
34.500
FX
12.950
D: 5.7
E: 7.250
PH

SR
11.100
D: 2.8
E: 8.600
ND: 0.30
VT
10.400
10.400/10.900
D: 2.2/2.4
E: 8.200/8.500
PB

HB

7
38
Christian Stenbakken
Rogaland
14.150
D: 5.9
E: 8.250
7.650
D: 2.50
E: 7.450
ND: 2.30
10.750
10.750/10.850
D: 2.4/2.4
E: 8.350/8.450
32.550
36.400
FX
14.150
D: 5.9
E: 8.250
PH

SR
7.650
D: 2.5
E: 7.450
ND: 2.30
VT
10.750
10.750/10.850
D: 2.4/2.4
E: 8.350/8.450
PB

HB

8
31
Laurits Laake
Oslo & Akershus
12.050
D: 3.60
E: 8.450
10.950
D: 2.90
E: 8.050
23.000
45.950
FX

PH
12.050
D: 3.6
E: 8.450
SR

VT
PB
10.950
D: 2.9
E: 8.050
HB

9
13
Jeff Vercruysse
Troms
9.850
D: 2.70
E: 7.150
11.200
D: 2.90
E: 8.300
21.050
47.900
FX

PH
9.850
D: 2.7
E: 7.150
SR

VT
PB
11.200
D: 2.9
E: 8.300
HB

10
12
Nikolai Haugen
Hedmark
12.150
D: 4.6
E: 7.550
12.150
56.800
FX
12.150
D: 4.6
E: 7.550
PH

SR

VT
PB

HB

11
8
Elias Helland
Troms
11.200
D: 2.40
E: 8.800
11.200
57.750
FX

PH

SR

VT
PB
11.200
D: 2.4
E: 8.800
HB

12
16
Brian Rugland
Vest Agder
10.950
10.950/10.800
D: 2.2/2.0
E: 8.750/8.800
10.950
58.000
FX

PH

SR

VT
10.950
10.950/10.800
D: 2.2/2.0
E: 8.750/8.800
PB

HB

13
41
Tarjei Tveit
Rogaland
10.850
D: 2.60
E: 8.250
10.850
58.100
FX

PH

SR
10.850
D: 2.6
E: 8.250
VT
PB

HB

14
10
Lucas Karlson
Troms
10.800
10.800/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.400/9.000
10.800
58.150
FX

PH

SR

VT
10.800
10.800/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.400/9.000
PB

HB

15
1
Trym Kvalsvik-Olsen
Møre og Romsdal
10.350
10.350
58.600
FX

PH

SR

VT
PB

HB
10.350
D: 1.9
E: 8.450
16
2
Benjamin Flem
Møre og Romsdal
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Christian Stenbakken, Rogaland

5.9

8.250

Q
14.150

2
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

5.1

8.450

Q
13.550

0.600
3
19
Leo Jung, Hordaland

5.7

7.250

Q
12.950

1.200
4
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

4.1

8.650

Q
12.750

1.400
5
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

4.2

8.100

Q
12.300

1.850
6
12
Nikolai Haugen, Hedmark

4.6

7.550

Q
12.150

2.000
7
10
Lucas Karlson, Troms



q

7
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus

3.6

8.450

Q
12.050

2
40
Isak Riveland, Rogaland

2.8

8.850

Q
11.650

0.400
3
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

2.7

8.900

Q
11.600

0.450
4
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

3.1

8.400

Q
11.500

0.550
5
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

2.7

8.200

Q
10.900

1.150
6
13
Jeff Vercruysse, Troms

2.7

7.150

Q
9.850

2.200
7
38
Christian Stenbakken, Rogaland



q

7
19
Leo Jung, Hordaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

3.7

8.200

Q
11.900

2
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

3.3

8.150

Q
11.450

0.450
3
19
Leo Jung, Hordaland

2.8

8.600

0.3
Q
11.100

0.800
4
40
Isak Riveland, Rogaland

2.5

8.400

Q
10.900

1.000
5
41
Tarjei Tveit, Rogaland

2.6

8.250

Q
10.850

1.050
6
38
Christian Stenbakken, Rogaland

2.5

7.450

2.3
Q
7.650

4.250
7
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus



q

7
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Isak Riveland, Rogaland


3.2
2.4


8.950
9.100


0.1
0.1
Q
11.725
12.050
11.400

2
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus


2.4
2.4


8.700
8.600



0.1
Q
11.000
11.100
10.900

0.725
3
16
Brian Rugland, Vest Agder


2.2
2.0


8.750
8.800



Q
10.875
10.950
10.800

0.850
4
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus


2.4
1.6


8.600
9.000



Q
10.800
11.000
10.600

0.925
4
38
Christian Stenbakken, Rogaland


2.4
2.4


8.350
8.450



Q
10.800
10.750
10.850

0.925
6
10
Lucas Karlson, Troms


2.4
1.6


8.400
9.000



Q
10.700
10.800
10.600

1.025
7
19
Leo Jung, Hordaland


2.2
2.4


8.200
8.500



Q
10.650
10.400
10.900

1.075
8
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal









q

8
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

4.0

8.600

Q
12.600

2
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

3.6

8.550

Q
12.150

0.450
2
40
Isak Riveland, Rogaland

3.8

8.350

Q
12.150

0.450
4
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

2.9

9.050

Q
11.950

0.650
5
8
Elias Helland, Troms

2.4

8.800

Q
11.200

1.400
5
13
Jeff Vercruysse, Troms

2.9

8.300

Q
11.200

1.400
7
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus

2.9

8.050

Q
10.950

1.650
8
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal



q

8
12
Nikolai Haugen, Hedmark



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

3.0

8.350

Q
11.350

2
40
Isak Riveland, Rogaland

3.0

7.600

Q
10.600

0.750
3
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

2.6

7.950

Q
10.550

0.800
4
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

3.0

7.400

Q
10.400

0.950
5
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal

1.9

8.450

Q
10.350

1.000
6
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

3.8

6.400

Q
10.200

1.150
7
13
Jeff Vercruysse, Troms



q

7
19
Leo Jung, Hordaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 8:55:39 PM
SX
SM
MD
XL
XXL